Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-24 15:13:50 *

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:05.66Ганна Дзеркаль19.12.2014Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України1:07.54Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:07.54Вікторія Солнцева07.08.2013Кубок світу

Вище досягнення України1:09.89Вікторія Солнцева21.12.2012Міжнародні змагання
Розрядимсмк1:05.29мс1:13.00кмс1:17.50I1:23.50II1:33.50III1:45.00I юн1:58.00
 
1 ЯРОВА Вероніка
08
Дніпропетровська область
1:17.85
2 МІЛЮТІНА Ірина
09
Запорізька область
1:18.09
3 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
1:18.12
4 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська область
1:18.90
5 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08
Рівненська область
1:19.37
6 МОСЯКІНА Софія
08
м. Київ
1:19.81
7 КАПУСТКІНА Анна
08
Київська область
1:20.96
8 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
1:21.25
9 ЖУРЖІЙ Марина
09
Волинська область
1:21.88
10 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
1:23.26
11 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
1:23.33
12 ТІЩЕНКО Олеся
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:23.33
13 СВІТЛИЧНА Ольга
08
Волинська область
1:23.49
14 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
1:23.50
15 ПАВЛІШИНА Марія
09
Харківська область (2 к)
1:23.55
16 ЄПІФАНОВА Марія
09
Дніпропетровська область
1:24.55
17 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
1:24.66
18 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
1:24.82
19 САВЧЕНКО Олександра
08
Рівненська область
1:24.91
20 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:25.50
21 ПАРАЩУК Оксана
08
Львівська область
1:26.00
22 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
1:26.21
23 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
1:26.28
24 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська область
1:26.60
25 ТИМЧИШИН Наталія
08
Івано-Франківська область
1:26.92
26 СИНЬКО Валерія
08
Кіровоградська область
1:27.97
27 КАЗМІРЧУК Софія
08
Миколаївська область
1:28.00
28 КУЗЬОМА Ксенія
08
Житомирська область
1:28.91
29 КОЗАК Олена
08
Львівська область
1:29.84
30 ВЛАСЮК Валерія
09
Чернівецька область
1:30.00
31 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
1:31.94
32 БРУЦЬКА Анастасія
10
Миколаївська область
1:33.00
33 МАРШЕВСЬКА Анжеліка
08
Миколаївська область
1:36.00
34 СОБОЛЬ Діана
09
Миколаївська область
1:39.50
35 ПИЛИПЧУК Вікторія
09
Хмельницька область
1:42.00
36 ПИЛИПЧУК Анастасія
08
Тернопільська область
N/T
37 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
N/T
38 ШМІДТ Анна
08
м. Київ
N/T
39 ІВАНЕНКО Валерія
09
Житомирська область
N/T