Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-22 11:23:25 *

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:24.36Дар‘я Степанюк10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:24.79Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:24.79Надія Коба25.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:25.99Надія Коба03.12.2009Першість України
Розрядимсмк24.38мс27.00кмс28.00I30.50II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
1 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
27.33
2 МІЛЮТІНА Ірина
09
Запорізька область
28.22
3 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
28.35
4 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька область
28.48
5 ГАЙДАЙ Єлизавета
08
Дніпропетровська область
28.72
6 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська область
29.03
7 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька область (2 к)
29.15
8 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
29.19
9 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
29.22
10 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська область
29.30
11 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька область
29.30
12 ШМІДТ Анна
08
м. Київ
29.40
13 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
29.50
14 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
29.63
15 БРЯКІНА Яна
08
Харківська область (2 к)
29.73
16 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
29.82
17 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
29.85
18 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська область
29.87
19 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
29.89
20 ГОЛОВАЦЬКА Софія
08
Волинська область
29.90
21 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська область
29.98
22 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
30.18
23 АНЯГХАЛОБА Блесін
08
Харківська область (2 к)
30.24
24 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська область
30.24
25 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
30.31
26 БІЛЕЦЬКА Ангеліна
08
Полтавська область
30.32
27 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська область
30.38
28 ПИЖИК Емілія
09
Чернівецька область
30.40
29 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
30.50
30 РЕЗНІК Єлизавета
08
м. Київ (2 к)
30.55
31 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
30.59
32 ШУДРЕНКО Катерина
09
Харківська область (2 к)
30.70
33 МОРОЗ Катерина
09
Волинська область
30.81
34 СКИБА Олеся
08
Тернопільська область
30.91
35 ДЮК Маргарита
08
Дніпропетровська область (2 к)
30.96
36 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська область
30.99
37 ЄРМАКОВА Анна
09
Вінницька область
31.00
38 СИДОРЧЕНКО Катерина
09
Дніпропетровська область (2 к)
31.00
39 ДАШКІНА Марія
08
Сумська область
31.08
40 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
31.26
41 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
31.32
42 ТИМЧИШИН Наталія
08
Івано-Франківська область
31.47
43 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
31.50
44 ПРИЛУЦЬКА Мирослава
09
Харківська область (2 к)
31.50
45 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька область
31.53
46 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
31.77
47 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
31.93
48 ХНИКІНА Єлізавета
08
Вінницька область
32.00
49 ФІЛІМОНОВА Ольга
10
Миколаївська область
32.00
50 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська область
32.04
51 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
32.06
52 ЮПАТКІНА Марія
08
Рівненська область
32.46
53 РЕКЕДА Рада
08
Одеська область (2 к)
32.65
54 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
32.65
55 ВІДЛОГА Анна
09
Запорізька область (2 к)
32.90
56 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
32.91
57 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
32.93
58 ДУЦЬКА Софія
08
Хмельницька область
33.00
59 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
33.20
60 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
33.46
61 БЕЗВІН Юліана
08
Донецька область
33.85
62 ТКАЧЕНКО Катерина
09
Миколаївська область
34.00
63 БРУЦЬКА Анастасія
10
Миколаївська область
34.00
64 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
34.58
65 ЯРОВА Вероніка
08
Дніпропетровська область
34.81
66 МАРШЕВСЬКА Анжеліка
08
Миколаївська область
35.34
67 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
36.00
68 СОБОЛЬ Діана
09
Миколаївська область
38.20
69 БОРОВИЦЬКА Анастасія
08
Житомирська область
N/T
70 МЕЛЬНИК Марія
08
м. Київ
N/T
71 ДОРОЩЕНКО Дарія
09
Житомирська область
N/T