200 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:53.88 | Антон Бугайов | 08.12.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:56.75 | Марко Хотинецький | 08.11.2018 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.16 | Сергій Варварук | 07.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 2:02.39 | Андрій Хлопцов | 13.10.2013 | Кубок світу |
|
Розряди | мсмк | 1:52.78 | мс | 2:05.50 | кмс | 2:12.00 | I | 2:22.00 | II | 2:39.00 | III | 3:00.00 | I юн | 3:23.00 |
|
|
|
1 |
ЦИПАН
Давид
|
| 07 |
| Рівненська область
| | 2:14.25 |
|
2 |
МАРТИНОВ
Віталій
|
| 08 |
| Харківська область
| | 2:15.01 |
|
3 |
ЧОРНИЙ
Олександр
|
| 07 |
| Запорізька область
| | 2:16.50 |
|
4 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| м. Київ
| | 2:17.78 |
|
5 |
БЕРКОВ
Максим
|
| 07 |
| Одеська область
| | 2:19.82 |
|
6 |
КРАЄВСЬКИЙ
Дмитро
|
| 07 |
| Дніпропетровська область (2 к)
| | 2:20.14 |
|
7 |
ПИРОГОВ
Данило
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:20.39 |
|
8 |
ПРИТУЛА
Денис
|
| 07 |
| Волинська область
| | 2:22.50 |
|
9 |
БЛАЩУК
Данііл
|
| 07 |
| Полтавська область
| | 2:22.80 |
|
10 |
ПОТАПЧУК
Ігор
|
| 07 |
| Волинська область
| | 2:24.01 |
|
11 |
ГЕРАСИМЕНКО
Леонід
|
| 07 |
| Харківська область (2 к)
| | 2:24.10 |
|
12 |
ЧОБОТ
Артем
|
| 07 |
| Харківська область (2 к)
| | 2:24.79 |
|
13 |
ШИРІКОВ
Герман
|
| 07 |
| Рівненська область
| | 2:24.79 |
|
14 |
СТАНКОВ
Владислав
|
| 07 |
| Одеська область (2 к)
| | 2:25.51 |
|
15 |
ПОГРІБНИЙ
Данило
|
| 08 |
| Полтавська область
| | 2:25.70 |
|
16 |
БАЗАН
Микола
|
| 08 |
| Одеська область
| | 2:26.30 |
|
17 |
ШУМІЛОВ
Гліб
|
| 07 |
| Львівська область
| | 2:26.67 |
|
18 |
БОГАТИР
Тимофій
|
| 07 |
| Хмельницька область
| | 2:27.00 |
|
19 |
КВАША
Костянтин
|
| 08 |
| Одеська область (2 к)
| | 2:27.65 |
|
20 |
ДЕНИСЕНКО
Антон
|
| 08 |
| Рівненська область (2 к)
| | 2:27.70 |
|
21 |
АНТОНЮК
Олександр
|
| 07 |
| Вінницька область
| | 2:30.00 |
|
22 |
РОМАНЕНКО
Євгеній
|
| 07 |
| Кіровоградська область
| | 2:30.45 |
|
23 |
ШЕВЧЕНКО
Богдан
|
| 07 |
| Дніпропетровська область (2 к)
| | 2:30.46 |
|
24 |
СТЕПАСЮК
Едуард
|
| 07 |
| Рівненська область (2 к)
| | 2:31.38 |
|
25 |
СОЛОМАХА
Артем
|
| 07 |
| Вінницька область
| | 2:32.00 |
|
26 |
ВАЛЕР
Тимофій
|
| 08 |
| Рівненська область (2 к)
| | 2:32.17 |
|
27 |
ТКАЧЕНКО
Андрій
|
| 08 |
| Івано-Франківська область
| | 2:32.35 |
|
28 |
БУРЛЯК
Олександр
|
| 08 |
| Івано-Франківська область
| | 2:34.50 |
|
29 |
ЛАВРИНЮК
Андрій
|
| 08 |
| м. Київ (2 к)
| | 2:36.31 |
|
30 |
ПОПОВ
Іван
|
| 08 |
| Кіровоградська область
| | 2:37.00 |
|
31 |
СТАРОУШНИК
Віталій
|
| 07 |
| Тернопільська область
| | 2:37.21 |
|
32 |
ТУРПІТЬКО
Артем
|
| 09 |
| Донецька область
| | 2:38.11 |
|
33 |
ГРУШКО
Денис
|
| 07 |
| Вінницька область
| | 2:39.00 |
|
34 |
КОЛОМІЄЦЬ
Кирило
|
| 07 |
| Сумська область
| | 2:40.00 |
|
35 |
КАРАБАН
Іван
|
| 08 |
| Луганська область
| | 2:42.26 |
|
36 |
МОРОЗ
Кирило
|
| 10 |
| Донецька область
| | 2:45.03 |
|
37 |
ПОДКОПАЄВ
Тимофій
|
| 07 |
| Київська область
| | N/T |
|
38 |
ЛЕВЧЕНКО
Роман
|
| 08 |
| м. Київ
| | N/T |
|
39 |
СИНЮГІН
Михайло
|
| 11 |
| Запорізька область (о)
| | N/T |
|
|