Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 19:41:20 *

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:55.54Дарина Зевіна04.12.2014Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:57.57Дарина Зевіна26.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України1:00.63Дарина Зевіна30.03.2009Кубок України
Розрядимсмк57.79мс1:05.00кмс1:09.00I1:14.50II1:23.00III1:34.00I юн1:46.00
 
1 ТКАЧЕНКО Анна
08
Вінницька область
1:09.00
2 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька область
1:09.41
3 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
1:09.52
4 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
1:10.10
5 ГЕРЖАН Вероніка
08
Київська область
1:10.68
6 НАЗАРЕНКО Анастасія
09
Київська область
1:10.80
7 ЗАСЬКО Валерія
08
Рівненська область
1:11.94
8 МЕЛЬНИК Марія
08
м. Київ
1:11.94
9 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька область (2 к)
1:12.25
10 БОРЮШКІНА Поліна
08
Харківська область
1:12.69
11 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
1:12.75
12 БАБІЄЧКО Дар'я
08
Львівська область
1:12.99
13 ЮПАТКІНА Марія
08
Рівненська область
1:13.35
14 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська область
1:13.62
15 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська область
1:13.64
16 ПИЖИК Емілія
09
Чернівецька область
1:13.70
17 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська область
1:13.90
18 БУЛАВЧЕНКО Яна
09
Одеська область
1:14.56
19 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
1:15.00
20 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
1:15.02
21 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
1:15.34
22 БОБКО Уляна
09
Тернопільська область
1:15.73
23 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
1:15.90
24 БАРАБАШ Софія
10
м. Київ
1:16.25
25 ФОКІНА Єлизавета
08
Дніпропетровська область (o)
1:16.41
26 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
1:17.03
27 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська область
1:17.60
28 ГАБРУСЬ Марія
09
Закарпатська область
1:18.00
29 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:18.77
30 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:19.17
31 ПИЛИПЧУК Анастасія
08
Тернопільська область
1:19.27
32 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
1:19.58
33 ГІРАК Тетяна
08
Львівська область
1:19.81
34 ФІЛІМОНОВА Ольга
10
Миколаївська область
1:21.60
35 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
1:22.24
36 ПИЛИПЧУК Вікторія
09
Хмельницька область
1:30.00
37 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
1:31.00
38 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
N/T
39 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
N/T
40 ДОРОЩЕНКО Дарія
09
Житомирська область
N/T