Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-24 05:58:33 *

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:52.33Антон Бугайов09.12.2005Чемпіонат Європи

Рекорд України0:52.33Олександр Ісаков24.12.2009Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:53.40Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:53.40Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:54.85Андрій Хлопцов12.10.2013Кубок світу
Розрядимсмк50.97мс57.00кмс1:00.00I1:05.00II1:12.50III1:22.00I юн1:32.00
 
1 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир
07
м. Київ
1:01.80
2 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська область
1:02.16
3 ЦИПАН Давид
07
Рівненська область
1:02.31
4 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська область
1:02.75
5 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська область
1:02.86
6 ЧОРНИЙ Олександр
07
Запорізька область
1:03.22
7 ПРИТУЛА Денис
07
Волинська область
1:04.66
8 БЕРКОВ Максим
07
Одеська область
1:04.70
9 БАЗАН Микола
08
Одеська область
1:04.70
10 ПОТАПЧУК Ігор
07
Волинська область
1:05.05
11 ПОЛЯКОВ Олександр
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:05.23
12 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро
07
Дніпропетровська область (2 к)
1:06.59
13 ШИРІКОВ Герман
07
Рівненська область
1:06.79
14 ШЕВЧЕНКО Богдан
07
Дніпропетровська область (2 к)
1:07.15
15 ГЕРАСИМЕНКО Леонід
07
Харківська область (2 к)
1:07.50
16 ПОГРІБНИЙ Данило
08
Полтавська область
1:07.52
17 КОТЕНКО Богдан
09
Донецька область
1:08.35
18 ЧОБОТ Артем
07
Харківська область (2 к)
1:08.43
19 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
1:08.59
20 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
1:09.00
21 КВАША Костянтин
08
Одеська область (2 к)
1:09.21
22 ДУЛЮК Назар
08
Рівненська область (2 к)
1:09.30
23 ПОДКОПАЄВ Тимофій
07
Київська область
1:09.57
24 ДЕНИСЕНКО Антон
08
Рівненська область (2 к)
1:09.65
25 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька область
1:10.00
26 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
1:11.18
27 ТКАЧЕНКО Андрій
08
Івано-Франківська область
1:11.45
28 ПОПОВ Іван
08
Кіровоградська область
1:11.56
29 ВАЛЕР Тимофій
08
Рівненська область (2 к)
1:11.64
30 СТАРОУШНИК Віталій
07
Тернопільська область
1:11.75
31 СТЕПАСЮК Едуард
07
Рівненська область (2 к)
1:11.78
32 КЛОЦ Іван
07
Кіровоградська область
1:12.03
33 ГРУШКО Денис
07
Вінницька область
1:12.50
34 ЗЯЗІН Дмитро
07
Закарпатська область
1:12.50
35 ШТИМАК Максим
07
Закарпатська область
1:12.60
36 КОЛОМІЄЦЬ Кирило
07
Сумська область
1:12.97
37 БУРЛЯК Олександр
08
Івано-Франківська область
1:13.60
38 КАРАБАН Іван
08
Луганська область
1:16.25
39 МОРОЗ Кирило
10
Донецька область
1:18.75
40 КОРОТІН Артем
08
Кіровоградська область
1:18.85
41 ФОМІН Артем
07
Кіровоградська область
1:18.97
42 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
N/T
43 СИНЮГІН Михайло
11
Запорізька область (о)
N/T