|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків |
|
19 - 21 березня 2021 р. м. Харків |
|
МК ДЮСШ им. Клочковой 25 м |
|
|
* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:59:25 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:03.93 | Ігор Борисік | 11.11.2009 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:08.93 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:12.96 | Максим Ткачук | 10.07.2019 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 2:17.59 | Ростислав Крижанівський | 07.11.2018 | Кубок України |
|
Розряди | мсмк | 2:06.02 | мс | 2:20.00 | кмс | 2:29.00 | I | 2:40.00 | II | 2:59.00 | III | 3:23.00 | I юн | 3:48.00 |
|
|
|
1 |
ЛЬВУТІН
Лев
|
| 07 |
| Запорізька область
| | 2:26.77 |
|
2 |
ДЬОМА
Артем
|
| 07 |
| Одеська область
| | 2:35.65 |
|
3 |
БУРЛАКА
Арсеній
|
| 07 |
| Одеська область
| | 2:39.27 |
|
4 |
ШУМІЛОВ
Гліб
|
| 07 |
| Львівська область
| | 2:40.35 |
|
5 |
ЖУКОВ
Дмитро
|
| 08 |
| Дніпропетровська область (o)
| | 2:42.04 |
|
6 |
РОМАНЧУК
Іван
|
| 07 |
| Рівненська область
| | 2:42.95 |
|
7 |
МАТИЦИН
Максим
|
| 07 |
| Дніпропетровська область (2 к)
| | 2:43.03 |
|
8 |
ЛУСТЮК
Артем
|
| 07 |
| Рівненська область
| | 2:43.11 |
|
9 |
МІШИН
Михайло
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:43.34 |
|
10 |
КИЯЩЕНКО
Станіслав
|
| 08 |
| Харківська область
| | 2:43.54 |
|
11 |
ГОТВЯНСЬКИЙ
Єгор
|
| 08 |
| Сумська область
| | 2:45.57 |
|
12 |
ПРИЙМАК
Данило
|
| 08 |
| Львівська область
| | 2:46.25 |
|
13 |
ЖУРАВЛЬОВ
В'ячеслав
|
| 07 |
| Миколаївська область
| | 2:47.33 |
|
14 |
ФЕДОРОВ
Єгор
|
| 07 |
| Київська область
| | 2:48.78 |
|
15 |
БЕРЛАДИН
Володимир
|
| 07 |
| Львівська область
| | 2:50.00 |
|
16 |
КРИМКОВСЬКИЙ
Данило
|
| 07 |
| Волинська область
| | 2:50.00 |
|
17 |
ОВЧАРЕНКО
Егор
|
| 07 |
| Харківська область (2 к)
| | 2:50.00 |
|
18 |
ПОТАПОВ
Артем
|
| 07 |
| Хмельницька область
| | 2:50.00 |
|
19 |
БІРЮЧЕНСЬКИЙ
Ігор
|
| 07 |
| м. Київ
| | 2:50.87 |
|
20 |
РОМАНЕНКО
Іван
|
| 07 |
| Київська область
| | 2:51.31 |
|
21 |
ПРИМАЧЕНКО
Дмитро
|
| 08 |
| м. Київ (2 к)
| | 2:52.61 |
|
22 |
ЛЕВЧЕНКО
Роман
|
| 08 |
| м. Київ
| | 2:54.12 |
|
23 |
БІЛЯК
Остап
|
| 09 |
| Львівська область
| | 2:54.50 |
|
24 |
ТКАЧУК
Олександр
|
| 07 |
| Тернопільська область
| | 2:54.80 |
|
25 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ
Сергій
|
| 07 |
| Тернопільська область
| | 2:55.53 |
|
26 |
ПЕТЬКО
Богдан
|
| 07 |
| Вінницька область
| | 2:57.00 |
|
27 |
ПОПОВИЧ
Ростислав
|
| 07 |
| Чернівецька область
| | 2:57.00 |
|
28 |
УКРАІНЕЦЬ
Тихон
|
| 08 |
| Івано-Франківська область
| | 2:58.00 |
|
29 |
КОВАЛЬЧУК
Богдан
|
| 08 |
| Донецька область
| | 2:58.14 |
|
30 |
ПОПОВИЧ
Роман
|
| 08 |
| Тернопільська область
| | 2:58.67 |
|
31 |
МАЛЬЦЕВ
Євген
|
| 08 |
| Миколаївська область
| | 3:00.41 |
|
32 |
КУЧЕРЕНКО
Ярослав
|
| 07 |
| Чернівецька область
| | 3:07.51 |
|
|