Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 23:19:26 *

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:56.09Денис Дубров10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:00.13Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.56Ілля Підвальний09.11.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України2:09.60Ілля Підвальний03.11.2012Першість України
Розрядимсмк1:55.36мс2:09.00кмс2:16.00I2:27.00II2:45.00III3:05.00I юн3:28.00
 
1 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська область
2:20.60
2 МЕЛЕШКО Ігор
08
Запорізька область
2:21.31
3 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
2:21.40
4 ТКАЧЕНКО Даніїл
07
м. Київ
2:21.42
5 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська область
2:23.00
6 МІШИН Михайло
07
Дніпропетровська область
2:23.81
7 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:24.87
8 БУРЛАКА Арсеній
07
Одеська область
2:25.73
9 МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
2:26.49
10 ГЕРАСИМЕНКО Георгій
08
Полтавська область
2:26.98
11 КРАВЧЕНКО Михайло
07
Полтавська область
2:27.00
12 ТОМКІВ Артур
07
Харківська область
2:27.24
13 ГРИГОРИК Давид
08
Закарпатська область
2:27.93
14 ОЛЕВИЧ Богдан
07
Київська область
2:29.00
15 ШАКУЛА Володимир
07
Дніпропетровська область
2:29.43
16 БІЛЕНКО Артем
07
Донецька область
2:29.70
17 СТАНКОВ Владислав
07
Одеська область (2 к)
2:30.52
18 ДУЛЮК Назар
08
Рівненська область (2 к)
2:31.52
19 МАТИЦИН Максим
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:32.70
20 ФЕДОРОВ Єгор
07
Київська область
2:32.96
21 ЛАВРИНЮК Андрій
08
м. Київ (2 к)
2:35.61
22 КРАСИНСЬКИЙ Владислав
08
Житомирська область
2:36.28
23 ТКАЧЕНКО Андрій
08
Івано-Франківська область
2:36.43
24 СИНЯЩОК Федір
08
м. Київ
2:36.61
25 ВЛАСЮК Олександр
08
м. Київ (2 к)
2:37.05
26 ЗАПАРОВ Іван
08
Запорізька область (2 к)
2:38.60
27 ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька область
2:40.00
28 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
2:40.00
29 СТАРОУШНИК Віталій
07
Тернопільська область
2:40.81
30 ГОТВЯНСЬКИЙ Єгор
08
Сумська область
2:43.00
31 УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
2:43.23
32 ФЕРБЕЙ Микола
07
Івано-Франківська область
2:43.33
33 ЯРОВИЙ Євгеній
08
Сумська область
2:43.82
34 ХРИСТОНЬКО Олег
08
Івано-Франківська область
2:44.70
35 РЕГЕДА Марк
08
Рівненська область
2:44.90
36 РЕШЕТИЛО Олександр
08
Івано-Франківська область
2:45.76
37 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
N/T