Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 16:14:19 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

4x50 м вільний стиль - змішана
Рекорди
Рекорд України1:31.51Стандартний час

Юніорський Рекорд України1:40.19Збірна Київської обл07.11.2017Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України1:45.60Стандартний час

Вище досягнення України1:48.47Стандартний час
 
22 / 20 / 2 / 0
1 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Запорізька область
1:46.44
В.Д.У.





Соловйов Ігор , Мілютіна Ірина ,
Пономаренко Кіра , Шаповалов Даніл


50: 25.16
100: 54.34 (29.18)
150: 1:21.66 (27.32)
200: 1:46.44 (24.78)
2 М. КИЇВ

[14]
м. Київ
1:46.93
В.Д.У.


+0.49


Чернищук Валерія , Бурлака Гліб ,
Шмідт Анна , Славінський Володимир


50: 27.28
100: 53.18 (25.90)
150: 1:21.71 (28.53)
200: 1:46.93 (25.22)
3 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Рівненська область
1:48.58


+2.14


Трачук Влада , Ципан Давид ,
Глущенко Варвара , Рубльов Ян


50: 29.31
100: 55.27 (25.96)
150: 1:23.30 (28.03)
200: 1:48.58 (25.28)
4 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Харківська область
1:49.54


+3.10


Дорошенко Олександр , Нікітська Емілія ,
Бобровська Аліна , Разіньков Артем


50: 26.04
100: 55.66 (29.62)
150: 1:24.27 (28.61)
200: 1:49.54 (25.27)
5 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Одеська область
1:50.06


+3.62


Авілов Алєксєй , Воробйова Поліна ,
Козаченко Юлія , Шеремет Нікіта


50: 26.79
100: 56.02 (29.23)
150: 1:25.16 (29.14)
200: 1:50.06 (24.90)
6 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Київська область
1:52.15


+5.71


Олевич Богдан , Назаренко Анастасія ,
Міежетіте Єлєна , Маляренко Даніїл


50: 27.00
100: 56.72 (29.72)
150: 1:25.77 (29.05)
200: 1:52.15 (26.38)
7 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Волинська область
1:52.79


+6.35


Драницька Вікторія , Притула Денис ,
Головацька Софія , Тарнавський Назарій


50: 29.09
100: 55.36 (26.27)
150: 1:25.74 (30.38)
200: 1:52.79 (27.05)
8 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

[14]
Дніпропетровська область (2 к)
1:53.01


+6.57


Дюк Маргарита , Шевченко Богдан ,
Сидорченко Катерина , Мальцев Олександр


50: 31.17
100: 57.06 (25.89)
150: 1:27.45 (30.39)
200: 1:53.01 (25.56)
9 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Закарпатська область
1:53.25


+6.81


Кирилюк Марія , Росул Маріана ,
Зязін Дмитро , Григорик Давид


50: 29.09
100: 58.65 (29.56)
150: 1:25.58 (26.93)
200: 1:53.25 (27.67)
10 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Вінницька область
1:54.52


+8.08


Соломаха Артем , Антонюк Олександр ,
Стукова Євгенія , Ткаченко Анна


50: 27.92
100: 55.52 (27.60)
150: 1:24.84 (29.32)
200: 1:54.52 (29.68)
11 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Полтавська область
1:54.69


+8.25


Білецька Ангеліна , Башарова Олена ,
Кравченко Михайло , Герасименко Георгій


50: 30.83
100: 1:01.64 (30.81)
150: 1:28.46 (26.82)
200: 1:54.69 (26.23)
12 М. КИЇВ (2 К)

[14]
м. Київ (2 к)
1:54.75


+8.31


Цуркан Артем , Фролова Владислава ,
Резнік Єлизавета , Власов Іван


50: 27.93
100: 58.41 (30.48)
150: 1:28.17 (29.76)
200: 1:54.75 (26.58)
13 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Чернівецька область
1:55.35


+8.91


Оліник Артем , Пижик Емілія ,
Власюк Валерія , Ярмістий-Сакало Нікіта


50: 26.74
100: 56.79 (30.05)
150: 1:28.96 (32.17)
200: 1:55.35 (26.39)
14 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Донецька область
1:56.22


+9.78


Котенко Богдан , Кандибко Уляна ,
Безвін Юліана , Дуравкин Кирило


50: 27.07
100: 55.79 (28.72)
150: 1:28.82 (33.03)
200: 1:56.22 (27.40)
15 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Кіровоградська область
1:56.52


+10.08


Головко Владислава , Казанцева Катерина ,
Попов Іван , Романенко Євгеній


50: 29.19
100: 59.21 (30.02)
150: 1:28.32 (29.11)
200: 1:56.52 (28.20)
16 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

[14]
Харківська область (2 к)
1:57.30


+10.86


Герасименко Леонід , Брякіна Яна ,
Шудренко Катерина , Росторгуй Єгор


50: 28.39
100: 59.00 (30.61)
150: 1:29.51 (30.51)
200: 1:57.30 (27.79)
17 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Сумська область
1:59.40


+12.96


Дашкіна Марія , Коломієць Кирило ,
Коваленко Вікторія , Яровий Євгеній


50: 31.41
100: 59.58 (28.17)
150: 1:31.77 (32.19)
200: 1:59.40 (27.63)
18 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Тернопільська область
1:59.67


+13.23


Лизень Лука , Пилипчук Анастасія ,
Скиба Олеся , Бродзяк Дмитро


50: 27.25
100: 1:01.45 (34.20)
150: 1:32.87 (31.42)
200: 1:59.67 (26.80)
19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Івано-Франківська область
2:01.57


+15.13


Лютак Анна , Тимчишин Наталія ,
Фербей Микола , Бурляк Олександр


50: 32.35
100: 1:04.44 (32.09)
150: 1:33.17 (28.73)
200: 2:01.57 (28.40)
20 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Житомирська область
2:01.60


+15.16


Боровицька Анастасія , Кузьома Ксенія ,
Білецьки Миколай , Омельчук Олександр


50: 32.23
100: 1:03.81 (31.58)
150: 1:33.18 (29.37)
200: 2:01.60 (28.42)
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
Д/К




Михалевич Анастасія , Кравченко Микита ,
Гайдай Єлизавета , Живага Єгор


50: 28.11
100: 52.60 (24.49)
150: 1:22.25 (29.65)
200: 1:47.40 (25.15)
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Запорізька область (2 к)
Д/К




Щербина Ксенія , Губченко Олександра ,
Чечель Олександр , Горьовий Микита


50: 27.49
100: 56.75 (29.26)
150: 1:26.03 (29.28)
200: 1:51.90 (25.87)