Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:11:19 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:00.31Ганна Дзеркаль09.11.2014Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України1:02.39Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:02.39Юлія Савонюк04.04.2002Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:02.39Юлія Савонюк04.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк59.21кмс1:10.50I1:16.00II1:25.00III1:36.50I юн1:48.00II юн2:02.50
 
53 / 52 / 1 / 0
1 ТРАЧУК Влада

08
Рівненська область
1:08.11
кмс
571




50: 32.29
100: 1:08.11 (35.82)
2 БОБРОВСЬКА Аліна

08
Харківська область
1:08.34
кмс
565
+0.23



50: 31.67
100: 1:08.34 (36.67)
3 НІКІТСЬКА Емілія

09
Харківська область
1:10.33
кмс
518
+2.22



50: 32.67
100: 1:10.33 (37.66)
4 КАНДИБКО Уляна

08
Донецька область
1:11.06
I
502
+2.95



50: 33.56
100: 1:11.06 (37.50)
5 ГОЛОВКО Владислава

08
Кіровоградська область
1:11.14
I
501
+3.03



50: 33.12
100: 1:11.14 (38.02)
6 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра

08
Рівненська область
1:13.07
I
462
+4.96



50: 34.87
100: 1:13.07 (38.20)
7 ЧЕРЕМИСІНА Анна

08
Дніпропетровська область
1:13.78
I
449
+5.67



50: 33.65
100: 1:13.78 (40.13)
8 КАПУСТКІНА Анна

08
Київська область
1:13.79
I
449
+5.68



50: 35.36
100: 1:13.79 (38.43)
9 ТАРАСЕНКО Яніна

08
Запорізька область (2 к)
1:14.03
I
444
+5.92



50: 34.56
100: 1:14.03 (39.47)
10 СТЕПАНЮК Валентина

08
Тернопільська область
1:14.56
I
435
+6.45



50: 34.40
100: 1:14.56 (40.16)
11 ЧУХНО Катерина

08
Харківська область
1:14.58
I
435
+6.47



50: 33.99
100: 1:14.58 (40.59)
12 ЛІЩУК Лідія

08
Рівненська область
1:14.63
I
434
+6.52



50: 34.81
100: 1:14.63 (39.82)
13 ПОЛЯШЕНКО Маргарита

08
Харківська область
1:14.73
I
432
+6.62



50: 33.77
100: 1:14.73 (40.96)
14 СВІТЛИЧНА Ольга

08
Волинська область
1:15.22
I
424
+7.11



50: 35.64
100: 1:15.22 (39.58)
15 НАЗАРЕНКО Анастасія

09
Київська область
1:15.25
I
423
+7.14



50: 34.72
100: 1:15.25 (40.53)
16 ТІМКОВСЬКА Аріна

09
Харківська область
1:15.41
I
420
+7.30



50: 33.57
100: 1:15.41 (41.84)
17 КЛИМЕЦЬ Віолєтта

09
Закарпатська область
1:15.62
I
417
+7.51



50: 33.68
100: 1:15.62 (41.94)
18 КУЛІКОВА Ганна

09
Харківська область
1:15.63
I
417
+7.52



50: 35.38
100: 1:15.63 (40.25)
19 ТКАЧЕНКО Юлія

09
Полтавська область
1:15.99
I
411
+7.88



50: 33.73
100: 1:15.99 (42.26)
20 ЛАЗАРЕНКО Олеся

08
м. Київ (2 к)
1:16.05
II
410
+7.94



50: 33.85
100: 1:16.05 (42.20)
21 САВЧЕНКО Олександра

08
Рівненська область
1:16.56
II
402
+8.45



50: 36.87
100: 1:16.56 (39.69)
22 ЖУРЖІЙ Марина

09
Волинська область
1:16.94
II
396
+8.83



50: 36.67
100: 1:16.94 (40.27)
23 ЮРКУНАЙТЕ Єва

09
Дніпропетровська область (o)
1:16.97

395
+8.86



50: 33.67
100: 1:16.97 (43.30)
24 БАБІЄЧКО Дар'я

08
Львівська область
1:17.22
II
391
+9.11



50: 35.09
100: 1:17.22 (42.13)
25 ШЕВЧЕНКО Надя

08
Полтавська область
1:17.40
II
389
+9.29



50: 34.84
100: 1:17.40 (42.56)
26 МАЛОФЕЄВА Кристина

08
Полтавська область
1:17.45
II
388
+9.34



50: 36.60
100: 1:17.45 (40.85)
27 СИМОНЮК Тетяна

08
Рівненська область
1:17.60
II
386
+9.49



50: 37.14
100: 1:17.60 (40.46)
28 МАРЧУК Мар'яна

08
Волинська область
1:17.68
II
384
+9.57



50: 35.86
100: 1:17.68 (41.82)
29 ТИМОЩУК Антоніна

08
Рівненська область (2 к)
1:17.82
II
382
+9.71



50: 37.02
100: 1:17.82 (40.80)
30 МОРОЩУК Анастасія

08
м. Київ (2 к)
1:18.36
II
375
+10.25



50: 34.12
100: 1:18.36 (44.24)
31 ТИМОШЕНКОВА Мартіна

08
Рівненська область (2 к)
1:18.45
II
373
+10.34



50: 37.81
100: 1:18.45 (40.64)
32 КАРАЗЕЙ Дарья

09
Одеська область
1:18.52
II
372
+10.41



50: 35.82
100: 1:18.52 (42.70)
33 ПІШОХА Поліна

08
Харківська область (2 к)
1:18.64
II
371
+10.53



50: 37.01
100: 1:18.64 (41.63)
34 ДЗЮБЕНКО Ольга

09
Київська область
1:19.29
II
362
+11.18



50: 38.54
100: 1:19.29 (40.75)
35 ШПОНТАК Анастасія

08
Закарпатська область
1:19.33
II
361
+11.22



50: 36.82
100: 1:19.33 (42.51)
36 ШЕВЧЕНКО Марія

08
Полтавська область
1:19.37
II
360
+11.26



50: 35.89
100: 1:19.37 (43.48)
37 БУЛАВЧЕНКО Яна

09
Одеська область
1:19.48
II
359
+11.37



50: 35.57
100: 1:19.48 (43.91)
38 СТЕЦЕНКО Катерина

08
Полтавська область
1:19.50
II
359
+11.39



50: 36.74
100: 1:19.50 (42.76)
39 БАЗЮК Радміла

08
Тернопільська область
1:19.81
II
354
+11.70



50: 36.62
100: 1:19.81 (43.19)
40 КОВАЛЕНКО Вікторія

09
Сумська область
1:20.18
II
350
+12.07



50: 37.69
100: 1:20.18 (42.49)
41 ФІЛІМОНОВА Ольга

10
Миколаївська область
1:20.80
II
342
+12.69



50: 37.33
100: 1:20.80 (43.47)
42 ШАЦЬКА Єва

09
Донецька область
1:21.94
II
328
+13.83



50: 39.37
100: 1:21.94 (42.57)
43 КАЗМІРЧУК Софія

08
Миколаївська область
1:22.20
II
324
+14.09



50: 39.55
100: 1:22.20 (42.65)
44 ГІРАК Тетяна

08
Львівська область
1:22.30
II
323
+14.19



50: 39.29
100: 1:22.30 (43.01)
45 БОБКО Уляна

09
Тернопільська область
1:22.81
II
317
+14.70



50: 37.27
100: 1:22.81 (45.54)
46 ЄРМАКОВА Анна

09
Вінницька область
1:23.34
II
311
+15.23



50: 37.82
100: 1:23.34 (45.52)
47 ХНИКІНА Єлізавета

08
Вінницька область
1:24.03
II
304
+15.92



50: 37.73
100: 1:24.03 (46.30)
48 БОРОВИЦЬКА Анастасія

08
Житомирська область
1:24.57
II
298
+16.46



50: 38.91
100: 1:24.57 (45.66)
49 ПРОНЧАКОВА Вікторія

11
Донецька область
1:25.31
III
290
+17.20



50: 38.01
100: 1:25.31 (47.30)
50 ДУЦЬКА Софія

08
Хмельницька область
1:26.51
III
278
+18.40



50: 40.45
100: 1:26.51 (46.06)
51 МАРШЕВСЬКА Анжеліка

08
Миколаївська область
1:31.41
III
236
+23.30



50: 42.56
100: 1:31.41 (48.85)
52 ПИЛИПЧУК Вероніка

09
Хмельницька область
1:31.77
III
233
+23.66



50: 42.25
100: 1:31.77 (49.52)
ГАБРУСЬ Марія
09
Закарпатська область
Д/К





50: 40.67
100: 1:28.39 (47.72)