Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:20:20 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:56.31Дарина Зевіна07.10.2012Кубок світу

Юніорський Рекорд України1:58.12Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:58.12Дарина Зевіна19.12.2010Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:04.47Анна Євчак10.03.2008Першість України
Розрядимсмк1:55.48мс2:08.00кмс2:15.00I2:26.00II2:43.00III3:04.00I юн3:28.00
 
47 / 47 / 0 / 0
1 ЧЕРНИЩУК Валерія

08
м. Київ
2:09.31
кмс
622




50: 29.80
100: 1:01.70 (31.90)
150: 1:35.64 (33.94)
200: 2:09.31 (33.67)
2 МИХАЛЕВИЧ Анастасія

09
Дніпропетровська область
2:09.45
кмс
620
+0.14



50: 29.64
100: 1:02.30 (32.66)
150: 1:36.09 (33.79)
200: 2:09.45 (33.36)
3 ГЛУЩЕНКО Варвара

08
Рівненська область
2:14.82
кмс
549
+5.51



50: 30.50
100: 1:04.06 (33.56)
150: 1:39.81 (35.75)
200: 2:14.82 (35.01)
4 КИРИЛЮК Марія

08
Закарпатська область
2:15.42
I
542
+6.11



50: 31.61
100: 1:06.08 (34.47)
150: 1:41.13 (35.05)
200: 2:15.42 (34.29)
5 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна

08
Київська область
2:17.32
I
520
+8.01



50: 31.76
100: 1:07.10 (35.34)
150: 1:43.72 (36.62)
200: 2:17.32 (33.60)
6 КАЗАНЦЕВА Катерина

08
Кіровоградська область
2:18.25
I
509
+8.94



50: 32.32
100: 1:07.37 (35.05)
150: 1:43.80 (36.43)
200: 2:18.25 (34.45)
7 МІЛЮТІНА Ірина

09
Запорізька область
2:18.26
I
509
+8.95



50: 31.55
100: 1:05.51 (33.96)
150: 1:42.18 (36.67)
200: 2:18.26 (36.08)
8 ДРАНИЦЬКА Вікторія

08
Волинська область
2:18.45
I
507
+9.14



50: 31.67
100: 1:06.72 (35.05)
150: 1:42.65 (35.93)
200: 2:18.45 (35.80)
9 ВОРОБЙОВА Поліна

08
Одеська область
2:19.46
I
496
+10.15



50: 31.08
100: 1:06.67 (35.59)
150: 1:43.63 (36.96)
200: 2:19.46 (35.83)
10 ЛАГУТА Рената

08
Херсонська область
2:19.79
I
492
+10.48



50: 31.52
100: 1:06.81 (35.29)
150: 1:43.69 (36.88)
200: 2:19.79 (36.10)
11 РЯБОВА Єсєнія

08
Запорізька область
2:19.87
I
492
+10.56



50: 31.59
100: 1:07.14 (35.55)
150: 1:44.24 (37.10)
200: 2:19.87 (35.63)
12 РОСУЛ Маріана

08
Закарпатська область
2:20.10
I
489
+10.79



50: 32.79
100: 1:08.94 (36.15)
150: 1:45.51 (36.57)
200: 2:20.10 (34.59)
13 ЩЕРБИНА Ксенія

08
Запорізька область (2 к)
2:20.22
I
488
+10.91



50: 32.14
100: 1:07.17 (35.03)
150: 1:43.93 (36.76)
200: 2:20.22 (36.29)
14 БАШАРОВА Олена

09
Полтавська область
2:20.44
I
486
+11.13



50: 32.19
100: 1:07.85 (35.66)
150: 1:44.85 (37.00)
200: 2:20.44 (35.59)
15 ТІЩЕНКО Крістіна

08
Дніпропетровська область
2:20.48
I
485
+11.17



50: 32.23
100: 1:08.83 (36.60)
150: 1:46.47 (37.64)
200: 2:20.48 (34.01)
16 ГОНЧАРЕНКО Марія

08
Харківська область
2:20.50
I
485
+11.19



50: 32.34
100: 1:08.23 (35.89)
150: 1:44.94 (36.71)
200: 2:20.50 (35.56)
17 РЕЗНІК Єлизавета

08
м. Київ (2 к)
2:20.65
I
483
+11.34



50: 31.97
100: 1:07.56 (35.59)
150: 1:44.64 (37.08)
200: 2:20.65 (36.01)
17 ШМІДТ Анна

08
м. Київ
2:20.65
I
483
+11.34



50: 31.59
100: 1:07.11 (35.52)
150: 1:44.28 (37.17)
200: 2:20.65 (36.37)
19 ГРИГОР'ЄВА Дарія

08
Рівненська область (2 к)
2:22.23
I
468
+12.92



50: 32.88
100: 1:09.18 (36.30)
150: 1:46.71 (37.53)
200: 2:22.23 (35.52)
20 РОДІНА Вероніка

08
Дніпропетровська область (2 к)
2:22.30
I
467
+12.99



50: 33.29
100: 1:10.00 (36.71)
150: 1:46.93 (36.93)
200: 2:22.30 (35.37)
21 ЄПІФАНОВА Марія

09
Дніпропетровська область
2:23.02
I
460
+13.71



50: 32.28
100: 1:08.15 (35.87)
150: 1:45.93 (37.78)
200: 2:23.02 (37.09)
22 КОЗАЧЕНКО Юлія

08
Одеська область
2:23.18
I
458
+13.87



50: 32.95
100: 1:10.09 (37.14)
150: 1:47.78 (37.69)
200: 2:23.18 (35.40)
23 СТУКОВА Євгенія

08
Вінницька область
2:23.32
I
457
+14.01



50: 32.00
100: 1:08.64 (36.64)
150: 1:46.42 (37.78)
200: 2:23.32 (36.90)
24 ІВОЛГА Крістіна

08
Рівненська область (2 к)
2:23.39
I
456
+14.08



50:
100: 1:08.65 (35.99)
150: 1:45.69 (1:45.69)
200: 2:23.39 (37.70)
25 СИДОРЧЕНКО Катерина

09
Дніпропетровська область (2 к)
2:23.65
I
454
+14.34



50: 33.22
100: 1:10.28 (37.06)
150: 1:48.11 (37.83)
200: 2:23.65 (35.54)
26 КЕРШКОВА Глорія

08
м. Київ
2:23.77
I
453
+14.46



50: 33.00
100: 1:09.92 (36.92)
150: 1:47.45 (37.53)
200: 2:23.77 (36.32)
27 БОРЮШКІНА Поліна

08
Харківська область
2:23.88
I
452
+14.57



50: 33.49
100: 1:10.10 (36.61)
150: 1:47.05 (36.95)
200: 2:23.88 (36.83)
28 ІСЛАНКІНА Софія

08
Дніпропетровська область (2 к)
2:24.34
I
447
+15.03



50: 33.21
100: 1:09.85 (36.64)
150: 1:47.22 (37.37)
200: 2:24.34 (37.12)
29 ГОНЧАРЕНКО Вікторія

08
Одеська область
2:24.54
I
445
+15.23



50: 33.16
100: 1:10.33 (37.17)
150: 1:47.92 (37.59)
200: 2:24.54 (36.62)
30 ШУДРЕНКО Катерина

09
Харківська область (2 к)
2:25.43
I
437
+16.12



50: 33.13
100: 1:10.81 (37.68)
150: 1:48.95 (38.14)
200: 2:25.43 (36.48)
31 ПИЖИК Емілія

09
Чернівецька область
2:25.66
I
435
+16.35



50: 32.78
100: 1:09.98 (37.20)
150: 1:48.47 (38.49)
200: 2:25.66 (37.19)
32 БАРАБАШ Софія

10
м. Київ
2:26.33
II
429
+17.02



50: 33.85
100: 1:11.58 (37.73)
150: 1:49.84 (38.26)
200: 2:26.33 (36.49)
33 ГОЛОВАЦЬКА Софія

08
Волинська область
2:26.38
II
429
+17.07



50: 33.06
100: 1:10.50 (37.44)
150: 1:49.41 (38.91)
200: 2:26.38 (36.97)
34 ЗАСЬКО Валерія

08
Рівненська область
2:27.06
II
423
+17.75



50: 32.93
100: 1:10.30 (37.37)
150: 1:48.30 (38.00)
200: 2:27.06 (38.76)
35 ФОКІНА Єлизавета

08
Дніпропетровська область (o)
2:27.17
II
422
+17.86



50: 34.57
100: 1:11.66 (37.09)
150: 1:50.64 (38.98)
200: 2:27.17 (36.53)
36 ГАЙДАЙ Єлизавета

08
Дніпропетровська область
2:27.31
II
421
+18.00



50: 31.87
100: 1:08.94 (37.07)
150: 1:48.54 (39.60)
200: 2:27.31 (38.77)
37 ЧИЖ Анна

08
м. Київ (2 к)
2:28.20
II
413
+18.89



50: 32.72
100: 1:09.44 (36.72)
150: 1:48.98 (39.54)
200: 2:28.20 (39.22)
38 БІЛЕЦЬКА Ангеліна

08
Полтавська область
2:29.09
II
406
+19.78



50: 34.18
100: 1:12.20 (38.02)
150: 1:51.16 (38.96)
200: 2:29.09 (37.93)
39 ДЮК Маргарита

08
Дніпропетровська область (2 к)
2:30.64
II
393
+21.33



50: 33.89
100: 1:11.64 (37.75)
150: 1:51.64 (40.00)
200: 2:30.64 (39.00)
40 СИНЬКО Валерія

08
Кіровоградська область
2:31.08
II
390
+21.77



50: 34.84
100: 1:13.03 (38.19)
150: 1:52.88 (39.85)
200: 2:31.08 (38.20)
41 РЕКЕДА Рада

08
Одеська область (2 к)
2:31.81
II
384
+22.50



50: 34.68
100: 1:13.04 (38.36)
150: 1:53.64 (40.60)
200: 2:31.81 (38.17)
42 СКИБА Олеся

08
Тернопільська область
2:32.06
II
383
+22.75



50: 35.16
100: 1:14.27 (39.11)
150: 1:53.73 (39.46)
200: 2:32.06 (38.33)
43 КУНДЕУС Дарія

08
Рівненська область (2 к)
2:32.49
II
379
+23.18



50: 35.30
100: 1:13.91 (38.61)
150: 1:53.65 (39.74)
200: 2:32.49 (38.84)
44 ЮПАТКІНА Марія

08
Рівненська область
2:33.72
II
370
+24.41



50: 34.53
100: 1:13.66 (39.13)
150: 1:54.13 (40.47)
200: 2:33.72 (39.59)
45 МОРОЗ Катерина

09
Волинська область
2:34.65
II
364
+25.34



50: 35.11
100: 1:14.27 (39.16)
150: 1:52.18 (37.91)
200: 2:34.65 (42.47)
46 ВЛАСЮК Валерія

09
Чернівецька область
2:36.56
II
350
+27.25



50: 34.95
100: 1:14.67 (39.72)
150: 1:56.31 (41.64)
200: 2:36.56 (40.25)
47 БЕЗВІН Юліана

08
Донецька область
2:41.95
II
317
+32.64



50: 37.16
100: 1:18.63 (41.47)
150: 2:00.86 (42.23)
200: 2:41.95 (41.09)