Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 16:28:21 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:58.24Любов Король13.12.2008Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:59.90Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.90Любов Король26.01.2006Кубок світу

Вище досягнення України1:00.76Юлія Стадник09.11.2014Чемпіонат України
Розрядимсмк57.57мс1:04.00кмс1:08.00I1:13.00II1:21.50III1:32.50I юн1:45.00
 
25 / 25 / 0 / 0
1 ПОНОМАРЕНКО Кіра

08
Запорізька область
1:03.93
мс
623




50: 30.09
100: 1:03.93 (33.84)
2 ТРАЧУК Влада

08
Рівненська область
1:06.64
кмс
550
+2.71



50: 31.18
100: 1:06.64 (35.46)
3 МАРТІ Кіра

09
Запорізька область
1:07.10
кмс
539
+3.17



50: 31.22
100: 1:07.10 (35.88)
4 ДЖУРА Софія

08
м. Київ
1:09.16
I
492
+5.23



50: 31.82
100: 1:09.16 (37.34)
5 ГУБЧЕНКО Олександра

09
Запорізька область (2 к)
1:09.82
I
478
+5.89



50: 31.55
100: 1:09.82 (38.27)
6 ВЕЛЬМОЖКО Софія

08
Запорізька область
1:10.36
I
467
+6.43



50: 32.87
100: 1:10.36 (37.49)
7 КОЛОСІНСЬКА Маргарита

08
м. Київ
1:10.40
I
466
+6.47



50: 32.60
100: 1:10.40 (37.80)
8 КОБКА Олександра

08
Запорізька область
1:11.50
I
445
+7.57



50: 32.97
100: 1:11.50 (38.53)
9 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна

08
Київська область
1:12.13
I
433
+8.20



50: 33.18
100: 1:12.13 (38.95)
10 ПРИЛУЦЬКА Мирослава

09
Харківська область (2 к)
1:13.77
II
405
+9.84



50: 33.97
100: 1:13.77 (39.80)
11 ТКАЧЕНКО Анна

08
Вінницька область
1:14.20
II
398
+10.27



50: 35.44
100: 1:14.20 (38.76)
12 ШЕВЧЕНКО Надя

08
Полтавська область
1:14.25
II
397
+10.32



50: 34.28
100: 1:14.25 (39.97)
13 ГРИГОР'ЄВА Дарія

08
Рівненська область (2 к)
1:15.37
II
380
+11.44



50: 34.80
100: 1:15.37 (40.57)
14 КОНОНЧУК Ліза

08
Рівненська область
1:15.81
II
373
+11.88



50: 36.45
100: 1:15.81 (39.36)
15 ВІДЛОГА Анна

09
Запорізька область (2 к)
1:15.89
II
372
+11.96



50: 35.20
100: 1:15.89 (40.69)
16 БРЯКІНА Яна

08
Харківська область (2 к)
1:15.94
II
371
+12.01



50: 34.57
100: 1:15.94 (41.37)
17 ШПОНТАК Анастасія

08
Закарпатська область
1:16.02
II
370
+12.09



50: 34.48
100: 1:16.02 (41.54)
18 АНЯГХАЛОБА Блесін

08
Харківська область (2 к)
1:16.44
II
364
+12.51



50: 34.99
100: 1:16.44 (41.45)
19 ЛЮТАК Анна

08
Івано-Франківська область
1:16.97
II
357
+13.04



50: 35.48
100: 1:16.97 (41.49)
20 ДАШКІНА Марія

08
Сумська область
1:17.51
II
349
+13.58



50: 35.62
100: 1:17.51 (41.89)
21 ТКАЧЕНКО Катерина

09
Миколаївська область
1:18.54
II
336
+14.61



50: 37.66
100: 1:18.54 (40.88)
22 КОВАЛЕНКО Вікторія

09
Сумська область
1:19.36
II
325
+15.43



50: 37.50
100: 1:19.36 (41.86)
23 МАСЛОВА Крістіна

08
Київська область
1:20.23
II
315
+16.30



50: 35.64
100: 1:20.23 (44.59)
24 КАЗМІРЧУК Софія

08
Миколаївська область
1:24.67
III
268
+20.74



50: 38.45
100: 1:24.67 (46.22)
25 ШАЦЬКА Єва

09
Донецька область
1:25.95
III
256
+22.02



50: 38.61
100: 1:25.95 (47.34)