Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:20:31 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:05.66Ганна Дзеркаль19.12.2014Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України1:07.54Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:07.54Вікторія Солнцева07.08.2013Кубок світу

Вище досягнення України1:09.89Вікторія Солнцева21.12.2012Міжнародні змагання
Розрядимсмк1:05.29мс1:13.00кмс1:17.50I1:23.50II1:33.50III1:45.00I юн1:58.00
 
39 / 39 / 0 / 0
1 МІЛЮТІНА Ірина

09
Запорізька область
1:16.52
кмс
541




50: 36.78
100: 1:16.52 (39.74)
2 КАНДИБКО Уляна

08
Донецька область
1:17.16
кмс
527
+0.64



50: 36.23
100: 1:17.16 (40.93)
3 КАПУСТКІНА Анна

08
Київська область
1:17.63
I
518
+1.11



50: 37.21
100: 1:17.63 (40.42)
4 ЯРОВА Вероніка

08
Дніпропетровська область
1:17.80
I
514
+1.28



50: 36.30
100: 1:17.80 (41.50)
5 ГОЛОВКО Владислава

08
Кіровоградська область
1:19.45
I
483
+2.93



50: 37.68
100: 1:19.45 (41.77)
6 МОСЯКІНА Софія

08
м. Київ
1:19.47
I
483
+2.95



50: 37.45
100: 1:19.47 (42.02)
7 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра

08
Рівненська область
1:19.78
I
477
+3.26



50: 37.55
100: 1:19.78 (42.23)
8 НІКІТСЬКА Емілія

09
Харківська область
1:21.18
I
453
+4.66



50: 38.33
100: 1:21.18 (42.85)
9 ЖУРЖІЙ Марина

09
Волинська область
1:22.65
I
429
+6.13



50: 38.22
100: 1:22.65 (44.43)
10 ЄПІФАНОВА Марія

09
Дніпропетровська область
1:22.77
I
427
+6.25



50: 39.22
100: 1:22.77 (43.55)
11 ПАВЛІШИНА Марія

09
Харківська область (2 к)
1:22.94
I
425
+6.42



50: 38.72
100: 1:22.94 (44.22)
12 ПАРАЩУК Оксана

08
Львівська область
1:23.13
I
422
+6.61



50: 40.01
100: 1:23.13 (43.12)
13 ТИМОЩУК Антоніна

08
Рівненська область (2 к)
1:23.30
I
419
+6.78



50: 39.66
100: 1:23.30 (43.64)
14 САВЧЕНКО Олександра

08
Рівненська область
1:23.55
II
415
+7.03



50: 39.54
100: 1:23.55 (44.01)
15 ПІШОХА Поліна

08
Харківська область (2 к)
1:23.63
II
414
+7.11



50: 39.01
100: 1:23.63 (44.62)
16 ШМІДТ Анна

08
м. Київ
1:24.01
II
409
+7.49



50: 39.33
100: 1:24.01 (44.68)
17 СВІТЛИЧНА Ольга

08
Волинська область
1:24.53
II
401
+8.01



50: 39.43
100: 1:24.53 (45.10)
18 МАЛОФЕЄВА Кристина

08
Полтавська область
1:25.01
II
394
+8.49



50: 39.85
100: 1:25.01 (45.16)
19 ЧИЖ Анна

08
м. Київ (2 к)
1:25.51
II
387
+8.99



50: 39.00
100: 1:25.51 (46.51)
20 СИМОНЮК Тетяна

08
Рівненська область
1:25.61
II
386
+9.09



50: 41.16
100: 1:25.61 (44.45)
21 ТИМОШЕНКОВА Мартіна

08
Рівненська область (2 к)
1:25.83
II
383
+9.31



50: 40.03
100: 1:25.83 (45.80)
22 ТІЩЕНКО Олеся

08
Дніпропетровська область (2 к)
1:26.09
II
380
+9.57



50: 39.95
100: 1:26.09 (46.14)
23 СТЕЦЕНКО Катерина

08
Полтавська область
1:26.24
II
378
+9.72



50: 40.22
100: 1:26.24 (46.02)
24 ДЗЮБЕНКО Ольга

09
Київська область
1:26.25
II
377
+9.73



50: 41.43
100: 1:26.25 (44.82)
25 КУЗЬОМА Ксенія

08
Житомирська область
1:26.82
II
370
+10.30



50: 41.63
100: 1:26.82 (45.19)
26 СИНЬКО Валерія

08
Кіровоградська область
1:27.01
II
368
+10.49



50: 40.92
100: 1:27.01 (46.09)
27 ШПОНТАК Анастасія

08
Закарпатська область
1:28.08
II
354
+11.56



50: 39.54
100: 1:28.08 (48.54)
28 ТИМЧИШИН Наталія

08
Івано-Франківська область
1:28.79
II
346
+12.27



50: 40.67
100: 1:28.79 (48.12)
29 ВЛАСЮК Валерія

09
Чернівецька область
1:28.83
II
345
+12.31



50: 41.24
100: 1:28.83 (47.59)
30 КАЗМІРЧУК Софія

08
Миколаївська область
1:29.73
II
335
+13.21



50: 42.74
100: 1:29.73 (46.99)
31 ШУМКО Віталія

08
Івано-Франківська область
1:30.09
II
331
+13.57



50: 41.87
100: 1:30.09 (48.22)
32 КОЗАК Олена

08
Львівська область
1:30.13
II
331
+13.61



50: 41.10
100: 1:30.13 (49.03)
33 КАРАЗЕЙ Дарья

09
Одеська область
1:30.94
II
322
+14.42



50: 42.58
100: 1:30.94 (48.36)
34 ІВАНЕНКО Валерія

09
Житомирська область
1:33.47
II
296
+16.95



50: 44.00
100: 1:33.47 (49.47)
35 ПИЛИПЧУК Анастасія

08
Тернопільська область
1:35.27
III
280
+18.75



50: 44.78
100: 1:35.27 (50.49)
36 БРУЦЬКА Анастасія

10
Миколаївська область
1:36.19
III
272
+19.67



50: 45.45
100: 1:36.19 (50.74)
37 СОБОЛЬ Діана

09
Миколаївська область
1:40.48
III
239
+23.96



50: 49.50
100: 1:40.48 (50.98)
38 МАРШЕВСЬКА Анжеліка

08
Миколаївська область
1:41.28
III
233
+24.76



50: 47.47
100: 1:41.28 (53.81)
39 ПИЛИПЧУК Вікторія

09
Хмельницька область
1:48.18
I юн
191
+31.66



50: 49.00
100: 1:48.18 (59.18)