Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 15:13:35 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

400 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України4:07.39Максим Шемберев22.11.2012Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:12.78Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:22.77Сергій Варварук08.03.2011Кубок міського Голови

Вище досягнення України4:37.25Ілля Підвальний04.11.2012Першість України
Розрядимсмк4:07.47мс4:34.00кмс4:50.00I5:13.00II5:49.00III6:36.00
 
11 / 11 / 0 / 0
1 ПОЛЯК Сергій

07
Закарпатська область
4:53.52
I
511




50: 30.58
100: 1:05.05 (34.47)
1:05.05

150: 1:42.29 (37.24)
200: 3:00.51 (1:18.22)
1:55.46

250: 3:42.89 (42.38)
300: 4:18.97 (36.08)
1:18.46

350: 4:53.52 (34.55)
400:
2 ТКАЧЕНКО Даніїл

07
м. Київ
4:59.74
I
480
+6.22



50: 30.52
100: 1:06.75 (36.23)
1:06.75

150: 1:45.31 (38.56)
200: 2:24.00 (38.69)
1:17.25

250: 3:06.62 (42.62)
300: 3:50.35 (43.73)
1:26.35

350: 4:26.39 (36.04)
400: 4:59.74 (33.35)
1:09.39

3 БІЛЕНКО Артем

07
Донецька область
5:00.58
I
476
+7.06



50: 32.05
100: 1:09.58 (37.53)
1:09.58

150: 1:47.76 (38.18)
200: 2:25.13 (37.37)
1:15.55

250: 3:07.44 (42.31)
300: 3:49.82 (42.38)
1:24.69

350: 4:25.97 (36.15)
400: 5:00.58 (34.61)
1:10.76

4 МАЛИШ Денис

08
Дніпропетровська область
5:07.35
I
445
+13.83



50: 32.97
100: 1:08.60 (35.63)
1:08.60

150: 1:48.35 (39.75)
200: 2:28.42 (40.07)
1:19.82

250: 3:13.00 (44.58)
300: 3:58.37 (45.37)
1:29.95

350: 4:33.11 (34.74)
400: 5:07.35 (34.24)
1:08.98

5 ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб

07
Рівненська область (2 к)
5:12.19
I
425
+18.67



50: 34.16
100: 1:13.35 (39.19)
1:13.35

150: 1:53.95 (40.60)
200: 2:33.16 (39.21)
1:19.81

250: 3:17.43 (44.27)
300: 4:02.32 (44.89)
1:29.16

350: 4:38.29 (35.97)
400: 5:12.19 (33.90)
1:09.87

6 ДЬОМА Артем

07
Одеська область
5:12.39
I
424
+18.87



50: 35.21
100: 1:17.37 (42.16)
1:17.37

150: 1:58.60 (41.23)
200: 2:39.81 (41.21)
1:22.44

250: 3:20.87 (41.06)
300: 4:04.00 (43.13)
1:24.19

350: 4:39.81 (35.81)
400: 5:12.39 (32.58)
1:08.39

7 САФРОНЮК Артем

08
Рівненська область (2 к)
5:22.22
II
386
+28.70



50: 34.93
100: 1:16.81 (41.88)
1:16.81

150: 1:58.16 (41.35)
200: 2:38.27 (40.11)
1:21.46

250: 3:24.59 (46.32)
300: 4:10.29 (45.70)
1:32.02

350: 4:47.26 (36.97)
400: 5:22.22 (34.96)
1:11.93

8 ЛАВРИНЮК Андрій

08
м. Київ (2 к)
5:23.81
II
381
+30.29



50: 35.67
100: 1:19.53 (43.86)
1:19.53

150: 1:59.38 (39.85)
200: 2:39.26 (39.88)
1:19.73

250: 3:24.77 (45.51)
300: 4:11.57 (46.80)
1:32.31

350: 4:49.08 (37.51)
400: 5:23.81 (34.73)
1:12.24

9 ДУЛЮК Назар

08
Рівненська область (2 к)
5:24.40
II
379
+30.88



50: 36.33
100: 1:18.71 (42.38)
1:18.71

150: 2:00.66 (41.95)
200: 2:41.17 (40.51)
1:22.46

250: 3:26.87 (45.70)
300: 4:12.67 (45.80)
1:31.50

350: 4:50.72 (38.05)
400: 5:24.40 (33.68)
1:11.73

10 КЛУШИН Іван

07
Сумська область
5:47.30
II
309
+53.78



50: 35.78
100: 1:20.76 (44.98)
1:20.76

150: 2:07.40 (46.64)
200: 2:51.07 (43.67)
1:30.31

250: 3:39.50 (48.43)
300: 4:29.18 (49.68)
1:38.11

350: 5:08.79 (39.61)
400: 5:47.30 (38.51)
1:18.12

11 РЕШЕТИЛО Олександр

08
Івано-Франківська область
5:50.43
III
300
+56.91



50: 36.60
100: 1:23.71 (47.11)
1:23.71

150: 2:08.69 (44.98)
200: 2:52.56 (43.87)
1:28.85

250: 3:42.38 (49.82)
300: 4:32.05 (49.67)
1:39.49

350: 5:12.67 (40.62)
400: 5:50.43 (37.76)
1:18.38