Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:02:30 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:08.04Яна Клочкова26.01.2003Кубок світу

Юніорський Рекорд України2:13.57Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.29Юлія Нагорська10.11.2007Кубок світу

Вище досягнення України2:15.87Юлія Нагорська06.11.2006Кубок України
Розрядимсмк2:08.60мс2:20.50кмс2:28.50I2:39.00II2:57.00III3:20.00I юн3:47.00
 
13 / 13 / 0 / 0
1 АФАНАСЬЄВА Тетяна

08
Дніпропетровська область
2:21.35
кмс
605




50: 32.44
100: 1:07.83 (35.39)
150: 1:44.65 (36.82)
200: 2:21.35 (36.70)
2 МИХАЛЕВИЧ Анастасія

09
Дніпропетровська область
2:24.50
кмс
567
+3.15



50: 31.27
100: 1:08.18 (36.91)
150: 1:46.75 (38.57)
200: 2:24.50 (37.75)
3 ПОНОМАРЕНКО Кіра

08
Запорізька область
2:26.22
кмс
547
+4.87



50: 32.71
100: 1:09.77 (37.06)
150: 1:47.95 (38.18)
200: 2:26.22 (38.27)
4 МАРТІ Кіра

09
Запорізька область
2:33.58
I
472
+12.23



50: 32.62
100: 1:10.02 (37.40)
150: 1:49.87 (39.85)
200: 2:33.58 (43.71)
5 КОЛОСІНСЬКА Маргарита

08
м. Київ
2:41.10
II
409
+19.75



50: 34.59
100: 1:15.49 (40.90)
150: 1:58.73 (43.24)
200: 2:41.10 (42.37)
6 ШЕВЧЕНКО Надя

08
Полтавська область
2:48.16
II
359
+26.81



50: 35.62
100: 1:19.11 (43.49)
150: 2:05.51 (46.40)
200: 2:48.16 (42.65)
7 КУЛІКОВА Ганна

09
Харківська область
2:49.97
II
348
+28.62



50: 37.05
100: 1:20.08 (43.03)
150: 2:04.80 (44.72)
200: 2:49.97 (45.17)
8 ВІДЛОГА Анна

09
Запорізька область (2 к)
2:50.82
II
343
+29.47



50: 38.90
100: 1:25.27 (46.37)
150: 2:10.37 (45.10)
200: 2:50.82 (40.45)
9 ЛЮТАК Анна

08
Івано-Франківська область
2:59.75
III
294
+38.40



50: 38.94
100: 1:25.75 (46.81)
150: 2:15.38 (49.63)
200: 2:59.75 (44.37)
10 КОВАЛЕНКО Вікторія

09
Сумська область
3:00.23
III
292
+38.88



50: 40.22
100: 1:29.27 (49.05)
150: 2:18.43 (49.16)
200: 3:00.23 (41.80)
11 ТКАЧЕНКО Катерина

09
Миколаївська область
3:01.27
III
287
+39.92



50: 42.44
100: 1:29.62 (47.18)
150: 2:18.26 (48.64)
200: 3:01.27 (43.01)
12 ШАЦЬКА Єва

09
Донецька область
3:14.43
III
232
+53.08



50: 42.24
100: 1:33.63 (51.39)
150: 2:25.95 (52.32)
200: 3:14.43 (48.48)
13 ДАШКІНА Марія

08
Сумська область
3:16.69
III
224
+55.34



50: 43.21
100: 1:34.97 (51.76)
150: 2:27.52 (52.55)
200: 3:16.69 (49.17)