Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:01:43 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:53.88Антон Бугайов08.12.2005Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:56.75Марко Хотинецький08.11.2018Кубок України

Юнацький Рекорд України2:00.16Сергій Варварук07.03.2011Кубок міського Голови

Вище досягнення України2:02.39Андрій Хлопцов13.10.2013Кубок світу
Розрядимсмк1:52.78мс2:05.50кмс2:12.00I2:22.00II2:39.00III3:00.00I юн3:23.00
 
39 / 38 / 1 / 0
1 МАРТИНОВ Віталій

08
Харківська область
2:09.02
кмс
548




50: 29.72
100: 1:02.39 (32.67)
150: 1:35.87 (33.48)
200: 2:09.02 (33.15)
2 ЦИПАН Давид

07
Рівненська область
2:11.75
кмс
515
+2.73



50: 30.47
100: 1:03.16 (32.69)
150: 1:37.29 (34.13)
200: 2:11.75 (34.46)
3 ЧОРНИЙ Олександр

07
Запорізька область
2:16.89
I
459
+7.87



50: 31.72
100: 1:05.84 (34.12)
150: 1:41.20 (35.36)
200: 2:16.89 (35.69)
4 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир

07
м. Київ
2:17.67
I
451
+8.65



50: 31.37
100: 1:06.59 (35.22)
150: 1:43.58 (36.99)
200: 2:17.67 (34.09)
5 ПИРОГОВ Данило

07
Дніпропетровська область
2:17.97
I
448
+8.95



50: 31.26
100: 1:06.40 (35.14)
150: 1:42.63 (36.23)
200: 2:17.97 (35.34)
6 ШЕВЧЕНКО Богдан

07
Дніпропетровська область (2 к)
2:20.40
I
425
+11.38



50: 32.06
100: 1:07.69 (35.63)
150: 1:44.45 (36.76)
200: 2:20.40 (35.95)
7 ШИРІКОВ Герман

07
Рівненська область
2:20.95
I
420
+11.93



50: 34.89
100: 1:10.96 (36.07)
150: 1:47.24 (36.28)
200: 2:20.95 (33.71)
8 ГЕРАСИМЕНКО Леонід

07
Харківська область (2 к)
2:21.36
I
417
+12.34



50: 32.74
100: 1:08.90 (36.16)
150: 1:46.49 (37.59)
200: 2:21.36 (34.87)
9 БЕРКОВ Максим

07
Одеська область
2:21.79
I
413
+12.77



50: 33.02
100: 1:09.65 (36.63)
150: 1:46.74 (37.09)
200: 2:21.79 (35.05)
10 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро

07
Дніпропетровська область (2 к)
2:22.57
II
406
+13.55



50: 32.99
100: 1:09.82 (36.83)
150: 1:47.97 (38.15)
200: 2:22.57 (34.60)
11 ПОТАПЧУК Ігор

07
Волинська область
2:23.08
II
402
+14.06



50: 33.03
100: 1:09.35 (36.32)
150: 1:45.42 (36.07)
200: 2:23.08 (37.66)
12 ЛЕВЧЕНКО Роман

08
м. Київ
2:23.51
II
398
+14.49



50: 32.11
100: 1:08.54 (36.43)
150: 1:46.92 (38.38)
200: 2:23.51 (36.59)
13 БЛАЩУК Данііл

07
Полтавська область
2:23.90
II
395
+14.88



50: 32.45
100: 1:08.66 (36.21)
150: 1:46.54 (37.88)
200: 2:23.90 (37.36)
14 ПОГРІБНИЙ Данило

08
Полтавська область
2:25.04
II
386
+16.02



50: 34.41
100: 1:10.92 (36.51)
150: 1:49.13 (38.21)
200: 2:25.04 (35.91)
15 БАЗАН Микола

08
Одеська область
2:25.37
II
383
+16.35



50: 35.08
100: 1:13.46 (38.38)
150: 1:50.63 (37.17)
200: 2:25.37 (34.74)
16 ЧОБОТ Артем

07
Харківська область (2 к)
2:25.81
II
380
+16.79



50: 34.00
100: 1:10.72 (36.72)
150: 1:48.29 (37.57)
200: 2:25.81 (37.52)
17 КВАША Костянтин

08
Одеська область (2 к)
2:26.53
II
374
+17.51



50: 35.10
100: 1:12.50 (37.40)
150: 1:50.12 (37.62)
200: 2:26.53 (36.41)
18 ПРИТУЛА Денис

07
Волинська область
2:27.19
II
369
+18.17



50: 35.93
100:
150: 1:50.86 (1:14.93)
200: 2:27.19 (36.33)
19 СТАНКОВ Владислав

07
Одеська область (2 к)
2:28.04
II
363
+19.02



50: 35.53
100: 1:14.20 (38.67)
150: 1:52.86 (38.66)
200: 2:28.04 (35.18)
20 ДЕНИСЕНКО Антон

08
Рівненська область (2 к)
2:28.26
II
361
+19.24



50: 34.51
100: 1:12.23 (37.72)
150: 1:50.91 (38.68)
200: 2:28.26 (37.35)
21 ВАЛЕР Тимофій

08
Рівненська область (2 к)
2:28.44
II
360
+19.42



50: 35.21
100: 1:13.26 (38.05)
150: 1:51.49 (38.23)
200: 2:28.44 (36.95)
22 БОГАТИР Тимофій

07
Хмельницька область
2:28.57
II
359
+19.55



50: 35.32
100: 1:13.49 (38.17)
150: 1:51.73 (38.24)
200: 2:28.57 (36.84)
23 АНТОНЮК Олександр

07
Вінницька область
2:28.73
II
358
+19.71



50: 34.92
100: 1:13.01 (38.09)
150: 1:51.59 (38.58)
200: 2:28.73 (37.14)
24 РОМАНЕНКО Євгеній

07
Кіровоградська область
2:29.26
II
354
+20.24



50: 34.97
100: 1:12.50 (37.53)
150: 1:50.73 (38.23)
200: 2:29.26 (38.53)
25 СТЕПАСЮК Едуард

07
Рівненська область (2 к)
2:29.90
II
349
+20.88



50: 34.82
100: 1:13.15 (38.33)
150: 1:52.54 (39.39)
200: 2:29.90 (37.36)
26 ЛАВРИНЮК Андрій

08
м. Київ (2 к)
2:31.39
II
339
+22.37



50: 34.04
100: 1:13.29 (39.25)
150: 1:53.95 (40.66)
200: 2:31.39 (37.44)
27 СОЛОМАХА Артем

07
Вінницька область
2:32.05
II
335
+23.03



50: 34.21
100: 1:13.52 (39.31)
150: 1:54.27 (40.75)
200: 2:32.05 (37.78)
27 ТУРПІТЬКО Артем

09
Донецька область
2:32.05
II
335
+23.03



50: 35.60
100: 1:14.00 (38.40)
150: 1:53.05 (39.05)
200: 2:32.05 (39.00)
29 ШУМІЛОВ Гліб

07
Львівська область
2:32.38
II
333
+23.36



50: 36.75
100: 1:14.97 (38.22)
150: 1:54.31 (39.34)
200: 2:32.38 (38.07)
30 ТКАЧЕНКО Андрій

08
Івано-Франківська область
2:32.46
II
332
+23.44



50: 35.35
100: 1:14.91 (39.56)
150: 1:55.20 (40.29)
200: 2:32.46 (37.26)
31 СТАРОУШНИК Віталій

07
Тернопільська область
2:33.07
II
328
+24.05



50: 35.28
100: 1:14.34 (39.06)
150: 1:55.07 (40.73)
200: 2:33.07 (38.00)
32 БУРЛЯК Олександр

08
Івано-Франківська область
2:33.20
II
327
+24.18



50: 36.24
100: 1:14.95 (38.71)
150: 1:55.27 (40.32)
200: 2:33.20 (37.93)
33 ПОДКОПАЄВ Тимофій

07
Київська область
2:35.57
II
313
+26.55



50: 35.45
100: 1:14.48 (39.03)
150: 1:55.19 (40.71)
200: 2:35.57 (40.38)
34 КАРАБАН Іван

08
Луганська область
2:38.24
II
297
+29.22



50: 37.97
100: 1:18.45 (40.48)
150: 1:59.37 (40.92)
200: 2:38.24 (38.87)
35 КОЛОМІЄЦЬ Кирило

07
Сумська область
2:40.19
III
286
+31.17



50: 36.54
100: 1:17.02 (40.48)
150: 1:58.82 (41.80)
200: 2:40.19 (41.37)
36 ПОПОВ Іван

08
Кіровоградська область
2:43.79
III
268
+34.77



50: 38.10
100: 1:20.87 (42.77)
150: 2:02.72 (41.85)
200: 2:43.79 (41.07)
37 СИНЮГІН Михайло

11
Запорізька область (о)
2:44.65
III
264
+35.63



50: 39.00
100: 1:21.47 (42.47)
150: 2:04.01 (42.54)
200: 2:44.65 (40.64)
38 МОРОЗ Кирило

10
Донецька область
2:44.67
III
263
+35.65



50: 38.56
100: 1:20.57 (42.01)
150: 2:03.03 (42.46)
200: 2:44.67 (41.64)
ГРУШКО Денис
07
Вінницька область
Д/К





50: 34.71
100: 1:14.58 (39.87)
150: 1:53.43 (38.85)
200: 2:44.44 (51.01)