Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:27:05 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

400 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:01.26Яна Клочкова06.04.2002Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України4:05.12Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:08.37Валерія Підлісна02.11.2010Кубок світу

Вище досягнення України4:16.16Ольга Береснєва14.11.1999Міжнародні змагання
Розрядимсмк4:05.06мс4:30.00кмс4:44.00I5:07.00II5:42.00III6:27.00I юн7:27.00
 
24 / 23 / 0 / 1
1 МИХАЛЕВИЧ Анастасія

09
Дніпропетровська область
4:33.79
кмс
623




50: 30.46
100: 1:04.09 (33.63)
150: 1:39.28 (35.19)
200: 2:14.35 (35.07)
250: 2:49.70 (35.35)
300: 3:25.28 (35.58)
350: 4:00.35 (35.07)
400: 4:33.79 (33.44)
2 КИРИЛЮК Марія

08
Закарпатська область
4:39.01
кмс
589
+5.22



50: 31.94
100: 1:06.69 (34.75)
150: 1:41.97 (35.28)
200: 2:17.20 (35.23)
250: 2:52.65 (35.45)
300: 3:28.49 (35.84)
350: 4:04.43 (35.94)
400: 4:39.01 (34.58)
3 ГЛУЩЕНКО Варвара

08
Рівненська область
4:40.91
кмс
577
+7.12



50: 31.80
100: 1:05.31 (33.51)
150: 1:40.71 (35.40)
200: 2:16.44 (35.73)
250: 2:52.35 (35.91)
300: 3:28.57 (36.22)
350: 4:04.71 (36.14)
400: 4:40.91 (36.20)
4 ГУБЧЕНКО Олександра

09
Запорізька область (2 к)
4:53.64
I
505
+19.85



50: 32.10
100: 1:07.79 (35.69)
150: 1:45.19 (37.40)
200: 2:22.60 (37.41)
250: 3:00.60 (38.00)
300: 3:38.57 (37.97)
350: 4:16.86 (38.29)
400: 4:53.64 (36.78)
5 ГОНЧАРЕНКО Марія

08
Харківська область
4:55.04
I
498
+21.25



50: 33.07
100: 1:09.61 (36.54)
150: 1:47.03 (37.42)
200: 2:24.62 (37.59)
250: 3:02.75 (38.13)
300: 3:40.52 (37.77)
350: 4:18.46 (37.94)
400: 4:55.04 (36.58)
6 ГРИГОР'ЄВА Дарія

08
Рівненська область (2 к)
4:55.32
I
496
+21.53



50: 34.85
100: 1:12.32 (37.47)
150: 1:50.53 (38.21)
200: 2:28.21 (37.68)
250: 3:06.16 (37.95)
300: 3:43.69 (37.53)
350: 4:21.03 (37.34)
400: 4:55.32 (34.29)
7 БАШАРОВА Олена

09
Полтавська область
4:56.42
I
491
+22.63



50: 33.89
100: 1:11.39 (37.50)
150: 1:49.84 (38.45)
200: 2:28.97 (39.13)
250: 3:07.31 (38.34)
300: 3:44.27 (36.96)
350: 4:21.80 (37.53)
400: 4:56.42 (34.62)
8 КАЗАНЦЕВА Катерина

08
Кіровоградська область
4:57.40
I
486
+23.61



50: 33.90
100: 1:11.06 (37.16)
150: 1:50.15 (39.09)
200: 2:28.82 (38.67)
250: 3:07.32 (38.50)
300: 3:45.92 (38.60)
350: 4:23.48 (37.56)
400: 4:57.40 (33.92)
9 ДЖУРА Софія

08
м. Київ
4:57.73
I
484
+23.94



50: 33.04
100: 1:09.66 (36.62)
150: 1:47.39 (37.73)
200: 2:25.30 (37.91)
250: 3:03.66 (38.36)
300: 3:41.73 (38.07)
350: 4:16.94 (35.21)
400: 4:57.73 (40.79)
10 РЕЗНІК Єлизавета

08
м. Київ (2 к)
4:59.61
I
475
+25.82



50: 33.02
100: 1:10.32 (37.30)
150: 1:48.56 (38.24)
200: 2:27.54 (38.98)
250: 3:06.68 (39.14)
300: 3:44.36 (37.68)
350: 4:21.98 (37.62)
400: 4:59.61 (37.63)
11 КЕРШКОВА Глорія

08
м. Київ
4:59.86
I
474
+26.07



50: 33.06
100: 1:09.53 (36.47)
150: 1:47.36 (37.83)
200: 2:26.05 (38.69)
250: 3:05.04 (38.99)
300: 3:44.30 (39.26)
350: 4:22.88 (38.58)
400: 4:59.86 (36.98)
12 ЛАГУТА Рената

08
Херсонська область
4:59.94
I
474
+26.15



50: 33.13
100: 1:10.41 (37.28)
150: 1:48.61 (38.20)
200: 2:26.89 (38.28)
250: 3:04.91 (38.02)
300: 3:43.20 (38.29)
350: 4:22.08 (38.88)
400: 4:59.94 (37.86)
13 ІСЛАНКІНА Софія

08
Дніпропетровська область (2 к)
5:01.56
I
466
+27.77



50: 34.20
100: 1:12.16 (37.96)
150: 1:50.68 (38.52)
200: 2:29.37 (38.69)
250: 3:07.93 (38.56)
300: 3:46.77 (38.84)
350: 4:25.24 (38.47)
400: 5:01.56 (36.32)
14 ПАРАЩУК Оксана

08
Львівська область
5:02.49
I
462
+28.70



50: 33.95
100: 1:10.76 (36.81)
150: 1:49.22 (38.46)
200: 2:28.49 (39.27)
250: 3:07.46 (38.97)
300: 3:45.94 (38.48)
350: 4:24.96 (39.02)
400: 5:02.49 (37.53)
15 ЩЕРБИНА Ксенія

08
Запорізька область (2 к)
5:02.85
I
460
+29.06



50: 32.87
100: 1:09.74 (36.87)
150: 1:47.43 (37.69)
200: 2:26.08 (38.65)
250: 3:04.95 (38.87)
300: 3:44.46 (39.51)
350: 4:24.22 (39.76)
400: 5:02.85 (38.63)
16 ГОНЧАРЕНКО Вікторія

08
Одеська область
5:04.38
I
453
+30.59



50: 34.96
100: 1:13.08 (38.12)
150: 1:52.03 (38.95)
200: 2:31.09 (39.06)
250: 3:10.37 (39.28)
300: 3:49.56 (39.19)
350: 4:28.39 (38.83)
400: 5:04.38 (35.99)
17 СИДОРЧЕНКО Катерина

09
Дніпропетровська область (2 к)
5:04.56
I
453
+30.77



50: 34.21
100: 1:13.54 (39.33)
150: 1:52.96 (39.42)
200: 2:32.79 (39.83)
250: 3:10.98 (38.19)
300: 3:50.41 (39.43)
350: 4:28.85 (38.44)
400: 5:04.56 (35.71)
18 СТУКОВА Євгенія

08
Вінницька область
5:05.15
I
450
+31.36



50: 32.66
100: 1:09.76 (37.10)
150: 1:47.09 (37.33)
200: 2:25.75 (38.66)
250: 3:06.18 (40.43)
300: 3:46.39 (40.21)
350: 4:25.87 (39.48)
400: 5:05.15 (39.28)
19 ШУДРЕНКО Катерина

09
Харківська область (2 к)
5:08.26
II
436
+34.47



50: 34.37
100: 1:12.59 (38.22)
150: 1:52.20 (39.61)
200: 2:31.99 (39.79)
250: 3:11.87 (39.88)
300: 3:52.28 (40.41)
350: 4:31.78 (39.50)
400: 5:08.26 (36.48)
20 АНЯГХАЛОБА Блесін

08
Харківська область (2 к)
5:09.70
II
430
+35.91



50: 34.55
100: 1:12.91 (38.36)
150: 1:52.85 (39.94)
200: 2:33.08 (40.23)
250: 3:12.85 (39.77)
300: 3:52.87 (40.02)
350: 4:33.72 (40.85)
400: 5:09.70 (35.98)
21 ДЮК Маргарита

08
Дніпропетровська область (2 к)
5:11.61
II
423
+37.82



50: 34.27
100: 1:12.85 (38.58)
150: 1:52.52 (39.67)
200: 2:32.40 (39.88)
250: 3:12.97 (40.57)
300: 3:53.31 (40.34)
350: 4:33.73 (40.42)
400: 5:11.61 (37.88)
22 РЕКЕДА Рада

08
Одеська область (2 к)
5:19.18
II
393
+45.39



50: 36.18
100: 1:16.27 (40.09)
150: 1:56.82 (40.55)
200: 2:37.49 (40.67)
250: 3:18.20 (40.71)
300: 3:59.86 (41.66)
350: 4:40.26 (40.40)
400: 5:19.18 (38.92)
23 КУНДЕУС Дарія

08
Рівненська область (2 к)
5:23.25
II
378
+49.46



50: 35.62
100: 1:14.69 (39.07)
150: 1:56.01 (41.32)
200: 2:38.07 (42.06)
250: 3:19.82 (41.75)
300: 4:01.47 (41.65)
350: 4:42.81 (41.34)
400: 5:23.25 (40.44)
ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
Н/С