Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-22 20:04:33 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

4x50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:26.09Збірна України16.12.2001Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:30.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:36.24Збірна ЦС "Україна"27.11.2004Першість України

Вище досягнення України1:42.81Збірна СДЮШОР м. Луцьк01.04.2016Першість України
 
22 / 21 / 0 / 1
1 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Дніпропетровська область
1:40.89
В.Д.У.

532



Кравченко Микита , Живага Єгор ,
Пирогов Данило , Котенко Микола


50: 25.16
100: 50.48 (25.32)
150: 1:15.22 (24.74)
200: 1:40.89 (25.67)
2 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Запорізька область
1:42.25
В.Д.У.

511
+1.36


Соловйов Ігор , Львутін Лев ,
Мелешко Ігор , Шаповалов Даніл


50: 25.63
100: 52.31 (26.68)
150: 1:18.00 (25.69)
200: 1:42.25 (24.25)
3 М. КИЇВ

[14]
м. Київ
1:43.16

498
+2.27


Славінський Володимир , Бурлака Гліб ,
Бебешко Богдан , Ткаченко Даніїл


50: 25.17
100: 50.91 (25.74)
150: 1:17.21 (26.30)
200: 1:43.16 (25.95)
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Рівненська область
1:44.34

481
+3.45


Лустюк Артем , Ципан Давид ,
Бондаренко Дмитро , Рубльов Ян


50: 26.72
100: 52.56 (25.84)
150: 1:18.75 (26.19)
200: 1:44.34 (25.59)
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Харківська область
1:44.35

481
+3.46


Власенко Тимофій , Мартинов Віталій ,
Разіньков Артем , Дорошенко Олександр


50: 26.47
100: 52.89 (26.42)
150: 1:18.82 (25.93)
200: 1:44.35 (25.53)
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Одеська область
1:46.24

456
+5.35


Авілов Алєксєй , Бурлака Арсеній ,
Чебан Артем , Шеремет Нікіта


50: 26.96
100: 54.10 (27.14)
150: 1:21.08 (26.98)
200: 1:46.24 (25.16)
7 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

[14]
Дніпропетровська область (2 к)
1:47.01

446
+6.12


Шевченко Богдан , Родіонов Антон ,
Поляков Олександр , Мальцев Олександр


50: 26.07
100: 53.45 (27.38)
150: 1:21.47 (28.02)
200: 1:47.01 (25.54)
8 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Київська область
1:48.87

424
+7.98


Маляренко Даніїл , Сафонов Артем ,
Саврей Максим , Олевич Богдан


50: 26.60
100: 53.96 (27.36)
150: 1:21.87 (27.91)
200: 1:48.87 (27.00)
9 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Волинська область
1:49.48

417
+8.59


Нижник Дмитро , Панчук Дмитро ,
Тарнавський Назарій , Притула Денис


50: 28.58
100: 55.82 (27.24)
150: 1:22.76 (26.94)
200: 1:49.48 (26.72)
10 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Полтавська область
1:49.61

415
+8.72


Кравченко Михайло , Погрібний Данило ,
Блащук Данііл , Герасименко Георгій


50: 27.15
100: 55.72 (28.57)
150: 1:23.34 (27.62)
200: 1:49.61 (26.27)
11 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Чернівецька область
1:50.12

409
+9.23


Оліник Артем , Ярмістий-Сакало Нікіта ,
Сайдаков Єгор , Григор'Єв Олександр


50: 27.21
100: 53.86 (26.65)
150: 1:23.40 (29.54)
200: 1:50.12 (26.72)
12 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Тернопільська область
1:50.23

408
+9.34


Личук Олександр , Лизень Лука ,
Ястремський Сергій , Бродзяк Дмитро


50: 27.33
100: 55.45 (28.12)
150: 1:23.03 (27.58)
200: 1:50.23 (27.20)
13 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

[14]
Запорізька область (2 к)
1:51.51

394
+10.62


Артюх Ілля , Запаров Іван ,
Горьовий Микита , Чечель Олександр


50: 28.83
100: 58.14 (29.31)
150: 1:24.97 (26.83)
200: 1:51.51 (26.54)
14 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Донецька область
1:52.22

387
+11.33


Котенко Богдан , Біленко Артем ,
Волошко Богдан , Дуравкин Кирило


50: 27.94
100: 56.00 (28.06)
150: 1:24.28 (28.28)
200: 1:52.22 (27.94)
15 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Сумська область
1:52.75

381
+11.86


Яровий Євгеній , Радченко Ілля ,
Коломієць Кирило , Клушин Іван


50: 27.19
100: 55.63 (28.44)
150: 1:24.82 (29.19)
200: 1:52.75 (27.93)
16 М. КИЇВ (2 К)

[14]
м. Київ (2 к)
1:53.24

376
+12.35


Власов Іван , Цуркан Артем ,
Лавринюк Андрій , Власюк Олександр


50: 27.37
100: 55.25 (27.88)
150: 1:23.54 (28.29)
200: 1:53.24 (29.70)
17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

[13]
Івано-Франківська область
1:53.30

376
+12.41


Решетило Олександр , Розметанюк Семен ,
Украінець Матвій , Бурляк Олександр


50: 28.84
100: 58.41 (29.57)
150: 1:25.51 (27.10)
200: 1:53.30 (27.79)
18 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Львівська область
1:53.55

373
+12.66


Приймак Данило , Романчук Остап ,
Фесуненко Ілья , Филипів Данило


50: 27.92
100: 56.24 (28.32)
150: 1:24.13 (27.89)
200: 1:53.55 (29.42)
19 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

[14]
Харківська область (2 к)
1:53.65

372
+12.76


Герасименко Леонід , Чобот Артем ,
Чуб Володимир , Росторгуй Єгор


50: 28.05
100: 56.73 (28.68)
150: 1:25.98 (29.25)
200: 1:53.65 (27.67)
20 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Житомирська область
1:56.22

348
+15.33


Омельчук Олександр , Красинський Владислав ,
Романчук Ярослав , Білецьки Миколай


50: 29.43
100: 58.90 (29.47)
150: 1:27.62 (28.72)
200: 1:56.22 (28.60)
21 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

[14]
Вінницька область
1:57.32

338
+16.43


Соломаха Артем , Петько Богдан ,
Грушко Денис , Антонюк Олександр


50: 29.10
100: 56.87 (27.77)
150: 1:29.49 (32.62)
200: 1:57.32 (27.83)
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
Н/С




Зязін Дмитро , Дідик Георгій ,
Штимак Максим , Григорик Давид