Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:19:28 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:55.54Дарина Зевіна04.12.2014Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:57.57Дарина Зевіна26.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України1:00.63Дарина Зевіна30.03.2009Кубок України
Розрядимсмк57.79мс1:05.00кмс1:09.00I1:14.50II1:23.00III1:34.00I юн1:46.00
 
40 / 40 / 0 / 0
1 БОБРОВСЬКА Аліна

08
Харківська область
1:07.93
кмс
527




50: 32.59
100: 1:07.93 (35.34)
2 ТКАЧЕНКО Юлія

09
Полтавська область
1:08.59
кмс
512
+0.66



50: 33.73
100: 1:08.59 (34.86)
3 ТКАЧЕНКО Анна

08
Вінницька область
1:09.32
I
496
+1.39



50: 33.38
100: 1:09.32 (35.94)
4 РЯБОВА Єсєнія

08
Запорізька область
1:10.22
I
477
+2.29



50: 33.83
100: 1:10.22 (36.39)
5 ГЕРЖАН Вероніка

08
Київська область
1:10.29
I
476
+2.36



50: 33.84
100: 1:10.29 (36.45)
6 ЮРКУНАЙТЕ Єва

09
Дніпропетровська область (o)
1:10.74

467
+2.81



50: 34.68
100: 1:10.74 (36.06)
7 НАЗАРЕНКО Анастасія

09
Київська область
1:11.22
I
457
+3.29



50: 35.10
100: 1:11.22 (36.12)
8 МЕЛЬНИК Марія

08
м. Київ
1:11.44
I
453
+3.51



50: 34.64
100: 1:11.44 (36.80)
9 КОНОНЧУК Ліза

08
Рівненська область
1:11.72
I
448
+3.79



50: 35.19
100: 1:11.72 (36.53)
10 ЩЕРБИНА Ксенія

08
Запорізька область (2 к)
1:11.88
I
445
+3.95



50: 35.38
100: 1:11.88 (36.50)
11 БОРЮШКІНА Поліна

08
Харківська область
1:12.39
I
435
+4.46



50: 35.80
100: 1:12.39 (36.59)
12 ЗАСЬКО Валерія

08
Рівненська область
1:12.56
I
432
+4.63



50: 35.72
100: 1:12.56 (36.84)
13 ТІЩЕНКО Крістіна

08
Дніпропетровська область
1:12.81
I
428
+4.88



50: 35.87
100: 1:12.81 (36.94)
14 КЛИМЕЦЬ Віолєтта

09
Закарпатська область
1:12.96
I
425
+5.03



50: 35.72
100: 1:12.96 (37.24)
15 ЛАЗАРЕНКО Олеся

08
м. Київ (2 к)
1:13.03
I
424
+5.10



50: 35.33
100: 1:13.03 (37.70)
16 БАБІЄЧКО Дар'я

08
Львівська область
1:13.10
I
423
+5.17



50: 35.50
100: 1:13.10 (37.60)
17 ПИЖИК Емілія

09
Чернівецька область
1:13.73
I
412
+5.80



50: 35.51
100: 1:13.73 (38.22)
18 ФРОЛОВА Владислава

08
м. Київ (2 к)
1:14.13
I
405
+6.20



50: 35.60
100: 1:14.13 (38.53)
19 ЛЮТАК Надія

08
Івано-Франківська область
1:14.39
I
401
+6.46



50: 36.72
100: 1:14.39 (37.67)
20 БАРАБАШ Софія

10
м. Київ
1:14.46
I
400
+6.53



50: 36.39
100: 1:14.46 (38.07)
21 БОБКО Уляна

09
Тернопільська область
1:14.47
I
400
+6.54



50: 36.05
100: 1:14.47 (38.42)
22 ЮПАТКІНА Марія

08
Рівненська область
1:14.67
II
397
+6.74



50: 19.95
100: 1:14.67 (54.72)
23 ПОЛЯШЕНКО Маргарита

08
Харківська область
1:15.57
II
383
+7.64



50: 36.43
100: 1:15.57 (39.14)
24 ТІМКОВСЬКА Аріна

09
Харківська область
1:15.83
II
379
+7.90



50: 37.58
100: 1:15.83 (38.25)
25 БУЛАВЧЕНКО Яна

09
Одеська область
1:15.92
II
377
+7.99



50: 36.98
100: 1:15.92 (38.94)
26 МОРОЩУК Анастасія

08
м. Київ (2 к)
1:17.04
II
361
+9.11



50: 36.82
100: 1:17.04 (40.22)
27 ПРОНЧАКОВА Вікторія

11
Донецька область
1:17.09
II
360
+9.16



50: 37.44
100: 1:17.09 (39.65)
28 ШЕВЧЕНКО Марія

08
Полтавська область
1:17.22
II
359
+9.29



50: 37.05
100: 1:17.22 (40.17)
28 ШУМКО Віталія

08
Івано-Франківська область
1:17.22
II
359
+9.29



50: 37.10
100: 1:17.22 (40.12)
30 ЧЕРНИШ Анастасія

08
м. Київ (2 к)
1:18.45
II
342
+10.52



50: 38.06
100: 1:18.45 (40.39)
31 ФОКІНА Єлизавета

08
Дніпропетровська область (o)
1:18.70
II
339
+10.77



50: 38.60
100: 1:18.70 (40.10)
32 БАЗЮК Радміла

08
Тернопільська область
1:19.01
II
335
+11.08



50: 37.90
100: 1:19.01 (41.11)
33 ЗУБОВСЬКА Аліна

09
Київська область
1:19.60
II
327
+11.67



50: 38.61
100: 1:19.60 (40.99)
34 ГІРАК Тетяна

08
Львівська область
1:19.90
II
324
+11.97



50: 38.75
100: 1:19.90 (41.15)
35 ГАБРУСЬ Марія

09
Закарпатська область
1:20.03
II
322
+12.10



50: 39.34
100: 1:20.03 (40.69)
36 ФІЛІМОНОВА Ольга

10
Миколаївська область
1:20.13
II
321
+12.20



50: 37.97
100: 1:20.13 (42.16)
37 ПИЛИПЧУК Анастасія

08
Тернопільська область
1:21.32
II
307
+13.39



50: 38.44
100: 1:21.32 (42.88)
38 ДОРОЩЕНКО Дарія

09
Житомирська область
1:25.65
III
263
+17.72



50: 42.97
100: 1:25.65 (42.68)
39 ПИЛИПЧУК Вероніка

09
Хмельницька область
1:31.80
III
213
+23.87



50: 44.19
100: 1:31.80 (47.61)
40 ПИЛИПЧУК Вікторія

09
Хмельницька область
1:34.37
I юн
196
+26.44