Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 17:04:28 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:08.28Яна Клочкова12.12.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:09.08Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:10.67Яна Клочкова04.04.1999Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:16.36Юлія Савонюк05.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк2:09.00мс2:24.00кмс2:32.00I2:44.00II3:03.00III3:27.00I юн3:54.00
 
30 / 29 / 1 / 0
1 ТРАЧУК Влада

08
Рівненська область
2:25.81
кмс
583




50: 31.62
100: 1:07.88 (36.26)
150: 1:51.19 (43.31)
200: 2:25.81 (34.62)
2 БОБРОВСЬКА Аліна

08
Харківська область
2:29.50
кмс
541
+3.69



50: 31.88
100: 1:09.55 (37.67)
150: 1:54.50 (44.95)
200: 2:29.50 (35.00)
3 ПОНОМАРЕНКО Кіра

08
Запорізька область
2:31.25
кмс
522
+5.44



50: 30.66
100: 1:08.59 (37.93)
150: 1:54.50 (45.91)
200: 2:31.25 (36.75)
4 ЧЕРЕМИСІНА Анна

08
Дніпропетровська область
2:31.97
кмс
515
+6.16



50: 32.52
100: 1:11.30 (38.78)
150: 1:57.16 (45.86)
200: 2:31.97 (34.81)
5 ЧЕРНИЩУК Валерія

08
м. Київ
2:32.27
I
512
+6.46



50: 31.86
100: 1:10.46 (38.60)
150: 1:58.15 (47.69)
200: 2:32.27 (34.12)
6 НІКІТСЬКА Емілія

09
Харківська область
2:34.17
I
493
+8.36



50: 35.29
100: 1:15.33 (40.04)
150: 1:59.02 (43.69)
200: 2:34.17 (35.15)
7 КАНДИБКО Уляна

08
Донецька область
2:34.89
I
486
+9.08



50: 33.06
100: 1:13.40 (40.34)
150: 1:57.93 (44.53)
200: 2:34.89 (36.96)
8 ВОРОБЙОВА Поліна

08
Одеська область
2:37.15
I
466
+11.34



50: 33.07
100: 1:13.99 (40.92)
150: 2:00.90 (46.91)
200: 2:37.15 (36.25)
9 ВЕЛЬМОЖКО Софія

08
Запорізька область
2:37.66
I
461
+11.85



50: 33.80
100: 1:15.90 (42.10)
150: 2:01.80 (45.90)
200: 2:37.66 (35.86)
10 ТАРАСЕНКО Яніна

08
Запорізька область (2 к)
2:37.72
I
461
+11.91



50: 34.18
100: 1:15.44 (41.26)
150: 2:01.21 (45.77)
200: 2:37.72 (36.51)
11 КОЛОСІНСЬКА Маргарита

08
м. Київ
2:38.65
I
453
+12.84



50: 32.68
100: 1:13.59 (40.91)
150: 2:00.81 (47.22)
200: 2:38.65 (37.84)
12 КУЛІКОВА Ганна

09
Харківська область
2:40.71
I
435
+14.90



50: 34.89
100: 1:16.72 (41.83)
150: 2:04.46 (47.74)
200: 2:40.71 (36.25)
13 СТЕПАНЮК Валентина

08
Тернопільська область
2:41.36
I
430
+15.55



50: 34.40
100: 1:17.21 (42.81)
150: 2:04.64 (47.43)
200: 2:41.36 (36.72)
14 ТКАЧЕНКО Юлія

09
Полтавська область
2:42.16
I
424
+16.35



50: 35.57
100: 1:13.49 (37.92)
150: 2:05.70 (52.21)
200: 2:42.16 (36.46)
15 ЛІЩУК Лідія

08
Рівненська область
2:42.54
I
421
+16.73



50: 34.31
100: 1:17.55 (43.24)
150: 2:05.14 (47.59)
200: 2:42.54 (37.40)
16 ЛАЗАРЕНКО Олеся

08
м. Київ (2 к)
2:42.65
I
420
+16.84



50: 35.02
100: 1:17.25 (42.23)
150: 2:07.31 (50.06)
200: 2:42.65 (35.34)
17 ПАРАЩУК Оксана

08
Львівська область
2:42.92
I
418
+17.11



50: 36.20
100: 1:18.22 (42.02)
150: 2:06.25 (48.03)
200: 2:42.92 (36.67)
18 ЧУХНО Катерина

08
Харківська область
2:43.85
I
411
+18.04



50: 35.02
100: 1:18.46 (43.44)
150: 2:06.84 (48.38)
200: 2:43.85 (37.01)
19 КУЗЬОМА Ксенія

08
Житомирська область
2:44.14
II
409
+18.33



50: 36.12
100: 1:19.47 (43.35)
150: 2:06.14 (46.67)
200: 2:44.14 (38.00)
20 РОДІНА Вероніка

08
Дніпропетровська область (2 к)
2:44.36
II
407
+18.55



50: 37.63
100: 1:19.75 (42.12)
150: 2:07.55 (47.80)
200: 2:44.36 (36.81)
21 ШЕВЧЕНКО Надя

08
Полтавська область
2:45.72
II
397
+19.91



50: 33.74
100: 1:18.41 (44.67)
150: 2:09.31 (50.90)
200: 2:45.72 (36.41)
22 КАРАЗЕЙ Дарья

09
Одеська область
2:47.62
II
384
+21.81



50: 36.02
100: 1:18.12 (42.10)
150: 2:09.53 (51.41)
200: 2:47.62 (38.09)
23 ДЗЮБЕНКО Ольга

09
Київська область
2:47.72
II
383
+21.91



50: 37.16
100: 1:23.15 (45.99)
150: 2:08.73 (45.58)
200: 2:47.72 (38.99)
24 МАРЧУК Мар'яна

08
Волинська область
2:48.02
II
381
+22.21



50: 35.24
100: 1:19.44 (44.20)
150: 2:10.38 (50.94)
200: 2:48.02 (37.64)
25 ІВОЛГА Крістіна

08
Рівненська область (2 к)
2:50.65
II
364
+24.84



50: 37.53
100: 1:21.44 (43.91)
150: 2:13.39 (51.95)
200: 2:50.65 (37.26)
26 ТІЩЕНКО Олеся

08
Дніпропетровська область (2 к)
2:53.08
II
349
+27.27



50: 39.06
100: 1:24.49 (45.43)
150: 2:12.54 (48.05)
200: 2:53.08 (40.54)
27 ЛЮТАК Анна

08
Івано-Франківська область
2:53.64
II
345
+27.83



50: 36.15
100: 1:22.09 (45.94)
150: 2:16.18 (54.09)
200: 2:53.64 (37.46)
28 ДАШКІНА Марія

08
Сумська область
2:53.99
II
343
+28.18



50: 36.12
100: 1:22.43 (46.31)
150: 2:13.85 (51.42)
200: 2:53.99 (40.14)
29 БАЗЮК Радміла

08
Тернопільська область
3:01.37
II
303
+35.56



50: 42.92
100: 1:27.22 (44.30)
150: 2:19.06 (51.84)
200: 3:01.37 (42.31)
РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
Д/К





50: 34.35
100: 1:14.96 (40.61)
150: 2:04.70 (49.74)
200: 2:40.50 (35.80)