Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:10:55 *

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:56.09Денис Дубров10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:00.13Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.56Ілля Підвальний09.11.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України2:09.60Ілля Підвальний03.11.2012Першість України
Розрядимсмк1:55.36мс2:09.00кмс2:16.00I2:27.00II2:45.00III3:05.00I юн3:28.00
 
37 / 28 / 8 / 1
1 МЕЛЕШКО Ігор

08
Запорізька область
2:16.81
I
514




50: 28.72
100: 1:04.96 (36.24)
150: 1:46.06 (41.10)
200: 2:16.81 (30.75)
2 МАРТИНОВ Віталій

08
Харківська область
2:18.00
I
501
+1.19



50: 30.30
100: 1:04.31 (34.01)
150: 1:45.81 (41.50)
200: 2:18.00 (32.19)
3 ПОЛЯК Сергій

07
Закарпатська область
2:20.14
I
478
+3.33



50: 28.93
100: 1:04.79 (35.86)
150: 1:45.81 (41.02)
200: 2:20.14 (34.33)
4 ШАКУЛА Володимир

07
Дніпропетровська область
2:20.66
I
473
+3.85



50: 30.05
100: 1:04.93 (34.88)
150: 1:47.43 (42.50)
200: 2:20.66 (33.23)
5 ТКАЧЕНКО Даніїл

07
м. Київ
2:20.91
I
470
+4.10



50: 29.63
100: 1:05.85 (36.22)
150: 1:47.60 (41.75)
200: 2:20.91 (33.31)
6 БІЛЕНКО Артем

07
Донецька область
2:22.87
I
451
+6.06



50: 30.84
100: 1:07.40 (36.56)
150: 1:49.13 (41.73)
200: 2:22.87 (33.74)
7 КЛІНДУХОВ Максим

08
Дніпропетровська область
2:24.03
I
440
+7.22



50: 29.86
100: 1:07.50 (37.64)
150: 1:50.94 (43.44)
200: 2:24.03 (33.09)
8 БУРЛАКА Арсеній

07
Одеська область
2:26.26
I
421
+9.45



50: 30.66
100: 1:09.34 (38.68)
150: 1:51.10 (41.76)
200: 2:26.26 (35.16)
9 КРАВЧЕНКО Михайло

07
Полтавська область
2:26.85
I
416
+10.04



50: 30.98
100: 1:09.35 (38.37)
150: 1:53.15 (43.80)
200: 2:26.85 (33.70)
10 СТАНКОВ Владислав

07
Одеська область (2 к)
2:28.10
II
405
+11.29



50: 30.92
100: 1:08.45 (37.53)
150: 1:53.29 (44.84)
200: 2:28.10 (34.81)
11 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро

07
Дніпропетровська область (2 к)
2:29.20
II
396
+12.39



50: 32.37
100: 1:10.19 (37.82)
150: 1:54.21 (44.02)
200: 2:29.20 (34.99)
12 МАТИЦИН Максим

07
Дніпропетровська область (2 к)
2:29.90
II
391
+13.09



50: 33.31
100: 1:13.01 (39.70)
150: 1:53.74 (40.73)
200: 2:29.90 (36.16)
13 ГРИГОРИК Давид

08
Закарпатська область
2:29.92
II
391
+13.11



50: 30.51
100: 1:09.50 (38.99)
150: 1:55.33 (45.83)
200: 2:29.92 (34.59)
14 ХРИСТОНЬКО Олег

08
Івано-Франківська область
2:30.04
II
390
+13.23



50: 30.70
100: 1:08.46 (37.76)
150: 1:53.59 (45.13)
200: 2:30.04 (36.45)
15 ОЛЕВИЧ Богдан

07
Київська область
2:30.24
II
388
+13.43



50: 30.61
100: 1:09.85 (39.24)
150: 1:55.64 (45.79)
200: 2:30.24 (34.60)
16 ДУЛЮК Назар

08
Рівненська область (2 к)
2:32.46
II
371
+15.65



50: 34.24
100: 1:13.69 (39.45)
150: 1:57.99 (44.30)
200: 2:32.46 (34.47)
17 ЛАВРИНЮК Андрій

08
м. Київ (2 к)
2:37.10
II
339
+20.29



50: 35.08
100: 1:15.36 (40.28)
150: 2:01.53 (46.17)
200: 2:37.10 (35.57)
18 ВЛАСОВ Іван

07
м. Київ (2 к)
2:37.93
II
334
+21.12



50: 33.04
100: 1:14.95 (41.91)
150: 2:02.68 (47.73)
200: 2:37.93 (35.25)
19 ЯРОВИЙ Євгеній

08
Сумська область
2:37.98
II
334
+21.17



50: 31.06
100: 1:14.66 (43.60)
150: 1:59.99 (45.33)
200: 2:37.98 (37.99)
20 САЙДАКОВ Єгор

07
Чернівецька область
2:39.37
II
325
+22.56



50: 35.06
100: 1:17.33 (42.27)
150: 2:04.31 (46.98)
200: 2:39.37 (35.06)
21 СТАРОУШНИК Віталій

07
Тернопільська область
2:40.08
II
321
+23.27



50: 37.25
100: 1:16.60 (39.35)
150: 2:04.09 (47.49)
200: 2:40.08 (35.99)
22 РЕШЕТИЛО Олександр

08
Івано-Франківська область
2:40.83
II
316
+24.02



50: 33.96
100: 1:15.63 (41.67)
150: 2:02.22 (46.59)
200: 2:40.83 (38.61)
23 ТКАЧЕНКО Андрій

08
Івано-Франківська область
2:40.94
II
316
+24.13



50: 34.42
100: 1:16.12 (41.70)
150: 2:05.90 (49.78)
200: 2:40.94 (35.04)
24 СИНЯЩОК Федір

08
м. Київ
2:41.49
II
312
+24.68



50: 34.23
100: 1:14.99 (40.76)
150: 2:06.19 (51.20)
200: 2:41.49 (35.30)
25 ЗАПАРОВ Іван

08
Запорізька область (2 к)
2:42.28
II
308
+25.47



50: 32.30
100: 1:14.04 (41.74)
150: 2:05.63 (51.59)
200: 2:42.28 (36.65)
26 РЕГЕДА Марк

08
Рівненська область
2:44.91
II
293
+28.10



50: 33.04
100: 1:16.84 (43.80)
150: 2:07.90 (51.06)
200: 2:44.91 (37.01)
27 КРАСИНСЬКИЙ Владислав

08
Житомирська область
2:45.44
III
290
+28.63



50: 32.76
100: 1:14.77 (42.01)
150: 2:06.90 (52.13)
200: 2:45.44 (38.54)
28 ФЕРБЕЙ Микола

07
Івано-Франківська область
2:47.61
III
279
+30.80



50: 32.66
100: 1:18.87 (46.21)
150: 2:09.61 (50.74)
200: 2:47.61 (38.00)
ТОМКІВ Артур
07
Харківська область
Д/К





50: 30.98
100: 1:08.11 (37.13)
150: 1:48.28 (40.17)
200: 2:21.45 (33.17)
МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
Д/К





50: 30.72
100: 1:08.17 (37.45)
150: 1:52.07 (43.90)
200: 2:24.87 (32.80)
ГЕРАСИМЕНКО Георгій
08
Полтавська область
Д/К





50: 30.76
100: 1:09.64 (38.88)
150: 1:54.33 (44.69)
200: 2:26.25 (31.92)
МІШИН Михайло
07
Дніпропетровська область
Д/К





50: 30.72
100: 1:10.36 (39.64)
150: 1:52.13 (41.77)
200: 2:29.01 (36.88)
УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
Д/К





50: 32.13
100: 1:12.04 (39.91)
150: 1:59.14 (47.10)
200: 2:34.01 (34.87)
ФЕДОРОВ Єгор
07
Київська область
Д/К





50: 32.15
100: 1:11.48 (39.33)
150: 1:57.70 (46.22)
200: 2:34.25 (36.55)
ВЛАСЮК Олександр
08
м. Київ (2 к)
Д/К





50: 32.11
100: 1:14.02 (41.91)
150: 2:01.29 (47.27)
200: 2:38.10 (36.81)
ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька область
Д/К





50: 36.57
100: 1:17.15 (40.58)
150: 2:03.98 (46.83)
200: 2:43.84 (39.86)
ГОТВЯНСЬКИЙ Єгор
08
Сумська область
Н/С