Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:58:21 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:53.55Дар'я Степанюк12.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:55.48Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:55.48Маргарита Смірнова08.11.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:56.85Ганна Дзеркаль04.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк52.67мс58.50кмс1:01.50I1:06.00II1:14.00III1:24.00I юн1:36.00II юн1:48.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:05:50:56)
1 БОРОВИЦЬКА Анастасія
08
Житомирська область
1:12.49
II

3
+4.84
2 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:07.65
II

1

3 КОВАЛЕНКО Вікторія
09
Сумська область
1:13.65
II

4
+6.00
4 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
1:22.05
III

5
+14.40
5 КУНДЕУС Дарія
08
Рівненська область (2 к)
1:11.25
II

2
+3.60
6








Заплив 2
(Старт: 10:07:50:37)
1 СИНЬКО Валерія
08
Кіровоградська область
1:10.12
II

1

2 БЕЗВІН Юліана
08
Донецька область
1:13.83
II

4
+3.71
3 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:11.53
II

2
+1.41
4 ДУЦЬКА Софія
08
Хмельницька область
1:13.67
II

3
+3.55
5 ХНИКІНА Єлізавета
08
Вінницька область
1:14.70
III

5
+4.58
6 ШАЦЬКА Єва
09
Донецька область
1:15.74
III

6
+5.62

Заплив 3
(Старт: 10:09:56:42)
1 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
1:09.46
II

3
+0.98
2 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
Н/С




3 ФОКІНА Єлизавета
08
Дніпропетровська область (o)
1:09.40
II

2
+0.92
4 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська область
1:08.48
II

1

5 ЄРМАКОВА Анна
09
Вінницька область
1:10.97
II

5
+2.49
6 ВІДЛОГА Анна
09
Запорізька область (2 к)
1:09.63
II

4
+1.15

Заплив 4
(Старт: 10:11:38:24)
1 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
1:07.40
II

2
+0.34
2 МОРОЗ Катерина
09
Волинська область
1:08.70
II

5
+1.64
3 ДЮК Маргарита
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:07.72
II

3
+0.66
4 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
1:10.20
II

6
+3.14
5 РОДІНА Вероніка
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:07.06
II

1

6 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
1:07.99
II

4
+0.93

Заплив 5
(Старт: 10:13:15:08)
1 ПРИЛУЦЬКА Мирослава
09
Харківська область (2 к)
1:07.99
II

4
+1.75
2 БРЯКІНА Яна
08
Харківська область (2 к)
1:07.41
II

3
+1.17
3 СИДОРЧЕНКО Катерина
09
Дніпропетровська область (2 к)
1:06.24
II

1

4 ШУДРЕНКО Катерина
09
Харківська область (2 к)
1:07.04
II

2
+0.80
5 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
1:08.07
II

5
+1.83
6 СКИБА Олеся
08
Тернопільська область
1:09.03
II

6
+2.79

Заплив 6
(Старт: 10:14:54:66)
1 ІСЛАНКІНА Софія
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:08.38
II

6
+2.91
2 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
1:05.47
I

1

3 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
1:05.73
I

2
+0.26
4 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
1:06.91
II

3
+1.44
5 БІЛЕЦЬКА Ангеліна
08
Полтавська область
1:08.34
II

5
+2.87
6 АНЯГХАЛОБА Блесін
08
Харківська область (2 к)
1:06.98
II

4
+1.51

Заплив 7
(Старт: 10:16:30:47)
1 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська область
1:06.48
II

4
+1.91
2 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
1:04.57
I

1

3 РЕЗНІК Єлизавета
08
м. Київ (2 к)
1:05.03
I

2
+0.46
4 КАЗАНЦЕВА Катерина
08
Кіровоградська область
1:05.11
I

3
+0.54
5 ГОЛОВАЦЬКА Софія
08
Волинська область
1:06.78
II

5
+2.21
6 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:10.54
II

6
+5.97

Заплив 8
(Старт: 10:18:12:83)
1 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
1:05.64
I

5
+1.94
2 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
1:04.37
I

2
+0.67
3 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька область
1:03.70
I

1

4 КОБКА Олександра
08
Запорізька область
1:04.53
I

3
+0.83
5 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська область
1:05.93
I

6
+2.23
6 ДЖУРА Софія
08
м. Київ
1:04.66
I

4
+0.96

Заплив 9
(Старт: 10:19:52:53)
1 ГАЙДАЙ Єлизавета
08
Дніпропетровська область
1:04.85
I

4
+2.49
2 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька область (2 к)
1:05.37
I

6
+3.01
3 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
1:02.46
I

2
+0.10
4 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська область
1:02.36
I

1

5 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
1:04.33
I

3
+1.97
6 ВЕЛЬМОЖКО Софія
08
Запорізька область
1:04.99
I

5
+2.63

Заплив 10
(Старт: 10:22:18:18)
1 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська область
1:02.71
I

4
+3.37
2 МАРТІ Кіра
09
Запорізька область
1:02.24
I

3
+2.90
3 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
59.34
кмс

1

4 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська область
59.91
кмс

2
+0.57
5 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
1:03.59
I

5
+4.25
6 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька область (2 к)
1:04.83
I

6
+5.49