4x50 м вільний стиль - змішана |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:31.51 | Стандартний час | | |
| Юніорський Рекорд України | 1:40.19 | Збірна Київської обл | 07.11.2017 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 1:45.60 | Стандартний час | | |
| Вище досягнення України | 1:48.47 | Стандартний час | | |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 09:59:05:96) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Житомирська область
|
2:01.60
|
|
| 4
| +9.70
|
|
Боровицька
Анастасія
,
Кузьома
Ксенія
,
Білецьки
Миколай
,
Омельчук
Олександр
|
3 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Запорізька область (2 к)
| Д/К
|
|
| 1
|
|
|
Щербина
Ксенія
,
Губченко
Олександра
,
Чечель
Олександр
,
Горьовий
Микита
|
4 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Сумська область
|
1:59.40
|
|
| 3
| +7.50
|
|
Дашкіна
Марія
,
Коломієць
Кирило
,
Коваленко
Вікторія
,
Яровий
Євгеній
|
5 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Вінницька область
|
1:54.52
|
|
| 2
| +2.62
|
|
Соломаха
Артем
,
Антонюк
Олександр
,
Стукова
Євгенія
,
Ткаченко
Анна
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:02:23:87) |
1 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Полтавська область
|
1:54.69
|
|
| 2
| +1.68
|
|
Білецька
Ангеліна
,
Башарова
Олена
,
Кравченко
Михайло
,
Герасименко
Георгій
|
2 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Тернопільська область
|
1:59.67
|
|
| 5
| +6.66
|
|
Лизень
Лука
,
Пилипчук
Анастасія
,
Скиба
Олеся
,
Бродзяк
Дмитро
|
3 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Івано-Франківська область
|
2:01.57
|
|
| 6
| +8.56
|
|
Лютак
Анна
,
Тимчишин
Наталія
,
Фербей
Микола
,
Бурляк
Олександр
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Дніпропетровська область (2 к)
|
1:53.01
|
|
| 1
|
|
|
Дюк
Маргарита
,
Шевченко
Богдан
,
Сидорченко
Катерина
,
Мальцев
Олександр
|
5 |
М. КИЇВ (2 К)
| [14]
| м. Київ (2 к)
|
1:54.75
|
|
| 3
| +1.74
|
|
Цуркан
Артем
,
Фролова
Владислава
,
Резнік
Єлизавета
,
Власов
Іван
|
6 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Харківська область (2 к)
|
1:57.30
|
|
| 4
| +4.29
|
|
Герасименко
Леонід
,
Брякіна
Яна
,
Шудренко
Катерина
,
Росторгуй
Єгор
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:05:32:51) |
1 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Волинська область
|
1:52.79
|
|
| 2
| +6.35
|
|
Драницька
Вікторія
,
Притула
Денис
,
Головацька
Софія
,
Тарнавський
Назарій
|
2 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Запорізька область
|
1:46.44
|
|
| 1
|
|
|
Соловйов
Ігор
,
Мілютіна
Ірина
,
Пономаренко
Кіра
,
Шаповалов
Даніл
|
3 |
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Чернівецька область
|
1:55.35
|
|
| 4
| +8.91
|
|
Оліник
Артем
,
Пижик
Емілія
,
Власюк
Валерія
,
Ярмістий-Сакало
Нікіта
|
4 |
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Кіровоградська область
|
1:56.52
|
|
| 6
| +10.08
|
|
Головко
Владислава
,
Казанцева
Катерина
,
Попов
Іван
,
Романенко
Євгеній
|
5 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Донецька область
|
1:56.22
|
|
| 5
| +9.78
|
|
Котенко
Богдан
,
Кандибко
Уляна
,
Безвін
Юліана
,
Дуравкин
Кирило
|
6 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Закарпатська область
|
1:53.25
|
|
| 3
| +6.81
|
|
Кирилюк
Марія
,
Росул
Маріана
,
Зязін
Дмитро
,
Григорик
Давид
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:10:13:98) |
1 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Київська область
|
1:52.15
|
|
| 6
| +5.22
|
|
Олевич
Богдан
,
Назаренко
Анастасія
,
Міежетіте
Єлєна
,
Маляренко
Даніїл
|
2 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Дніпропетровська область
| Д/К
|
|
| 2
|
|
|
Михалевич
Анастасія
,
Кравченко
Микита
,
Гайдай
Єлизавета
,
Живага
Єгор
|
3 |
М. КИЇВ
| [14]
| м. Київ
|
1:46.93
|
|
| 1
|
|
|
Чернищук
Валерія
,
Бурлака
Гліб
,
Шмідт
Анна
,
Славінський
Володимир
|
4 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Рівненська область
|
1:48.58
|
|
| 3
| +1.65
|
|
Трачук
Влада
,
Ципан
Давид
,
Глущенко
Варвара
,
Рубльов
Ян
|
5 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Харківська область
|
1:49.54
|
|
| 4
| +2.61
|
|
Дорошенко
Олександр
,
Нікітська
Емілія
,
Бобровська
Аліна
,
Разіньков
Артем
|
6 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Одеська область
|
1:50.06
|
|
| 5
| +3.13
|
|
Авілов
Алєксєй
,
Воробйова
Поліна
,
Козаченко
Юлія
,
Шеремет
Нікіта
|
|
|