Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:03:03 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x50 м вільний стиль - змішана
Рекорди
Рекорд України1:31.51Стандартний час

Юніорський Рекорд України1:40.19Збірна Київської обл07.11.2017Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України1:45.60Стандартний час

Вище досягнення України1:48.47Стандартний час
 
Заплив 1
(Старт: 09:59:05:96)
1







2 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Житомирська область
2:01.60


4
+9.70

Боровицька Анастасія , Кузьома Ксенія , Білецьки Миколай , Омельчук Олександр
3 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Запорізька область (2 к)
Д/К


1


Щербина Ксенія , Губченко Олександра , Чечель Олександр , Горьовий Микита
4 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Сумська область
1:59.40


3
+7.50

Дашкіна Марія , Коломієць Кирило , Коваленко Вікторія , Яровий Євгеній
5 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Вінницька область
1:54.52


2
+2.62

Соломаха Артем , Антонюк Олександр , Стукова Євгенія , Ткаченко Анна
6








Заплив 2
(Старт: 10:02:23:87)
1 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Полтавська область
1:54.69


2
+1.68

Білецька Ангеліна , Башарова Олена , Кравченко Михайло , Герасименко Георгій
2 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Тернопільська область
1:59.67


5
+6.66

Лизень Лука , Пилипчук Анастасія , Скиба Олеся , Бродзяк Дмитро
3 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Івано-Франківська область
2:01.57


6
+8.56

Лютак Анна , Тимчишин Наталія , Фербей Микола , Бурляк Олександр
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Дніпропетровська область (2 к)
1:53.01


1


Дюк Маргарита , Шевченко Богдан , Сидорченко Катерина , Мальцев Олександр
5 М. КИЇВ (2 К)
[14]
м. Київ (2 к)
1:54.75


3
+1.74

Цуркан Артем , Фролова Владислава , Резнік Єлизавета , Власов Іван
6 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Харківська область (2 к)
1:57.30


4
+4.29

Герасименко Леонід , Брякіна Яна , Шудренко Катерина , Росторгуй Єгор

Заплив 3
(Старт: 10:05:32:51)
1 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Волинська область
1:52.79


2
+6.35

Драницька Вікторія , Притула Денис , Головацька Софія , Тарнавський Назарій
2 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Запорізька область
1:46.44


1


Соловйов Ігор , Мілютіна Ірина , Пономаренко Кіра , Шаповалов Даніл
3 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Чернівецька область
1:55.35


4
+8.91

Оліник Артем , Пижик Емілія , Власюк Валерія , Ярмістий-Сакало Нікіта
4 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Кіровоградська область
1:56.52


6
+10.08

Головко Владислава , Казанцева Катерина , Попов Іван , Романенко Євгеній
5 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Донецька область
1:56.22


5
+9.78

Котенко Богдан , Кандибко Уляна , Безвін Юліана , Дуравкин Кирило
6 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
1:53.25


3
+6.81

Кирилюк Марія , Росул Маріана , Зязін Дмитро , Григорик Давид

Заплив 4
(Старт: 10:10:13:98)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Київська область
1:52.15


6
+5.22

Олевич Богдан , Назаренко Анастасія , Міежетіте Єлєна , Маляренко Даніїл
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
Д/К


2


Михалевич Анастасія , Кравченко Микита , Гайдай Єлизавета , Живага Єгор
3 М. КИЇВ
[14]
м. Київ
1:46.93


1


Чернищук Валерія , Бурлака Гліб , Шмідт Анна , Славінський Володимир
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Рівненська область
1:48.58


3
+1.65

Трачук Влада , Ципан Давид , Глущенко Варвара , Рубльов Ян
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Харківська область
1:49.54


4
+2.61

Дорошенко Олександр , Нікітська Емілія , Бобровська Аліна , Разіньков Артем
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Одеська область
1:50.06


5
+3.13

Авілов Алєксєй , Воробйова Поліна , Козаченко Юлія , Шеремет Нікіта