Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-22 08:57:25 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:00.31Ганна Дзеркаль09.11.2014Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України1:02.39Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:02.39Юлія Савонюк04.04.2002Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:02.39Юлія Савонюк04.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк59.21кмс1:10.50I1:16.00II1:25.00III1:36.50I юн1:48.00II юн2:02.50
 
Заплив 1
(Старт: 10:14:00:39)
1 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
1:16.05
II

1

2 БОРОВИЦЬКА Анастасія
08
Житомирська область
1:24.57
II

3
+8.52
3 МАРШЕВСЬКА Анжеліка
08
Миколаївська область
1:31.41
III

4
+15.36
4 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
1:31.77
III

5
+15.72
5 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:18.36
II

2
+2.31
6








Заплив 2
(Старт: 10:16:03:70)
1 ДУЦЬКА Софія
08
Хмельницька область
1:26.51
III

6
+5.71
2 ФІЛІМОНОВА Ольга
10
Миколаївська область
1:20.80
II

1

3 ГІРАК Тетяна
08
Львівська область
1:22.30
II

3
+1.50
4 ХНИКІНА Єлізавета
08
Вінницька область
1:24.03
II

4
+3.23
5 ШАЦЬКА Єва
09
Донецька область
1:21.94
II

2
+1.14
6 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
1:25.31
III

5
+4.51

Заплив 3
(Старт: 10:18:00:47)
1 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
1:17.68
II

1

2 КОВАЛЕНКО Вікторія
09
Сумська область
1:20.18
II

4
+2.50
3 КАЗМІРЧУК Софія
08
Миколаївська область
1:22.20
II

5
+4.52
4 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
1:19.37
II

2
+1.69
5 БУЛАВЧЕНКО Яна
09
Одеська область
1:19.48
II

3
+1.80
6 ГАБРУСЬ Марія
09
Закарпатська область
Д/К


6


Заплив 4
(Старт: 10:20:32:19)
1 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
1:19.29
II

2
+0.84
2 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
1:19.50
II

3
+1.05
3 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
1:18.45
II

1

4 ЄРМАКОВА Анна
09
Вінницька область
1:23.34
II

6
+4.89
5 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
1:19.81
II

4
+1.36
6 БОБКО Уляна
09
Тернопільська область
1:22.81
II

5
+4.36

Заплив 5
(Старт: 10:22:21:16)
1 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
1:18.52
II

5
+3.11
2 БАБІЄЧКО Дар'я
08
Львівська область
1:17.22
II

3
+1.81
3 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
1:15.41
I

1

4 ШЕВЧЕНКО Надя
08
Полтавська область
1:17.40
II

4
+1.99
5 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
1:18.64
II

6
+3.23
6 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
1:15.62
I

2
+0.21

Заплив 6
(Старт: 10:24:06:35)
1 СВІТЛИЧНА Ольга
08
Волинська область
1:15.22
I

1

2 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:19.33
II

6
+4.11
3 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
1:17.60
II

4
+2.38
4 САВЧЕНКО Олександра
08
Рівненська область
1:16.56
II

2
+1.34
5 ЖУРЖІЙ Марина
09
Волинська область
1:16.94
II

3
+1.72
6 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
1:17.82
II

5
+2.60

Заплив 7
(Старт: 10:25:49:61)
1 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
1:17.45
II

6
+3.66
2 КАПУСТКІНА Анна
08
Київська область
1:13.79
I

1

3 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
1:15.99
I

5
+2.20
4 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
1:14.58
I

2
+0.79
5 НАЗАРЕНКО Анастасія
09
Київська область
1:15.25
I

4
+1.46
6 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
1:14.73
I

3
+0.94

Заплив 8
(Старт: 10:27:45:17)
1 КУЛІКОВА Ганна
09
Харківська область
1:15.63
I

5
+2.56
2 ТАРАСЕНКО Яніна
08
Запорізька область (2 к)
1:14.03
I

2
+0.96
3 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08
Рівненська область
1:13.07
I

1

4 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
1:14.56
I

3
+1.49
5 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
1:16.97


6
+3.90
6 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
1:14.63
I

4
+1.56

Заплив 9
(Старт: 10:30:20:18)
1 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
1:10.33
кмс

3
+2.22
2 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
1:11.06
I

4
+2.95
3 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
1:08.34
кмс

2
+0.23
4 ТРАЧУК Влада
08
Рівненська область
1:08.11
кмс

1

5 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська область
1:11.14
I

5
+3.03
6 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
1:13.78
I

6
+5.67