|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків |
|
19 - 21 березня 2021 р. м. Харків |
|
МК ДЮСШ им. Клочковой 25 м |
|
|
* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:03:12 *
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
100 м комплексне плавання - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:00.31 | Ганна Дзеркаль | 09.11.2014 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 1:02.39 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:02.39 | Юлія Савонюк | 04.04.2002 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:02.39 | Юлія Савонюк | 04.04.2002 | Чемпіонат світу |
|
Розряди | мсмк | 59.21 | кмс | 1:10.50 | I | 1:16.00 | II | 1:25.00 | III | 1:36.50 | I юн | 1:48.00 | II юн | 2:02.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:14:00:39) |
1 |
ЛАЗАРЕНКО
Олеся
| 08
| м. Київ (2 к)
|
1:16.05
| II
|
| 1
|
|
2 |
БОРОВИЦЬКА
Анастасія
| 08
| Житомирська область
|
1:24.57
| II
|
| 3
| +8.52
|
3 |
МАРШЕВСЬКА
Анжеліка
| 08
| Миколаївська область
|
1:31.41
| III
|
| 4
| +15.36
|
4 |
ПИЛИПЧУК
Вероніка
| 09
| Хмельницька область
|
1:31.77
| III
|
| 5
| +15.72
|
5 |
МОРОЩУК
Анастасія
| 08
| м. Київ (2 к)
|
1:18.36
| II
|
| 2
| +2.31
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:16:03:70) |
1 |
ДУЦЬКА
Софія
| 08
| Хмельницька область
|
1:26.51
| III
|
| 6
| +5.71
|
2 |
ФІЛІМОНОВА
Ольга
| 10
| Миколаївська область
|
1:20.80
| II
|
| 1
|
|
3 |
ГІРАК
Тетяна
| 08
| Львівська область
|
1:22.30
| II
|
| 3
| +1.50
|
4 |
ХНИКІНА
Єлізавета
| 08
| Вінницька область
|
1:24.03
| II
|
| 4
| +3.23
|
5 |
ШАЦЬКА
Єва
| 09
| Донецька область
|
1:21.94
| II
|
| 2
| +1.14
|
6 |
ПРОНЧАКОВА
Вікторія
| 11
| Донецька область
|
1:25.31
| III
|
| 5
| +4.51
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:18:00:47) |
1 |
МАРЧУК
Мар'яна
| 08
| Волинська область
|
1:17.68
| II
|
| 1
|
|
2 |
КОВАЛЕНКО
Вікторія
| 09
| Сумська область
|
1:20.18
| II
|
| 4
| +2.50
|
3 |
КАЗМІРЧУК
Софія
| 08
| Миколаївська область
|
1:22.20
| II
|
| 5
| +4.52
|
4 |
ШЕВЧЕНКО
Марія
| 08
| Полтавська область
|
1:19.37
| II
|
| 2
| +1.69
|
5 |
БУЛАВЧЕНКО
Яна
| 09
| Одеська область
|
1:19.48
| II
|
| 3
| +1.80
|
6 |
ГАБРУСЬ
Марія
| 09
| Закарпатська область
| Д/К
|
|
| 6
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:20:32:19) |
1 |
ДЗЮБЕНКО
Ольга
| 09
| Київська область
|
1:19.29
| II
|
| 2
| +0.84
|
2 |
СТЕЦЕНКО
Катерина
| 08
| Полтавська область
|
1:19.50
| II
|
| 3
| +1.05
|
3 |
ТИМОШЕНКОВА
Мартіна
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
1:18.45
| II
|
| 1
|
|
4 |
ЄРМАКОВА
Анна
| 09
| Вінницька область
|
1:23.34
| II
|
| 6
| +4.89
|
5 |
БАЗЮК
Радміла
| 08
| Тернопільська область
|
1:19.81
| II
|
| 4
| +1.36
|
6 |
БОБКО
Уляна
| 09
| Тернопільська область
|
1:22.81
| II
|
| 5
| +4.36
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:22:21:16) |
1 |
КАРАЗЕЙ
Дарья
| 09
| Одеська область
|
1:18.52
| II
|
| 5
| +3.11
|
2 |
БАБІЄЧКО
Дар'я
| 08
| Львівська область
|
1:17.22
| II
|
| 3
| +1.81
|
3 |
ТІМКОВСЬКА
Аріна
| 09
| Харківська область
|
1:15.41
| I
|
| 1
|
|
4 |
ШЕВЧЕНКО
Надя
| 08
| Полтавська область
|
1:17.40
| II
|
| 4
| +1.99
|
5 |
ПІШОХА
Поліна
| 08
| Харківська область (2 к)
|
1:18.64
| II
|
| 6
| +3.23
|
6 |
КЛИМЕЦЬ
Віолєтта
| 09
| Закарпатська область
|
1:15.62
| I
|
| 2
| +0.21
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:24:06:35) |
1 |
СВІТЛИЧНА
Ольга
| 08
| Волинська область
|
1:15.22
| I
|
| 1
|
|
2 |
ШПОНТАК
Анастасія
| 08
| Закарпатська область
|
1:19.33
| II
|
| 6
| +4.11
|
3 |
СИМОНЮК
Тетяна
| 08
| Рівненська область
|
1:17.60
| II
|
| 4
| +2.38
|
4 |
САВЧЕНКО
Олександра
| 08
| Рівненська область
|
1:16.56
| II
|
| 2
| +1.34
|
5 |
ЖУРЖІЙ
Марина
| 09
| Волинська область
|
1:16.94
| II
|
| 3
| +1.72
|
6 |
ТИМОЩУК
Антоніна
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
1:17.82
| II
|
| 5
| +2.60
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:25:49:61) |
1 |
МАЛОФЕЄВА
Кристина
| 08
| Полтавська область
|
1:17.45
| II
|
| 6
| +3.66
|
2 |
КАПУСТКІНА
Анна
| 08
| Київська область
|
1:13.79
| I
|
| 1
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Юлія
| 09
| Полтавська область
|
1:15.99
| I
|
| 5
| +2.20
|
4 |
ЧУХНО
Катерина
| 08
| Харківська область
|
1:14.58
| I
|
| 2
| +0.79
|
5 |
НАЗАРЕНКО
Анастасія
| 09
| Київська область
|
1:15.25
| I
|
| 4
| +1.46
|
6 |
ПОЛЯШЕНКО
Маргарита
| 08
| Харківська область
|
1:14.73
| I
|
| 3
| +0.94
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:27:45:17) |
1 |
КУЛІКОВА
Ганна
| 09
| Харківська область
|
1:15.63
| I
|
| 5
| +2.56
|
2 |
ТАРАСЕНКО
Яніна
| 08
| Запорізька область (2 к)
|
1:14.03
| I
|
| 2
| +0.96
|
3 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
| 08
| Рівненська область
|
1:13.07
| I
|
| 1
|
|
4 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська область
|
1:14.56
| I
|
| 3
| +1.49
|
5 |
ЮРКУНАЙТЕ
Єва
| 09
| Дніпропетровська область (o)
|
1:16.97
|
|
| 6
| +3.90
|
6 |
ЛІЩУК
Лідія
| 08
| Рівненська область
|
1:14.63
| I
|
| 4
| +1.56
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:30:20:18) |
1 |
НІКІТСЬКА
Емілія
| 09
| Харківська область
|
1:10.33
| кмс
|
| 3
| +2.22
|
2 |
КАНДИБКО
Уляна
| 08
| Донецька область
|
1:11.06
| I
|
| 4
| +2.95
|
3 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| 08
| Харківська область
|
1:08.34
| кмс
|
| 2
| +0.23
|
4 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська область
|
1:08.11
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГОЛОВКО
Владислава
| 08
| Кіровоградська область
|
1:11.14
| I
|
| 5
| +3.03
|
6 |
ЧЕРЕМИСІНА
Анна
| 08
| Дніпропетровська область
|
1:13.78
| I
|
| 6
| +5.67
|
|
|