100 м комплексне плавання - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:53.38 | Олег Лісогор | 11.11.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:54.45 | Андрій Хлопцов | 21.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 0:55.66 | Андрій Хлопцов | 02.11.2015 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 1:00.12 | Ілля Петрочук | 20.12.2017 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | мсмк | 52.91 | кмс | 1:02.00 | I | 1:07.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 | II юн | 1:47.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:32:56:83) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
СТАРОУШНИК
Віталій
| 07
| Тернопільська область
|
1:11.63
| II
|
| 1
|
|
3 |
МОРОЗ
Кирило
| 10
| Донецька область
|
1:17.84
| III
|
| 3
| +6.21
|
4 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ
Артем
| 07
| м. Київ (2 к)
|
1:15.57
| III
|
| 2
| +3.94
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:34:44:66) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ПРОЦЕНКО
Павло
| 07
| Миколаївська область
|
1:18.28
| III
|
| 4
| +4.03
|
3 |
КУЛИК
Артур
| 07
| Миколаївська область
| Д/К
|
|
| 3
|
|
4 |
КОРОТІН
Артем
| 08
| Кіровоградська область
|
1:16.86
| III
|
| 2
| +2.61
|
5 |
КРАСИНСЬКИЙ
Владислав
| 08
| Житомирська область
|
1:14.25
| II
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:37:24:50) |
1 |
ІЩЕНКО
Єгор
| 09
| Київська область
|
1:16.59
| III
|
| 5
| +3.93
|
2 |
РЕШЕТИЛО
Олександр
| 08
| Івано-Франківська область
|
1:13.64
| II
|
| 2
| +0.98
|
3 |
ХАЛАЙДЖІ
Артем
| 07
| Київська область
|
1:12.66
| II
|
| 1
|
|
4 |
ВОЛОШКО
Богдан
| 08
| Донецька область
|
1:14.03
| II
|
| 3
| +1.37
|
5 |
ФОМІН
Артем
| 07
| Кіровоградська область
|
1:15.81
| III
|
| 4
| +3.15
|
6 |
БІЛЯК
Остап
| 09
| Львівська область
|
1:16.69
| III
|
| 6
| +4.03
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:39:08:87) |
1 |
ГОТВЯНСЬКИЙ
Єгор
| 08
| Сумська область
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ВАЛЕР
Тимофій
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
1:12.55
| II
|
| 4
| +4.26
|
3 |
ЛИЧУК
Олександр
| 07
| Тернопільська область
|
1:12.27
| II
|
| 3
| +3.98
|
4 |
ЯРМІСТИЙ-САКАЛО
Нікіта
| 07
| Чернівецька область
|
1:08.29
| II
|
| 1
|
|
5 |
ХРИСТОНЬКО
Олег
| 08
| Івано-Франківська область
|
1:08.41
| II
|
| 2
| +0.12
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Андрій
| 08
| Івано-Франківська область
|
1:14.27
| II
|
| 5
| +5.98
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:40:49:47) |
1 |
ПОПОВИЧ
Ростислав
| 07
| Чернівецька область
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
КОТЕНКО
Богдан
| 09
| Донецька область
|
1:08.32
| II
|
| 1
|
|
3 |
КЛОЦ
Іван
| 07
| Кіровоградська область
|
1:10.49
| II
|
| 2
| +2.17
|
4 |
БЕРЛАДИН
Володимир
| 07
| Львівська область
|
1:12.45
| II
|
| 4
| +4.13
|
5 |
ЖУКОВ
Дмитро
| 08
| Дніпропетровська область (o)
|
1:14.33
| II
|
| 6
| +6.01
|
6 |
РОМАНЧУК
Ярослав
| 07
| Житомирська область
|
1:12.42
| II
|
| 3
| +4.10
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:42:49:60) |
1 |
ДЕНИСЕНКО
Антон
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
1:10.79
| II
|
| 3
| +3.10
|
2 |
БІДА
Святослав
| 07
| Сумська область
|
1:11.31
| II
|
| 4
| +3.62
|
3 |
ТАРНАВСЬКИЙ
Назарій
| 07
| Волинська область
|
1:11.50
| II
|
| 5
| +3.81
|
4 |
БОНДАРЕНКО
Дмитро
| 07
| Рівненська область
|
1:07.69
| II
|
| 1
|
|
5 |
СТЕПАСЮК
Едуард
| 07
| Рівненська область (2 к)
|
1:13.34
| II
|
| 6
| +5.65
|
6 |
ОЛІНИК
Артем
| 07
| Чернівецька область
|
1:09.03
| II
|
| 2
| +1.34
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:44:29:73) |
1 |
РОМАНЧУК
Остап
| 07
| Львівська область
| Д/К
|
|
| 2
|
|
2 |
ЧУБ
Володимир
| 09
| Харківська область (2 к)
|
1:10.57
| II
|
| 1
|
|
3 |
ШИРІКОВ
Герман
| 07
| Рівненська область
|
1:10.94
| II
|
| 3
| +0.37
|
4 |
КРИМКОВСЬКИЙ
Данило
| 07
| Волинська область
|
1:12.99
| II
|
| 4
| +2.42
|
5 |
ГРЕКОВ
Єгор
| 08
| Чернівецька область
|
1:16.74
| III
|
| 6
| +6.17
|
6 |
ВРАБЕЛЬ
Максим
| 07
| Закарпатська область
|
1:14.05
| II
|
| 5
| +3.48
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:46:49:61) |
1 |
САВРЕЙ
Максим
| 08
| Київська область
|
1:08.86
| II
|
| 1
|
|
2 |
ЗЯЗІН
Дмитро
| 07
| Закарпатська область
|
1:11.22
| II
|
| 5
| +2.36
|
3 |
ФЕДОРОВ
Єгор
| 07
| Київська область
|
1:09.95
| II
|
| 3
| +1.09
|
4 |
ДУЛЮК
Назар
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
1:09.13
| II
|
| 2
| +0.27
|
5 |
ШУМІЛОВ
Гліб
| 07
| Львівська область
|
1:10.62
| II
|
| 4
| +1.76
|
6 |
ШТИМАК
Максим
| 07
| Закарпатська область
|
1:11.50
| II
|
| 6
| +2.64
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:48:31:89) |
1 |
МІШИН
Михайло
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:08.01
| II
|
| 5
| +1.70
|
2 |
БЕРКОВ
Максим
| 07
| Одеська область
|
1:06.31
| I
|
| 1
|
|
3 |
ПРИТУЛА
Денис
| 07
| Волинська область
|
1:06.78
| I
|
| 2
| +0.47
|
4 |
ЧОРНИЙ
Олександр
| 07
| Запорізька область
|
1:08.89
| II
|
| 6
| +2.58
|
5 |
ПОТАПЧУК
Ігор
| 07
| Волинська область
|
1:07.45
| II
|
| 4
| +1.14
|
6 |
БІЛЕНКО
Артем
| 07
| Донецька область
|
1:07.39
| II
|
| 3
| +1.08
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:50:09:69) |
1 |
КРАВЧЕНКО
Михайло
| 07
| Полтавська область
|
1:06.47
| I
|
| 3
| +1.37
|
2 |
СОЛОВЙОВ
Ігор
| 07
| Запорізька область
| Д/К
|
|
| 6
|
|
3 |
ПИРОГОВ
Данило
| 07
| Дніпропетровська область
| Д/К
|
|
| 1
|
|
4 |
БУРЛАКА
Арсеній
| 07
| Одеська область
|
1:06.64
| I
|
| 4
| +1.54
|
5 |
КРАЄВСЬКИЙ
Дмитро
| 07
| Дніпропетровська область (2 к)
|
1:07.75
| II
|
| 5
| +2.65
|
6 |
ЛЕВЧЕНКО
Роман
| 08
| м. Київ
|
1:06.39
| I
|
| 2
| +1.29
|
|
| Заплив 11
1 |
ЦИПАН
Давид
| 07
| Рівненська область
|
1:04.19
| I
|
| 4
| +2.42
|
2 |
МАРТИНОВ
Віталій
| 08
| Харківська область
|
1:04.17
| I
|
| 3
| +2.40
|
3 |
КРАВЧЕНКО
Микита
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:01.77
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська область
|
1:05.88
| I
|
| 6
| +4.11
|
5 |
РАЗІНЬКОВ
Артем
| 07
| Харківська область
|
1:04.12
| I
|
| 2
| +2.35
|
6 |
ДОРОШЕНКО
Олександр
| 07
| Харківська область
|
1:05.07
| I
|
| 5
| +3.30
|
|
|