200 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:46.55 | Ілля Тесленко | 03.11.2015 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 1:49.01 | В'ячеслав Огньов | 22.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 1:50.61 | Володимир Сущик | 18.11.2010 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:54.83 | Валентин Нестеркін | 03.11.2015 | Чемпіонат України |
|
Розряди | мсмк | 1:44.08 | мс | 1:55.00 | кмс | 2:02.00 | I | 2:12.00 | II | 2:27.00 | III | 2:46.00 | I юн | 3:07.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:54:12:36) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ
Артем
| 07
| м. Київ (2 к)
|
2:21.68
| II
|
| 2
| +6.47
|
3 |
МАКАГОН
Іммануіл
| 05
| Сьєрра-Леоне
|
2:30.46
|
| п/к
| 3
| +15.25
|
4 |
ЧОБОТ
Артем
| 07
| Харківська область (2 к)
|
2:15.21
| II
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:57:07:52) |
1 |
СИНЮГІН
Михайло
| 11
| Запорізька область (о)
|
2:29.68
| III
|
| 5
| +5.39
|
2 |
ПОПОВИЧ
Роман
| 08
| Тернопільська область
| Д/К
|
|
| 2
|
|
3 |
КОРОЛЬ
Натан
| 07
| Донецька область
|
2:26.76
| II
|
| 3
| +2.47
|
4 |
КАРАБАН
Іван
| 08
| Луганська область
| Д/К
|
|
| 4
|
|
5 |
КОЛОМІЄЦЬ
Кирило
| 07
| Сумська область
|
2:24.29
| II
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:00:38:98) |
1 |
ДУЛІН
Владислав
| 08
| Чернівецька область
|
2:28.25
| III
|
| 6
| +9.44
|
2 |
РОЗМЕТАНЮК
Семен
| 08
| Івано-Франківська область
|
2:22.40
| II
|
| 3
| +3.59
|
3 |
САЙДАКОВ
Єгор
| 07
| Чернівецька область
|
2:18.81
| II
|
| 1
|
|
4 |
ДУШИНСЬКИЙ
Андрій
| 08
| Чернівецька область
|
2:26.44
| II
|
| 5
| +7.63
|
5 |
ТУРПІТЬКО
Артем
| 09
| Донецька область
|
2:20.23
| II
|
| 2
| +1.42
|
6 |
ХАЛАЙДЖІ
Артем
| 07
| Київська область
|
2:22.52
| II
|
| 4
| +3.71
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:03:35:62) |
1 |
БОКАРЬОВ
Артем
| 07
| Львівська область
|
2:20.79
| II
|
| 3
| +3.43
|
2 |
БРОДЗЯК
Дмитро
| 08
| Тернопільська область
|
2:20.81
| II
|
| 4
| +3.45
|
3 |
КІЦАК
Анатолій
| 10
| Чернівецька область
|
2:29.07
| III
|
| 6
| +11.71
|
4 |
ПОДКОПАЄВ
Тимофій
| 07
| Київська область
|
2:17.36
| II
|
| 1
|
|
5 |
ВЛАСОВ
Іван
| 07
| м. Київ (2 к)
|
2:17.46
| II
|
| 2
| +0.10
|
6 |
КУЧЕРЕНКО
Ярослав
| 07
| Чернівецька область
|
2:24.51
| II
|
| 5
| +7.15
|
|
| Заплив 5
(Старт: 12:06:39:46) |
1 |
ЛАВРИНЮК
Андрій
| 08
| м. Київ (2 к)
|
2:16.07
| II
|
| 1
|
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Родіон
| 08
| Полтавська область
|
2:20.39
| II
|
| 3
| +4.32
|
3 |
АНТОНЮК
Олександр
| 07
| Вінницька область
|
2:20.47
| II
|
| 4
| +4.40
|
4 |
БОГАТИР
Тимофій
| 07
| Хмельницька область
|
2:16.49
| II
|
| 2
| +0.42
|
5 |
КЛУШИН
Іван
| 07
| Сумська область
|
2:21.45
| II
|
| 5
| +5.38
|
6 |
ДУРАВКИН
Кирило
| 07
| Донецька область
|
2:21.75
| II
|
| 6
| +5.68
|
|
| Заплив 6
(Старт: 12:09:34:17) |
1 |
БУРЛЯК
Олександр
| 08
| Івано-Франківська область
|
2:19.57
| II
|
| 6
| +6.38
|
2 |
САФОНОВ
Артем
| 07
| Київська область
|
2:14.79
| II
|
| 2
| +1.60
|
3 |
НИЖНИК
Дмитро
| 07
| Волинська область
|
2:15.11
| II
|
| 3
| +1.92
|
4 |
СТАНКОВ
Владислав
| 07
| Одеська область (2 к)
|
2:13.19
| II
|
| 1
|
|
5 |
ПАНЧУК
Дмитро
| 08
| Волинська область
|
2:16.37
| II
|
| 5
| +3.18
|
6 |
САФРОНЮК
Артем
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
2:16.14
| II
|
| 4
| +2.95
|
|
| Заплив 7
(Старт: 12:12:20:01) |
1 |
АРТЮХ
Ілля
| 08
| Запорізька область (2 к)
|
2:11.08
| I
|
| 1
|
|
2 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Гліб
| 07
| Рівненська область (2 к)
|
2:13.45
| II
|
| 3
| +2.37
|
3 |
БАЗАН
Микола
| 08
| Одеська область
|
2:13.63
| II
|
| 4
| +2.55
|
4 |
ПОЛЯКОВ
Олександр
| 08
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:12.50
| II
|
| 2
| +1.42
|
5 |
МАЛЯРЕНКО
Даніїл
| 07
| Київська область
|
2:17.31
| II
|
| 6
| +6.23
|
6 |
РОСТОРГУЙ
Єгор
| 07
| Харківська область (2 к)
|
2:15.28
| II
|
| 5
| +4.20
|
|
| Заплив 8
(Старт: 12:14:59:91) |
1 |
МАЛЬЦЕВ
Олександр
| 07
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:10.40
| I
|
| 2
| +1.17
|
2 |
ГРИЦЮК
Максим
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
2:13.76
| II
|
| 4
| +4.53
|
3 |
ШЕВЧЕНКО
Богдан
| 07
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:09.23
| I
|
| 1
|
|
4 |
ФИЛИПІВ
Данило
| 08
| Львівська область
|
2:16.12
| II
|
| 6
| +6.89
|
5 |
ПОГРІБНИЙ
Данило
| 08
| Полтавська область
|
2:14.36
| II
|
| 5
| +5.13
|
6 |
РИКОВ
Владислав
| 08
| Харківська область (2 к)
|
2:13.43
| II
|
| 3
| +4.20
|
|
| Заплив 9
(Старт: 12:17:56:57) |
1 |
КВАША
Костянтин
| 08
| Одеська область (2 к)
|
2:13.51
| II
|
| 4
| +4.25
|
2 |
ОМЕЛЬЧУК
Олександр
| 07
| Житомирська область
|
2:17.47
| II
|
| 6
| +8.21
|
3 |
ПАЩЕНКО
Матвій
| 09
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:11.05
| I
|
| 2
| +1.79
|
4 |
ГРИГОР'ЄВ
Олександр
| 07
| Чернівецька область
|
2:09.26
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЦУРКАН
Артем
| 07
| м. Київ (2 к)
|
2:12.73
| II
|
| 3
| +3.47
|
6 |
САВРЕЙ
Максим
| 08
| Київська область
|
2:14.16
| II
|
| 5
| +4.90
|
|
| Заплив 10
(Старт: 12:20:35:18) |
1 |
МАЛИШ
Денис
| 08
| Дніпропетровська область
|
2:09.89
| I
|
| 3
| +2.05
|
2 |
РАДЧЕНКО
Ілля
| 07
| Сумська область
|
2:09.05
| I
|
| 2
| +1.21
|
3 |
РОМАНЕНКО
Євгеній
| 07
| Кіровоградська область
|
2:13.43
| II
|
| 6
| +5.59
|
4 |
ЗОЗУЛЯ
Ілля
| 08
| Харківська область
|
2:07.84
| I
|
| 1
|
|
5 |
БЕРДІКОВ
Станіслав
| 08
| Харківська область
|
2:13.09
| II
|
| 5
| +5.25
|
6 |
ЛИЗЕНЬ
Лука
| 07
| Тернопільська область
|
2:10.73
| I
|
| 4
| +2.89
|
|
| Заплив 11
(Старт: 12:23:12:60) |
1 |
ФОКІН
Михайло
| 07
| Одеська область (2 к)
|
2:12.23
| II
|
| 6
| +6.46
|
2 |
ЛУСТЮК
Артем
| 07
| Рівненська область
|
2:09.76
| I
|
| 4
| +3.99
|
3 |
ТОМКІВ
Артур
| 07
| Харківська область
|
2:05.77
| I
|
| 1
|
|
4 |
ГОРЬОВИЙ
Микита
| 07
| Запорізька область (2 к)
|
2:08.45
| I
|
| 3
| +2.68
|
5 |
БЛАЩУК
Данііл
| 07
| Полтавська область
|
2:11.08
| I
|
| 5
| +5.31
|
6 |
МАМАЛИГА
Олег
| 08
| Дніпропетровська область
|
2:08.39
| I
|
| 2
| +2.62
|
|
| Заплив 12
(Старт: 12:25:49:04) |
1 |
АВІЛОВ
Алєксєй
| 07
| Одеська область
|
2:10.97
| I
|
| 5
| +3.09
|
2 |
ФЕСУНЕНКО
Ілья
| 07
| Львівська область
|
2:08.71
| I
|
| 2
| +0.83
|
3 |
БУРЛАКА
Гліб
| 07
| м. Київ
|
2:07.88
| I
|
| 1
|
|
4 |
РОДІОНОВ
Антон
| 08
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:10.72
| I
|
| 4
| +2.84
|
5 |
БОНДАРЬ
Микита
| 07
| м. Київ
|
2:09.90
| I
|
| 3
| +2.02
|
6 |
КОРСАК
Володимир
| 07
| Одеська область (2 к)
|
2:11.77
| I
|
| 6
| +3.89
|
|
| Заплив 13
1 |
ЧЕЧЕЛЬ
Олександр
| 08
| Запорізька область (2 к)
|
2:06.25
| I
|
| 5
| +7.08
|
2 |
КЛІНДУХОВ
Максим
| 08
| Дніпропетровська область
|
2:06.21
| I
|
| 4
| +7.04
|
3 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська область
|
1:59.17
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
| 07
| Запорізька область
|
2:01.85
| кмс
|
| 2
| +2.68
|
5 |
ВЛАСЕНКО
Тимофій
| 07
| Харківська область
|
2:06.52
| I
|
| 6
| +7.35
|
6 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська область
|
2:06.11
| I
|
| 3
| +6.94
|
|
|