Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:49:59 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:46.55Ілля Тесленко03.11.2015Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України1:49.01В'ячеслав Огньов22.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України1:50.61Володимир Сущик18.11.2010Першість України

Вище досягнення України1:54.83Валентин Нестеркін03.11.2015Чемпіонат України
Розрядимсмк1:44.08мс1:55.00кмс2:02.00I2:12.00II2:27.00III2:46.00I юн3:07.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:54:12:36)
1







2 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Артем
07
м. Київ (2 к)
2:21.68
II

2
+6.47
3 МАКАГОН Іммануіл
05
Сьєрра-Леоне
2:30.46

п/к
3
+15.25
4 ЧОБОТ Артем
07
Харківська область (2 к)
2:15.21
II

1

5







6








Заплив 2
(Старт: 11:57:07:52)
1 СИНЮГІН Михайло
11
Запорізька область (о)
2:29.68
III

5
+5.39
2 ПОПОВИЧ Роман
08
Тернопільська область
Д/К


2

3 КОРОЛЬ Натан
07
Донецька область
2:26.76
II

3
+2.47
4 КАРАБАН Іван
08
Луганська область
Д/К


4

5 КОЛОМІЄЦЬ Кирило
07
Сумська область
2:24.29
II

1

6








Заплив 3
(Старт: 12:00:38:98)
1 ДУЛІН Владислав
08
Чернівецька область
2:28.25
III

6
+9.44
2 РОЗМЕТАНЮК Семен
08
Івано-Франківська область
2:22.40
II

3
+3.59
3 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
2:18.81
II

1

4 ДУШИНСЬКИЙ Андрій
08
Чернівецька область
2:26.44
II

5
+7.63
5 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
2:20.23
II

2
+1.42
6 ХАЛАЙДЖІ Артем
07
Київська область
2:22.52
II

4
+3.71

Заплив 4
(Старт: 12:03:35:62)
1 БОКАРЬОВ Артем
07
Львівська область
2:20.79
II

3
+3.43
2 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
2:20.81
II

4
+3.45
3 КІЦАК Анатолій
10
Чернівецька область
2:29.07
III

6
+11.71
4 ПОДКОПАЄВ Тимофій
07
Київська область
2:17.36
II

1

5 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
2:17.46
II

2
+0.10
6 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька область
2:24.51
II

5
+7.15

Заплив 5
(Старт: 12:06:39:46)
1 ЛАВРИНЮК Андрій
08
м. Київ (2 к)
2:16.07
II

1

2 ТКАЧЕНКО Родіон
08
Полтавська область
2:20.39
II

3
+4.32
3 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
2:20.47
II

4
+4.40
4 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька область
2:16.49
II

2
+0.42
5 КЛУШИН Іван
07
Сумська область
2:21.45
II

5
+5.38
6 ДУРАВКИН Кирило
07
Донецька область
2:21.75
II

6
+5.68

Заплив 6
(Старт: 12:09:34:17)
1 БУРЛЯК Олександр
08
Івано-Франківська область
2:19.57
II

6
+6.38
2 САФОНОВ Артем
07
Київська область
2:14.79
II

2
+1.60
3 НИЖНИК Дмитро
07
Волинська область
2:15.11
II

3
+1.92
4 СТАНКОВ Владислав
07
Одеська область (2 к)
2:13.19
II

1

5 ПАНЧУК Дмитро
08
Волинська область
2:16.37
II

5
+3.18
6 САФРОНЮК Артем
08
Рівненська область (2 к)
2:16.14
II

4
+2.95

Заплив 7
(Старт: 12:12:20:01)
1 АРТЮХ Ілля
08
Запорізька область (2 к)
2:11.08
I

1

2 ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб
07
Рівненська область (2 к)
2:13.45
II

3
+2.37
3 БАЗАН Микола
08
Одеська область
2:13.63
II

4
+2.55
4 ПОЛЯКОВ Олександр
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:12.50
II

2
+1.42
5 МАЛЯРЕНКО Даніїл
07
Київська область
2:17.31
II

6
+6.23
6 РОСТОРГУЙ Єгор
07
Харківська область (2 к)
2:15.28
II

5
+4.20

Заплив 8
(Старт: 12:14:59:91)
1 МАЛЬЦЕВ Олександр
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:10.40
I

2
+1.17
2 ГРИЦЮК Максим
08
Рівненська область (2 к)
2:13.76
II

4
+4.53
3 ШЕВЧЕНКО Богдан
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:09.23
I

1

4 ФИЛИПІВ Данило
08
Львівська область
2:16.12
II

6
+6.89
5 ПОГРІБНИЙ Данило
08
Полтавська область
2:14.36
II

5
+5.13
6 РИКОВ Владислав
08
Харківська область (2 к)
2:13.43
II

3
+4.20

Заплив 9
(Старт: 12:17:56:57)
1 КВАША Костянтин
08
Одеська область (2 к)
2:13.51
II

4
+4.25
2 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07
Житомирська область
2:17.47
II

6
+8.21
3 ПАЩЕНКО Матвій
09
Дніпропетровська область (2 к)
2:11.05
I

2
+1.79
4 ГРИГОР'ЄВ Олександр
07
Чернівецька область
2:09.26
I

1

5 ЦУРКАН Артем
07
м. Київ (2 к)
2:12.73
II

3
+3.47
6 САВРЕЙ Максим
08
Київська область
2:14.16
II

5
+4.90

Заплив 10
(Старт: 12:20:35:18)
1 МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
2:09.89
I

3
+2.05
2 РАДЧЕНКО Ілля
07
Сумська область
2:09.05
I

2
+1.21
3 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
2:13.43
II

6
+5.59
4 ЗОЗУЛЯ Ілля
08
Харківська область
2:07.84
I

1

5 БЕРДІКОВ Станіслав
08
Харківська область
2:13.09
II

5
+5.25
6 ЛИЗЕНЬ Лука
07
Тернопільська область
2:10.73
I

4
+2.89

Заплив 11
(Старт: 12:23:12:60)
1 ФОКІН Михайло
07
Одеська область (2 к)
2:12.23
II

6
+6.46
2 ЛУСТЮК Артем
07
Рівненська область
2:09.76
I

4
+3.99
3 ТОМКІВ Артур
07
Харківська область
2:05.77
I

1

4 ГОРЬОВИЙ Микита
07
Запорізька область (2 к)
2:08.45
I

3
+2.68
5 БЛАЩУК Данііл
07
Полтавська область
2:11.08
I

5
+5.31
6 МАМАЛИГА Олег
08
Дніпропетровська область
2:08.39
I

2
+2.62

Заплив 12
(Старт: 12:25:49:04)
1 АВІЛОВ Алєксєй
07
Одеська область
2:10.97
I

5
+3.09
2 ФЕСУНЕНКО Ілья
07
Львівська область
2:08.71
I

2
+0.83
3 БУРЛАКА Гліб
07
м. Київ
2:07.88
I

1

4 РОДІОНОВ Антон
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:10.72
I

4
+2.84
5 БОНДАРЬ Микита
07
м. Київ
2:09.90
I

3
+2.02
6 КОРСАК Володимир
07
Одеська область (2 к)
2:11.77
I

6
+3.89

Заплив 13
1 ЧЕЧЕЛЬ Олександр
08
Запорізька область (2 к)
2:06.25
I

5
+7.08
2 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
2:06.21
I

4
+7.04
3 РУБЛЬОВ Ян
07
Рівненська область
1:59.17
кмс

1

4 ШАПОВАЛОВ Даніл
07
Запорізька область
2:01.85
кмс

2
+2.68
5 ВЛАСЕНКО Тимофій
07
Харківська область
2:06.52
I

6
+7.35
6 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська область
2:06.11
I

3
+6.94