Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 18:52:42 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:20.96Андрій Говоров27.08.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:21.32Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:22.39Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:24.11Ілля Підвальний04.11.2012Першість України
Розрядимсмк21.39мс23.50кмс24.50I26.00II29.50III33.50I юн38.00II юн43.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:12:19:03)
1







2 БІЛЕЦЬКИ Миколай
07
Житомирська область
29.05
II

2
+0.23
3 КУЛИК Артур
07
Миколаївська область
28.82
II

1

4 МАКАГОН Іммануіл
05
Сьєрра-Леоне
29.18

п/к
3
+0.36
5







6








Заплив 2
(Старт: 10:13:16:63)
1







2 ДУЛІН Владислав
08
Чернівецька область
32.29
III

3
+2.67
3 МІРОШНИЧЕНКО Максим
08
Миколаївська область
32.29
III

3
+2.67
4 ЖУКОВ Дмитро
08
Дніпропетровська область (o)
29.62
III

1

5 КУЧЕРЕНКО Костянтин
08
Миколаївська область
32.08
III

2
+2.46
6








Заплив 3
(Старт: 10:14:15:57)
1 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька область
29.48
II

1

2 РОМАНЧУК Іван
07
Рівненська область
30.10
III

3
+0.62
3 ТКАЧУК Олександр
07
Тернопільська область
30.06
III

2
+0.58
4 МОРОЗ Кирило
10
Донецька область
30.62
III

5
+1.14
5 БЕРЛАДИН Володимир
07
Львівська область
30.28
III

4
+0.80
6 ДРОЖЖИН Іван
07
Луганська область
31.55
III

6
+2.07

Заплив 4
(Старт: 10:15:11:80)
1 ІЩЕНКО Єгор
09
Київська область
29.94
III

3
+1.41
2 УКРАІНЕЦЬ Тихон
08
Івано-Франківська область
28.53
II

1

3 КОВАЛЬЧУК Богдан
08
Донецька область
31.33
III

6
+2.80
4 МАЛЬЦЕВ Євген
08
Миколаївська область
30.27
III

5
+1.74
5 ПОПОВИЧ Роман
08
Тернопільська область
29.77
III

2
+1.24
6 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
29.96
III

4
+1.43

Заплив 5
(Старт: 10:16:09:09)
1 ДУШИНСЬКИЙ Андрій
08
Чернівецька область
30.30
III

6
+1.28
2 КІЦАК Анатолій
10
Чернівецька область
30.25
III

5
+1.23
3 РОМАНЧУК Ярослав
07
Житомирська область
29.25
II

2
+0.23
4 ПРИМАЧЕНКО Дмитро
08
м. Київ (2 к)
29.02
II

1

5 РЕШЕТИЛО Олександр
08
Івано-Франківська область
29.77
III

3
+0.75
6 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Артем
07
м. Київ (2 к)
30.24
III

4
+1.22

Заплив 6
(Старт: 10:17:06:64)
1 УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
27.56
II

1

2 ЛИЧУК Олександр
07
Тернопільська область
27.95
II

2
+0.39
3 ГРЕКОВ Єгор
08
Чернівецька область
30.46
III

5
+2.90
4 ПРОЦЕНКО Павло
07
Миколаївська область
29.56
III

3
+2.00
5 КОРОЛЬ Натан
07
Донецька область
30.65
III

6
+3.09
6 РОЗМЕТАНЮК Семен
08
Івано-Франківська область
29.98
III

4
+2.42

Заплив 7
(Старт: 10:18:03:12)
1 ЯСТРЕМСЬКИЙ Сергій
07
Тернопільська область
28.36
II

3
+0.82
2 БІРЮЧЕНСЬКИЙ Ігор
07
м. Київ
28.07
II

2
+0.53
3 ФОМІН Артем
07
Кіровоградська область
29.30
II

5
+1.76
4 КОРОТІН Артем
08
Кіровоградська область
Д/К


6

5 ЯРМІСТИЙ-САКАЛО Нікіта
07
Чернівецька область
27.54
II

1

6 ВОЛОШКО Богдан
08
Донецька область
29.08
II

4
+1.54

Заплив 8
(Старт: 10:19:50:03)
1 ДЕНИСЕНКО Антон
08
Рівненська область (2 к)
28.46
II

1

2 ФОКІН Михайло
07
Одеська область (2 к)
28.66
II

3
+0.20
3 БІДА Святослав
07
Сумська область
28.63
II

2
+0.17
4 БОКАРЬОВ Артем
07
Львівська область
29.06
II

5
+0.60
5 КЛОЦ Іван
07
Кіровоградська область
28.95
II

4
+0.49
6 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
29.35
II

6
+0.89

Заплив 9
(Старт: 10:20:46:69)
1 РОМАНЧУК Остап
07
Львівська область
28.41
II

3
+0.25
2 САФОНОВ Артем
07
Київська область
28.16
II

1

3 КИЯЩЕНКО Станіслав
08
Харківська область
28.77
II

6
+0.61
4 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07
Житомирська область
28.70
II

5
+0.54
5 ПРИЙМАК Данило
08
Львівська область
28.21
II

2
+0.05
6 ХАЛАЙДЖІ Артем
07
Київська область
28.67
II

4
+0.51

Заплив 10
(Старт: 10:21:44:77)
1 КЛУШИН Іван
07
Сумська область
28.09
II

1

2 РОСТОРГУЙ Єгор
07
Харківська область (2 к)
28.20
II

2
+0.11
3 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07
Хмельницька область
28.35
II

3
+0.26
4 НИЖНИК Дмитро
07
Волинська область
28.43
II

5
+0.34
5 ПОПОВ Іван
08
Кіровоградська область
29.40
II

6
+1.31
6 ГЕРАСИМЕНКО Леонід
07
Харківська область (2 к)
28.38
II

4
+0.29

Заплив 11
(Старт: 10:23:25:72)
1 СОЛОМАХА Артем
07
Вінницька область
28.18
II

4
+0.64
2 РОДІОНОВ Антон
08
Дніпропетровська область (2 к)
27.74
II

3
+0.20
3 САВРЕЙ Максим
08
Київська область
28.24
II

5
+0.70
4 ТАРНАВСЬКИЙ Назарій
07
Волинська область
27.56
II

2
+0.02
5 ШТИМАК Максим
07
Закарпатська область
27.54
II

1

6 ДЬОМА Артем
07
Одеська область
Н/С





Заплив 12
(Старт: 10:24:25:23)
1 ПАНЧУК Дмитро
08
Волинська область
27.42
II

3
+0.26
2 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
27.22
II

2
+0.06
3 ЛИЗЕНЬ Лука
07
Тернопільська область
27.16
II

1

4 ЯРОВИЙ Євгеній
08
Сумська область
27.45
II

4
+0.29
5 ДУРАВКИН Кирило
07
Донецька область
27.80
II

5
+0.64
6 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
27.87
II

6
+0.71

Заплив 13
(Старт: 10:25:26:66)
1 КОТЕНКО Богдан
09
Донецька область
27.47
II

4
+0.68
2 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
28.25
II

6
+1.46
3 ЗЯЗІН Дмитро
07
Закарпатська область
27.11
II

2
+0.32
4 ВРАБЕЛЬ Максим
07
Закарпатська область
26.79
II

1

5 БЕБЕШКО Богдан
08
м. Київ
27.75
II

5
+0.96
6 БАЗАН Микола
08
Одеська область
27.31
II

3
+0.52

Заплив 14
(Старт: 10:26:23:14)
1 БУРЛАКА Гліб
07
м. Київ
26.58
II

2
+0.03
2 КОРСАК Володимир
07
Одеська область (2 к)
27.17
II

6
+0.62
3 БОНДАРЕНКО Дмитро
07
Рівненська область
26.55
II

1

4 АВІЛОВ Алєксєй
07
Одеська область
27.06
II

5
+0.51
5 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
27.05
II

4
+0.50
6 ФЕСУНЕНКО Ілья
07
Львівська область
26.82
II

3
+0.27

Заплив 15
(Старт: 10:27:22:41)
1 ГРИЦЮК Максим
08
Рівненська область (2 к)
27.08
II

5
+1.14
2 ЛЬВУТІН Лев
07
Запорізька область
27.64
II

6
+1.70
3 ЖУРАВЛЬОВ В'ячеслав
07
Миколаївська область
26.89
II

4
+0.95
4 ВЛАСЕНКО Тимофій
07
Харківська область
25.94
I

1

5 МАЛЬЦЕВ Олександр
07
Дніпропетровська область (2 к)
26.07
II

2
+0.13
6 МАЛЯРЕНКО Даніїл
07
Київська область
26.49
II

3
+0.55

Заплив 16
(Старт: 10:28:28:22)
1 ЗОЗУЛЯ Ілля
08
Харківська область
25.71
I

3
+0.55
2 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
25.73
I

4
+0.57
3 ЖИВАГА Єгор
07
Дніпропетровська область
25.39
I

2
+0.23
4 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир
07
м. Київ
25.16
I

1

5 ЧЕЧЕЛЬ Олександр
08
Запорізька область (2 к)
26.30
II

5
+1.14
6 ПРИТУЛА Денис
07
Волинська область
26.81
II

6
+1.65

Заплив 17
1 ДОРОШЕНКО Олександр
07
Харківська область
25.71
I

6
+1.11
2 СОЛОВЙОВ Ігор
07
Запорізька область
25.22
I

4
+0.62
3 ШАПОВАЛОВ Даніл
07
Запорізька область
24.60
I

1

4 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська область
25.35
I

5
+0.75
5 КРАВЧЕНКО Микита
07
Дніпропетровська область
25.18
I

3
+0.58
6 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська область
25.09
I

2
+0.49