50 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:20.96 | Андрій Говоров | 27.08.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.32 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.39 | Андрій Хлопцов | 04.12.2015 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:24.11 | Ілля Підвальний | 04.11.2012 | Першість України |
|
Розряди | мсмк | 21.39 | мс | 23.50 | кмс | 24.50 | I | 26.00 | II | 29.50 | III | 33.50 | I юн | 38.00 | II юн | 43.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:12:19:03) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БІЛЕЦЬКИ
Миколай
| 07
| Житомирська область
|
29.05
| II
|
| 2
| +0.23
|
3 |
КУЛИК
Артур
| 07
| Миколаївська область
|
28.82
| II
|
| 1
|
|
4 |
МАКАГОН
Іммануіл
| 05
| Сьєрра-Леоне
|
29.18
|
| п/к
| 3
| +0.36
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:13:16:63) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДУЛІН
Владислав
| 08
| Чернівецька область
|
32.29
| III
|
| 3
| +2.67
|
3 |
МІРОШНИЧЕНКО
Максим
| 08
| Миколаївська область
|
32.29
| III
|
| 3
| +2.67
|
4 |
ЖУКОВ
Дмитро
| 08
| Дніпропетровська область (o)
|
29.62
| III
|
| 1
|
|
5 |
КУЧЕРЕНКО
Костянтин
| 08
| Миколаївська область
|
32.08
| III
|
| 2
| +2.46
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:14:15:57) |
1 |
КУЧЕРЕНКО
Ярослав
| 07
| Чернівецька область
|
29.48
| II
|
| 1
|
|
2 |
РОМАНЧУК
Іван
| 07
| Рівненська область
|
30.10
| III
|
| 3
| +0.62
|
3 |
ТКАЧУК
Олександр
| 07
| Тернопільська область
|
30.06
| III
|
| 2
| +0.58
|
4 |
МОРОЗ
Кирило
| 10
| Донецька область
|
30.62
| III
|
| 5
| +1.14
|
5 |
БЕРЛАДИН
Володимир
| 07
| Львівська область
|
30.28
| III
|
| 4
| +0.80
|
6 |
ДРОЖЖИН
Іван
| 07
| Луганська область
|
31.55
| III
|
| 6
| +2.07
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:15:11:80) |
1 |
ІЩЕНКО
Єгор
| 09
| Київська область
|
29.94
| III
|
| 3
| +1.41
|
2 |
УКРАІНЕЦЬ
Тихон
| 08
| Івано-Франківська область
|
28.53
| II
|
| 1
|
|
3 |
КОВАЛЬЧУК
Богдан
| 08
| Донецька область
|
31.33
| III
|
| 6
| +2.80
|
4 |
МАЛЬЦЕВ
Євген
| 08
| Миколаївська область
|
30.27
| III
|
| 5
| +1.74
|
5 |
ПОПОВИЧ
Роман
| 08
| Тернопільська область
|
29.77
| III
|
| 2
| +1.24
|
6 |
ТУРПІТЬКО
Артем
| 09
| Донецька область
|
29.96
| III
|
| 4
| +1.43
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:16:09:09) |
1 |
ДУШИНСЬКИЙ
Андрій
| 08
| Чернівецька область
|
30.30
| III
|
| 6
| +1.28
|
2 |
КІЦАК
Анатолій
| 10
| Чернівецька область
|
30.25
| III
|
| 5
| +1.23
|
3 |
РОМАНЧУК
Ярослав
| 07
| Житомирська область
|
29.25
| II
|
| 2
| +0.23
|
4 |
ПРИМАЧЕНКО
Дмитро
| 08
| м. Київ (2 к)
|
29.02
| II
|
| 1
|
|
5 |
РЕШЕТИЛО
Олександр
| 08
| Івано-Франківська область
|
29.77
| III
|
| 3
| +0.75
|
6 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ
Артем
| 07
| м. Київ (2 к)
|
30.24
| III
|
| 4
| +1.22
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:17:06:64) |
1 |
УКРАІНЕЦЬ
Матвій
| 08
| Івано-Франківська область
|
27.56
| II
|
| 1
|
|
2 |
ЛИЧУК
Олександр
| 07
| Тернопільська область
|
27.95
| II
|
| 2
| +0.39
|
3 |
ГРЕКОВ
Єгор
| 08
| Чернівецька область
|
30.46
| III
|
| 5
| +2.90
|
4 |
ПРОЦЕНКО
Павло
| 07
| Миколаївська область
|
29.56
| III
|
| 3
| +2.00
|
5 |
КОРОЛЬ
Натан
| 07
| Донецька область
|
30.65
| III
|
| 6
| +3.09
|
6 |
РОЗМЕТАНЮК
Семен
| 08
| Івано-Франківська область
|
29.98
| III
|
| 4
| +2.42
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:18:03:12) |
1 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ
Сергій
| 07
| Тернопільська область
|
28.36
| II
|
| 3
| +0.82
|
2 |
БІРЮЧЕНСЬКИЙ
Ігор
| 07
| м. Київ
|
28.07
| II
|
| 2
| +0.53
|
3 |
ФОМІН
Артем
| 07
| Кіровоградська область
|
29.30
| II
|
| 5
| +1.76
|
4 |
КОРОТІН
Артем
| 08
| Кіровоградська область
| Д/К
|
|
| 6
|
|
5 |
ЯРМІСТИЙ-САКАЛО
Нікіта
| 07
| Чернівецька область
|
27.54
| II
|
| 1
|
|
6 |
ВОЛОШКО
Богдан
| 08
| Донецька область
|
29.08
| II
|
| 4
| +1.54
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:19:50:03) |
1 |
ДЕНИСЕНКО
Антон
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
28.46
| II
|
| 1
|
|
2 |
ФОКІН
Михайло
| 07
| Одеська область (2 к)
|
28.66
| II
|
| 3
| +0.20
|
3 |
БІДА
Святослав
| 07
| Сумська область
|
28.63
| II
|
| 2
| +0.17
|
4 |
БОКАРЬОВ
Артем
| 07
| Львівська область
|
29.06
| II
|
| 5
| +0.60
|
5 |
КЛОЦ
Іван
| 07
| Кіровоградська область
|
28.95
| II
|
| 4
| +0.49
|
6 |
САЙДАКОВ
Єгор
| 07
| Чернівецька область
|
29.35
| II
|
| 6
| +0.89
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:20:46:69) |
1 |
РОМАНЧУК
Остап
| 07
| Львівська область
|
28.41
| II
|
| 3
| +0.25
|
2 |
САФОНОВ
Артем
| 07
| Київська область
|
28.16
| II
|
| 1
|
|
3 |
КИЯЩЕНКО
Станіслав
| 08
| Харківська область
|
28.77
| II
|
| 6
| +0.61
|
4 |
ОМЕЛЬЧУК
Олександр
| 07
| Житомирська область
|
28.70
| II
|
| 5
| +0.54
|
5 |
ПРИЙМАК
Данило
| 08
| Львівська область
|
28.21
| II
|
| 2
| +0.05
|
6 |
ХАЛАЙДЖІ
Артем
| 07
| Київська область
|
28.67
| II
|
| 4
| +0.51
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:21:44:77) |
1 |
КЛУШИН
Іван
| 07
| Сумська область
|
28.09
| II
|
| 1
|
|
2 |
РОСТОРГУЙ
Єгор
| 07
| Харківська область (2 к)
|
28.20
| II
|
| 2
| +0.11
|
3 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
| 07
| Хмельницька область
|
28.35
| II
|
| 3
| +0.26
|
4 |
НИЖНИК
Дмитро
| 07
| Волинська область
|
28.43
| II
|
| 5
| +0.34
|
5 |
ПОПОВ
Іван
| 08
| Кіровоградська область
|
29.40
| II
|
| 6
| +1.31
|
6 |
ГЕРАСИМЕНКО
Леонід
| 07
| Харківська область (2 к)
|
28.38
| II
|
| 4
| +0.29
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:23:25:72) |
1 |
СОЛОМАХА
Артем
| 07
| Вінницька область
|
28.18
| II
|
| 4
| +0.64
|
2 |
РОДІОНОВ
Антон
| 08
| Дніпропетровська область (2 к)
|
27.74
| II
|
| 3
| +0.20
|
3 |
САВРЕЙ
Максим
| 08
| Київська область
|
28.24
| II
|
| 5
| +0.70
|
4 |
ТАРНАВСЬКИЙ
Назарій
| 07
| Волинська область
|
27.56
| II
|
| 2
| +0.02
|
5 |
ШТИМАК
Максим
| 07
| Закарпатська область
|
27.54
| II
|
| 1
|
|
6 |
ДЬОМА
Артем
| 07
| Одеська область
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:24:25:23) |
1 |
ПАНЧУК
Дмитро
| 08
| Волинська область
|
27.42
| II
|
| 3
| +0.26
|
2 |
ВЛАСОВ
Іван
| 07
| м. Київ (2 к)
|
27.22
| II
|
| 2
| +0.06
|
3 |
ЛИЗЕНЬ
Лука
| 07
| Тернопільська область
|
27.16
| II
|
| 1
|
|
4 |
ЯРОВИЙ
Євгеній
| 08
| Сумська область
|
27.45
| II
|
| 4
| +0.29
|
5 |
ДУРАВКИН
Кирило
| 07
| Донецька область
|
27.80
| II
|
| 5
| +0.64
|
6 |
АНТОНЮК
Олександр
| 07
| Вінницька область
|
27.87
| II
|
| 6
| +0.71
|
|
| Заплив 13
(Старт: 10:25:26:66) |
1 |
КОТЕНКО
Богдан
| 09
| Донецька область
|
27.47
| II
|
| 4
| +0.68
|
2 |
РОМАНЕНКО
Євгеній
| 07
| Кіровоградська область
|
28.25
| II
|
| 6
| +1.46
|
3 |
ЗЯЗІН
Дмитро
| 07
| Закарпатська область
|
27.11
| II
|
| 2
| +0.32
|
4 |
ВРАБЕЛЬ
Максим
| 07
| Закарпатська область
|
26.79
| II
|
| 1
|
|
5 |
БЕБЕШКО
Богдан
| 08
| м. Київ
|
27.75
| II
|
| 5
| +0.96
|
6 |
БАЗАН
Микола
| 08
| Одеська область
|
27.31
| II
|
| 3
| +0.52
|
|
| Заплив 14
(Старт: 10:26:23:14) |
1 |
БУРЛАКА
Гліб
| 07
| м. Київ
|
26.58
| II
|
| 2
| +0.03
|
2 |
КОРСАК
Володимир
| 07
| Одеська область (2 к)
|
27.17
| II
|
| 6
| +0.62
|
3 |
БОНДАРЕНКО
Дмитро
| 07
| Рівненська область
|
26.55
| II
|
| 1
|
|
4 |
АВІЛОВ
Алєксєй
| 07
| Одеська область
|
27.06
| II
|
| 5
| +0.51
|
5 |
БРОДЗЯК
Дмитро
| 08
| Тернопільська область
|
27.05
| II
|
| 4
| +0.50
|
6 |
ФЕСУНЕНКО
Ілья
| 07
| Львівська область
|
26.82
| II
|
| 3
| +0.27
|
|
| Заплив 15
(Старт: 10:27:22:41) |
1 |
ГРИЦЮК
Максим
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
27.08
| II
|
| 5
| +1.14
|
2 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька область
|
27.64
| II
|
| 6
| +1.70
|
3 |
ЖУРАВЛЬОВ
В'ячеслав
| 07
| Миколаївська область
|
26.89
| II
|
| 4
| +0.95
|
4 |
ВЛАСЕНКО
Тимофій
| 07
| Харківська область
|
25.94
| I
|
| 1
|
|
5 |
МАЛЬЦЕВ
Олександр
| 07
| Дніпропетровська область (2 к)
|
26.07
| II
|
| 2
| +0.13
|
6 |
МАЛЯРЕНКО
Даніїл
| 07
| Київська область
|
26.49
| II
|
| 3
| +0.55
|
|
| Заплив 16
(Старт: 10:28:28:22) |
1 |
ЗОЗУЛЯ
Ілля
| 08
| Харківська область
|
25.71
| I
|
| 3
| +0.55
|
2 |
КЛІНДУХОВ
Максим
| 08
| Дніпропетровська область
|
25.73
| I
|
| 4
| +0.57
|
3 |
ЖИВАГА
Єгор
| 07
| Дніпропетровська область
|
25.39
| I
|
| 2
| +0.23
|
4 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
| 07
| м. Київ
|
25.16
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЧЕЧЕЛЬ
Олександр
| 08
| Запорізька область (2 к)
|
26.30
| II
|
| 5
| +1.14
|
6 |
ПРИТУЛА
Денис
| 07
| Волинська область
|
26.81
| II
|
| 6
| +1.65
|
|
| Заплив 17
1 |
ДОРОШЕНКО
Олександр
| 07
| Харківська область
|
25.71
| I
|
| 6
| +1.11
|
2 |
СОЛОВЙОВ
Ігор
| 07
| Запорізька область
|
25.22
| I
|
| 4
| +0.62
|
3 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
| 07
| Запорізька область
|
24.60
| I
|
| 1
|
|
4 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська область
|
25.35
| I
|
| 5
| +0.75
|
5 |
КРАВЧЕНКО
Микита
| 07
| Дніпропетровська область
|
25.18
| I
|
| 3
| +0.58
|
6 |
ПИРОГОВ
Данило
| 07
| Дніпропетровська область
|
25.09
| I
|
| 2
| +0.49
|
|
|