200 м на спині - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.35 | Дарина Зевіна | | 26.08.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.25 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.61 | Дарина Зевіна | | 17.12.2010 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.00 | Марина Колесникова | | 08.11.2014 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | мсмк | 2:06.61 | мс | 2:20.00 | кмс | 2:29.00 | I | 2:40.00 | II | 2:58.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 12:36:00:00) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БАЗЮК
Радміла
| 08
| Тернопільська область
|
2:50.92
| II
|
| 3
| +11.01
|
3 |
МЕЛЬНИК
Марія
| 08
| м. Київ
|
2:39.91
| I
|
| 1
|
|
4 |
ФРОЛОВА
Владислава
| 08
| м. Київ (2 к)
|
2:39.94
| I
|
| 2
| +0.03
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Started: 12:39:47:63) |
1 |
ПИЛИПЧУК
Вікторія
| 09
| Хмельницька область
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
ЗУБОВСЬКА
Аліна
| 09
| Київська область
|
2:51.68
| II
|
| 3
| +9.72
|
3 |
ШУМКО
Віталія
| 08
| Івано-Франківська область
|
2:41.96
| II
|
| 1
|
|
4 |
ПРОНЧАКОВА
Вікторія
| 11
| Донецька область
|
2:47.85
| II
|
| 2
| +5.89
|
5 |
ГІРАК
Тетяна
| 08
| Львівська область
|
2:53.18
| II
|
| 4
| +11.22
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Started: 12:44:51:35) |
1 |
ЧЕРНИШ
Анастасія
| 08
| м. Київ (2 к)
| Д/К
|
|
| 3
|
|
2 |
ГАБРУСЬ
Марія
| 09
| Закарпатська область
|
2:46.17
| II
|
| 4
| +5.18
|
3 |
БУЛАВЧЕНКО
Яна
| 09
| Одеська область
|
2:40.99
| II
|
| 1
|
|
4 |
КАРАЗЕЙ
Дарья
| 09
| Одеська область
|
2:41.23
| II
|
| 2
| +0.24
|
5 |
ШЕВЧЕНКО
Марія
| 08
| Полтавська область
|
2:49.28
| II
|
| 5
| +8.29
|
6 |
ПИЛИПЧУК
Анастасія
| 08
| Тернопільська область
|
2:52.04
| II
|
| 6
| +11.05
|
|
| Заплив 4
(Started: 12:49:52:29) |
1 |
ЮРКУНАЙТЕ
Єва
| 09
| Дніпропетровська область (o)
|
2:36.21
|
|
| 2
| +1.31
|
2 |
ЮПАТКІНА
Марія
| 08
| Рівненська область
|
2:37.58
| I
|
| 3
| +2.68
|
3 |
КОНОНЧУК
Ліза
| 08
| Рівненська область
|
2:34.90
| I
|
| 1
|
|
4 |
ЛАЗАРЕНКО
Олеся
| 08
| м. Київ (2 к)
|
2:38.06
| I
|
| 4
| +3.16
|
5 |
ФОКІНА
Єлизавета
| 08
| Дніпропетровська область (o)
|
2:42.58
| II
|
| 6
| +7.68
|
6 |
БОБКО
Уляна
| 09
| Тернопільська область
|
2:42.16
| II
|
| 5
| +7.26
|
|
| Заплив 5
(Started: 12:53:27:74) |
1 |
ГЕРЖАН
Вероніка
| 08
| Київська область
|
2:35.73
| I
|
| 2
| +1.06
|
2 |
РОДІНА
Вероніка
| 08
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:37.20
| I
|
| 4
| +2.53
|
3 |
ЛЮТАК
Надія
| 08
| Івано-Франківська область
|
2:40.04
| II
|
| 5
| +5.37
|
4 |
ТАРАСЕНКО
Яніна
| 08
| Запорізька область (2 к)
|
2:34.67
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПИЖИК
Емілія
| 09
| Чернівецька область
|
2:36.75
| I
|
| 3
| +2.08
|
6 |
БАБІЄЧКО
Дар'я
| 08
| Львівська область
|
2:41.70
| II
|
| 6
| +7.03
|
|
| Заплив 6
(Started: 12:56:59:31) |
1 |
ЗАСЬКО
Валерія
| 08
| Рівненська область
|
2:30.63
| I
|
| 1
|
|
2 |
ТІЩЕНКО
Крістіна
| 08
| Дніпропетровська область
|
2:33.88
| I
|
| 5
| +3.25
|
3 |
КЛИМЕЦЬ
Віолєтта
| 09
| Закарпатська область
|
2:33.14
| I
|
| 4
| +2.51
|
4 |
БОРЮШКІНА
Поліна
| 08
| Харківська область
|
2:31.28
| I
|
| 2
| +0.65
|
5 |
БАРАБАШ
Софія
| 10
| м. Київ
|
2:32.98
| I
|
| 3
| +2.35
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Анна
| 08
| Вінницька область
|
2:35.51
| I
|
| 6
| +4.88
|
|
| Заплив 7
(Started: 13:01:01:09) |
1 |
ГОЛОВКО
Владислава
| 08
| Кіровоградська область
|
2:33.26
| I
|
| 5
| +8.14
|
2 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська область
|
2:25.12
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Юлія
| 09
| Полтавська область
|
2:26.74
| кмс
|
| 2
| +1.62
|
4 |
БОБРОВСЬКА
Аліна
| 08
| Харківська область
|
2:27.35
| кмс
|
| 3
| +2.23
|
5 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| Запорізька область
|
2:32.82
| I
|
| 4
| +7.70
|
6 |
НАЗАРЕНКО
Анастасія
| 09
| Київська область
|
2:33.43
| I
|
| 6
| +8.31
|
|
|