200 м на спині - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:53.88 | Антон Бугайов | 08.12.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:56.75 | Марко Хотинецький | 08.11.2018 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.16 | Сергій Варварук | 07.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 2:02.39 | Андрій Хлопцов | 13.10.2013 | Кубок світу |
|
Розряди | мсмк | 1:52.78 | мс | 2:05.50 | кмс | 2:12.00 | I | 2:22.00 | II | 2:39.00 | III | 3:00.00 | I юн | 3:23.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 13:05:29:51) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЛЕВЧЕНКО
Роман
| 08
| м. Київ
|
2:23.51
| II
|
| 1
|
|
3 |
СИНЮГІН
Михайло
| 11
| Запорізька область (о)
|
2:44.65
| III
|
| 3
| +21.14
|
4 |
ПОДКОПАЄВ
Тимофій
| 07
| Київська область
|
2:35.57
| II
|
| 2
| +12.06
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 13:09:02:80) |
1 |
КАРАБАН
Іван
| 08
| Луганська область
|
2:38.24
| II
|
| 3
| +6.19
|
2 |
ГРУШКО
Денис
| 07
| Вінницька область
| Д/К
|
|
| 5
|
|
3 |
СТАРОУШНИК
Віталій
| 07
| Тернопільська область
|
2:33.07
| II
|
| 2
| +1.02
|
4 |
ТУРПІТЬКО
Артем
| 09
| Донецька область
|
2:32.05
| II
|
| 1
|
|
5 |
КОЛОМІЄЦЬ
Кирило
| 07
| Сумська область
|
2:40.19
| III
|
| 4
| +8.14
|
6 |
МОРОЗ
Кирило
| 10
| Донецька область
|
2:44.67
| III
|
| 6
| +12.62
|
|
| Заплив 3
(Старт: 13:14:49:64) |
1 |
ЛАВРИНЮК
Андрій
| 08
| м. Київ (2 к)
|
2:31.39
| II
|
| 2
| +2.95
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Андрій
| 08
| Івано-Франківська область
|
2:32.46
| II
|
| 4
| +4.02
|
3 |
СОЛОМАХА
Артем
| 07
| Вінницька область
|
2:32.05
| II
|
| 3
| +3.61
|
4 |
ВАЛЕР
Тимофій
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
2:28.44
| II
|
| 1
|
|
5 |
БУРЛЯК
Олександр
| 08
| Івано-Франківська область
|
2:33.20
| II
|
| 5
| +4.76
|
6 |
ПОПОВ
Іван
| 08
| Кіровоградська область
|
2:43.79
| III
|
| 6
| +15.35
|
|
| Заплив 4
(Старт: 13:18:27:36) |
1 |
ШЕВЧЕНКО
Богдан
| 07
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:20.40
| I
|
| 1
|
|
2 |
АНТОНЮК
Олександр
| 07
| Вінницька область
|
2:28.73
| II
|
| 4
| +8.33
|
3 |
КВАША
Костянтин
| 08
| Одеська область (2 к)
|
2:26.53
| II
|
| 2
| +6.13
|
4 |
ДЕНИСЕНКО
Антон
| 08
| Рівненська область (2 к)
|
2:28.26
| II
|
| 3
| +7.86
|
5 |
РОМАНЕНКО
Євгеній
| 07
| Кіровоградська область
|
2:29.26
| II
|
| 5
| +8.86
|
6 |
СТЕПАСЮК
Едуард
| 07
| Рівненська область (2 к)
|
2:29.90
| II
|
| 6
| +9.50
|
|
| Заплив 5
(Старт: 13:21:46:16) |
1 |
ШУМІЛОВ
Гліб
| 07
| Львівська область
|
2:32.38
| II
|
| 6
| +11.43
|
2 |
ПОГРІБНИЙ
Данило
| 08
| Полтавська область
|
2:25.04
| II
|
| 2
| +4.09
|
3 |
ШИРІКОВ
Герман
| 07
| Рівненська область
|
2:20.95
| I
|
| 1
|
|
4 |
СТАНКОВ
Владислав
| 07
| Одеська область (2 к)
|
2:28.04
| II
|
| 4
| +7.09
|
5 |
БАЗАН
Микола
| 08
| Одеська область
|
2:25.37
| II
|
| 3
| +4.42
|
6 |
БОГАТИР
Тимофій
| 07
| Хмельницька область
|
2:28.57
| II
|
| 5
| +7.62
|
|
| Заплив 6
(Старт: 13:25:05:80) |
1 |
ГЕРАСИМЕНКО
Леонід
| 07
| Харківська область (2 к)
|
2:21.36
| I
|
| 2
| +3.39
|
2 |
БЛАЩУК
Данііл
| 07
| Полтавська область
|
2:23.90
| II
|
| 4
| +5.93
|
3 |
ПИРОГОВ
Данило
| 07
| Дніпропетровська область
|
2:17.97
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПРИТУЛА
Денис
| 07
| Волинська область
|
2:27.19
| II
|
| 6
| +9.22
|
5 |
ПОТАПЧУК
Ігор
| 07
| Волинська область
|
2:23.08
| II
|
| 3
| +5.11
|
6 |
ЧОБОТ
Артем
| 07
| Харківська область (2 к)
|
2:25.81
| II
|
| 5
| +7.84
|
|
| Заплив 7
(Старт: 13:30:33:57) |
1 |
БЕРКОВ
Максим
| 07
| Одеська область
|
2:21.79
| I
|
| 5
| +12.77
|
2 |
ЧОРНИЙ
Олександр
| 07
| Запорізька область
|
2:16.89
| I
|
| 3
| +7.87
|
3 |
ЦИПАН
Давид
| 07
| Рівненська область
|
2:11.75
| кмс
|
| 2
| +2.73
|
4 |
МАРТИНОВ
Віталій
| 08
| Харківська область
|
2:09.02
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
| 07
| м. Київ
|
2:17.67
| I
|
| 4
| +8.65
|
6 |
КРАЄВСЬКИЙ
Дмитро
| 07
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:22.57
| II
|
| 6
| +13.55
|
|
|