4x50 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:39.81 | Збірна України | 28.11.2010 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:39.81 | Стандартній час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:46.42 | Збірна ШВСМ м. Києва | 02.11.2015 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 1:49.19 | Збірна м. Києва | 10.03.2008 | Першість України |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:49:21:01) |
1 |
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Житомирська область
|
2:14.82
|
|
| 6
| +15.06
|
|
Боровицька
Анастасія
,
Дорощенко
Дарія
,
Іваненко
Валерія
,
Кузьома
Ксенія
|
2 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [13]
| Харківська область (2 к)
|
2:02.81
|
|
| 4
| +3.05
|
|
Шудренко
Катерина
,
Анягхалоба
Блесін
,
Пішоха
Поліна
,
Брякіна
Яна
|
3 |
М. КИЇВ (2 К)
| [13]
| м. Київ (2 к)
|
1:59.76
|
|
| 1
|
|
|
Фролова
Владислава
,
Чиж
Анна
,
Резнік
Єлизавета
,
Морощук
Анастасія
|
4 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Полтавська область
|
2:02.53
|
|
| 3
| +2.77
|
|
Білецька
Ангеліна
,
Шевченко
Надя
,
Башарова
Олена
,
Ткаченко
Юлія
|
5 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [13]
| Запорізька область (2 к)
|
2:01.73
|
|
| 2
| +1.97
|
|
Щербина
Ксенія
,
Відлога
Анна
,
Тарасенко
Яніна
,
Губченко
Олександра
|
6 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Вінницька область
|
2:04.89
|
|
| 5
| +5.13
|
|
Ткаченко
Анна
,
Єрмакова
Анна
,
Хникіна
Єлізавета
,
Стукова
Євгенія
|
|
| Заплив 2
(Старт: 14:52:42:97) |
1 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [13]
| Дніпропетровська область (2 к)
|
2:04.35
|
|
| 1
|
|
|
Дюк
Маргарита
,
Родіна
Вероніка
,
Ісланкіна
Софія
,
Сидорченко
Катерина
|
2 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Закарпатська область
| Н/С
|
|
|
|
|
|
Росул
Маріана
,
Шпонтак
Анастасія
,
Климець
Віолєтта
,
Кирилюк
Марія
|
3 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Донецька область
|
2:08.08
|
|
| 4
| +3.73
|
|
Кандибко
Уляна
,
Прончакова
Вікторія
,
Шацька
Єва
,
Безвін
Юліана
|
4 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Волинська область
|
2:05.21
|
|
| 2
| +0.86
|
|
Світлична
Ольга
,
Головацька
Софія
,
Марчук
Мар'яна
,
Мороз
Катерина
|
5 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Івано-Франківська область
|
2:09.81
|
|
| 5
| +5.46
|
|
Шумко
Віталія
,
Лютак
Надія
,
Лютак
Анна
,
Тимчишин
Наталія
|
6 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Тернопільська область
|
2:06.34
|
|
| 3
| +1.99
|
|
Скиба
Олеся
,
Бобко
Уляна
,
Базюк
Радміла
,
Степанюк
Валентина
|
|
| Заплив 3
(Старт: 14:56:02:66) |
1 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Одеська область
|
2:00.99
|
|
| 6
| +6.31
|
|
Гончаренко
Вікторія
,
Козаченко
Юлія
,
Каразей
Дарья
,
Воробйова
Поліна
|
2 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Харківська область
|
1:56.55
|
|
| 4
| +1.87
|
|
Нікітська
Емілія
,
Чухно
Катерина
,
Поляшенко
Маргарита
,
Бобровська
Аліна
|
3 |
М. КИЇВ
| [13]
| м. Київ
|
1:55.22
|
|
| 2
| +0.54
|
|
Шмідт
Анна
,
Джура
Софія
,
Колосінська
Маргарита
,
Чернищук
Валерія
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Дніпропетровська область
|
1:56.24
|
|
| 3
| +1.56
|
|
Черемисіна
Анна
,
Гайдай
Єлизавета
,
Тіщенко
Крістіна
,
Михалевич
Анастасія
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Київська область
|
1:59.97
|
|
| 5
| +5.29
|
|
Міежетіте
Єлєна
,
Назаренко
Анастасія
,
Зубовська
Аліна
,
Маслова
Крістіна
|
6 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
| [13]
| Запорізька область
|
1:54.68
|
|
| 1
|
|
|
Марті
Кіра
,
Кобка
Олександра
,
Мілютіна
Ірина
,
Пономаренко
Кіра
|
|
|