Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:59:11 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:39.81Збірна України28.11.2010Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:39.81Стандартній час

Юнацький Рекорд України1:46.42Збірна ШВСМ м. Києва02.11.2015Чемпіонат України

Вище досягнення України1:49.19Збірна м. Києва10.03.2008Першість України
 
Заплив 1
(Старт: 14:49:21:01)
1 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Житомирська область
2:14.82


6
+15.06

Боровицька Анастасія , Дорощенко Дарія , Іваненко Валерія , Кузьома Ксенія
2 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Харківська область (2 к)
2:02.81


4
+3.05

Шудренко Катерина , Анягхалоба Блесін , Пішоха Поліна , Брякіна Яна
3 М. КИЇВ (2 К)
[13]
м. Київ (2 к)
1:59.76


1


Фролова Владислава , Чиж Анна , Резнік Єлизавета , Морощук Анастасія
4 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Полтавська область
2:02.53


3
+2.77

Білецька Ангеліна , Шевченко Надя , Башарова Олена , Ткаченко Юлія
5 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Запорізька область (2 к)
2:01.73


2
+1.97

Щербина Ксенія , Відлога Анна , Тарасенко Яніна , Губченко Олександра
6 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Вінницька область
2:04.89


5
+5.13

Ткаченко Анна , Єрмакова Анна , Хникіна Єлізавета , Стукова Євгенія

Заплив 2
(Старт: 14:52:42:97)
1 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Дніпропетровська область (2 к)
2:04.35


1


Дюк Маргарита , Родіна Вероніка , Ісланкіна Софія , Сидорченко Катерина
2 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Закарпатська область
Н/С





Росул Маріана , Шпонтак Анастасія , Климець Віолєтта , Кирилюк Марія
3 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Донецька область
2:08.08


4
+3.73

Кандибко Уляна , Прончакова Вікторія , Шацька Єва , Безвін Юліана
4 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Волинська область
2:05.21


2
+0.86

Світлична Ольга , Головацька Софія , Марчук Мар'яна , Мороз Катерина
5 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Івано-Франківська область
2:09.81


5
+5.46

Шумко Віталія , Лютак Надія , Лютак Анна , Тимчишин Наталія
6 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Тернопільська область
2:06.34


3
+1.99

Скиба Олеся , Бобко Уляна , Базюк Радміла , Степанюк Валентина

Заплив 3
(Старт: 14:56:02:66)
1 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Одеська область
2:00.99


6
+6.31

Гончаренко Вікторія , Козаченко Юлія , Каразей Дарья , Воробйова Поліна
2 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Харківська область
1:56.55


4
+1.87

Нікітська Емілія , Чухно Катерина , Поляшенко Маргарита , Бобровська Аліна
3 М. КИЇВ
[13]
м. Київ
1:55.22


2
+0.54

Шмідт Анна , Джура Софія , Колосінська Маргарита , Чернищук Валерія
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Дніпропетровська область
1:56.24


3
+1.56

Черемисіна Анна , Гайдай Єлизавета , Тіщенко Крістіна , Михалевич Анастасія
5 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Київська область
1:59.97


5
+5.29

Міежетіте Єлєна , Назаренко Анастасія , Зубовська Аліна , Маслова Крістіна
6 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Запорізька область
1:54.68


1


Марті Кіра , Кобка Олександра , Мілютіна Ірина , Пономаренко Кіра