Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 16:22:07 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:08.28Яна Клочкова12.12.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:09.08Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:10.67Яна Клочкова04.04.1999Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:16.36Юлія Савонюк05.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк2:09.00мс2:24.00кмс2:32.00I2:44.00II3:03.00III3:27.00I юн3:54.00
 
Заплив 1
(Старт: 14:09:01:62)
1 ТІЩЕНКО Олеся
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:53.08
II

4
+8.94
2 ДАШКІНА Марія
08
Сумська область
2:53.99
II

5
+9.85
3 КУЗЬОМА Ксенія
08
Житомирська область
2:44.14
II

1

4 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
2:50.65
II

3
+6.51
5 РОДІНА Вероніка
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:44.36
II

2
+0.22
6 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
3:01.37
II

6
+17.23

Заплив 2
(Старт: 14:12:58:87)
1 ЛЮТАК Анна
08
Івано-Франківська область
2:53.64
II

6
+12.28
2 ШЕВЧЕНКО Надя
08
Полтавська область
2:45.72
II

2
+4.36
3 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
2:41.36
I

1

4 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
2:48.02
II

5
+6.66
5 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
2:47.72
II

4
+6.36
6 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
2:47.62
II

3
+6.26

Заплив 3
(Старт: 14:16:24:03)
1 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
2:43.85
I

6
+3.35
2 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
2:42.54
I

4
+2.04
3 КУЛІКОВА Ганна
09
Харківська область
2:40.71
I

2
+0.21
4 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
2:42.65
I

5
+2.15
5 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
2:42.16
I

3
+1.66
6 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
Д/К


1


Заплив 4
(Старт: 14:20:10:51)
1 КОЛОСІНСЬКА Маргарита
08
м. Київ
2:38.65
I

5
+6.68
2 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
2:31.97
кмс

1

3 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
2:37.15
I

2
+5.18
4 ВЕЛЬМОЖКО Софія
08
Запорізька область
2:37.66
I

3
+5.69
5 ТАРАСЕНКО Яніна
08
Запорізька область (2 к)
2:37.72
I

4
+5.75
6 ПАРАЩУК Оксана
08
Львівська область
2:42.92
I

6
+10.95

Заплив 5
(Старт: 14:24:30:01)
1 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
2:34.17
I

5
+8.36
2 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька область
2:31.25
кмс

3
+5.44
3 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
2:29.50
кмс

2
+3.69
4 ТРАЧУК Влада
08
Рівненська область
2:25.81
кмс

1

5 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
2:32.27
I

4
+6.46
6 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
2:34.89
I

6
+9.08