Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-22 05:32:38 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:53.55Дар'я Степанюк12.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:55.48Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:55.48Маргарита Смірнова08.11.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:56.85Ганна Дзеркаль04.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк52.67мс58.50кмс1:01.50I1:06.00II1:14.00III1:24.00I юн1:36.00II юн1:48.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:05:50:56)
1 БОРОВИЦЬКА Анастасія
08
Житомирська область
1:12.49
II

3
+4.84
2 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:07.65
II

1

3 КОВАЛЕНКО Вікторія
09
Сумська область
1:13.65
II

4
+6.00
4 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
1:22.05
III

5
+14.40
5 КУНДЕУС Дарія
08
Рівненська область (2 к)
1:11.25
II

2
+3.60
6








Заплив 2
(Старт: 10:07:50:37)
1 СИНЬКО Валерія
08
Кіровоградська область
1:10.12
II

1

2 БЕЗВІН Юліана
08
Донецька область
1:13.83
II

4
+3.71
3 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:11.53
II

2
+1.41
4 ДУЦЬКА Софія
08
Хмельницька область
1:13.67
II

3
+3.55
5 ХНИКІНА Єлізавета
08
Вінницька область
1:14.70
III

5
+4.58
6 ШАЦЬКА Єва
09
Донецька область
1:15.74
III

6
+5.62

Заплив 3
(Старт: 10:09:56:42)
1 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
1:09.46
II

3
+0.98
2 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
Н/С




3 ФОКІНА Єлизавета
08
Дніпропетровська область (o)
1:09.40
II

2
+0.92
4 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська область
1:08.48
II

1

5 ЄРМАКОВА Анна
09
Вінницька область
1:10.97
II

5
+2.49
6 ВІДЛОГА Анна
09
Запорізька область (2 к)
1:09.63
II

4
+1.15

Заплив 4
(Старт: 10:11:38:24)
1 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
1:07.40
II

2
+0.34
2 МОРОЗ Катерина
09
Волинська область
1:08.70
II

5
+1.64
3 ДЮК Маргарита
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:07.72
II

3
+0.66
4 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
1:10.20
II

6
+3.14
5 РОДІНА Вероніка
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:07.06
II

1

6 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
1:07.99
II

4
+0.93

Заплив 5
(Старт: 10:13:15:08)
1 ПРИЛУЦЬКА Мирослава
09
Харківська область (2 к)
1:07.99
II

4
+1.75
2 БРЯКІНА Яна
08
Харківська область (2 к)
1:07.41
II

3
+1.17
3 СИДОРЧЕНКО Катерина
09
Дніпропетровська область (2 к)
1:06.24
II

1

4 ШУДРЕНКО Катерина
09
Харківська область (2 к)
1:07.04
II

2
+0.80
5 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
1:08.07
II

5
+1.83
6 СКИБА Олеся
08
Тернопільська область
1:09.03
II

6
+2.79

Заплив 6
(Старт: 10:14:54:66)
1 ІСЛАНКІНА Софія
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:08.38
II

6
+2.91
2 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
1:05.47
I

1

3 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
1:05.73
I

2
+0.26
4 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
1:06.91
II

3
+1.44
5 БІЛЕЦЬКА Ангеліна
08
Полтавська область
1:08.34
II

5
+2.87
6 АНЯГХАЛОБА Блесін
08
Харківська область (2 к)
1:06.98
II

4
+1.51

Заплив 7
(Старт: 10:16:30:47)
1 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська область
1:06.48
II

4
+1.91
2 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
1:04.57
I

1

3 РЕЗНІК Єлизавета
08
м. Київ (2 к)
1:05.03
I

2
+0.46
4 КАЗАНЦЕВА Катерина
08
Кіровоградська область
1:05.11
I

3
+0.54
5 ГОЛОВАЦЬКА Софія
08
Волинська область
1:06.78
II

5
+2.21
6 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:10.54
II

6
+5.97

Заплив 8
(Старт: 10:18:12:83)
1 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
1:05.64
I

5
+1.94
2 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
1:04.37
I

2
+0.67
3 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька область
1:03.70
I

1

4 КОБКА Олександра
08
Запорізька область
1:04.53
I

3
+0.83
5 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська область
1:05.93
I

6
+2.23
6 ДЖУРА Софія
08
м. Київ
1:04.66
I

4
+0.96

Заплив 9
(Старт: 10:19:52:53)
1 ГАЙДАЙ Єлизавета
08
Дніпропетровська область
1:04.85
I

4
+2.49
2 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька область (2 к)
1:05.37
I

6
+3.01
3 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
1:02.46
I

2
+0.10
4 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська область
1:02.36
I

1

5 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
1:04.33
I

3
+1.97
6 ВЕЛЬМОЖКО Софія
08
Запорізька область
1:04.99
I

5
+2.63

Заплив 10
(Старт: 10:22:18:18)
1 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська область
1:02.71
I

4
+3.37
2 МАРТІ Кіра
09
Запорізька область
1:02.24
I

3
+2.90
3 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
59.34
кмс

1

4 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська область
59.91
кмс

2
+0.57
5 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
1:03.59
I

5
+4.25
6 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька область (2 к)
1:04.83
I

6
+5.49


100 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:46.38Сергій Шевцов23.11.2019Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:47.57Сергій Шевцов23.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України0:49.81Сергій Шевцов19.12.2014Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.02Ілля Петрочук07.07.2017Міжнародні змагання
Розрядимсмк47.01мс52.00кмс55.50I59.50II1:07.00III1:15.00I юн1:24.50II юн1:35.50
 
Заплив 1
(Старт: 10:24:26:15)
1







2 СИНЮГІН Михайло
11
Запорізька область (о)
1:09.22
III

3
+6.92
3 БІЛЕЦЬКИ Миколай
07
Житомирська область
1:03.90
II

2
+1.60
4 ЧОБОТ Артем
07
Харківська область (2 к)
1:02.30
II

1

5







6








Заплив 2
(Старт: 10:26:31:48)
1 УШАКОВ Дмитро
04
Харківська область (о)
52.76
кмс
п/к
1

2 КУЧЕРЕНКО Костянтин
08
Миколаївська область
Д/К


6

3 ПРОЦЕНКО Павло
07
Миколаївська область
1:10.33
III

5
+17.57
4 МІРОШНИЧЕНКО Максим
08
Миколаївська область
1:10.18
III

4
+17.42
5 ДРОЖЖИН Іван
07
Луганська область
1:09.67
III

3
+16.91
6 МАКАГОН Іммануіл
05
Сьєрра-Леоне
Д/К


2


Заплив 3
(Старт: 10:28:47:62)
1 ПРИМАЧЕНКО Дмитро
08
м. Київ (2 к)
1:03.70
II

1

2 ФОМІН Артем
07
Кіровоградська область
1:05.38
II

2
+1.68
3 ІЩЕНКО Єгор
09
Київська область
1:07.23
III

3
+3.53
4 КУЛИК Артур
07
Миколаївська область
1:07.44
III

4
+3.74
5 ДУЛІН Владислав
08
Чернівецька область
1:09.58
III

6
+5.88
6 КАРАБАН Іван
08
Луганська область
1:08.62
III

5
+4.92

Заплив 4
(Старт: 10:30:23:17)
1 КОРОЛЬ Натан
07
Донецька область
1:07.41
III

5
+5.47
2 ВОЛОШКО Богдан
08
Донецька область
1:04.07
II

2
+2.13
3 ЛИЧУК Олександр
07
Тернопільська область
1:01.94
II

1

4 КІЦАК Анатолій
10
Чернівецька область
1:07.08
III

4
+5.14
5 ДУШИНСЬКИЙ Андрій
08
Чернівецька область
1:06.26
II

3
+4.32
6 КОРОТІН Артем
08
Кіровоградська область
1:08.73
III

6
+6.79

Заплив 5
(Старт: 10:32:14:55)
1 БІДА Святослав
07
Сумська область
1:05.53
II

4
+1.75
2 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
1:03.78
II

1

3 ГРЕКОВ Єгор
08
Чернівецька область
1:08.07
III

6
+4.29
4 РОМАНЧУК Ярослав
07
Житомирська область
1:06.64
II

5
+2.86
5 КОЛОМІЄЦЬ Кирило
07
Сумська область
Д/К


2

6 БОКАРЬОВ Артем
07
Львівська область
1:04.21
II

3
+0.43

Заплив 6
(Старт: 10:34:03:31)
1 ТКАЧЕНКО Родіон
08
Полтавська область
1:05.60
II

6
+3.92
2 РОМАНЧУК Остап
07
Львівська область
1:01.87
II

2
+0.19
3 ШТИМАК Максим
07
Закарпатська область
1:01.91
II

3
+0.23
4 ПОПОВ Іван
08
Кіровоградська область
1:04.61
II

5
+2.93
5 ЯРМІСТИЙ-САКАЛО Нікіта
07
Чернівецька область
1:01.68
II

1

6 ФЕРБЕЙ Микола
07
Івано-Франківська область
1:04.48
II

4
+2.80

Заплив 7
(Старт: 10:35:44:13)
1 ХАЛАЙДЖІ Артем
07
Київська область
1:04.09
II

5
+2.82
2 БУРЛЯК Олександр
08
Івано-Франківська область
1:03.32
II

3
+2.05
3 ПОДКОПАЄВ Тимофій
07
Київська область
1:03.33
II

4
+2.06
4 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
1:01.47
II

2
+0.20
5 ЗЯЗІН Дмитро
07
Закарпатська область
1:01.27
II

1

6 РОЗМЕТАНЮК Семен
08
Івано-Франківська область
1:05.79
II

6
+4.52

Заплив 8
(Старт: 10:38:04:65)
1 СОЛОМАХА Артем
07
Вінницька область
1:02.00
II

5
+1.67
2 ДУРАВКИН Кирило
07
Донецька область
1:01.54
II

3
+1.21
3 ЦУРКАН Артем
07
м. Київ (2 к)
1:00.46
II

2
+0.13
4 БОНДАРЬ Микита
07
м. Київ
1:00.33
II

1

5 РИКОВ Владислав
08
Харківська область (2 к)
1:01.55
II

4
+1.22
6 КЛУШИН Іван
07
Сумська область
1:02.87
II

6
+2.54

Заплив 9
(Старт: 10:39:38:28)
1 САВРЕЙ Максим
08
Київська область
1:01.41
II

4
+2.51
2 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
1:01.77
II

5
+2.87
3 ВРАБЕЛЬ Максим
07
Закарпатська область
1:00.02
II

2
+1.12
4 БЕБЕШКО Богдан
08
м. Київ
58.90
I

1

5 РОСТОРГУЙ Єгор
07
Харківська область (2 к)
1:00.71
II

3
+1.81
6 ЧУБ Володимир
09
Харківська область (2 к)
1:03.40
II

6
+4.50

Заплив 10
(Старт: 10:41:18:13)
1 ПАЩЕНКО Матвій
09
Дніпропетровська область (2 к)
1:02.57
II

5
+3.85
2 ШЕВЧЕНКО Богдан
07
Дніпропетровська область (2 к)
58.72
I

1

3 БАЛАНДІН Владислав
07
Запорізька область
1:01.01
II

3
+2.29
4 НИЖНИК Дмитро
07
Волинська область
1:02.61
II

6
+3.89
5 САФОНОВ Артем
07
Київська область
1:00.93
II

2
+2.21
6 КВАША Костянтин
08
Одеська область (2 к)
1:01.02
II

4
+2.30

Заплив 11
(Старт: 10:42:52:05)
1 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька область
1:01.98
II

4
+1.99
2 ПОЛЯКОВ Олександр
08
Дніпропетровська область (2 к)
Д/К


3

3 МАЛЯРЕНКО Даніїл
07
Київська область
59.99
II

1

4 РОДІОНОВ Антон
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:00.05
II

2
+0.06
5 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07
Житомирська область
1:02.66
II

5
+2.67
6 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07
Хмельницька область
1:02.90
II

6
+2.91

Заплив 12
(Старт: 10:45:18:07)
1 ДІДИК Георгій
07
Закарпатська область
1:04.33
II

6
+5.85
2 ТАРНАВСЬКИЙ Назарій
07
Волинська область
1:00.73
II

4
+2.25
3 ОЛІНИК Артем
07
Чернівецька область
Д/К


3

4 ЗОЗУЛЯ Ілля
08
Харківська область
58.48
I

1

5 ЛИЗЕНЬ Лука
07
Тернопільська область
59.21
I

2
+0.73
6 ПАНЧУК Дмитро
08
Волинська область
1:01.14
II

5
+2.66

Заплив 13
(Старт: 10:47:05:83)
1 ГРИГОРИК Давид
08
Закарпатська область
1:00.85
II

6
+2.30
2 КОРСАК Володимир
07
Одеська область (2 к)
59.65
II

3
+1.10
3 БУРЛАКА Гліб
07
м. Київ
58.55
I

1

4 КРАВЧЕНКО Михайло
07
Полтавська область
Д/К


5

5 ФЕСУНЕНКО Ілья
07
Львівська область
58.67
I

2
+0.12
6 ГРИЦЮК Максим
08
Рівненська область (2 к)
59.80
II

4
+1.25

Заплив 14
(Старт: 10:48:50:84)
1 МАЛЬЦЕВ Олександр
07
Дніпропетровська область (2 к)
56.96
I

1

2 ГЕРАСИМЕНКО Георгій
08
Полтавська область
57.61
I

3
+0.65
3 СОЛОВЙОВ Ігор
07
Запорізька область
57.04
I

2
+0.08
4 ГРИГОР'ЄВ Олександр
07
Чернівецька область
58.36
I

5
+1.40
5 БОНДАРЕНКО Дмитро
07
Рівненська область
58.23
I

4
+1.27
6 АВІЛОВ Алєксєй
07
Одеська область
59.04
I

6
+2.08

Заплив 15
(Старт: 10:50:30:96)
1 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
57.46
I

6
+1.89
2 ВЛАСЕНКО Тимофій
07
Харківська область
56.86
I

3
+1.29
3 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир
07
м. Київ
56.49
I

2
+0.92
4 ЧЕЧЕЛЬ Олександр
08
Запорізька область (2 к)
57.40
I

5
+1.83
5 ЖИВАГА Єгор
07
Дніпропетровська область
55.57
I

1

6 МЕЛЕШКО Ігор
08
Запорізька область
56.98
I

4
+1.41

Заплив 16
(Старт: 10:52:53:13)
1 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська область
55.96
I

5
+1.76
2 КРАВЧЕНКО Микита
07
Дніпропетровська область
55.37
кмс

3
+1.17
3 ШАПОВАЛОВ Даніл
07
Запорізька область
54.20
кмс

1

4 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська область
55.62
I

4
+1.42
5 РУБЛЬОВ Ян
07
Рівненська область
55.26
кмс

2
+1.06
6 ДОРОШЕНКО Олександр
07
Харківська область
56.93
I

6
+2.73


200 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:19.50Вікторія Солнцева02.08.2013Кубок світу

Юніорський Рекорд України2:19.50Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:19.50Вікторія Солнцева07.08.2013Кубок світу

Вище досягнення України2:30.46Олена Зубчевська18.02.2012Першість України
Розрядимсмк2:22.10мс2:37.00кмс2:45.00I2:58.00II3:19.00III3:45.00I юн4:13.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:44:33:66)
1







2 ІВАНЕНКО Валерія
09
Житомирська область
3:23.78
III

1

3 БРУЦЬКА Анастасія
10
Миколаївська область
Д/К


2

4 СОБОЛЬ Діана
09
Миколаївська область
3:26.58
III

3
+2.80
5







6








Заплив 2
(Старт: 11:49:16:49)
1







2 ТИМЧИШИН Наталія
08
Івано-Франківська область
3:15.34
II

3
+13.23
3 ВЛАСЮК Валерія
09
Чернівецька область
3:02.11
II

1

4 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська область
3:08.83
II

2
+6.72
5 КОЗАК Олена
08
Львівська область
3:20.13
III

4
+18.02
6








Заплив 3
(Старт: 11:53:09:84)
1 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
3:04.46
II

4
+4.67
2 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
3:02.08
II

2
+2.29
3 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
2:59.79
II

1

4 СИНЬКО Валерія
08
Кіровоградська область
3:09.47
II

6
+9.68
5 ШМІДТ Анна
08
м. Київ
3:03.25
II

3
+3.46
6 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
3:07.06
II

5
+7.27

Заплив 4
(Старт: 11:56:55:18)
1 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
2:59.44
II

4
+2.88
2 ПАВЛІШИНА Марія
09
Харківська область (2 к)
2:58.36
II

2
+1.80
3 ЄПІФАНОВА Марія
09
Дніпропетровська область
2:56.56
I

1

4 САВЧЕНКО Олександра
08
Рівненська область
2:59.63
II

6
+3.07
5 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
2:59.14
II

3
+2.58
6 ПАРАЩУК Оксана
08
Львівська область
2:59.58
II

5
+3.02

Заплив 5
(Старт: 12:00:32:29)
1 ТІЩЕНКО Олеся
08
Дніпропетровська область (2 к)
3:05.31
II

6
+18.21
2 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
2:57.03
I

3
+9.93
3 КАПУСТКІНА Анна
08
Київська область
2:47.10
I

1

4 ЖУРЖІЙ Марина
09
Волинська область
2:58.19
II

4
+11.09
5 МОСЯКІНА Софія
08
м. Київ
2:54.78
I

2
+7.68
6 СВІТЛИЧНА Ольга
08
Волинська область
3:03.07
II

5
+15.97

Заплив 6
(Старт: 12:05:14:84)
1 ЯРОВА Вероніка
08
Дніпропетровська область
2:51.53
I

6
+11.15
2 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська область
2:45.49
I

3
+5.11
3 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08
Дніпропетровська область
2:40.38
кмс

1

4 МІЛЮТІНА Ірина
09
Запорізька область
2:43.68
кмс

2
+3.30
5 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
2:47.62
I

4
+7.24
6 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08
Рівненська область
2:48.27
I

5
+7.89


200 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України2:03.93Ігор Борисік11.11.2009Кубок світу

Юніорський Рекорд України2:08.93Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:12.96Максим Ткачук10.07.2019Чемпіонат України

Вище досягнення України2:17.59Ростислав Крижанівський07.11.2018Кубок України
Розрядимсмк2:06.02мс2:20.00кмс2:29.00I2:40.00II2:59.00III3:23.00I юн3:48.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:09:10:85)
1







2 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька область
2:54.64
II

1

3 ПОПОВИЧ Роман
08
Тернопільська область
2:58.98
II

2
+4.34
4 МАЛЬЦЕВ Євген
08
Миколаївська область
3:00.05
III

3
+5.41
5







6








Заплив 2
(Старт: 12:12:44:88)
1 КОВАЛЬЧУК Богдан
08
Донецька область
3:03.33
III

5
+11.70
2 ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька область
2:51.63
II

1

3 ЯСТРЕМСЬКИЙ Сергій
07
Тернопільська область
2:58.53
II

3
+6.90
4 ПЕТЬКО Богдан
07
Вінницька область
2:52.85
II

2
+1.22
5 УКРАІНЕЦЬ Тихон
08
Івано-Франківська область
3:02.63
III

4
+11.00
6








Заплив 3
(Старт: 12:16:24:09)
1 БІЛЯК Остап
09
Львівська область
2:51.22
II

5
+8.99
2 ПРИМАЧЕНКО Дмитро
08
м. Київ (2 к)
2:50.35
II

4
+8.12
3 БІРЮЧЕНСЬКИЙ Ігор
07
м. Київ
Д/К


3

4 РОМАНЕНКО Іван
07
Київська область
2:49.90
II

2
+7.67
5 ЛЕВЧЕНКО Роман
08
м. Київ
2:42.23
II

1

6 ТКАЧУК Олександр
07
Тернопільська область
2:59.42
III

6
+17.19

Заплив 4
(Старт: 12:20:03:02)
1 КРИМКОВСЬКИЙ Данило
07
Волинська область
Д/К


6

2 БЕРЛАДИН Володимир
07
Львівська область
2:58.87
II

5
+11.34
3 ЖУРАВЛЬОВ В'ячеслав
07
Миколаївська область
2:48.72
II

3
+1.19
4 ФЕДОРОВ Єгор
07
Київська область
Д/К


2

5 ПОТАПОВ Артем
07
Хмельницька область
2:51.32
II

4
+3.79
6 ОВЧАРЕНКО Егор
07
Харківська область (2 к)
2:47.53
II

1


Заплив 5
(Старт: 12:24:52:60)
1 ГОТВЯНСЬКИЙ Єгор
08
Сумська область
Н/С




2 МІШИН Михайло
07
Дніпропетровська область
2:40.06
II

3
+2.82
3 МАТИЦИН Максим
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:38.24
I

2
+1.00
4 ЛУСТЮК Артем
07
Рівненська область
2:37.24
I

1

5 КИЯЩЕНКО Станіслав
08
Харківська область
2:45.47
II

4
+8.23
6 ПРИЙМАК Данило
08
Львівська область
2:45.73
II

5
+8.49

Заплив 6
(Старт: 12:28:57:14)
1 ЖУКОВ Дмитро
08
Дніпропетровська область (o)
Д/К


4

2 БУРЛАКА Арсеній
07
Одеська область
2:35.13
I

3
+3.61
3 ЛЬВУТІН Лев
07
Запорізька область
2:31.52
I

1

4 ДЬОМА Артем
07
Одеська область
2:33.58
I

2
+2.06
5 ШУМІЛОВ Гліб
07
Львівська область
2:43.82
II

5
+12.30
6 РОМАНЧУК Іван
07
Рівненська область
2:44.55
II

6
+13.03


100 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:55.54Дарина Зевіна04.12.2014Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:57.57Дарина Зевіна26.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України1:00.63Дарина Зевіна30.03.2009Кубок України
Розрядимсмк57.79мс1:05.00кмс1:09.00I1:14.50II1:23.00III1:34.00I юн1:46.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:34:11:23)
1







2 ДОРОЩЕНКО Дарія
09
Житомирська область
1:25.65
III

3
+17.72
3 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
1:31.80
III

4
+23.87
4 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
1:14.13
I

2
+6.20
5 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
1:07.93
кмс

1

6








Заплив 2
(Старт: 12:36:29:18)
1 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
1:19.60
II

2
+2.51
2 ГІРАК Тетяна
08
Львівська область
1:19.90
II

3
+2.81
3 ПИЛИПЧУК Анастасія
08
Тернопільська область
1:21.32
II

5
+4.23
4 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
1:17.09
II

1

5 ФІЛІМОНОВА Ольга
10
Миколаївська область
1:20.13
II

4
+3.04
6 ПИЛИПЧУК Вікторія
09
Хмельницька область
1:34.37
I юн

6
+17.28

Заплив 3
(Старт: 12:38:41:55)
1 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:17.04
II

1

2 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська область
1:17.22
II

2
+0.18
3 ФОКІНА Єлизавета
08
Дніпропетровська область (o)
1:18.70
II

4
+1.66
4 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
1:19.01
II

5
+1.97
5 ГАБРУСЬ Марія
09
Закарпатська область
1:20.03
II

6
+2.99
6 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:18.45
II

3
+1.41

Заплив 4
(Старт: 12:40:54:70)
1 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
1:15.83
II

5
+2.80
2 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
1:17.22
II

6
+4.19
3 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
1:15.57
II

4
+2.54
4 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
1:13.03
I

1

5 БОБКО Уляна
09
Тернопільська область
1:14.47
I

3
+1.44
6 БАРАБАШ Софія
10
м. Київ
1:14.46
I

2
+1.43

Заплив 5
(Старт: 12:42:56:15)
1 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська область
1:14.39
I

4
+2.67
2 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська область
1:12.81
I

2
+1.09
3 ЮПАТКІНА Марія
08
Рівненська область
1:14.67
II

5
+2.95
4 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська область
1:11.72
I

1

5 ПИЖИК Емілія
09
Чернівецька область
1:13.73
I

3
+2.01
6 БУЛАВЧЕНКО Яна
09
Одеська область
1:15.92
II

6
+4.20

Заплив 6
(Старт: 12:46:03:98)
1 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
1:12.96
I

5
+1.52
2 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька область (2 к)
1:11.88
I

2
+0.44
3 ЗАСЬКО Валерія
08
Рівненська область
1:12.56
I

4
+1.12
4 МЕЛЬНИК Марія
08
м. Київ
1:11.44
I

1

5 БОРЮШКІНА Поліна
08
Харківська область
1:12.39
I

3
+0.95
6 БАБІЄЧКО Дар'я
08
Львівська область
1:13.10
I

6
+1.66

Заплив 7
(Старт: 12:48:55:85)
1 ГЕРЖАН Вероніка
08
Київська область
1:10.29
I

4
+1.70
2 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
1:08.59
кмс

1

3 ТКАЧЕНКО Анна
08
Вінницька область
1:09.32
I

2
+0.73
4 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька область
1:10.22
I

3
+1.63
5 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
1:10.74


5
+2.15
6 НАЗАРЕНКО Анастасія
09
Київська область
1:11.22
I

6
+2.63


100 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:52.33Антон Бугайов09.12.2005Чемпіонат Європи

Рекорд України0:52.33Олександр Ісаков24.12.2009Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:53.40Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:53.40Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:54.85Андрій Хлопцов12.10.2013Кубок світу
Розрядимсмк50.97мс57.00кмс1:00.00I1:05.00II1:12.50III1:22.00I юн1:32.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:52:33:85)
1







2 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
1:12.18
II

1

3 ФОМІН Артем
07
Кіровоградська область
1:17.79
III

2
+5.61
4 СИНЮГІН Михайло
11
Запорізька область (о)
1:18.58
III

3
+6.40
5







6








Заплив 2
(Старт: 12:54:48:57)
1







2 МОРОЗ Кирило
10
Донецька область
1:15.69
III

3
+0.97
3 БУРЛЯК Олександр
08
Івано-Франківська область
1:15.04
III

2
+0.32
4 КАРАБАН Іван
08
Луганська область
1:15.69
III

3
+0.97
5 КОРОТІН Артем
08
Кіровоградська область
1:14.72
III

1

6








Заплив 3
(Старт: 12:57:05:69)
1 ШТИМАК Максим
07
Закарпатська область
1:13.97
III

6
+4.82
2 ЗЯЗІН Дмитро
07
Закарпатська область
Д/К


1

3 СТЕПАСЮК Едуард
07
Рівненська область (2 к)
1:09.52
II

2
+0.37
4 КЛОЦ Іван
07
Кіровоградська область
1:12.67
III

4
+3.52
5 ГРУШКО Денис
07
Вінницька область
1:10.55
II

3
+1.40
6 КОЛОМІЄЦЬ Кирило
07
Сумська область
1:13.06
III

5
+3.91

Заплив 4
(Старт: 13:00:33:88)
1 ВАЛЕР Тимофій
08
Рівненська область (2 к)
1:08.95
II

1

2 ТКАЧЕНКО Андрій
08
Івано-Франківська область
1:13.71
III

6
+4.76
3 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька область
1:09.57
II

2
+0.62
4 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
1:10.97
II

3
+2.02
5 ПОПОВ Іван
08
Кіровоградська область
1:12.30
II

4
+3.35
6 СТАРОУШНИК Віталій
07
Тернопільська область
1:12.78
III

5
+3.83

Заплив 5
(Старт: 13:03:13:45)
1 ПОДКОПАЄВ Тимофій
07
Київська область
1:10.50
II

6
+2.83
2 КВАША Костянтин
08
Одеська область (2 к)
1:09.66
II

5
+1.99
3 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
1:08.61
II

3
+0.94
4 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
1:09.22
II

4
+1.55
5 ДУЛЮК Назар
08
Рівненська область (2 к)
1:08.31
II

2
+0.64
6 ДЕНИСЕНКО Антон
08
Рівненська область (2 к)
1:07.67
II

1


Заплив 6
(Старт: 13:06:07:94)
1 КОТЕНКО Богдан
09
Донецька область
1:06.15
II

3
+1.41
2 ГЕРАСИМЕНКО Леонід
07
Харківська область (2 к)
1:06.55
II

4
+1.81
3 ШИРІКОВ Герман
07
Рівненська область
1:05.58
II

2
+0.84
4 ШЕВЧЕНКО Богдан
07
Дніпропетровська область (2 к)
1:04.74
I

1

5 ПОГРІБНИЙ Данило
08
Полтавська область
1:07.62
II

5
+2.88
6 ЧОБОТ Артем
07
Харківська область (2 к)
1:08.39
II

6
+3.65

Заплив 7
(Старт: 13:08:35:06)
1 ПОЛЯКОВ Олександр
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:06.99
II

6
+2.61
2 БЕРКОВ Максим
07
Одеська область
1:04.38
I

1

3 ПРИТУЛА Денис
07
Волинська область
1:05.97
II

3
+1.59
4 БАЗАН Микола
08
Одеська область
1:05.05
II

2
+0.67
5 ПОТАПЧУК Ігор
07
Волинська область
1:06.82
II

5
+2.44
6 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро
07
Дніпропетровська область (2 к)
1:06.34
II

4
+1.96

Заплив 8
1 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська область
1:02.33
I

5
+1.57
2 ЦИПАН Давид
07
Рівненська область
1:01.46
I

2
+0.70
3 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир
07
м. Київ
1:02.30
I

4
+1.54
4 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська область
1:00.76
I

1

5 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська область
1:02.11
I

3
+1.35
6 ЧОРНИЙ Олександр
07
Запорізька область
1:05.58
II

6
+4.82


200 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:08.28Яна Клочкова12.12.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:09.08Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:10.67Яна Клочкова04.04.1999Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:16.36Юлія Савонюк05.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк2:09.00мс2:24.00кмс2:32.00I2:44.00II3:03.00III3:27.00I юн3:54.00
 
Заплив 1
(Старт: 14:09:01:62)
1 ТІЩЕНКО Олеся
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:53.08
II

4
+8.94
2 ДАШКІНА Марія
08
Сумська область
2:53.99
II

5
+9.85
3 КУЗЬОМА Ксенія
08
Житомирська область
2:44.14
II

1

4 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
2:50.65
II

3
+6.51
5 РОДІНА Вероніка
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:44.36
II

2
+0.22
6 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
3:01.37
II

6
+17.23

Заплив 2
(Старт: 14:12:58:87)
1 ЛЮТАК Анна
08
Івано-Франківська область
2:53.64
II

6
+12.28
2 ШЕВЧЕНКО Надя
08
Полтавська область
2:45.72
II

2
+4.36
3 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
2:41.36
I

1

4 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
2:48.02
II

5
+6.66
5 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
2:47.72
II

4
+6.36
6 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
2:47.62
II

3
+6.26

Заплив 3
(Старт: 14:16:24:03)
1 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
2:43.85
I

6
+3.35
2 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
2:42.54
I

4
+2.04
3 КУЛІКОВА Ганна
09
Харківська область
2:40.71
I

2
+0.21
4 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
2:42.65
I

5
+2.15
5 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
2:42.16
I

3
+1.66
6 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
Д/К


1


Заплив 4
(Старт: 14:20:10:51)
1 КОЛОСІНСЬКА Маргарита
08
м. Київ
2:38.65
I

5
+6.68
2 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
2:31.97
кмс

1

3 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
2:37.15
I

2
+5.18
4 ВЕЛЬМОЖКО Софія
08
Запорізька область
2:37.66
I

3
+5.69
5 ТАРАСЕНКО Яніна
08
Запорізька область (2 к)
2:37.72
I

4
+5.75
6 ПАРАЩУК Оксана
08
Львівська область
2:42.92
I

6
+10.95

Заплив 5
(Старт: 14:24:30:01)
1 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
2:34.17
I

5
+8.36
2 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька область
2:31.25
кмс

3
+5.44
3 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
2:29.50
кмс

2
+3.69
4 ТРАЧУК Влада
08
Рівненська область
2:25.81
кмс

1

5 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
2:32.27
I

4
+6.46
6 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
2:34.89
I

6
+9.08


200 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:56.09Денис Дубров10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:00.13Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.56Ілля Підвальний09.11.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України2:09.60Ілля Підвальний03.11.2012Першість України
Розрядимсмк1:55.36мс2:09.00кмс2:16.00I2:27.00II2:45.00III3:05.00I юн3:28.00
 
Заплив 1
(Старт: 14:28:22:01)
1







2 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
2:37.93
II

1

3 РЕГЕДА Марк
08
Рівненська область
2:44.91
II

3
+6.98
4 РЕШЕТИЛО Олександр
08
Івано-Франківська область
2:40.83
II

2
+2.90
5







6








Заплив 2
(Старт: 14:31:46:14)
1







2 ЯРОВИЙ Євгеній
08
Сумська область
2:37.98
II

3
+7.94
3 УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
Д/К


2

4 ФЕРБЕЙ Микола
07
Івано-Франківська область
2:47.61
III

4
+17.57
5 ХРИСТОНЬКО Олег
08
Івано-Франківська область
2:30.04
II

1

6








Заплив 3
(Старт: 14:35:18:15)
1 СТАРОУШНИК Віталій
07
Тернопільська область
2:40.08
II

3
+1.98
2 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
2:39.37
II

2
+1.27
3 ВЛАСЮК Олександр
08
м. Київ (2 к)
Д/К


1

4 ЗАПАРОВ Іван
08
Запорізька область (2 к)
2:42.28
II

4
+4.18
5 ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька область
Д/К


5

6 ГОТВЯНСЬКИЙ Єгор
08
Сумська область
Н/С





Заплив 4
(Старт: 14:38:50:04)
1 ТКАЧЕНКО Андрій
08
Івано-Франківська область
2:40.94
II

4
+11.04
2 ЛАВРИНЮК Андрій
08
м. Київ (2 к)
2:37.10
II

3
+7.20
3 МАТИЦИН Максим
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:29.90
II

1

4 ФЕДОРОВ Єгор
07
Київська область
Д/К


2

5 КРАСИНСЬКИЙ Владислав
08
Житомирська область
2:45.44
III

6
+15.54
6 СИНЯЩОК Федір
08
м. Київ
2:41.49
II

5
+11.59

Заплив 5
(Старт: 14:43:12:48)
1 СТАНКОВ Владислав
07
Одеська область (2 к)
2:28.10
II

3
+7.44
2 ШАКУЛА Володимир
07
Дніпропетровська область
2:20.66
I

1

3 ГРИГОРИК Давид
08
Закарпатська область
2:29.92
II

4
+9.26
4 ОЛЕВИЧ Богдан
07
Київська область
2:30.24
II

5
+9.58
5 БІЛЕНКО Артем
07
Донецька область
2:22.87
I

2
+2.21
6 ДУЛЮК Назар
08
Рівненська область (2 к)
2:32.46
II

6
+11.80

Заплив 6
(Старт: 14:46:17:57)
1 КРАВЧЕНКО Михайло
07
Полтавська область
2:26.85
I

5
+5.40
2 МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
Д/К


2

3 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:29.20
II

6
+7.75
4 БУРЛАКА Арсеній
07
Одеська область
2:26.26
I

4
+4.81
5 ГЕРАСИМЕНКО Георгій
08
Полтавська область
Д/К


3

6 ТОМКІВ Артур
07
Харківська область
Д/К


1


Заплив 7
(Старт: 14:51:55:18)
1 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська область
2:18.00
I

2
+1.19
2 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
2:24.03
I

5
+7.22
3 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська область
2:20.14
I

3
+3.33
4 МЕЛЕШКО Ігор
08
Запорізька область
2:16.81
I

1

5 ТКАЧЕНКО Даніїл
07
м. Київ
2:20.91
I

4
+4.10
6 МІШИН Михайло
07
Дніпропетровська область
Д/К


6



4x50 м комбінована - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:47.90Збірна України14.12.2008Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:54.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:58.05Збірна ШВСМ м. Києва09.11.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України2:01.36Збірна ЦСТ "Україна"30.11.2000Першiсть України
 
Заплив 1
(Старт: 14:57:37:66)
1







2 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Вінницька область
2:19.62


2
+6.44

Хникіна Єлізавета , Стукова Євгенія , Ткаченко Анна , Єрмакова Анна
3 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Запорізька область (2 к)
2:13.18


1


Щербина Ксенія , Тарасенко Яніна , Відлога Анна , Губченко Олександра
4 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Житомирська область
2:27.81


3
+14.63

Дорощенко Дарія , Іваненко Валерія , Кузьома Ксенія , Боровицька Анастасія
5







6








Заплив 2
(Старт: 15:01:25:42)
1







2 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Полтавська область
2:15.02


2
+0.50

Ткаченко Юлія , Малофеєва Кристина , Шевченко Надя , Білецька Ангеліна
3 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Тернопільська область
Д/К


4


Бобко Уляна , Пилипчук Анастасія , Степанюк Валентина , Скиба Олеся
4 М. КИЇВ (2 К)
[13]
м. Київ (2 к)
2:14.52


1


Лазаренко Олеся , Чиж Анна , Морощук Анастасія , Фролова Владислава
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Харківська область (2 к)
2:15.37


3
+0.85

Шудренко Катерина , Павлішина Марія , Анягхалоба Блесін , Брякіна Яна
6








Заплив 3
(Старт: 15:05:58:76)
1 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Івано-Франківська область
2:23.22


5
+17.73

Шумко Віталія , Тимчишин Наталія , Лютак Надія , Лютак Анна
2 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Львівська область
Д/К


4


Бабієчко Дар'я , Козак Олена , Паращук Оксана , Гірак Тетяна
3 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Запорізька область
2:05.49


1


Рябова Єсєнія , Мілютіна Ірина , Пономаренко Кіра , Марті Кіра
4 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Донецька область
2:20.14


3
+14.65

Прончакова Вікторія , Кандибко Уляна , Шацька Єва , Безвін Юліана
5 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Волинська область
2:15.69


2
+10.20

Світлична Ольга , Журжій Марина , Драницька Вікторія , Головацька Софія
6 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Дніпропетровська область (2 к)
Д/К


6


Дюк Маргарита , Тіщенко Олеся , Родіна Вероніка , Сидорченко Катерина

Заплив 4
(Старт: 15:11:33:45)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Київська область
2:10.62


3
+5.33

Гержан Вероніка , Капусткіна Анна , Назаренко Анастасія , Міежетіте Єлєна
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Дніпропетровська область
2:06.55


2
+1.26

Афанасьєва Тетяна , Ярова Вероніка , Михалевич Анастасія , Гайдай Єлизавета
3 М. КИЇВ
[13]
м. Київ
2:05.29


1


Мельник Марія , Мосякіна Софія , Джура Софія , Чернищук Валерія
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Рівненська область
2:13.46


5
+8.17

Засько Валерія , Маркопольська Олександра , Трачук Влада , Ліщук Лідія
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Харківська область
2:12.46


4
+7.17

Бобровська Аліна , Нікітська Емілія , Чухно Катерина , Поляшенко Маргарита
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Одеська область
Д/К


6


Булавченко Яна , Козаченко Юлія , Воробйова Поліна , Гончаренко Вікторія


4x50 м комбінована - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:34.42Збірна України08.12.2019Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:40.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:45.44Збірна України04.11.2012Першість України

Вище досягнення України1:46.89Збірна України04.11.2012Першість України
 
Заплив 1
(Старт: 15:16:27:20)
1







2 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Житомирська область
2:10.74


4
+6.03

Білецьки Миколай , Романчук Ярослав , Красинський Владислав , Омельчук Олександр
3 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Харківська область (2 к)
2:04.71


1


Герасименко Леонід , Овчаренко Егор , Чобот Артем , Росторгуй Єгор
4 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Сумська область
2:07.49


3
+2.78

Коломієць Кирило , Біда Святослав , Радченко Ілля , Яровий Євгеній
5 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Вінницька область
2:05.12


2
+0.41

Грушко Денис , Петько Богдан , Соломаха Артем , Антонюк Олександр
6








Заплив 2
(Старт: 15:20:10:04)
1 М. КИЇВ (2 К)
[14]
м. Київ (2 к)
2:07.97


5
+8.55

Лавринюк Андрій , Примаченко Дмитро , Цуркан Артем , Власов Іван
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Дніпропетровська область (2 к)
1:59.42


1


Шевченко Богдан , Краєвський Дмитро , Мальцев Олександр , Родіонов Антон
3 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
2:00.89


2
+1.47

Зязін Дмитро , Поляк Сергій , Дідик Георгій , Григорик Давид
4 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Івано-Франківська область
2:13.46


6
+14.04

Ткаченко Андрій , Украінець Тихон , Фербей Микола , Розметанюк Семен
5 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Тернопільська область
2:06.64


4
+7.22

Староушник Віталій , Ткачук Олександр , Лизень Лука , Бродзяк Дмитро
6 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Полтавська область
2:03.33


3
+3.91

Блащук Данііл , Кравченко Михайло , Герасименко Георгій , Погрібний Данило

Заплив 3
(Старт: 15:25:01:57)
1 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Львівська область
2:07.29


4
+14.73

Фесуненко Ілья , Шумілов Гліб , Романчук Остап , Приймак Данило
2 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Запорізька область
1:52.56


1


Чорний Олександр , Львутін Лев , Мелешко Ігор , Шаповалов Даніл
3 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Чернівецька область
2:08.67


6
+16.11

Душинський Андрій , Попович Ростислав , Ярмістий-Сакало Нікіта , Оліник Артем
4 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Кіровоградська область
2:08.10


5
+15.54

Попов Іван , Клоц Іван , Романенко Євгеній , Фомін Артем
5 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Донецька область
2:02.96


3
+10.40

Котенко Богдан , Ковальчук Богдан , Біленко Артем , Дуравкин Кирило
6 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Волинська область
2:00.37


2
+7.81

Притула Денис , Кримковський Данило , Потапчук Ігор , Тарнавський Назарій

Заплив 4
(Старт: 15:28:58:27)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Київська область
2:03.73


6
+10.25

Подкопаєв Тимофій , Федоров Єгор , Олевич Богдан , Маляренко Даніїл
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
1:53.48


1


Пирогов Данило , Кравченко Микита , Шакула Володимир , Живага Єгор
3 М. КИЇВ
[14]
м. Київ
1:56.21


3
+2.73

Славінський Володимир , Левченко Роман , Ткаченко Даніїл , Бурлака Гліб
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Рівненська область
1:59.86


5
+6.38

Ширіков Герман , Лустюк Артем , Ципан Давид , Бондаренко Дмитро
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Харківська область
1:54.42


2
+0.94

Мартинов Віталій , Разіньков Артем , Дорошенко Олександр , Власенко Тимофій
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Одеська область
1:57.94


4
+4.46

Берков Максим , Дьома Артем , Чебан Артем , Шеремет Нікіта


800 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України8:22.37Яна Клочкова10.12.1999Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України8:22.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України8:44.05Ольга Береснєва13.11.1999Міжнародні змагання

Вище досягнення України8:44.05Ольга Береснєва13.11.1999Міжнародні змагання
Розрядимсмк8:34.97мс9:15.00кмс9:46.00I10:31.00II11:44.00III13:17.00
 
Заплив 1
(Старт: 15:34:18:04)
1 КОБКА Олександра
08
Запорізька область
10:07.66
I

6
+38.50
2 МАРТІ Кіра
09
Запорізька область
9:59.64
I

4
+30.48
3 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08
Дніпропетровська область
9:29.16
кмс

1

4 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська область
9:38.47
кмс

2
+9.31
5 ГЛУЩЕНКО Варвара
08
Рівненська область
9:49.32
I

3
+20.16
6 ГОНЧАРЕНКО Марія
08
Харківська область
10:05.65
I

5
+36.49

Заплив 2
(Старт: 15:47:20:37)
1 РЕКЕДА Рада
08
Одеська область (2 к)
10:45.57
II

6
+37.38
2 ГРИГОР'ЄВА Дарія
08
Рівненська область (2 к)
10:15.34
I

2
+7.15
3 БАШАРОВА Олена
09
Полтавська область
10:08.19
I

1

4 КЕРШКОВА Глорія
08
м. Київ
10:16.28
I

3
+8.09
5 КАЗАНЦЕВА Катерина
08
Кіровоградська область
10:19.66
I

4
+11.47
6 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська область
10:44.94
II

5
+36.75

Заплив 3
(Старт: 15:59:17:14)
1 ВЛАСЮК Валерія
09
Чернівецька область
11:26.71
II

6
+1:12.71
2 ІСЛАНКІНА Софія
08
Дніпропетровська область (2 к)
10:21.16
I

3
+7.16
3 КУНДЕУС Дарія
08
Рівненська область (2 к)
10:54.33
II

5
+40.33
4 ЛЮТАК Анна
08
Івано-Франківська область
10:52.74
II

4
+38.74
5 БАРАБАШ Софія
10
м. Київ
10:14.28
I

2
+0.28
6 ДЖУРА Софія
08
м. Київ
10:14.00
I

1



1500 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України14:09.14Михайло Романчук16.12.2018Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України14:42.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України15:27.50Ігор Червинський15.12.1997Кубок України

Вище досягнення України16:10.87Михайло Романчук10.12.2010Першість України
Розрядимсмк15:09.77мс16:16.00кмс17:10.00I18:30.00II20:33.00III23:16.00
 
Заплив 1
1 РАДЧЕНКО Ілля
07
Сумська область
18:07.93
I

5
+1:25.62
2 АРТЮХ Ілля
08
Запорізька область (2 к)
17:53.23
I

2
+1:10.92
3 РУБЛЬОВ Ян
07
Рівненська область
16:42.31
кмс

1

4 РАЗІНЬКОВ Артем
07
Харківська область
18:29.58
I

6
+1:47.27
5 ГОРЬОВИЙ Микита
07
Запорізька область (2 к)
17:56.99
I

4
+1:14.68
6 МАМАЛИГА Олег
08
Дніпропетровська область
17:54.91
I

3
+1:12.60

Заплив 2
(Старт: 16:31:18:60)
1 ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб
07
Рівненська область (2 к)
18:37.82
II

6
+44.23
2 ФОКІН Михайло
07
Одеська область (2 к)
18:36.30
II

5
+42.71
3 ГРИГОР'ЄВ Олександр
07
Чернівецька область
18:00.88
I

2
+7.29
4 БЕРДІКОВ Станіслав
08
Харківська область
18:31.19
II

4
+37.60
5 ОЛЕВИЧ Богдан
07
Київська область
17:53.59
I

1

6 САФРОНЮК Артем
08
Рівненська область (2 к)
18:15.24
I

3
+21.65

Заплив 3
(Старт: 16:52:13:28)
1 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Артем
07
м. Київ (2 к)
19:18.28
II

5
+45.37
2 ПОГРІБНИЙ Данило
08
Полтавська область
19:02.27
II

3
+29.36
3 СИНЯЩОК Федір
08
м. Київ
19:41.56
II

6
+1:08.65
4 ФИЛИПІВ Данило
08
Львівська область
19:00.44
II

2
+27.53
5 ПАЩЕНКО Матвій
09
Дніпропетровська область (2 к)
18:32.91
II

1

6 ЧЕБАН Артем
07
Одеська область
19:18.17
II

4
+45.26