Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 14:13:15 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x50 м вільний стиль - змішана
Рекорди
Рекорд України1:31.51Стандартний час

Юніорський Рекорд України1:40.19Збірна Київської обл07.11.2017Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України1:45.60Стандартний час

Вище досягнення України1:48.47Стандартний час
 
Заплив 1
(Старт: 09:59:05:96)
1







2 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Житомирська область
2:01.60


4
+9.70

Боровицька Анастасія , Кузьома Ксенія , Білецьки Миколай , Омельчук Олександр
3 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Запорізька область (2 к)
Д/К


1


Щербина Ксенія , Губченко Олександра , Чечель Олександр , Горьовий Микита
4 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Сумська область
1:59.40


3
+7.50

Дашкіна Марія , Коломієць Кирило , Коваленко Вікторія , Яровий Євгеній
5 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Вінницька область
1:54.52


2
+2.62

Соломаха Артем , Антонюк Олександр , Стукова Євгенія , Ткаченко Анна
6








Заплив 2
(Старт: 10:02:23:87)
1 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Полтавська область
1:54.69


2
+1.68

Білецька Ангеліна , Башарова Олена , Кравченко Михайло , Герасименко Георгій
2 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Тернопільська область
1:59.67


5
+6.66

Лизень Лука , Пилипчук Анастасія , Скиба Олеся , Бродзяк Дмитро
3 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Івано-Франківська область
2:01.57


6
+8.56

Лютак Анна , Тимчишин Наталія , Фербей Микола , Бурляк Олександр
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Дніпропетровська область (2 к)
1:53.01


1


Дюк Маргарита , Шевченко Богдан , Сидорченко Катерина , Мальцев Олександр
5 М. КИЇВ (2 К)
[14]
м. Київ (2 к)
1:54.75


3
+1.74

Цуркан Артем , Фролова Владислава , Резнік Єлизавета , Власов Іван
6 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Харківська область (2 к)
1:57.30


4
+4.29

Герасименко Леонід , Брякіна Яна , Шудренко Катерина , Росторгуй Єгор

Заплив 3
(Старт: 10:05:32:51)
1 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Волинська область
1:52.79


2
+6.35

Драницька Вікторія , Притула Денис , Головацька Софія , Тарнавський Назарій
2 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Запорізька область
1:46.44


1


Соловйов Ігор , Мілютіна Ірина , Пономаренко Кіра , Шаповалов Даніл
3 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Чернівецька область
1:55.35


4
+8.91

Оліник Артем , Пижик Емілія , Власюк Валерія , Ярмістий-Сакало Нікіта
4 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Кіровоградська область
1:56.52


6
+10.08

Головко Владислава , Казанцева Катерина , Попов Іван , Романенко Євгеній
5 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Донецька область
1:56.22


5
+9.78

Котенко Богдан , Кандибко Уляна , Безвін Юліана , Дуравкин Кирило
6 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
1:53.25


3
+6.81

Кирилюк Марія , Росул Маріана , Зязін Дмитро , Григорик Давид

Заплив 4
(Старт: 10:10:13:98)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Київська область
1:52.15


6
+5.22

Олевич Богдан , Назаренко Анастасія , Міежетіте Єлєна , Маляренко Даніїл
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
Д/К


2


Михалевич Анастасія , Кравченко Микита , Гайдай Єлизавета , Живага Єгор
3 М. КИЇВ
[14]
м. Київ
1:46.93


1


Чернищук Валерія , Бурлака Гліб , Шмідт Анна , Славінський Володимир
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Рівненська область
1:48.58


3
+1.65

Трачук Влада , Ципан Давид , Глущенко Варвара , Рубльов Ян
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Харківська область
1:49.54


4
+2.61

Дорошенко Олександр , Нікітська Емілія , Бобровська Аліна , Разіньков Артем
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Одеська область
1:50.06


5
+3.13

Авілов Алєксєй , Воробйова Поліна , Козаченко Юлія , Шеремет Нікіта


100 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:00.31Ганна Дзеркаль09.11.2014Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України1:02.39Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:02.39Юлія Савонюк04.04.2002Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:02.39Юлія Савонюк04.04.2002Чемпіонат світу
Розрядимсмк59.21кмс1:10.50I1:16.00II1:25.00III1:36.50I юн1:48.00II юн2:02.50
 
Заплив 1
(Старт: 10:14:00:39)
1 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
1:16.05
II

1

2 БОРОВИЦЬКА Анастасія
08
Житомирська область
1:24.57
II

3
+8.52
3 МАРШЕВСЬКА Анжеліка
08
Миколаївська область
1:31.41
III

4
+15.36
4 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
1:31.77
III

5
+15.72
5 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
1:18.36
II

2
+2.31
6








Заплив 2
(Старт: 10:16:03:70)
1 ДУЦЬКА Софія
08
Хмельницька область
1:26.51
III

6
+5.71
2 ФІЛІМОНОВА Ольга
10
Миколаївська область
1:20.80
II

1

3 ГІРАК Тетяна
08
Львівська область
1:22.30
II

3
+1.50
4 ХНИКІНА Єлізавета
08
Вінницька область
1:24.03
II

4
+3.23
5 ШАЦЬКА Єва
09
Донецька область
1:21.94
II

2
+1.14
6 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
1:25.31
III

5
+4.51

Заплив 3
(Старт: 10:18:00:47)
1 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
1:17.68
II

1

2 КОВАЛЕНКО Вікторія
09
Сумська область
1:20.18
II

4
+2.50
3 КАЗМІРЧУК Софія
08
Миколаївська область
1:22.20
II

5
+4.52
4 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
1:19.37
II

2
+1.69
5 БУЛАВЧЕНКО Яна
09
Одеська область
1:19.48
II

3
+1.80
6 ГАБРУСЬ Марія
09
Закарпатська область
Д/К


6


Заплив 4
(Старт: 10:20:32:19)
1 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
1:19.29
II

2
+0.84
2 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
1:19.50
II

3
+1.05
3 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
1:18.45
II

1

4 ЄРМАКОВА Анна
09
Вінницька область
1:23.34
II

6
+4.89
5 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
1:19.81
II

4
+1.36
6 БОБКО Уляна
09
Тернопільська область
1:22.81
II

5
+4.36

Заплив 5
(Старт: 10:22:21:16)
1 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
1:18.52
II

5
+3.11
2 БАБІЄЧКО Дар'я
08
Львівська область
1:17.22
II

3
+1.81
3 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
1:15.41
I

1

4 ШЕВЧЕНКО Надя
08
Полтавська область
1:17.40
II

4
+1.99
5 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
1:18.64
II

6
+3.23
6 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
1:15.62
I

2
+0.21

Заплив 6
(Старт: 10:24:06:35)
1 СВІТЛИЧНА Ольга
08
Волинська область
1:15.22
I

1

2 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:19.33
II

6
+4.11
3 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
1:17.60
II

4
+2.38
4 САВЧЕНКО Олександра
08
Рівненська область
1:16.56
II

2
+1.34
5 ЖУРЖІЙ Марина
09
Волинська область
1:16.94
II

3
+1.72
6 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
1:17.82
II

5
+2.60

Заплив 7
(Старт: 10:25:49:61)
1 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
1:17.45
II

6
+3.66
2 КАПУСТКІНА Анна
08
Київська область
1:13.79
I

1

3 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
1:15.99
I

5
+2.20
4 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
1:14.58
I

2
+0.79
5 НАЗАРЕНКО Анастасія
09
Київська область
1:15.25
I

4
+1.46
6 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
1:14.73
I

3
+0.94

Заплив 8
(Старт: 10:27:45:17)
1 КУЛІКОВА Ганна
09
Харківська область
1:15.63
I

5
+2.56
2 ТАРАСЕНКО Яніна
08
Запорізька область (2 к)
1:14.03
I

2
+0.96
3 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08
Рівненська область
1:13.07
I

1

4 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
1:14.56
I

3
+1.49
5 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
1:16.97


6
+3.90
6 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
1:14.63
I

4
+1.56

Заплив 9
(Старт: 10:30:20:18)
1 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
1:10.33
кмс

3
+2.22
2 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
1:11.06
I

4
+2.95
3 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
1:08.34
кмс

2
+0.23
4 ТРАЧУК Влада
08
Рівненська область
1:08.11
кмс

1

5 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська область
1:11.14
I

5
+3.03
6 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
1:13.78
I

6
+5.67


100 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:53.38Олег Лісогор11.11.2005Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:54.45Андрій Хлопцов21.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України0:55.66Андрій Хлопцов02.11.2015Чемпіонат України

Вище досягнення України1:00.12Ілля Петрочук20.12.2017Міжнародні змагання
Розрядимсмк52.91кмс1:02.00I1:07.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00II юн1:47.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:32:56:83)
1







2 СТАРОУШНИК Віталій
07
Тернопільська область
1:11.63
II

1

3 МОРОЗ Кирило
10
Донецька область
1:17.84
III

3
+6.21
4 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Артем
07
м. Київ (2 к)
1:15.57
III

2
+3.94
5







6








Заплив 2
(Старт: 10:34:44:66)
1







2 ПРОЦЕНКО Павло
07
Миколаївська область
1:18.28
III

4
+4.03
3 КУЛИК Артур
07
Миколаївська область
Д/К


3

4 КОРОТІН Артем
08
Кіровоградська область
1:16.86
III

2
+2.61
5 КРАСИНСЬКИЙ Владислав
08
Житомирська область
1:14.25
II

1

6








Заплив 3
(Старт: 10:37:24:50)
1 ІЩЕНКО Єгор
09
Київська область
1:16.59
III

5
+3.93
2 РЕШЕТИЛО Олександр
08
Івано-Франківська область
1:13.64
II

2
+0.98
3 ХАЛАЙДЖІ Артем
07
Київська область
1:12.66
II

1

4 ВОЛОШКО Богдан
08
Донецька область
1:14.03
II

3
+1.37
5 ФОМІН Артем
07
Кіровоградська область
1:15.81
III

4
+3.15
6 БІЛЯК Остап
09
Львівська область
1:16.69
III

6
+4.03

Заплив 4
(Старт: 10:39:08:87)
1 ГОТВЯНСЬКИЙ Єгор
08
Сумська область
Н/С




2 ВАЛЕР Тимофій
08
Рівненська область (2 к)
1:12.55
II

4
+4.26
3 ЛИЧУК Олександр
07
Тернопільська область
1:12.27
II

3
+3.98
4 ЯРМІСТИЙ-САКАЛО Нікіта
07
Чернівецька область
1:08.29
II

1

5 ХРИСТОНЬКО Олег
08
Івано-Франківська область
1:08.41
II

2
+0.12
6 ТКАЧЕНКО Андрій
08
Івано-Франківська область
1:14.27
II

5
+5.98

Заплив 5
(Старт: 10:40:49:47)
1 ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька область
Д/К


5

2 КОТЕНКО Богдан
09
Донецька область
1:08.32
II

1

3 КЛОЦ Іван
07
Кіровоградська область
1:10.49
II

2
+2.17
4 БЕРЛАДИН Володимир
07
Львівська область
1:12.45
II

4
+4.13
5 ЖУКОВ Дмитро
08
Дніпропетровська область (o)
1:14.33
II

6
+6.01
6 РОМАНЧУК Ярослав
07
Житомирська область
1:12.42
II

3
+4.10

Заплив 6
(Старт: 10:42:49:60)
1 ДЕНИСЕНКО Антон
08
Рівненська область (2 к)
1:10.79
II

3
+3.10
2 БІДА Святослав
07
Сумська область
1:11.31
II

4
+3.62
3 ТАРНАВСЬКИЙ Назарій
07
Волинська область
1:11.50
II

5
+3.81
4 БОНДАРЕНКО Дмитро
07
Рівненська область
1:07.69
II

1

5 СТЕПАСЮК Едуард
07
Рівненська область (2 к)
1:13.34
II

6
+5.65
6 ОЛІНИК Артем
07
Чернівецька область
1:09.03
II

2
+1.34

Заплив 7
(Старт: 10:44:29:73)
1 РОМАНЧУК Остап
07
Львівська область
Д/К


2

2 ЧУБ Володимир
09
Харківська область (2 к)
1:10.57
II

1

3 ШИРІКОВ Герман
07
Рівненська область
1:10.94
II

3
+0.37
4 КРИМКОВСЬКИЙ Данило
07
Волинська область
1:12.99
II

4
+2.42
5 ГРЕКОВ Єгор
08
Чернівецька область
1:16.74
III

6
+6.17
6 ВРАБЕЛЬ Максим
07
Закарпатська область
1:14.05
II

5
+3.48

Заплив 8
(Старт: 10:46:49:61)
1 САВРЕЙ Максим
08
Київська область
1:08.86
II

1

2 ЗЯЗІН Дмитро
07
Закарпатська область
1:11.22
II

5
+2.36
3 ФЕДОРОВ Єгор
07
Київська область
1:09.95
II

3
+1.09
4 ДУЛЮК Назар
08
Рівненська область (2 к)
1:09.13
II

2
+0.27
5 ШУМІЛОВ Гліб
07
Львівська область
1:10.62
II

4
+1.76
6 ШТИМАК Максим
07
Закарпатська область
1:11.50
II

6
+2.64

Заплив 9
(Старт: 10:48:31:89)
1 МІШИН Михайло
07
Дніпропетровська область
1:08.01
II

5
+1.70
2 БЕРКОВ Максим
07
Одеська область
1:06.31
I

1

3 ПРИТУЛА Денис
07
Волинська область
1:06.78
I

2
+0.47
4 ЧОРНИЙ Олександр
07
Запорізька область
1:08.89
II

6
+2.58
5 ПОТАПЧУК Ігор
07
Волинська область
1:07.45
II

4
+1.14
6 БІЛЕНКО Артем
07
Донецька область
1:07.39
II

3
+1.08

Заплив 10
(Старт: 10:50:09:69)
1 КРАВЧЕНКО Михайло
07
Полтавська область
1:06.47
I

3
+1.37
2 СОЛОВЙОВ Ігор
07
Запорізька область
Д/К


6

3 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська область
Д/К


1

4 БУРЛАКА Арсеній
07
Одеська область
1:06.64
I

4
+1.54
5 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро
07
Дніпропетровська область (2 к)
1:07.75
II

5
+2.65
6 ЛЕВЧЕНКО Роман
08
м. Київ
1:06.39
I

2
+1.29

Заплив 11
1 ЦИПАН Давид
07
Рівненська область
1:04.19
I

4
+2.42
2 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська область
1:04.17
I

3
+2.40
3 КРАВЧЕНКО Микита
07
Дніпропетровська область
1:01.77
кмс

1

4 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська область
1:05.88
I

6
+4.11
5 РАЗІНЬКОВ Артем
07
Харківська область
1:04.12
I

2
+2.35
6 ДОРОШЕНКО Олександр
07
Харківська область
1:05.07
I

5
+3.30


200 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:56.31Дарина Зевіна07.10.2012Кубок світу

Юніорський Рекорд України1:58.12Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:58.12Дарина Зевіна19.12.2010Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:04.47Анна Євчак10.03.2008Першість України
Розрядимсмк1:55.48мс2:08.00кмс2:15.00I2:26.00II2:43.00III3:04.00I юн3:28.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:29:08:49)
1 БАРАБАШ Софія
10
м. Київ
2:26.33
II

1

2 БЕЗВІН Юліана
08
Донецька область
2:41.95
II

5
+15.62
3 КУНДЕУС Дарія
08
Рівненська область (2 к)
2:32.49
II

3
+6.16
4 СИНЬКО Валерія
08
Кіровоградська область
2:31.08
II

2
+4.75
5 ВЛАСЮК Валерія
09
Чернівецька область
2:36.56
II

4
+10.23
6








Заплив 2
(Старт: 11:32:12:97)
1 ЮПАТКІНА Марія
08
Рівненська область
2:33.72
II

5
+10.33
2 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
2:23.39
I

1

3 РЕКЕДА Рада
08
Одеська область (2 к)
2:31.81
II

3
+8.42
4 БІЛЕЦЬКА Ангеліна
08
Полтавська область
2:29.09
II

2
+5.70
5 МОРОЗ Катерина
09
Волинська область
2:34.65
II

6
+11.26
6 СКИБА Олеся
08
Тернопільська область
2:32.06
II

4
+8.67

Заплив 3
(Старт: 11:35:16:49)
1 ГРИГОР'ЄВА Дарія
08
Рівненська область (2 к)
2:22.23
I

1

2 КЕРШКОВА Глорія
08
м. Київ
2:23.77
I

2
+1.54
3 ГОЛОВАЦЬКА Софія
08
Волинська область
2:26.38
II

4
+4.15
4 ШУДРЕНКО Катерина
09
Харківська область (2 к)
2:25.43
I

3
+3.20
5 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
2:28.20
II

5
+5.97
6 ДЮК Маргарита
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:30.64
II

6
+8.41

Заплив 4
(Старт: 11:38:15:92)
1 ЄПІФАНОВА Марія
09
Дніпропетровська область
2:23.02
I

1

2 ПИЖИК Емілія
09
Чернівецька область
2:25.66
I

5
+2.64
3 ІСЛАНКІНА Софія
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:24.34
I

4
+1.32
4 ЗАСЬКО Валерія
08
Рівненська область
2:27.06
II

6
+4.04
5 СИДОРЧЕНКО Катерина
09
Дніпропетровська область (2 к)
2:23.65
I

2
+0.63
6 БОРЮШКІНА Поліна
08
Харківська область
2:23.88
I

3
+0.86

Заплив 5
(Старт: 11:41:10:03)
1 КАЗАНЦЕВА Катерина
08
Кіровоградська область
2:18.25
I

1

2 ФОКІНА Єлизавета
08
Дніпропетровська область (o)
2:27.17
II

6
+8.92
3 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська область
2:20.48
I

3
+2.23
4 РЕЗНІК Єлизавета
08
м. Київ (2 к)
2:20.65
I

4
+2.40
5 РОДІНА Вероніка
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:22.30
I

5
+4.05
6 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
2:20.10
I

2
+1.85

Заплив 6
(Старт: 11:43:59:69)
1 ГАЙДАЙ Єлизавета
08
Дніпропетровська область
2:27.31
II

6
+7.44
2 ГОНЧАРЕНКО Марія
08
Харківська область
2:20.50
I

3
+0.63
3 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька область
2:19.87
I

1

4 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська область
2:23.18
I

4
+3.31
5 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська область
2:24.54
I

5
+4.67
6 БАШАРОВА Олена
09
Полтавська область
2:20.44
I

2
+0.57

Заплив 7
(Старт: 11:46:54:52)
1 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька область
2:23.32
I

6
+6.00
2 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
2:19.46
I

3
+2.14
3 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська область
2:17.32
I

1

4 ШМІДТ Анна
08
м. Київ
2:20.65
I

5
+3.33
5 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська область
2:19.79
I

4
+2.47
6 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
2:18.45
I

2
+1.13

Заплив 8
(Старт: 11:50:37:07)
1 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька область (2 к)
2:20.22
I

6
+10.91
2 МІЛЮТІНА Ірина
09
Запорізька область
2:18.26
I

5
+8.95
3 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська область
2:09.45
кмс

2
+0.14
4 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
2:09.31
кмс

1

5 ГЛУЩЕНКО Варвара
08
Рівненська область
2:14.82
кмс

3
+5.51
6 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська область
2:15.42
I

4
+6.11


200 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:46.55Ілля Тесленко03.11.2015Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України1:49.01В'ячеслав Огньов22.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України1:50.61Володимир Сущик18.11.2010Першість України

Вище досягнення України1:54.83Валентин Нестеркін03.11.2015Чемпіонат України
Розрядимсмк1:44.08мс1:55.00кмс2:02.00I2:12.00II2:27.00III2:46.00I юн3:07.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:54:12:36)
1







2 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Артем
07
м. Київ (2 к)
2:21.68
II

2
+6.47
3 МАКАГОН Іммануіл
05
Сьєрра-Леоне
2:30.46

п/к
3
+15.25
4 ЧОБОТ Артем
07
Харківська область (2 к)
2:15.21
II

1

5







6








Заплив 2
(Старт: 11:57:07:52)
1 СИНЮГІН Михайло
11
Запорізька область (о)
2:29.68
III

5
+5.39
2 ПОПОВИЧ Роман
08
Тернопільська область
Д/К


2

3 КОРОЛЬ Натан
07
Донецька область
2:26.76
II

3
+2.47
4 КАРАБАН Іван
08
Луганська область
Д/К


4

5 КОЛОМІЄЦЬ Кирило
07
Сумська область
2:24.29
II

1

6








Заплив 3
(Старт: 12:00:38:98)
1 ДУЛІН Владислав
08
Чернівецька область
2:28.25
III

6
+9.44
2 РОЗМЕТАНЮК Семен
08
Івано-Франківська область
2:22.40
II

3
+3.59
3 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
2:18.81
II

1

4 ДУШИНСЬКИЙ Андрій
08
Чернівецька область
2:26.44
II

5
+7.63
5 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
2:20.23
II

2
+1.42
6 ХАЛАЙДЖІ Артем
07
Київська область
2:22.52
II

4
+3.71

Заплив 4
(Старт: 12:03:35:62)
1 БОКАРЬОВ Артем
07
Львівська область
2:20.79
II

3
+3.43
2 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
2:20.81
II

4
+3.45
3 КІЦАК Анатолій
10
Чернівецька область
2:29.07
III

6
+11.71
4 ПОДКОПАЄВ Тимофій
07
Київська область
2:17.36
II

1

5 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
2:17.46
II

2
+0.10
6 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька область
2:24.51
II

5
+7.15

Заплив 5
(Старт: 12:06:39:46)
1 ЛАВРИНЮК Андрій
08
м. Київ (2 к)
2:16.07
II

1

2 ТКАЧЕНКО Родіон
08
Полтавська область
2:20.39
II

3
+4.32
3 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
2:20.47
II

4
+4.40
4 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька область
2:16.49
II

2
+0.42
5 КЛУШИН Іван
07
Сумська область
2:21.45
II

5
+5.38
6 ДУРАВКИН Кирило
07
Донецька область
2:21.75
II

6
+5.68

Заплив 6
(Старт: 12:09:34:17)
1 БУРЛЯК Олександр
08
Івано-Франківська область
2:19.57
II

6
+6.38
2 САФОНОВ Артем
07
Київська область
2:14.79
II

2
+1.60
3 НИЖНИК Дмитро
07
Волинська область
2:15.11
II

3
+1.92
4 СТАНКОВ Владислав
07
Одеська область (2 к)
2:13.19
II

1

5 ПАНЧУК Дмитро
08
Волинська область
2:16.37
II

5
+3.18
6 САФРОНЮК Артем
08
Рівненська область (2 к)
2:16.14
II

4
+2.95

Заплив 7
(Старт: 12:12:20:01)
1 АРТЮХ Ілля
08
Запорізька область (2 к)
2:11.08
I

1

2 ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб
07
Рівненська область (2 к)
2:13.45
II

3
+2.37
3 БАЗАН Микола
08
Одеська область
2:13.63
II

4
+2.55
4 ПОЛЯКОВ Олександр
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:12.50
II

2
+1.42
5 МАЛЯРЕНКО Даніїл
07
Київська область
2:17.31
II

6
+6.23
6 РОСТОРГУЙ Єгор
07
Харківська область (2 к)
2:15.28
II

5
+4.20

Заплив 8
(Старт: 12:14:59:91)
1 МАЛЬЦЕВ Олександр
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:10.40
I

2
+1.17
2 ГРИЦЮК Максим
08
Рівненська область (2 к)
2:13.76
II

4
+4.53
3 ШЕВЧЕНКО Богдан
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:09.23
I

1

4 ФИЛИПІВ Данило
08
Львівська область
2:16.12
II

6
+6.89
5 ПОГРІБНИЙ Данило
08
Полтавська область
2:14.36
II

5
+5.13
6 РИКОВ Владислав
08
Харківська область (2 к)
2:13.43
II

3
+4.20

Заплив 9
(Старт: 12:17:56:57)
1 КВАША Костянтин
08
Одеська область (2 к)
2:13.51
II

4
+4.25
2 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07
Житомирська область
2:17.47
II

6
+8.21
3 ПАЩЕНКО Матвій
09
Дніпропетровська область (2 к)
2:11.05
I

2
+1.79
4 ГРИГОР'ЄВ Олександр
07
Чернівецька область
2:09.26
I

1

5 ЦУРКАН Артем
07
м. Київ (2 к)
2:12.73
II

3
+3.47
6 САВРЕЙ Максим
08
Київська область
2:14.16
II

5
+4.90

Заплив 10
(Старт: 12:20:35:18)
1 МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
2:09.89
I

3
+2.05
2 РАДЧЕНКО Ілля
07
Сумська область
2:09.05
I

2
+1.21
3 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
2:13.43
II

6
+5.59
4 ЗОЗУЛЯ Ілля
08
Харківська область
2:07.84
I

1

5 БЕРДІКОВ Станіслав
08
Харківська область
2:13.09
II

5
+5.25
6 ЛИЗЕНЬ Лука
07
Тернопільська область
2:10.73
I

4
+2.89

Заплив 11
(Старт: 12:23:12:60)
1 ФОКІН Михайло
07
Одеська область (2 к)
2:12.23
II

6
+6.46
2 ЛУСТЮК Артем
07
Рівненська область
2:09.76
I

4
+3.99
3 ТОМКІВ Артур
07
Харківська область
2:05.77
I

1

4 ГОРЬОВИЙ Микита
07
Запорізька область (2 к)
2:08.45
I

3
+2.68
5 БЛАЩУК Данііл
07
Полтавська область
2:11.08
I

5
+5.31
6 МАМАЛИГА Олег
08
Дніпропетровська область
2:08.39
I

2
+2.62

Заплив 12
(Старт: 12:25:49:04)
1 АВІЛОВ Алєксєй
07
Одеська область
2:10.97
I

5
+3.09
2 ФЕСУНЕНКО Ілья
07
Львівська область
2:08.71
I

2
+0.83
3 БУРЛАКА Гліб
07
м. Київ
2:07.88
I

1

4 РОДІОНОВ Антон
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:10.72
I

4
+2.84
5 БОНДАРЬ Микита
07
м. Київ
2:09.90
I

3
+2.02
6 КОРСАК Володимир
07
Одеська область (2 к)
2:11.77
I

6
+3.89

Заплив 13
1 ЧЕЧЕЛЬ Олександр
08
Запорізька область (2 к)
2:06.25
I

5
+7.08
2 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
2:06.21
I

4
+7.04
3 РУБЛЬОВ Ян
07
Рівненська область
1:59.17
кмс

1

4 ШАПОВАЛОВ Даніл
07
Запорізька область
2:01.85
кмс

2
+2.68
5 ВЛАСЕНКО Тимофій
07
Харківська область
2:06.52
I

6
+7.35
6 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська область
2:06.11
I

3
+6.94


100 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:58.24Любов Король13.12.2008Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:59.90Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.90Любов Король26.01.2006Кубок світу

Вище досягнення України1:00.76Юлія Стадник09.11.2014Чемпіонат України
Розрядимсмк57.57мс1:04.00кмс1:08.00I1:13.00II1:21.50III1:32.50I юн1:45.00
 
Заплив 1
(Старт: 13:07:26:03)
1







2 ШАЦЬКА Єва
09
Донецька область
1:25.95
III

3
+5.72
3 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська область
1:20.23
II

1

4 КАЗМІРЧУК Софія
08
Миколаївська область
1:24.67
III

2
+4.44
5







6








Заплив 2
(Старт: 13:09:15:91)
1







2 ВІДЛОГА Анна
09
Запорізька область (2 к)
1:15.89
II

2
+0.08
3 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська область
1:15.81
II

1

4 ТКАЧЕНКО Катерина
09
Миколаївська область
1:18.54
II

3
+2.73
5 КОВАЛЕНКО Вікторія
09
Сумська область
1:19.36
II

4
+3.55
6








Заплив 3
(Старт: 13:11:48:83)
1 ГРИГОР'ЄВА Дарія
08
Рівненська область (2 к)
1:15.37
II

3
+5.55
2 ПРИЛУЦЬКА Мирослава
09
Харківська область (2 к)
1:13.77
II

2
+3.95
3 АНЯГХАЛОБА Блесін
08
Харківська область (2 к)
1:16.44
II

5
+6.62
4 БРЯКІНА Яна
08
Харківська область (2 к)
1:15.94
II

4
+6.12
5 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька область (2 к)
1:09.82
I

1

6 ДАШКІНА Марія
08
Сумська область
1:17.51
II

6
+7.69

Заплив 4
(Старт: 13:13:30:18)
1 ШЕВЧЕНКО Надя
08
Полтавська область
1:14.25
II

4
+2.75
2 ТКАЧЕНКО Анна
08
Вінницька область
1:14.20
II

3
+2.70
3 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська область
1:12.13
I

2
+0.63
4 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:16.02
II

5
+4.52
5 КОБКА Олександра
08
Запорізька область
1:11.50
I

1

6 ЛЮТАК Анна
08
Івано-Франківська область
1:16.97
II

6
+5.47

Заплив 5
(Старт: 13:15:58:02)
1 ДЖУРА Софія
08
м. Київ
1:09.16
I

4
+5.23
2 МАРТІ Кіра
09
Запорізька область
1:07.10
кмс

3
+3.17
3 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька область
1:03.93
мс

1

4 ТРАЧУК Влада
08
Рівненська область
1:06.64
кмс

2
+2.71
5 КОЛОСІНСЬКА Маргарита
08
м. Київ
1:10.40
I

6
+6.47
6 ВЕЛЬМОЖКО Софія
08
Запорізька область
1:10.36
I

5
+6.43


100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:50.88Андрій Сердінов13.12.2003Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:51.70Ігор Трояновський04.12.2019Чемпіонат Європи

Юнацький Рекорд України0:52.56Ігор Трояновський08.11.2018Кубок України

Вище досягнення України0:57.80Ігор Трояновський02.04.2016Першість України
Розрядимсмк50.66мс56.00кмс59.50I1:04.00II1:12.00III1:21.00I юн1:33.00
 
Заплив 1
(Старт: 13:18:12:59)
1 КРАСИНСЬКИЙ Владислав
08
Житомирська область
1:11.98
II

4
+5.19
2 КОТЕНКО Богдан
09
Донецька область
1:06.79
II

1

3 ВАЛЕР Тимофій
08
Рівненська область (2 к)
1:13.46
III

5
+6.67
4 КУЧЕРЕНКО Костянтин
08
Миколаївська область
1:20.39
III

6
+13.60
5 ЧУБ Володимир
09
Харківська область (2 к)
1:08.71
II

2
+1.92
6 РОМАНЧУК Остап
07
Львівська область
1:09.04
II

3
+2.25

Заплив 2
(Старт: 13:20:02:21)
1 ГРЕКОВ Єгор
08
Чернівецька область
1:13.79
III

5
+4.29
2 ВЛАСЮК Олександр
08
м. Київ (2 к)
1:10.69
II

3
+1.19
3 СИНЯЩОК Федір
08
м. Київ
Д/К


1

4 РЕГЕДА Марк
08
Рівненська область
1:10.15
II

2
+0.65
5 СОЛОМАХА Артем
07
Вінницька область
1:13.14
III

4
+3.64
6 ЦУРКАН Артем
07
м. Київ (2 к)
Н/С





Заплив 3
(Старт: 13:22:08:36)
1 УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
1:06.12
II

1

2 БЕБЕШКО Богдан
08
м. Київ
1:08.15
II

3
+2.03
3 ФЕРБЕЙ Микола
07
Івано-Франківська область
1:14.66
III

6
+8.54
4 ХРИСТОНЬКО Олег
08
Івано-Франківська область
1:07.09
II

2
+0.97
5 ЗАПАРОВ Іван
08
Запорізька область (2 к)
1:09.02
II

4
+2.90
6 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07
Хмельницька область
1:11.82
II

5
+5.70

Заплив 4
(Старт: 13:23:53:08)
1 ОЛІНИК Артем
07
Чернівецька область
1:10.12
II

6
+5.86
2 БОНДАРЕНКО Дмитро
07
Рівненська область
1:05.90
II

3
+1.64
3 ЦИПАН Давид
07
Рівненська область
1:04.26
II

1

4 ЧЕБАН Артем
07
Одеська область
1:05.04
II

2
+0.78
5 БУРЛАКА Гліб
07
м. Київ
1:06.92
II

4
+2.66
6 ЯРОВИЙ Євгеній
08
Сумська область
1:07.94
II

5
+3.68

Заплив 5
(Старт: 13:25:29:06)
1 ОЛЕВИЧ Богдан
07
Київська область
1:03.38
I

3
+0.26
2 ДОРОШЕНКО Олександр
07
Харківська область
1:03.12
I

1

3 ЖИВАГА Єгор
07
Дніпропетровська область
1:03.19
I

2
+0.07
4 ДІДИК Георгій
07
Закарпатська область
1:04.02
II

4
+0.90
5 ГРИГОРИК Давид
08
Закарпатська область
1:06.00
II

6
+2.88
6 ГЕРАСИМЕНКО Георгій
08
Полтавська область
1:04.07
II

5
+0.95

Заплив 6
(Старт: 13:30:34:01)
1 ШАКУЛА Володимир
07
Дніпропетровська область
1:02.01
I

3
+2.04
2 МЕЛЕШКО Ігор
08
Запорізька область
1:00.13
I

2
+0.16
3 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська область
59.97
I

1

4 ТКАЧЕНКО Даніїл
07
м. Київ
1:02.99
I

5
+3.02
5 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська область
1:03.08
I

6
+3.11
6 БАЛАНДІН Владислав
07
Запорізька область
1:02.58
I

4
+2.61


100 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:05.66Ганна Дзеркаль19.12.2014Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України1:07.54Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:07.54Вікторія Солнцева07.08.2013Кубок світу

Вище досягнення України1:09.89Вікторія Солнцева21.12.2012Міжнародні змагання
Розрядимсмк1:05.29мс1:13.00кмс1:17.50I1:23.50II1:33.50III1:45.00I юн1:58.00
 
Заплив 1
(Старт: 13:32:49:78)
1







2 ПИЛИПЧУК Анастасія
08
Тернопільська область
1:35.27
III

3
+9.76
3 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
1:25.51
II

1

4 ІВАНЕНКО Валерія
09
Житомирська область
1:33.47
II

2
+7.96
5







6








Заплив 2
(Старт: 13:35:01:32)
1 ПИЛИПЧУК Вікторія
09
Хмельницька область
1:48.18
I юн

6
+24.17
2 МАРШЕВСЬКА Анжеліка
08
Миколаївська область
1:41.28
III

5
+17.27
3 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
1:30.94
II

2
+6.93
4 БРУЦЬКА Анастасія
10
Миколаївська область
1:36.19
III

3
+12.18
5 СОБОЛЬ Діана
09
Миколаївська область
1:40.48
III

4
+16.47
6 ШМІДТ Анна
08
м. Київ
1:24.01
II

1


Заплив 3
(Старт: 13:37:20:91)
1 КОЗАК Олена
08
Львівська область
1:30.13
II

6
+3.31
2 КАЗМІРЧУК Софія
08
Миколаївська область
1:29.73
II

5
+2.91
3 ТИМЧИШИН Наталія
08
Івано-Франківська область
1:28.79
II

3
+1.97
4 СИНЬКО Валерія
08
Кіровоградська область
1:27.01
II

2
+0.19
5 КУЗЬОМА Ксенія
08
Житомирська область
1:26.82
II

1

6 ВЛАСЮК Валерія
09
Чернівецька область
1:28.83
II

4
+2.01

Заплив 4
(Старт: 13:39:15:42)
1 ДЗЮБЕНКО Ольга
09
Київська область
1:26.25
II

4
+3.12
2 ПАРАЩУК Оксана
08
Львівська область
1:23.13
I

1

3 САВЧЕНКО Олександра
08
Рівненська область
1:23.55
II

2
+0.42
4 ШПОНТАК Анастасія
08
Закарпатська область
1:28.08
II

5
+4.95
5 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
1:26.24
II

3
+3.11
6 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська область
1:30.09
II

6
+6.96

Заплив 5
(Старт: 13:41:12:47)
1 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
1:23.63
II

3
+0.86
2 ПАВЛІШИНА Марія
09
Харківська область (2 к)
1:22.94
I

2
+0.17
3 СВІТЛИЧНА Ольга
08
Волинська область
1:24.53
II

4
+1.76
4 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
1:25.83
II

6
+3.06
5 ЄПІФАНОВА Марія
09
Дніпропетровська область
1:22.77
I

1

6 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
1:25.01
II

5
+2.24

Заплив 6
(Старт: 13:43:04:56)
1 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
1:23.30
I

4
+5.67
2 ЖУРЖІЙ Марина
09
Волинська область
1:22.65
I

3
+5.02
3 КАПУСТКІНА Анна
08
Київська область
1:17.63
I

1

4 НІКІТСЬКА Емілія
09
Харківська область
1:21.18
I

2
+3.55
5 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
1:25.61
II

5
+7.98
6 ТІЩЕНКО Олеся
08
Дніпропетровська область (2 к)
1:26.09
II

6
+8.46

Заплив 7
(Старт: 13:45:45:30)
1 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08
Рівненська область
1:19.78
I

6
+3.26
2 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
1:17.16
кмс

2
+0.64
3 ЯРОВА Вероніка
08
Дніпропетровська область
1:17.80
I

3
+1.28
4 МІЛЮТІНА Ірина
09
Запорізька область
1:16.52
кмс

1

5 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська область
1:19.45
I

4
+2.93
6 МОСЯКІНА Софія
08
м. Київ
1:19.47
I

5
+2.95


100 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:56.97Ігор Борисік11.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:00.36Микита Коптєлов15.12.2017Чемпіонат Європи

Юнацький Рекорд України1:01.30Максим Ткачук11.07.2019Чемпіонат України

Вище досягнення України1:03.04Ростислав Крижанівський09.11.2018Кубок України
Розрядимсмк57.89мс1:04.50кмс1:08.50I1:14.00II1:22.50III1:33.50I юн1:45.00
 
Заплив 1
(Старт: 13:48:06:14)
1







2 МІРОШНИЧЕНКО Максим
08
Миколаївська область
1:31.00
III

3
+11.82
3 БІДА Святослав
07
Сумська область
1:21.44
II

2
+2.26
4 ДУЛІН Владислав
08
Чернівецька область
1:32.04
III

4
+12.86
5 ФЕДОРОВ Єгор
07
Київська область
1:19.18
II

1

6








Заплив 2
(Старт: 13:50:04:80)
1 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька область
1:19.97
II

2
+1.80
2 МАЛЬЦЕВ Євген
08
Миколаївська область
1:22.52
III

4
+4.35
3 КОВАЛЬЧУК Богдан
08
Донецька область
1:22.49
II

3
+4.32
4 ЯРМІСТИЙ-САКАЛО Нікіта
07
Чернівецька область
1:18.17
II

1

5 ПРОЦЕНКО Павло
07
Миколаївська область
1:28.04
III

6
+9.87
6 УКРАІНЕЦЬ Тихон
08
Івано-Франківська область
1:23.29
III

5
+5.12

Заплив 3
(Старт: 13:52:07:27)
1 БЕРЛАДИН Володимир
07
Львівська область
Д/К


4

2 ПРИМАЧЕНКО Дмитро
08
м. Київ (2 к)
1:16.85
II

1

3 ТКАЧУК Олександр
07
Тернопільська область
1:20.25
II

5
+3.40
4 БІЛЯК Остап
09
Львівська область
1:19.43
II

2
+2.58
5 ЯСТРЕМСЬКИЙ Сергій
07
Тернопільська область
Д/К


6

6 ЛИЧУК Олександр
07
Тернопільська область
1:19.55
II

3
+2.70

Заплив 4
(Старт: 13:55:06:44)
1 РОМАНЕНКО Іван
07
Київська область
1:19.44
II

3
+4.93
2 ПОПОВИЧ Ростислав
07
Чернівецька область
1:20.17
II

5
+5.66
3 РОМАНЧУК Іван
07
Рівненська область
1:16.47
II

2
+1.96
4 БІЛЕНКО Артем
07
Донецька область
1:14.51
II

1

5 КЛОЦ Іван
07
Кіровоградська область
1:20.07
II

4
+5.56
6 ПОТАПОВ Артем
07
Хмельницька область
1:20.38
II

6
+5.87

Заплив 5
(Старт: 13:56:59:65)
1 ПРИЙМАК Данило
08
Львівська область
1:17.05
II

3
+1.90
2 ПЕТЬКО Богдан
07
Вінницька область
1:17.19
II

4
+2.04
3 КРАВЧЕНКО Михайло
07
Полтавська область
1:16.34
II

2
+1.19
4 ОВЧАРЕНКО Егор
07
Харківська область (2 к)
1:18.97
II

6
+3.82
5 ЖУКОВ Дмитро
08
Дніпропетровська область (o)
1:15.15
II

1

6 КРИМКОВСЬКИЙ Данило
07
Волинська область
1:18.60
II

5
+3.45

Заплив 6
(Старт: 13:58:53:05)
1 ГОТВЯНСЬКИЙ Єгор
08
Сумська область
Н/С




2 КИЯЩЕНКО Станіслав
08
Харківська область
1:16.46
II

4
+2.31
3 ЖУРАВЛЬОВ В'ячеслав
07
Миколаївська область
1:14.24
II

2
+0.09
4 ЛЕВЧЕНКО Роман
08
м. Київ
1:14.60
II

3
+0.45
5 ЛУСТЮК Артем
07
Рівненська область
Д/К


1

6 БІРЮЧЕНСЬКИЙ Ігор
07
м. Київ
1:16.46
II

4
+2.31

Заплив 7
(Старт: 14:01:56:33)
1 МАТИЦИН Максим
07
Дніпропетровська область (2 к)
1:12.11
I

3
+4.04
2 БУРЛАКА Арсеній
07
Одеська область
1:11.89
I

2
+3.82
3 ЛЬВУТІН Лев
07
Запорізька область
1:08.07
кмс

1

4 ДЬОМА Артем
07
Одеська область
1:12.17
I

4
+4.10
5 МІШИН Михайло
07
Дніпропетровська область
1:14.06
II

5
+5.99
6 ШУМІЛОВ Гліб
07
Львівська область
1:15.36
II

6
+7.29


4x50 м комбінована - змішана
Рекорди
Рекорд України1:39.48Стандартний час

Юніорський Рекорд України1:52.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:59.83Стандартний час

Вище досягнення України1:59.83Стандартний час
 
Заплив 1
(Старт: 14:05:21:54)
1 ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Хмельницька область
2:20.99


4
+13.74

Пилипчук Вероніка , Потапов Артем , Мараховський Руслан , Дуцька Софія
2 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Житомирська область
2:18.43


3
+11.18

Білецьки Миколай , Романчук Ярослав , Кузьома Ксенія , Боровицька Анастасія
3 МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Миколаївська область
Н/С





Філімонова Ольга , Журавльов В'ячеслав , Ткаченко Катерина , Кулик Артур
4 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Сумська область
2:16.03


2
+8.78

Коломієць Кирило , Біда Святослав , Коваленко Вікторія , Дашкіна Марія
5 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Вінницька область
2:07.25


1


Грушко Денис , Петько Богдан , Ткаченко Анна , Стукова Євгенія
6








Заплив 2
(Старт: 14:09:03:30)
1 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Харківська область (2 к)
2:09.46


4
+2.63

Герасименко Леонід , Павлішина Марія , Чуб Володимир , Брякіна Яна
2 М. КИЇВ (2 К)
[14]
м. Київ (2 к)
2:10.89


5
+4.06

Лазаренко Олеся , Чиж Анна , Власюк Олександр , Власов Іван
3 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Івано-Франківська область
2:14.49


6
+7.66

Шумко Віталія , Тимчишин Наталія , Украінець Матвій , Бурляк Олександр
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Дніпропетровська область (2 к)
2:07.44


2
+0.61

Шевченко Богдан , Тіщенко Олеся , Мальцев Олександр , Дюк Маргарита
5 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Полтавська область
2:07.47


3
+0.64

Ткаченко Юлія , Малофеєва Кристина , Герасименко Георгій , Кравченко Михайло
6 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Запорізька область (2 к)
2:06.83


1


Щербина Ксенія , Тарасенко Яніна , Запаров Іван , Чечель Олександр

Заплив 3
(Старт: 14:12:31:81)
1 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Волинська область
Д/К


2


Притула Денис , Світлична Ольга , Потапчук Ігор , Драницька Вікторія
2 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Запорізька область
1:56.56


1


Рябова Єсєнія , Львутін Лев , Пономаренко Кіра , Шаповалов Даніл
3 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Чернівецька область
2:12.62


6
+16.06

Пижик Емілія , Власюк Валерія , Оліник Артем , Григор'Єв Олександр
4 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Кіровоградська область
2:10.57


5
+14.01

Попов Іван , Клоц Іван , Головко Владислава , Казанцева Катерина
5 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Донецька область
2:09.96


4
+13.40

Котенко Богдан , Кандибко Уляна , Біленко Артем , Безвін Юліана
6 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
2:06.45


3
+9.89

Климець Віолєтта , Поляк Сергій , Григорик Давид , Кирилюк Марія

Заплив 4
(Старт: 14:17:21:16)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Київська область
2:04.57


4
+6.40

Гержан Вероніка , Капусткіна Анна , Олевич Богдан , Маляренко Даніїл
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
1:58.18


2
+0.01

Котенко Микола , Ярова Вероніка , Михалевич Анастасія , Кравченко Микита
3 М. КИЇВ
[14]
м. Київ
1:58.17


1


Славінський Володимир , Мосякіна Софія , Ткаченко Даніїл , Чернищук Валерія
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Рівненська область
Д/К


6


Засько Валерія , Маркопольська Олександра , Регеда Марк , Лустюк Артем
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Харківська область
2:03.66


3
+5.49

Мартинов Віталій , Нікітська Емілія , Дорошенко Олександр , Бобровська Аліна
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Одеська область
2:04.85


5
+6.68

Булавченко Яна , Дьома Артем , Воробйова Поліна , Шеремет Нікіта