Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 15:18:33 *

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:24.36Дар‘я Степанюк10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:24.79Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:24.79Надія Коба25.11.2010Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:25.99Надія Коба03.12.2009Першість України
Розрядимсмк24.38мс27.00кмс28.00I30.50II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
Заплив 1
(Старт: 09:58:58:80)
1 БОРОВИЦЬКА Анастасія
08
Житомирська область
31.37
II

2
+1.05
2 МЕЛЬНИК Марія
08
м. Київ
30.32
I

1

3 ПИЛИПЧУК Вероніка
09
Хмельницька область
36.54
III

4
+6.22
4 СОБОЛЬ Діана
09
Миколаївська область
39.79
I юн

5
+9.47
5 ДОРОЩЕНКО Дарія
09
Житомирська область
34.47
III

3
+4.15
6








Заплив 2
(Старт: 10:00:11:41)
1 ЯРОВА Вероніка
08
Дніпропетровська область
31.56
II

1

2 ТКАЧЕНКО Катерина
09
Миколаївська область
33.36
II

3
+1.80
3 БЕЗВІН Юліана
08
Донецька область
32.31
II

2
+0.75
4 БРУЦЬКА Анастасія
10
Миколаївська область
35.77
III

6
+4.21
5 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
33.83
II

4
+2.27
6 МАРШЕВСЬКА Анжеліка
08
Миколаївська область
35.76
III

5
+4.20

Заплив 3
(Старт: 10:01:09:37)
1 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
31.92
II

2
+0.46
2 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
32.41
II

4
+0.95
3 ВІДЛОГА Анна
09
Запорізька область (2 к)
32.22
II

3
+0.76
4 СТЕЦЕНКО Катерина
08
Полтавська область
Д/К


6

5 ДУЦЬКА Софія
08
Хмельницька область
33.25
II

5
+1.79
6 МАЛОФЕЄВА Кристина
08
Полтавська область
31.46
II

1


Заплив 4
(Старт: 10:02:20:32)
1 РЕКЕДА Рада
08
Одеська область (2 к)
32.74
II

5
+2.64
2 МОРОЩУК Анастасія
08
м. Київ (2 к)
30.10
I

1

3 ХНИКІНА Єлізавета
08
Вінницька область
32.50
II

3
+2.40
4 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська область
32.46
II

2
+2.36
5 ЮПАТКІНА Марія
08
Рівненська область
33.37
II

6
+3.27
6 СИМОНЮК Тетяна
08
Рівненська область
32.67
II

4
+2.57

Заплив 5
(Старт: 10:03:19:21)
1 ТИМОЩУК Антоніна
08
Рівненська область (2 к)
31.27
II

4
+2.04
2 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька область
29.23
I

1

3 ТИМОШЕНКОВА Мартіна
08
Рівненська область (2 к)
30.54
II

2
+1.31
4 ПРИЛУЦЬКА Мирослава
09
Харківська область (2 к)
31.52
II

5
+2.29
5 ІВОЛГА Крістіна
08
Рівненська область (2 к)
31.14
II

3
+1.91
6 ФІЛІМОНОВА Ольга
10
Миколаївська область
32.68
II

6
+3.45

Заплив 6
(Старт: 10:04:21:42)
1 МАРЧУК Мар'яна
08
Волинська область
30.95
II

2
+0.27
2 ДАШКІНА Марія
08
Сумська область
31.56
II

4
+0.88
3 СИДОРЧЕНКО Катерина
09
Дніпропетровська область (2 к)
30.68
II

1

4 ЄРМАКОВА Анна
09
Вінницька область
31.25
II

3
+0.57
5 ПІШОХА Поліна
08
Харківська область (2 к)
32.71
II

6
+2.03
6 ТИМЧИШИН Наталія
08
Івано-Франківська область
32.16
II

5
+1.48

Заплив 7
(Старт: 10:05:17:11)
1 ДЮК Маргарита
08
Дніпропетровська область (2 к)
31.52
II

5
+1.51
2 МОРОЗ Катерина
09
Волинська область
31.99
II

6
+1.98
3 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
30.15
I

2
+0.14
4 ШУДРЕНКО Катерина
09
Харківська область (2 к)
30.52
II

3
+0.51
5 СКИБА Олеся
08
Тернопільська область
30.68
II

4
+0.67
6 МАСЛОВА Крістіна
08
Київська область
30.01
I

1


Заплив 8
(Старт: 10:06:12:08)
1 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
30.35
I

5
+0.60
2 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська область
30.01
I

2
+0.26
3 ЧИЖ Анна
08
м. Київ (2 к)
30.19
I

3
+0.44
4 БІЛЕЦЬКА Ангеліна
08
Полтавська область
30.20
I

4
+0.45
5 ПИЖИК Емілія
09
Чернівецька область
30.92
II

6
+1.17
6 РЕЗНІК Єлизавета
08
м. Київ (2 к)
29.75
I

1


Заплив 9
(Старт: 10:07:07:63)
1 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська область
29.59
I

1

2 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська область
29.67
I

2
+0.08
3 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
30.47


5
+0.88
4 ГОЛОВАЦЬКА Софія
08
Волинська область
30.15
I

4
+0.56
5 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
30.09
I

3
+0.50
6 АНЯГХАЛОБА Блесін
08
Харківська область (2 к)
30.52
II

6
+0.93

Заплив 10
(Старт: 10:08:04:27)
1 ТІМКОВСЬКА Аріна
09
Харківська область
30.22
I

6
+0.87
2 БРЯКІНА Яна
08
Харківська область (2 к)
29.97
I

5
+0.62
3 ПОЛЯШЕНКО Маргарита
08
Харківська область
29.49
I

2
+0.14
4 ЧУХНО Катерина
08
Харківська область
29.62
I

3
+0.27
5 РОСУЛ Маріана
08
Закарпатська область
29.35
I

1

6 КОЗАЧЕНКО Юлія
08
Одеська область
29.64
I

4
+0.29

Заплив 11
(Старт: 10:08:58:93)
1 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська область
28.17
I

1

2 ВОРОБЙОВА Поліна
08
Одеська область
29.52
I

4
+1.35
3 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька область (2 к)
29.59
I

5
+1.42
4 СТЕПАНЮК Валентина
08
Тернопільська область
29.72
I

6
+1.55
5 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька область
29.14
I

3
+0.97
6 ШМІДТ Анна
08
м. Київ
29.07
I

2
+0.90

Заплив 12
(Старт: 10:10:57:48)
1 ГАЙДАЙ Єлизавета
08
Дніпропетровська область
29.55
I

6
+2.28
2 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
28.20
I

3
+0.93
3 ЧЕРНИЩУК Валерія
08
м. Київ
27.27
кмс

1

4 МІЛЮТІНА Ірина
09
Запорізька область
29.04
I

5
+1.77
5 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька область
27.81
кмс

2
+0.54
6 МІЕЖЕТІТЕ Єлєна
08
Київська область
29.01
I

4
+1.74


50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:20.96Андрій Говоров27.08.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:21.32Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:22.39Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:24.11Ілля Підвальний04.11.2012Першість України
Розрядимсмк21.39мс23.50кмс24.50I26.00II29.50III33.50I юн38.00II юн43.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:12:19:03)
1







2 БІЛЕЦЬКИ Миколай
07
Житомирська область
29.05
II

2
+0.23
3 КУЛИК Артур
07
Миколаївська область
28.82
II

1

4 МАКАГОН Іммануіл
05
Сьєрра-Леоне
29.18

п/к
3
+0.36
5







6








Заплив 2
(Старт: 10:13:16:63)
1







2 ДУЛІН Владислав
08
Чернівецька область
32.29
III

3
+2.67
3 МІРОШНИЧЕНКО Максим
08
Миколаївська область
32.29
III

3
+2.67
4 ЖУКОВ Дмитро
08
Дніпропетровська область (o)
29.62
III

1

5 КУЧЕРЕНКО Костянтин
08
Миколаївська область
32.08
III

2
+2.46
6








Заплив 3
(Старт: 10:14:15:57)
1 КУЧЕРЕНКО Ярослав
07
Чернівецька область
29.48
II

1

2 РОМАНЧУК Іван
07
Рівненська область
30.10
III

3
+0.62
3 ТКАЧУК Олександр
07
Тернопільська область
30.06
III

2
+0.58
4 МОРОЗ Кирило
10
Донецька область
30.62
III

5
+1.14
5 БЕРЛАДИН Володимир
07
Львівська область
30.28
III

4
+0.80
6 ДРОЖЖИН Іван
07
Луганська область
31.55
III

6
+2.07

Заплив 4
(Старт: 10:15:11:80)
1 ІЩЕНКО Єгор
09
Київська область
29.94
III

3
+1.41
2 УКРАІНЕЦЬ Тихон
08
Івано-Франківська область
28.53
II

1

3 КОВАЛЬЧУК Богдан
08
Донецька область
31.33
III

6
+2.80
4 МАЛЬЦЕВ Євген
08
Миколаївська область
30.27
III

5
+1.74
5 ПОПОВИЧ Роман
08
Тернопільська область
29.77
III

2
+1.24
6 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
29.96
III

4
+1.43

Заплив 5
(Старт: 10:16:09:09)
1 ДУШИНСЬКИЙ Андрій
08
Чернівецька область
30.30
III

6
+1.28
2 КІЦАК Анатолій
10
Чернівецька область
30.25
III

5
+1.23
3 РОМАНЧУК Ярослав
07
Житомирська область
29.25
II

2
+0.23
4 ПРИМАЧЕНКО Дмитро
08
м. Київ (2 к)
29.02
II

1

5 РЕШЕТИЛО Олександр
08
Івано-Франківська область
29.77
III

3
+0.75
6 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Артем
07
м. Київ (2 к)
30.24
III

4
+1.22

Заплив 6
(Старт: 10:17:06:64)
1 УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
27.56
II

1

2 ЛИЧУК Олександр
07
Тернопільська область
27.95
II

2
+0.39
3 ГРЕКОВ Єгор
08
Чернівецька область
30.46
III

5
+2.90
4 ПРОЦЕНКО Павло
07
Миколаївська область
29.56
III

3
+2.00
5 КОРОЛЬ Натан
07
Донецька область
30.65
III

6
+3.09
6 РОЗМЕТАНЮК Семен
08
Івано-Франківська область
29.98
III

4
+2.42

Заплив 7
(Старт: 10:18:03:12)
1 ЯСТРЕМСЬКИЙ Сергій
07
Тернопільська область
28.36
II

3
+0.82
2 БІРЮЧЕНСЬКИЙ Ігор
07
м. Київ
28.07
II

2
+0.53
3 ФОМІН Артем
07
Кіровоградська область
29.30
II

5
+1.76
4 КОРОТІН Артем
08
Кіровоградська область
Д/К


6

5 ЯРМІСТИЙ-САКАЛО Нікіта
07
Чернівецька область
27.54
II

1

6 ВОЛОШКО Богдан
08
Донецька область
29.08
II

4
+1.54

Заплив 8
(Старт: 10:19:50:03)
1 ДЕНИСЕНКО Антон
08
Рівненська область (2 к)
28.46
II

1

2 ФОКІН Михайло
07
Одеська область (2 к)
28.66
II

3
+0.20
3 БІДА Святослав
07
Сумська область
28.63
II

2
+0.17
4 БОКАРЬОВ Артем
07
Львівська область
29.06
II

5
+0.60
5 КЛОЦ Іван
07
Кіровоградська область
28.95
II

4
+0.49
6 САЙДАКОВ Єгор
07
Чернівецька область
29.35
II

6
+0.89

Заплив 9
(Старт: 10:20:46:69)
1 РОМАНЧУК Остап
07
Львівська область
28.41
II

3
+0.25
2 САФОНОВ Артем
07
Київська область
28.16
II

1

3 КИЯЩЕНКО Станіслав
08
Харківська область
28.77
II

6
+0.61
4 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07
Житомирська область
28.70
II

5
+0.54
5 ПРИЙМАК Данило
08
Львівська область
28.21
II

2
+0.05
6 ХАЛАЙДЖІ Артем
07
Київська область
28.67
II

4
+0.51

Заплив 10
(Старт: 10:21:44:77)
1 КЛУШИН Іван
07
Сумська область
28.09
II

1

2 РОСТОРГУЙ Єгор
07
Харківська область (2 к)
28.20
II

2
+0.11
3 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07
Хмельницька область
28.35
II

3
+0.26
4 НИЖНИК Дмитро
07
Волинська область
28.43
II

5
+0.34
5 ПОПОВ Іван
08
Кіровоградська область
29.40
II

6
+1.31
6 ГЕРАСИМЕНКО Леонід
07
Харківська область (2 к)
28.38
II

4
+0.29

Заплив 11
(Старт: 10:23:25:72)
1 СОЛОМАХА Артем
07
Вінницька область
28.18
II

4
+0.64
2 РОДІОНОВ Антон
08
Дніпропетровська область (2 к)
27.74
II

3
+0.20
3 САВРЕЙ Максим
08
Київська область
28.24
II

5
+0.70
4 ТАРНАВСЬКИЙ Назарій
07
Волинська область
27.56
II

2
+0.02
5 ШТИМАК Максим
07
Закарпатська область
27.54
II

1

6 ДЬОМА Артем
07
Одеська область
Н/С





Заплив 12
(Старт: 10:24:25:23)
1 ПАНЧУК Дмитро
08
Волинська область
27.42
II

3
+0.26
2 ВЛАСОВ Іван
07
м. Київ (2 к)
27.22
II

2
+0.06
3 ЛИЗЕНЬ Лука
07
Тернопільська область
27.16
II

1

4 ЯРОВИЙ Євгеній
08
Сумська область
27.45
II

4
+0.29
5 ДУРАВКИН Кирило
07
Донецька область
27.80
II

5
+0.64
6 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
27.87
II

6
+0.71

Заплив 13
(Старт: 10:25:26:66)
1 КОТЕНКО Богдан
09
Донецька область
27.47
II

4
+0.68
2 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
28.25
II

6
+1.46
3 ЗЯЗІН Дмитро
07
Закарпатська область
27.11
II

2
+0.32
4 ВРАБЕЛЬ Максим
07
Закарпатська область
26.79
II

1

5 БЕБЕШКО Богдан
08
м. Київ
27.75
II

5
+0.96
6 БАЗАН Микола
08
Одеська область
27.31
II

3
+0.52

Заплив 14
(Старт: 10:26:23:14)
1 БУРЛАКА Гліб
07
м. Київ
26.58
II

2
+0.03
2 КОРСАК Володимир
07
Одеська область (2 к)
27.17
II

6
+0.62
3 БОНДАРЕНКО Дмитро
07
Рівненська область
26.55
II

1

4 АВІЛОВ Алєксєй
07
Одеська область
27.06
II

5
+0.51
5 БРОДЗЯК Дмитро
08
Тернопільська область
27.05
II

4
+0.50
6 ФЕСУНЕНКО Ілья
07
Львівська область
26.82
II

3
+0.27

Заплив 15
(Старт: 10:27:22:41)
1 ГРИЦЮК Максим
08
Рівненська область (2 к)
27.08
II

5
+1.14
2 ЛЬВУТІН Лев
07
Запорізька область
27.64
II

6
+1.70
3 ЖУРАВЛЬОВ В'ячеслав
07
Миколаївська область
26.89
II

4
+0.95
4 ВЛАСЕНКО Тимофій
07
Харківська область
25.94
I

1

5 МАЛЬЦЕВ Олександр
07
Дніпропетровська область (2 к)
26.07
II

2
+0.13
6 МАЛЯРЕНКО Даніїл
07
Київська область
26.49
II

3
+0.55

Заплив 16
(Старт: 10:28:28:22)
1 ЗОЗУЛЯ Ілля
08
Харківська область
25.71
I

3
+0.55
2 КЛІНДУХОВ Максим
08
Дніпропетровська область
25.73
I

4
+0.57
3 ЖИВАГА Єгор
07
Дніпропетровська область
25.39
I

2
+0.23
4 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир
07
м. Київ
25.16
I

1

5 ЧЕЧЕЛЬ Олександр
08
Запорізька область (2 к)
26.30
II

5
+1.14
6 ПРИТУЛА Денис
07
Волинська область
26.81
II

6
+1.65

Заплив 17
1 ДОРОШЕНКО Олександр
07
Харківська область
25.71
I

6
+1.11
2 СОЛОВЙОВ Ігор
07
Запорізька область
25.22
I

4
+0.62
3 ШАПОВАЛОВ Даніл
07
Запорізька область
24.60
I

1

4 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська область
25.35
I

5
+0.75
5 КРАВЧЕНКО Микита
07
Дніпропетровська область
25.18
I

3
+0.58
6 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська область
25.09
I

2
+0.49


400 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:27.83Яна Клочкова19.01.2002Кубок світу

Юніорський Рекорд України4:32.32Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:32.32Яна Клочкова01.04.1999Чемпіонат світу

Вище досягнення України4:50.14Анна Євчак10.03.2008Першість України
Розрядимсмк4:35.70мс5:02.00кмс5:19.00I5:44.00II6:24.00III7:15.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:30:47:33)
1







2 МОСЯКІНА Софія
08
м. Київ
5:37.43
I

1

3 САВЧЕНКО Олександра
08
Рівненська область
5:44.28
II

2
+6.85
4 КУЗЬОМА Ксенія
08
Житомирська область
5:54.39
II

3
+16.96
5







6








Заплив 2
(Старт: 11:37:33:87)
1 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська область
5:55.85
II

5
+34.08
2 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08
Рівненська область
5:21.77
I

1

3 КАНДИБКО Уляна
08
Донецька область
5:31.34
I

2
+9.57
4 КУЛІКОВА Ганна
09
Харківська область
5:43.80
I

3
+22.03
5 ЛІЩУК Лідія
08
Рівненська область
5:49.01
II

4
+27.24
6








Заплив 3
(Старт: 11:44:55:18)
1 ВЕЛЬМОЖКО Софія
08
Запорізька область
5:33.83
I

5
+36.73
2 ЧЕРЕМИСІНА Анна
08
Дніпропетровська область
5:23.90
I

3
+26.80
3 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08
Дніпропетровська область
4:57.10
мс

1

4 ТРАЧУК Влада
08
Рівненська область
5:15.10
кмс

2
+18.00
5 КОБКА Олександра
08
Запорізька область
5:31.18
I

4
+34.08
6 ЄПІФАНОВА Марія
09
Дніпропетровська область
5:35.92
I

6
+38.82


400 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України4:07.39Максим Шемберев22.11.2012Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:12.78Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:22.77Сергій Варварук08.03.2011Кубок міського Голови

Вище досягнення України4:37.25Ілля Підвальний04.11.2012Першість України
Розрядимсмк4:07.47мс4:34.00кмс4:50.00I5:13.00II5:49.00III6:36.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:51:31:10)
1 КЛУШИН Іван
07
Сумська область
5:47.30
II

4
+34.91
2 ЛАВРИНЮК Андрій
08
м. Київ (2 к)
5:23.81
II

2
+11.42
3 ДЬОМА Артем
07
Одеська область
5:12.39
I

1

4 ДУЛЮК Назар
08
Рівненська область (2 к)
5:24.40
II

3
+12.01
5 РЕШЕТИЛО Олександр
08
Івано-Франківська область
5:50.43
III

5
+38.04
6








Заплив 2
(Старт: 11:58:57:95)
1 ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб
07
Рівненська область (2 к)
5:12.19
I

5
+18.67
2 МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
5:07.35
I

4
+13.83
3 ТКАЧЕНКО Даніїл
07
м. Київ
4:59.74
I

2
+6.22
4 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська область
4:53.52
I

1

5 БІЛЕНКО Артем
07
Донецька область
5:00.58
I

3
+7.06
6 САФРОНЮК Артем
08
Рівненська область (2 к)
5:22.22
II

6
+28.70


200 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:08.04Яна Клочкова26.01.2003Кубок світу

Юніорський Рекорд України2:13.57Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.29Юлія Нагорська10.11.2007Кубок світу

Вище досягнення України2:15.87Юлія Нагорська06.11.2006Кубок України
Розрядимсмк2:08.60мс2:20.50кмс2:28.50I2:39.00II2:57.00III3:20.00I юн3:47.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:05:36:75)
1







2 ШАЦЬКА Єва
09
Донецька область
3:14.43
III

2
+14.20
3 ДАШКІНА Марія
08
Сумська область
3:16.69
III

3
+16.46
4 КОВАЛЕНКО Вікторія
09
Сумська область
3:00.23
III

1

5







6








Заплив 2
(Старт: 12:09:24:17)
1







2 ШЕВЧЕНКО Надя
08
Полтавська область
2:48.16
II

1

3 ЛЮТАК Анна
08
Івано-Франківська область
2:59.75
III

3
+11.59
4 ВІДЛОГА Анна
09
Запорізька область (2 к)
2:50.82
II

2
+2.66
5 ТКАЧЕНКО Катерина
09
Миколаївська область
3:01.27
III

4
+13.11
6








Заплив 3
(Старт: 12:13:44:71)
1 КОЛОСІНСЬКА Маргарита
08
м. Київ
2:41.10
II

5
+19.75
2 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська область
2:24.50
кмс

2
+3.15
3 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08
Запорізька область
2:26.22
кмс

3
+4.87
4 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08
Дніпропетровська область
2:21.35
кмс

1

5 МАРТІ Кіра
09
Запорізька область
2:33.58
I

4
+12.23
6 КУЛІКОВА Ганна
09
Харківська область
2:49.97
II

6
+28.62


200 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:53.34Денис Силантьєв13.12.2001Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:54.76Ігор Трояновський06.12.2019Чемпіонат Європи

Юнацький Рекорд України1:58.15Ігор Трояновський09.11.2018Кубок України

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов1976
Розрядимсмк1:54.21мс2:05.00кмс2:12.00I2:22.00II2:39.00III3:00.00I юн3:23.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:17:36:98)
1







2 КРАСИНСЬКИЙ Владислав
08
Житомирська область
Д/К


2

3 ОЛІНИК Артем
07
Чернівецька область
2:33.96
II

1

4 ГРЕКОВ Єгор
08
Чернівецька область
2:51.37
III

3
+17.41
5







6








Заплив 2
(Старт: 12:21:05:19)
1 ЧУБ Володимир
09
Харківська область (2 к)
2:37.91
II

2
+7.30
2 ЯРОВИЙ Євгеній
08
Сумська область
2:45.25
III

3
+14.64
3 БЕБЕШКО Богдан
08
м. Київ
2:47.56
III

5
+16.95
4 ГЕРАСИМЕНКО Георгій
08
Полтавська область
2:30.61
II

1

5 ТКАЧЕНКО Родіон
08
Полтавська область
2:47.50
III

4
+16.89
6








Заплив 3
(Старт: 12:24:28:65)
1 УКРАІНЕЦЬ Матвій
08
Івано-Франківська область
2:34.27
II

3
+2.47
2 РЕГЕДА Марк
08
Рівненська область
2:34.09
II

2
+2.29
3 ЧЕБАН Артем
07
Одеська область
2:31.80
II

1

4 ЗАПАРОВ Іван
08
Запорізька область (2 к)
2:39.53
III

5
+7.73
5 ХРИСТОНЬКО Олег
08
Івано-Франківська область
2:40.85
III

6
+9.05
6 ВЛАСЮК Олександр
08
м. Київ (2 к)
2:39.29
III

4
+7.49

Заплив 4
(Старт: 12:27:44:88)
1 РОДІОНОВ Антон
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:32.28
II

4
+9.45
2 РАДЧЕНКО Ілля
07
Сумська область
2:24.60
II

3
+1.77
3 ГРИГОРИК Давид
08
Закарпатська область
2:35.41
II

6
+12.58
4 БАЛАНДІН Владислав
07
Запорізька область
2:24.03
II

2
+1.20
5 ОЛЕВИЧ Богдан
07
Київська область
2:22.83
II

1

6 СИНЯЩОК Федір
08
м. Київ
Д/К


5


Заплив 5
(Старт: 12:32:19:69)
1 ДІДИК Георгій
07
Закарпатська область
2:20.59
I

4
+8.95
2 ШАКУЛА Володимир
07
Дніпропетровська область
2:15.68
I

2
+4.04
3 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська область
2:11.64
кмс

1

4 МЕЛЕШКО Ігор
08
Запорізька область
2:17.76
I

3
+6.12
5 МАЛИШ Денис
08
Дніпропетровська область
2:25.48
II

6
+13.84
6 ЖИВАГА Єгор
07
Дніпропетровська область
2:21.76
I

5
+10.12


200 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:59.35Дарина Зевіна26.08.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України2:02.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.61Дарина Зевіна17.12.2010Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.00Марина Колесникова08.11.2014Міжнародні змагання
Розрядимсмк2:06.61мс2:20.00кмс2:29.00I2:40.00II2:58.00III3:22.00I юн3:49.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:36:00:00)
1







2 БАЗЮК Радміла
08
Тернопільська область
2:50.92
II

3
+11.01
3 МЕЛЬНИК Марія
08
м. Київ
2:39.91
I

1

4 ФРОЛОВА Владислава
08
м. Київ (2 к)
2:39.94
I

2
+0.03
5







6








Заплив 2
(Старт: 12:39:47:63)
1 ПИЛИПЧУК Вікторія
09
Хмельницька область
Д/К


5

2 ЗУБОВСЬКА Аліна
09
Київська область
2:51.68
II

3
+9.72
3 ШУМКО Віталія
08
Івано-Франківська область
2:41.96
II

1

4 ПРОНЧАКОВА Вікторія
11
Донецька область
2:47.85
II

2
+5.89
5 ГІРАК Тетяна
08
Львівська область
2:53.18
II

4
+11.22
6








Заплив 3
(Старт: 12:44:51:35)
1 ЧЕРНИШ Анастасія
08
м. Київ (2 к)
Д/К


3

2 ГАБРУСЬ Марія
09
Закарпатська область
2:46.17
II

4
+5.18
3 БУЛАВЧЕНКО Яна
09
Одеська область
2:40.99
II

1

4 КАРАЗЕЙ Дарья
09
Одеська область
2:41.23
II

2
+0.24
5 ШЕВЧЕНКО Марія
08
Полтавська область
2:49.28
II

5
+8.29
6 ПИЛИПЧУК Анастасія
08
Тернопільська область
2:52.04
II

6
+11.05

Заплив 4
(Старт: 12:49:52:29)
1 ЮРКУНАЙТЕ Єва
09
Дніпропетровська область (o)
2:36.21


2
+1.31
2 ЮПАТКІНА Марія
08
Рівненська область
2:37.58
I

3
+2.68
3 КОНОНЧУК Ліза
08
Рівненська область
2:34.90
I

1

4 ЛАЗАРЕНКО Олеся
08
м. Київ (2 к)
2:38.06
I

4
+3.16
5 ФОКІНА Єлизавета
08
Дніпропетровська область (o)
2:42.58
II

6
+7.68
6 БОБКО Уляна
09
Тернопільська область
2:42.16
II

5
+7.26

Заплив 5
(Старт: 12:53:27:74)
1 ГЕРЖАН Вероніка
08
Київська область
2:35.73
I

2
+1.06
2 РОДІНА Вероніка
08
Дніпропетровська область (2 к)
2:37.20
I

4
+2.53
3 ЛЮТАК Надія
08
Івано-Франківська область
2:40.04
II

5
+5.37
4 ТАРАСЕНКО Яніна
08
Запорізька область (2 к)
2:34.67
I

1

5 ПИЖИК Емілія
09
Чернівецька область
2:36.75
I

3
+2.08
6 БАБІЄЧКО Дар'я
08
Львівська область
2:41.70
II

6
+7.03

Заплив 6
(Старт: 12:56:59:31)
1 ЗАСЬКО Валерія
08
Рівненська область
2:30.63
I

1

2 ТІЩЕНКО Крістіна
08
Дніпропетровська область
2:33.88
I

5
+3.25
3 КЛИМЕЦЬ Віолєтта
09
Закарпатська область
2:33.14
I

4
+2.51
4 БОРЮШКІНА Поліна
08
Харківська область
2:31.28
I

2
+0.65
5 БАРАБАШ Софія
10
м. Київ
2:32.98
I

3
+2.35
6 ТКАЧЕНКО Анна
08
Вінницька область
2:35.51
I

6
+4.88

Заплив 7
(Старт: 13:01:01:09)
1 ГОЛОВКО Владислава
08
Кіровоградська область
2:33.26
I

5
+8.14
2 ГЛУЩЕНКО Варвара
08
Рівненська область
2:25.12
кмс

1

3 ТКАЧЕНКО Юлія
09
Полтавська область
2:26.74
кмс

2
+1.62
4 БОБРОВСЬКА Аліна
08
Харківська область
2:27.35
кмс

3
+2.23
5 РЯБОВА Єсєнія
08
Запорізька область
2:32.82
I

4
+7.70
6 НАЗАРЕНКО Анастасія
09
Київська область
2:33.43
I

6
+8.31


200 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:53.88Антон Бугайов08.12.2005Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:56.75Марко Хотинецький08.11.2018Кубок України

Юнацький Рекорд України2:00.16Сергій Варварук07.03.2011Кубок міського Голови

Вище досягнення України2:02.39Андрій Хлопцов13.10.2013Кубок світу
Розрядимсмк1:52.78мс2:05.50кмс2:12.00I2:22.00II2:39.00III3:00.00I юн3:23.00
 
Заплив 1
(Старт: 13:05:29:51)
1







2 ЛЕВЧЕНКО Роман
08
м. Київ
2:23.51
II

1

3 СИНЮГІН Михайло
11
Запорізька область (о)
2:44.65
III

3
+21.14
4 ПОДКОПАЄВ Тимофій
07
Київська область
2:35.57
II

2
+12.06
5







6








Заплив 2
(Старт: 13:09:02:80)
1 КАРАБАН Іван
08
Луганська область
2:38.24
II

3
+6.19
2 ГРУШКО Денис
07
Вінницька область
Д/К


5

3 СТАРОУШНИК Віталій
07
Тернопільська область
2:33.07
II

2
+1.02
4 ТУРПІТЬКО Артем
09
Донецька область
2:32.05
II

1

5 КОЛОМІЄЦЬ Кирило
07
Сумська область
2:40.19
III

4
+8.14
6 МОРОЗ Кирило
10
Донецька область
2:44.67
III

6
+12.62

Заплив 3
(Старт: 13:14:49:64)
1 ЛАВРИНЮК Андрій
08
м. Київ (2 к)
2:31.39
II

2
+2.95
2 ТКАЧЕНКО Андрій
08
Івано-Франківська область
2:32.46
II

4
+4.02
3 СОЛОМАХА Артем
07
Вінницька область
2:32.05
II

3
+3.61
4 ВАЛЕР Тимофій
08
Рівненська область (2 к)
2:28.44
II

1

5 БУРЛЯК Олександр
08
Івано-Франківська область
2:33.20
II

5
+4.76
6 ПОПОВ Іван
08
Кіровоградська область
2:43.79
III

6
+15.35

Заплив 4
(Старт: 13:18:27:36)
1 ШЕВЧЕНКО Богдан
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:20.40
I

1

2 АНТОНЮК Олександр
07
Вінницька область
2:28.73
II

4
+8.33
3 КВАША Костянтин
08
Одеська область (2 к)
2:26.53
II

2
+6.13
4 ДЕНИСЕНКО Антон
08
Рівненська область (2 к)
2:28.26
II

3
+7.86
5 РОМАНЕНКО Євгеній
07
Кіровоградська область
2:29.26
II

5
+8.86
6 СТЕПАСЮК Едуард
07
Рівненська область (2 к)
2:29.90
II

6
+9.50

Заплив 5
(Старт: 13:21:46:16)
1 ШУМІЛОВ Гліб
07
Львівська область
2:32.38
II

6
+11.43
2 ПОГРІБНИЙ Данило
08
Полтавська область
2:25.04
II

2
+4.09
3 ШИРІКОВ Герман
07
Рівненська область
2:20.95
I

1

4 СТАНКОВ Владислав
07
Одеська область (2 к)
2:28.04
II

4
+7.09
5 БАЗАН Микола
08
Одеська область
2:25.37
II

3
+4.42
6 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька область
2:28.57
II

5
+7.62

Заплив 6
(Старт: 13:25:05:80)
1 ГЕРАСИМЕНКО Леонід
07
Харківська область (2 к)
2:21.36
I

2
+3.39
2 БЛАЩУК Данііл
07
Полтавська область
2:23.90
II

4
+5.93
3 ПИРОГОВ Данило
07
Дніпропетровська область
2:17.97
I

1

4 ПРИТУЛА Денис
07
Волинська область
2:27.19
II

6
+9.22
5 ПОТАПЧУК Ігор
07
Волинська область
2:23.08
II

3
+5.11
6 ЧОБОТ Артем
07
Харківська область (2 к)
2:25.81
II

5
+7.84

Заплив 7
(Старт: 13:30:33:57)
1 БЕРКОВ Максим
07
Одеська область
2:21.79
I

5
+12.77
2 ЧОРНИЙ Олександр
07
Запорізька область
2:16.89
I

3
+7.87
3 ЦИПАН Давид
07
Рівненська область
2:11.75
кмс

2
+2.73
4 МАРТИНОВ Віталій
08
Харківська область
2:09.02
кмс

1

5 СЛАВІНСЬКИЙ Володимир
07
м. Київ
2:17.67
I

4
+8.65
6 КРАЄВСЬКИЙ Дмитро
07
Дніпропетровська область (2 к)
2:22.57
II

6
+13.55


400 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:01.26Яна Клочкова06.04.2002Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України4:05.12Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:08.37Валерія Підлісна02.11.2010Кубок світу

Вище досягнення України4:16.16Ольга Береснєва14.11.1999Міжнародні змагання
Розрядимсмк4:05.06мс4:30.00кмс4:44.00I5:07.00II5:42.00III6:27.00I юн7:27.00
 
Заплив 1
(Старт: 14:03:57:05)
1 ЩЕРБИНА Ксенія
08
Запорізька область (2 к)
5:02.85
I

6
+29.06
2 КИРИЛЮК Марія
08
Закарпатська область
4:39.01
кмс

2
+5.22
3 ГЛУЩЕНКО Варвара
08
Рівненська область
4:40.91
кмс

3
+7.12
4 МИХАЛЕВИЧ Анастасія
09
Дніпропетровська область
4:33.79
кмс

1

5 ГУБЧЕНКО Олександра
09
Запорізька область (2 к)
4:53.64
I

4
+19.85
6 ГОНЧАРЕНКО Марія
08
Харківська область
4:55.04
I

5
+21.25

Заплив 2
(Старт: 14:09:34:77)
1 ПАРАЩУК Оксана
08
Львівська область
5:02.49
I

4
+4.76
2 ДРАНИЦЬКА Вікторія
08
Волинська область
Н/С




3 КЕРШКОВА Глорія
08
м. Київ
4:59.86
I

3
+2.13
4 ДЖУРА Софія
08
м. Київ
4:57.73
I

1

5 СТУКОВА Євгенія
08
Вінницька область
5:05.15
I

5
+7.42
6 РЕЗНІК Єлизавета
08
м. Київ (2 к)
4:59.61
I

2
+1.88

Заплив 3
(Старт: 14:15:02:93)
1 СИДОРЧЕНКО Катерина
09
Дніпропетровська область (2 к)
5:04.56
I

6
+9.24
2 ЛАГУТА Рената
08
Херсонська область
4:59.94
I

3
+4.62
3 ІСЛАНКІНА Софія
08
Дніпропетровська область (2 к)
5:01.56
I

4
+6.24
4 ГРИГОР'ЄВА Дарія
08
Рівненська область (2 к)
4:55.32
I

1

5 ГОНЧАРЕНКО Вікторія
08
Одеська область
5:04.38
I

5
+9.06
6 КАЗАНЦЕВА Катерина
08
Кіровоградська область
4:57.40
I

2
+2.08

Заплив 4
(Старт: 14:20:39:42)
1 ДЮК Маргарита
08
Дніпропетровська область (2 к)
5:11.61
II

4
+15.19
2 АНЯГХАЛОБА Блесін
08
Харківська область (2 к)
5:09.70
II

3
+13.28
3 БАШАРОВА Олена
09
Полтавська область
4:56.42
I

1

4 ШУДРЕНКО Катерина
09
Харківська область (2 к)
5:08.26
II

2
+11.84
5 РЕКЕДА Рада
08
Одеська область (2 к)
5:19.18
II

5
+22.76
6 КУНДЕУС Дарія
08
Рівненська область (2 к)
5:23.25
II

6
+26.83


400 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України3:39.67Михайло Романчук25.10.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України3:51.41Кирило Гаращенко23.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України3:54.16Микола Абрамов08.11.2014Міжнародні змагання

Вище досягнення України4:06.06Микола Абрамов24.02.2013Першість України
Розрядимсмк3:42.61мс4:04.00кмс4:18.00I4:38.00II5:08.00III5:50.00I юн6:30.00
 
Заплив 1
(Старт: 14:27:37:54)
1 ТОМКІВ Артур
07
Харківська область
4:22.63
I

3
+15.15
2 КРАВЧЕНКО Микита
07
Дніпропетровська область
4:16.53
кмс

2
+9.05
3 РУБЛЬОВ Ян
07
Рівненська область
4:07.48
кмс

1

4 РАЗІНЬКОВ Артем
07
Харківська область
4:23.45
I

4
+15.97
5 АРТЮХ Ілля
08
Запорізька область (2 к)
4:30.18
I

6
+22.70
6 ГОРЬОВИЙ Микита
07
Запорізька область (2 к)
4:28.15
I

5
+20.67

Заплив 2
(Старт: 14:32:37:37)
1 ПОЛЯКОВ Олександр
08
Дніпропетровська область (2 к)
4:43.22
II

6
+12.37
2 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська область
4:32.74
I

2
+1.89
3 ВЛАСЕНКО Тимофій
07
Харківська область
4:36.09
I

3
+5.24
4 ЧЕЧЕЛЬ Олександр
08
Запорізька область (2 к)
4:39.24
II

4
+8.39
5 АВІЛОВ Алєксєй
07
Одеська область
4:39.85
II

5
+9.00
6 МАМАЛИГА Олег
08
Дніпропетровська область
4:30.85
I

1


Заплив 3
(Старт: 14:37:50:30)
1 ПАЩЕНКО Матвій
09
Дніпропетровська область (2 к)
4:36.82
I

4
+3.32
2 ФОКІН Михайло
07
Одеська область (2 к)
4:38.80
II

5
+5.30
3 БОНДАРЬ Микита
07
м. Київ
4:33.50
I

1

4 БЕРДІКОВ Станіслав
08
Харківська область
4:39.66
II

6
+6.16
5 РАДЧЕНКО Ілля
07
Сумська область
4:34.82
I

3
+1.32
6 ФЕСУНЕНКО Ілья
07
Львівська область
4:34.52
I

2
+1.02

Заплив 4
(Старт: 14:43:10:46)
1 РИКОВ Владислав
08
Харківська область (2 к)
4:40.05
II

3
+8.20
2 БЛАЩУК Данііл
07
Полтавська область
4:41.67
II

4
+9.82
3 ЛУСТЮК Артем
07
Рівненська область
4:36.76
I

2
+4.91
4 ФИЛИПІВ Данило
08
Львівська область
4:44.59
II

6
+12.74
5 ГРИГОР'ЄВ Олександр
07
Чернівецька область
4:31.85
I

1

6 ЦУРКАН Артем
07
м. Київ (2 к)
4:43.87
II

5
+12.02


4x50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:39.81Збірна України28.11.2010Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:39.81Стандартній час

Юнацький Рекорд України1:46.42Збірна ШВСМ м. Києва02.11.2015Чемпіонат України

Вище досягнення України1:49.19Збірна м. Києва10.03.2008Першість України
 
Заплив 1
(Старт: 14:49:21:01)
1 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Житомирська область
2:14.82


6
+15.06

Боровицька Анастасія , Дорощенко Дарія , Іваненко Валерія , Кузьома Ксенія
2 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Харківська область (2 к)
2:02.81


4
+3.05

Шудренко Катерина , Анягхалоба Блесін , Пішоха Поліна , Брякіна Яна
3 М. КИЇВ (2 К)
[13]
м. Київ (2 к)
1:59.76


1


Фролова Владислава , Чиж Анна , Резнік Єлизавета , Морощук Анастасія
4 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Полтавська область
2:02.53


3
+2.77

Білецька Ангеліна , Шевченко Надя , Башарова Олена , Ткаченко Юлія
5 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Запорізька область (2 к)
2:01.73


2
+1.97

Щербина Ксенія , Відлога Анна , Тарасенко Яніна , Губченко Олександра
6 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Вінницька область
2:04.89


5
+5.13

Ткаченко Анна , Єрмакова Анна , Хникіна Єлізавета , Стукова Євгенія

Заплив 2
(Старт: 14:52:42:97)
1 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[13]
Дніпропетровська область (2 к)
2:04.35


1


Дюк Маргарита , Родіна Вероніка , Ісланкіна Софія , Сидорченко Катерина
2 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Закарпатська область
Н/С





Росул Маріана , Шпонтак Анастасія , Климець Віолєтта , Кирилюк Марія
3 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Донецька область
2:08.08


4
+3.73

Кандибко Уляна , Прончакова Вікторія , Шацька Єва , Безвін Юліана
4 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Волинська область
2:05.21


2
+0.86

Світлична Ольга , Головацька Софія , Марчук Мар'яна , Мороз Катерина
5 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Івано-Франківська область
2:09.81


5
+5.46

Шумко Віталія , Лютак Надія , Лютак Анна , Тимчишин Наталія
6 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Тернопільська область
2:06.34


3
+1.99

Скиба Олеся , Бобко Уляна , Базюк Радміла , Степанюк Валентина

Заплив 3
(Старт: 14:56:02:66)
1 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Одеська область
2:00.99


6
+6.31

Гончаренко Вікторія , Козаченко Юлія , Каразей Дарья , Воробйова Поліна
2 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Харківська область
1:56.55


4
+1.87

Нікітська Емілія , Чухно Катерина , Поляшенко Маргарита , Бобровська Аліна
3 М. КИЇВ
[13]
м. Київ
1:55.22


2
+0.54

Шмідт Анна , Джура Софія , Колосінська Маргарита , Чернищук Валерія
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Дніпропетровська область
1:56.24


3
+1.56

Черемисіна Анна , Гайдай Єлизавета , Тіщенко Крістіна , Михалевич Анастасія
5 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Київська область
1:59.97


5
+5.29

Міежетіте Єлєна , Назаренко Анастасія , Зубовська Аліна , Маслова Крістіна
6 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Запорізька область
1:54.68


1


Марті Кіра , Кобка Олександра , Мілютіна Ірина , Пономаренко Кіра


4x50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:26.09Збірна України16.12.2001Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:30.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:36.24Збірна ЦС "Україна"27.11.2004Першість України

Вище досягнення України1:42.81Збірна СДЮШОР м. Луцьк01.04.2016Першість України
 
Заплив 1
(Старт: 14:59:28:14)
1







2 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Житомирська область
1:56.22


3
+4.71

Омельчук Олександр , Красинський Владислав , Романчук Ярослав , Білецьки Миколай
3 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Запорізька область (2 к)
1:51.51


1


Артюх Ілля , Запаров Іван , Горьовий Микита , Чечель Олександр
4 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Сумська область
1:52.75


2
+1.24

Яровий Євгеній , Радченко Ілля , Коломієць Кирило , Клушин Іван
5 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Вінницька область
1:57.32


4
+5.81

Соломаха Артем , Петько Богдан , Грушко Денис , Антонюк Олександр
6








Заплив 2
(Старт: 15:02:26:97)
1 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Полтавська область
1:49.61


2
+2.60

Кравченко Михайло , Погрібний Данило , Блащук Данііл , Герасименко Георгій
2 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Тернопільська область
1:50.23


3
+3.22

Личук Олександр , Лизень Лука , Ястремський Сергій , Бродзяк Дмитро
3 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[13]
Івано-Франківська область
1:53.30


5
+6.29

Решетило Олександр , Розметанюк Семен , Украінець Матвій , Бурляк Олександр
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Дніпропетровська область (2 к)
1:47.01


1


Шевченко Богдан , Родіонов Антон , Поляков Олександр , Мальцев Олександр
5 М. КИЇВ (2 К)
[14]
м. Київ (2 к)
1:53.24


4
+6.23

Власов Іван , Цуркан Артем , Лавринюк Андрій , Власюк Олександр
6 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Харківська область (2 к)
1:53.65


6
+6.64

Герасименко Леонід , Чобот Артем , Чуб Володимир , Росторгуй Єгор

Заплив 3
(Старт: 15:05:29:63)
1 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Волинська область
1:49.48


2
+7.23

Нижник Дмитро , Панчук Дмитро , Тарнавський Назарій , Притула Денис
2 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Донецька область
1:52.22


4
+9.97

Котенко Богдан , Біленко Артем , Волошко Богдан , Дуравкин Кирило
3 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Чернівецька область
1:50.12


3
+7.87

Оліник Артем , Ярмістий-Сакало Нікіта , Сайдаков Єгор , Григор'Єв Олександр
4 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Запорізька область
1:42.25


1


Соловйов Ігор , Львутін Лев , Мелешко Ігор , Шаповалов Даніл
5 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Львівська область
1:53.55


5
+11.30

Приймак Данило , Романчук Остап , Фесуненко Ілья , Филипів Данило
6 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
Н/С





Зязін Дмитро , Дідик Георгій , Штимак Максим , Григорик Давид

Заплив 4
(Старт: 15:08:57:95)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Київська область
1:48.87


6
+7.98

Маляренко Даніїл , Сафонов Артем , Саврей Максим , Олевич Богдан
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
1:40.89


1


Кравченко Микита , Живага Єгор , Пирогов Данило , Котенко Микола
3 М. КИЇВ
[14]
м. Київ
1:43.16


2
+2.27

Славінський Володимир , Бурлака Гліб , Бебешко Богдан , Ткаченко Даніїл
4 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Рівненська область
1:44.34


3
+3.45

Лустюк Артем , Ципан Давид , Бондаренко Дмитро , Рубльов Ян
5 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Харківська область
1:44.35


4
+3.46

Власенко Тимофій , Мартинов Віталій , Разіньков Артем , Дорошенко Олександр
6 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Одеська область
1:46.24


5
+5.35

Авілов Алєксєй , Бурлака Арсеній , Чебан Артем , Шеремет Нікіта