Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-21 15:14:06 *

!!! НЕОФІЦІЙНА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ !!!

#СпортсменКомандаЗалікові місця
123456789101112Всього
1 Шаповалов Даніл 07Запорізька область
5
100 в/с Ю
4x50 комб Ю
4x50 в/с зм
4x50 комб зм
50 в/с Ю
2
200 в/с Ю
4x50 в/с Ю
7
2 Чернищук Валерія 08м. Київ
4
100 в/с Д
4x50 комб Д
200 в/с Д
50 в/с Д
3
4x50 в/с зм
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
1
200 к/п Д
8
3 Пономаренко Кіра 08Запорізька область
4
4x50 в/с зм
100 бат Д
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
2
4x50 комб Д
50 в/с Д
2
200 к/п Д
200 бат Д
8
4 Львутін Лев 07Запорізька область
4
200 бр Ю
4x50 комб Ю
100 бр Ю
4x50 комб зм
1
4x50 в/с Ю
5
5 Афанасьєва Тетяна 08Дніпропетровська область
4
200 бр Д
800 в/с Д
400 к/п Д
200 бат Д
1
4x50 комб Д
5
6 Мілютіна Ірина 09Запорізька область
3
4x50 в/с зм
100 бр Д
4x50 в/с Д
2
200 бр Д
4x50 комб Д
1
50 в/с Д
1
200 в/с Д
7
7 Рубльов Ян 07Рівненська область
3
1500 в/с Ю
200 в/с Ю
400 в/с Ю
1
100 в/с Ю
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Ю
6
8 Котенко Микола 07Дніпропетровська область
3
100 бат Ю
200 бат Ю
4x50 в/с Ю
2
4x50 комб зм
100 н/сп Ю
1
100 в/с Ю
6
9 Кравченко Микита 07Дніпропетровська область
2
100 к/п Ю
4x50 в/с Ю
2
4x50 комб Ю
400 в/с Ю
2
100 в/с Ю
4x50 комб зм
1
50 в/с Ю
7
10 Трачук Влада 08Рівненська область
2
200 к/п Д
100 к/п Д
2
100 бат Д
400 к/п Д
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб Д
6
11 Мелешко Ігор 08Запорізька область
2
200 к/п Ю
4x50 комб Ю
2
100 бат Ю
4x50 в/с Ю
1
200 бат Ю
1
100 в/с Ю
6
12 Мартинов Віталій 08Харківська область
2
200 н/сп Ю
100 н/сп Ю
1
200 к/п Ю
2
4x50 комб Ю
100 к/п Ю
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с Ю
7
13 Михалевич Анастасія 09Дніпропетровська область
1
400 в/с Д
3
100 в/с Д
200 в/с Д
200 бат Д
3
4x50 комб Д
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
7
14 Бобровська Аліна 08Харківська область
1
100 н/сп Д
2
200 к/п Д
100 к/п Д
1
200 н/сп Д
3
4x50 в/с зм
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
8
15 Пирогов Данило 07Дніпропетровська область
1
4x50 в/с Ю
2
4x50 комб Ю
50 в/с Ю
2
200 н/сп Ю
100 н/сп Ю
5
16 Марті Кіра 09Запорізька область
1
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
2
100 в/с Д
100 бат Д
2
800 в/с Д
200 бат Д
6
17 Живага Єгор 07Дніпропетровська область
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
1
100 в/с Ю
1
200 бат Ю
1
50 в/с Ю
1
100 бат Ю
6
18 Рябова Єсєнія 08Запорізька область
1
4x50 комб зм
1
4x50 комб Д
1
100 н/сп Д
1
200 н/сп Д
1
50 в/с Д
1
200 в/с Д
6
19 Джура Софія 08м. Київ
1
4x50 комб Д
1
4x50 в/с Д
1
100 бат Д
1
800 в/с Д
1
400 в/с Д
5
20 Соловйов Ігор 07Запорізька область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Ю
1
50 в/с Ю
1
100 в/с Ю
4
21 Мосякіна Софія 08м. Київ
1
4x50 комб Д
1
4x50 комб зм
1
100 бр Д
1
200 бр Д
1
400 к/п Д
5
22 Глущенко Варвара 08Рівненська область
1
200 н/сп Д
4
800 в/с Д
4x50 в/с зм
200 в/с Д
400 в/с Д
5
23 Поляк Сергій 07Закарпатська область
1
400 к/п Ю
1
200 к/п Ю
2
100 к/п Ю
100 бат Ю
1
4x50 комб зм
1
4x50 комб Ю
6
24 Чорний Олександр 07Запорізька область
1
4x50 комб Ю
1
200 н/сп Ю
1
100 н/сп Ю
3
25 Кобка Олександра 08Запорізька область
1
4x50 в/с Д
1
400 к/п Д
1
800 в/с Д
1
100 бат Д
1
100 в/с Д
5
26 Мельник Марія 08м. Київ
1
4x50 комб Д
1
100 н/сп Д
2
27 Славінський Володимир 07м. Київ
2
4x50 в/с зм
4x50 комб зм
2
50 в/с Ю
4x50 в/с Ю
3
4x50 комб Ю
200 н/сп Ю
100 н/сп Ю
1
100 в/с Ю
8
28 Ципан Давид 07Рівненська область
2
200 н/сп Ю
100 н/сп Ю
1
4x50 в/с зм
2
100 к/п Ю
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
1
100 бат Ю
7
29 Ткаченко Даніїл 07м. Київ
2
4x50 комб зм
400 к/п Ю
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
2
200 к/п Ю
100 бат Ю
6
30 Шакула Володимир 07Дніпропетровська область
2
4x50 комб Ю
200 бат Ю
1
100 бат Ю
1
200 к/п Ю
4
31 Кирилюк Марія 08Закарпатська область
2
800 в/с Д
400 в/с Д
1
200 в/с Д
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с зм
5
32 Шмідт Анна 08м. Київ
2
4x50 в/с зм
4x50 в/с Д
1
50 в/с Д
3
33 Ткаченко Юлія 09Полтавська область
2
200 н/сп Д
100 н/сп Д
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
1
4x50 комб зм
5
34 Разіньков Артем 07Харківська область
1
100 к/п Ю
1
4x50 комб Ю
2
4x50 в/с зм
400 в/с Ю
1
4x50 в/с Ю
1
1500 в/с Ю
6
35 Бурлака Гліб 07м. Київ
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
1
200 в/с Ю
4
36 Бурлака Арсеній 07Одеська область
1
100 бр Ю
1
200 бр Ю
1
4x50 в/с Ю
1
200 к/п Ю
1
100 к/п Ю
5
37 Дьома Артем 07Одеська область
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
1
4x50 комб Ю
2
4x50 комб зм
400 к/п Ю
5
38 Кандибко Уляна 08Донецька область
1
100 бр Д
1
100 к/п Д
1
400 к/п Д
1
200 к/п Д
4
39 Колосінська Маргарита 08м. Київ
1
4x50 в/с Д
1
200 бат Д
1
100 бат Д
1
200 к/п Д
4
40 Артюх Ілля 08Запорізька область (2 к)
1
1500 в/с Ю
1
400 в/с Ю
2
41 Ярова Вероніка 08Дніпропетровська область
2
4x50 комб Д
4x50 комб зм
1
100 бр Д
1
200 бр Д
4
42 Томків Артур 07Харківська область
2
200 в/с Ю
400 в/с Ю
2
42 Гайдай Єлизавета 08Дніпропетровська область
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
2
44 Нікітська Емілія 09Харківська область
1
100 к/п Д
3
4x50 в/с зм
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
2
200 бр Д
4x50 комб Д
1
200 к/п Д
1
100 бр Д
8
45 Дорошенко Олександр 07Харківська область
1
4x50 комб Ю
2
4x50 в/с зм
4x50 комб зм
2
100 к/п Ю
4x50 в/с Ю
1
100 бат Ю
1
50 в/с Ю
1
100 в/с Ю
8
46 Капусткіна Анна 08Київська область
1
100 бр Д
2
200 бр Д
4x50 комб Д
1
4x50 комб зм
1
100 к/п Д
5
47 Черемисіна Анна 08Дніпропетровська область
1
4x50 в/с Д
2
200 к/п Д
400 к/п Д
2
100 в/с Д
100 к/п Д
5
48 Лагута Рената 08Херсонська область
1
50 в/с Д
1
100 в/с Д
1
200 в/с Д
1
400 в/с Д
4
49 Головко Владислава 08Кіровоградська область
1
200 бр Д
2
100 к/п Д
100 бр Д
1
200 н/сп Д
4
50 Олевич Богдан 07Київська область
1
1500 в/с Ю
1
4x50 комб зм
2
4x50 в/с зм
200 бат Ю
1
4x50 в/с Ю
1
100 бат Ю
1
4x50 комб Ю
7
51 Власенко Тимофій 07Харківська область
1
4x50 комб Ю
1
4x50 в/с Ю
1
200 в/с Ю
1
100 в/с Ю
1
50 в/с Ю
5
52 Матицин Максим 07Дніпропетровська область (2 к)
1
100 бр Ю
1
200 бр Ю
1
200 к/п Ю
3
53 Маркопольська Олександра 08Рівненська область
1
400 к/п Д
2
200 бр Д
100 к/п Д
2
4x50 комб Д
100 бр Д
5
54 Біленко Артем 07Донецька область
1
400 к/п Ю
1
200 к/п Ю
1
100 бр Ю
1
4x50 комб Ю
1
100 к/п Ю
5
55 Ткаченко Анна 08Вінницька область
1
100 н/сп Д
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с зм
1
100 бат Д
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
6
56 Тіщенко Крістіна 08Дніпропетровська область
1
4x50 в/с Д
1
200 н/сп Д
2
57 Бебешко Богдан 08м. Київ
1
4x50 в/с Ю
1
58 Лустюк Артем 07Рівненська область
2
200 бр Ю
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
3
59 Шеремет Нікіта 07Одеська область
1
200 в/с Ю
2
4x50 комб Ю
4x50 в/с зм
4
100 в/с Ю
4x50 комб зм
50 в/с Ю
4x50 в/с Ю
1
400 в/с Ю
8
60 Міежетіте Єлєна 08Київська область
1
4x50 комб Д
2
200 в/с Д
50 в/с Д
3
100 в/с Д
4x50 в/с зм
4x50 в/с Д
1
100 бат Д
7
61 Гержан Вероніка 08Київська область
1
4x50 комб Д
2
4x50 комб зм
100 н/сп Д
3
62 Губченко Олександра 09Запорізька область (2 к)
1
400 в/с Д
1
100 бат Д
1
4x50 комб Д
1
4x50 в/с Д
4
63 Драницька Вікторія 08Волинська область
1
50 в/с Д
1
100 в/с Д
1
4x50 в/с зм
1
200 в/с Д
1
4x50 комб Д
5
64 Чухно Катерина 08Харківська область
1
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
1
100 к/п Д
3
64 Поляшенко Маргарита 08Харківська область
1
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
1
50 в/с Д
3
66 Назаренко Анастасія 09Київська область
1
4x50 комб Д
2
4x50 в/с зм
4x50 в/с Д
1
100 н/сп Д
1
200 н/сп Д
5
67 Левченко Роман 08м. Київ
1
4x50 комб Ю
1
200 бр Ю
2
100 к/п Ю
100 бр Ю
1
200 н/сп Ю
5
68 Мамалига Олег 08Дніпропетровська область
1
1500 в/с Ю
1
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
3
69 Засько Валерія 08Рівненська область
1
200 н/сп Д
1
4x50 комб Д
1
100 н/сп Д
3
70 Баландін Владислав 07Запорізька область
1
100 бат Ю
1
200 бат Ю
2
70 Бондаренко Дмитро 07Рівненська область
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
2
72 Дідик Георгій 07Закарпатська область
1
200 бат Ю
1
4x50 комб Ю
1
100 бат Ю
3
73 Малиш Денис 08Дніпропетровська область
1
400 к/п Ю
1
200 бат Ю
2
74 Горьовий Микита 07Запорізька область (2 к)
2
1500 в/с Ю
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
3
75 Гончаренко Марія 08Харківська область
2
800 в/с Д
400 в/с Д
2
76 Воробйова Поліна 08Одеська область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с Д
1
200 к/п Д
2
100 в/с Д
200 в/с Д
1
50 в/с Д
7
77 Берков Максим 07Одеська область
1
4x50 комб Ю
1
100 н/сп Ю
1
100 к/п Ю
1
200 н/сп Ю
4
78 Маляренко Даніїл 07Київська область
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
4
79 Чебан Артем 07Одеська область
1
4x50 комб Ю
1
4x50 в/с Ю
1
200 бат Ю
3
80 Авілов Алєксєй 07Одеська область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Ю
2
80 Мішин Михайло 07Дніпропетровська область
1
100 бр Ю
1
200 бр Ю
2
82 Кліндухов Максим 08Дніпропетровська область
1
200 в/с Ю
1
200 к/п Ю
1
50 в/с Ю
3
83 Козаченко Юлія 08Одеська область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Д
2
84 Фролова Владислава 08м. Київ (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
1
4x50 в/с зм
3
85 Чиж Анна 08м. Київ (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
2
85 Морощук Анастасія 08м. Київ (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
4x50 комб Д
2
87 Резнік Єлизавета 08м. Київ (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
400 в/с Д
1
4x50 в/с зм
3
88 Борюшкіна Поліна 08Харківська область
1
200 н/сп Д
1
100 н/сп Д
2
89 Зелінський Гліб 07Рівненська область (2 к)
1
400 к/п Ю
1
90 Шевченко Богдан 07Дніпропетровська область (2 к)
2
4x50 комб Ю
200 н/сп Ю
2
4x50 в/с Ю
100 н/сп Ю
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб зм
6
91 Мальцев Олександр 07Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 комб Ю
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 в/с зм
2
100 в/с Ю
4x50 комб зм
1
50 в/с Ю
6
92 Вельможко Софія 08Запорізька область
1
100 бат Д
1
400 к/п Д
1
200 к/п Д
3
93 Родіонов Антон 08Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 комб Ю
1
4x50 в/с Ю
1
200 бат Ю
3
94 Тарасенко Яніна 08Запорізька область (2 к)
1
4x50 комб Д
2
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
1
100 к/п Д
1
200 к/п Д
1
200 н/сп Д
6
95 Щербина Ксенія 08Запорізька область (2 к)
1
4x50 комб Д
2
4x50 комб зм
4x50 в/с Д
1
100 н/сп Д
4
96 Відлога Анна 09Запорізька область (2 к)
1
4x50 комб Д
2
200 бат Д
4x50 в/с Д
3
97 Григор'Єв Олександр 07Чернівецька область
1
1500 в/с Ю
1
400 в/с Ю
1
4x50 в/с Ю
3
98 Казанцева Катерина 08Кіровоградська область
1
200 в/с Д
1
400 в/с Д
1
800 в/с Д
3
99 Чечель Олександр 08Запорізька область (2 к)
1
200 в/с Ю
1
4x50 комб зм
2
100 Шевченко Надя 08Полтавська область
1
200 бат Д
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
1
100 бат Д
4
101 Краєвський Дмитро 07Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 комб Ю
1
200 н/сп Ю
1
200 к/п Ю
3
102 Григор'Єва Дарія 08Рівненська область (2 к)
1
400 в/с Д
1
800 в/с Д
2
103 ЮРКУНАЙТЕ Єва 09Дніпропетровська область (o)
1
100 н/сп Д
1
103 Булавченко Яна 09Одеська область
1
4x50 комб зм
1
103 Журавльов В'ячеслав 07Миколаївська область
1
100 бр Ю
1
103 Маслова Крістіна 08Київська область
1
4x50 в/с Д
1
103 Зубовська Аліна 09Київська область
1
4x50 в/с Д
1
108 Башарова Олена 09Полтавська область
2
800 в/с Д
400 в/с Д
1
4x50 в/с Д
1
4x50 в/с зм
4
109 Ширіков Герман 07Рівненська область
2
4x50 комб Ю
200 н/сп Ю
1
100 н/сп Ю
3
110 Притула Денис 07Волинська область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб Ю
1
4x50 в/с Ю
2
100 к/п Ю
100 н/сп Ю
5
111 Тарнавський Назарій 07Волинська область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб Ю
1
4x50 в/с Ю
3
112 Радченко Ілля 07Сумська область
1
1500 в/с Ю
1
200 бат Ю
1
400 в/с Ю
3
113 Климець Віолєтта 09Закарпатська область
1
4x50 комб зм
1
200 н/сп Д
2
113 Сафронюк Артем 08Рівненська область (2 к)
1
400 к/п Ю
1
1500 в/с Ю
2
115 Григорик Давид 08Закарпатська область
1
4x50 комб зм
2
4x50 комб Ю
4x50 в/с зм
3
116 БАРАБАШ Софія 10м. Київ
1
200 н/сп Д
1
800 в/с Д
2
117 Кулікова Ганна 09Харківська область
1
200 бат Д
1
400 к/п Д
1
200 к/п Д
3
118 Головацька Софія 08Волинська область
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб Д
2
119 Ліщук Лідія 08Рівненська область
1
4x50 комб Д
2
100 к/п Д
400 к/п Д
3
120 Поляков Олександр 08Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 в/с Ю
1
120 Гончаренко Вікторія 08Одеська область
1
4x50 в/с Д
1
120 Каразей Дарья 09Одеська область
1
4x50 в/с Д
1
123 Стукова Євгенія 08Вінницька область
2
100 в/с Д
50 в/с Д
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с зм
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
6
124 Зозуля Ілля 08Харківська область
2
200 в/с Ю
50 в/с Ю
2
125 Єпіфанова Марія 09Дніпропетровська область
1
400 к/п Д
1
200 бр Д
1
100 бр Д
3
126 Дюк Маргарита 08Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 в/с зм
1
4x50 комб зм
1
4x50 в/с Д
3
127 Шумілов Гліб 07Львівська область
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
2
128 Сидорченко Катерина 09Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 в/с зм
1
4x50 в/с Д
2
128 Потапчук Ігор 07Волинська область
1
4x50 комб Ю
1
200 н/сп Ю
2
130 Герасименко Леонід 07Харківська область (2 к)
1
200 н/сп Ю
1
4x50 комб зм
2
131 Кримковський Данило 07Волинська область
1
4x50 комб Ю
1
131 Запаров Іван 08Запорізька область (2 к)
1
4x50 комб зм
1
131 Лавринюк Андрій 08м. Київ (2 к)
1
400 к/п Ю
1
131 Саврей Максим 08Київська область
1
4x50 в/с Ю
1
131 Сафонов Артем 07Київська область
1
4x50 в/с Ю
1
131 Лазаренко Олеся 08м. Київ (2 к)
1
4x50 комб Д
1
131 Базан Микола 08Одеська область
1
100 н/сп Ю
1
138 Кравченко Михайло 07Полтавська область
2
200 к/п Ю
100 к/п Ю
1
4x50 в/с Ю
4
4x50 комб Ю
4x50 в/с зм
100 бр Ю
4x50 комб зм
7
139 Білецька Ангеліна 08Полтавська область
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
1
4x50 в/с зм
3
140 Зязін Дмитро 07Закарпатська область
2
4x50 комб Ю
4x50 в/с зм
2
141 Росул Маріана 08Закарпатська область
1
4x50 в/с зм
2
100 в/с Д
50 в/с Д
1
200 в/с Д
4
142 Журжій Марина 09Волинська область
1
100 бр Д
2
200 бр Д
4x50 комб Д
3
143 Малофеєва Кристина 08Полтавська область
1
4x50 комб Д
1
4x50 комб зм
2
144 Дулюк Назар 08Рівненська область (2 к)
1
400 к/п Ю
1
144 Петько Богдан 07Вінницька область
1
4x50 комб зм
1
144 Грушко Денис 07Вінницька область
1
4x50 комб зм
1
144 Панчук Дмитро 08Волинська область
1
4x50 в/с Ю
1
144 Лютак Анна 08Івано-Франківська область
1
200 бат Д
1
144 Нижник Дмитро 07Волинська область
1
4x50 в/с Ю
1
144 Конончук Ліза 08Рівненська область
1
100 н/сп Д
1
144 Романчук Іван 07Рівненська область
1
200 бр Ю
1
144 Жуков Дмитро 08Дніпропетровська область (o)
1
100 бр Ю
1
153 Герасименко Георгій 08Полтавська область
2
200 бат Ю
4x50 в/с Ю
4
4x50 комб Ю
4x50 в/с зм
100 бат Ю
4x50 комб зм
6
154 Брякіна Яна 08Харківська область (2 к)
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
1
4x50 комб зм
3
155 Анягхалоба Блесін 08Харківська область (2 к)
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
2
155 Шудренко Катерина 09Харківська область (2 к)
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
2
157 Павлішина Марія 09Харківська область (2 к)
1
4x50 комб Д
1
100 бр Д
2
200 бр Д
4x50 комб зм
4
158 Погрібний Данило 08Полтавська область
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
2
158 Блащук Данііл 07Полтавська область
1
4x50 в/с Ю
1
4x50 комб Ю
2
160 Степанюк Валентина 08Тернопільська область
1
100 к/п Д
1
100 в/с Д
2
160 Котенко Богдан 09Донецька область
1
4x50 комб Ю
1
100 н/сп Ю
2
160 Киященко Станіслав 08Харківська область
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
2
163 Станков Владислав 07Одеська область (2 к)
1
200 к/п Ю
1
163 Пішоха Поліна 08Харківська область (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
163 Бондарь Микита 07м. Київ
1
400 в/с Ю
1
163 Симонюк Тетяна 08Рівненська область
1
200 бр Д
1
163 Коваленко Вікторія 09Сумська область
1
200 бат Д
1
163 Клушин Іван 07Сумська область
1
400 к/п Ю
1
163 Тіщенко Олеся 08Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 комб зм
1
163 Антонюк Олександр 07Вінницька область
1
4x50 в/с зм
1
163 Соломаха Артем 07Вінницька область
1
4x50 в/с зм
1
163 Дуравкин Кирило 07Донецька область
1
4x50 комб Ю
1
163 Прилуцька Мирослава 09Харківська область (2 к)
1
100 бат Д
1
163 Ковальчук Богдан 08Донецька область
1
4x50 комб Ю
1
163 Бердіков Станіслав 08Харківська область
1
1500 в/с Ю
1
176 Кершкова Глорія 08м. Київ
2
800 в/с Д
400 в/с Д
2
177 Фесуненко Ілья 07Львівська область
1
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
2
178 Оліник Артем 07Чернівецька область
1
4x50 в/с Ю
1
178 Ткаченко Катерина 09Миколаївська область
1
200 бат Д
1
178 Родіна Вероніка 08Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
178 Приймак Данило 08Львівська область
1
200 бр Ю
1
178 Ісланкіна Софія 08Дніпропетровська область (2 к)
1
4x50 в/с Д
1
178 Світлична Ольга 08Волинська область
1
4x50 комб Д
1
178 Пащенко Матвій 09Дніпропетровська область (2 к)
1
1500 в/с Ю
1
178 Ярмістий-Сакало Нікіта 07Чернівецька область
1
4x50 в/с Ю
1
178 Решетило Олександр 08Івано-Франківська область
1
400 к/п Ю
1
178 Сайдаков Єгор 07Чернівецька область
1
4x50 в/с Ю
1
178 Савченко Олександра 08Рівненська область
1
400 к/п Д
1
189 Хникіна Єлізавета 08Вінницька область
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
2
189 Єрмакова Анна 09Вінницька область
2
4x50 комб Д
4x50 в/с Д
2
191 Бродзяк Дмитро 08Тернопільська область
1
4x50 в/с Ю
1
191 Лизень Лука 07Тернопільська область
1
4x50 в/с Ю
1
191 Ястремський Сергій 07Тернопільська область
1
4x50 в/с Ю
1
191 Личук Олександр 07Тернопільська область
1
4x50 в/с Ю
1
191 Власов Іван 07м. Київ (2 к)
1
4x50 в/с зм
1
191 Овчаренко Егор 07Харківська область (2 к)
1
200 бр Ю
1
191 Федоров Єгор 07Київська область
1
4x50 комб Ю
1
191 Подкопаєв Тимофій 07Київська область
1
4x50 комб Ю
1
191 Фокін Михайло 07Одеська область (2 к)
1
1500 в/с Ю
1
191 Цуркан Артем 07м. Київ (2 к)
1
4x50 в/с зм
1
191 Чуб Володимир 09Харківська область (2 к)
1
4x50 комб зм
1
191 Бірюченський Ігор 07м. Київ
1
100 бр Ю
1
191 Паращук Оксана 08Львівська область
1
100 бр Д
1
191 Шацька Єва 09Донецька область
1
200 бат Д
1