Федерація плавання м. Дніпро
 
Відкритий чемпіонат міста Дніпра з плавання серед дівчат та юнаків
 
22 - 23 лютого 2019 р.
м. Дніпро
ПВВС "Метеор"
50 м
 
ВЫПОЛНЕНИЕ НОРМАТИВОВ СПОРТИВНЫХ РАЗРЯДОВ

Информация представлена для ознакомления

1Семенова Анна2006
Метеор

50 н/сп33.25кмсМоскалець О., Очередько І.
2Індицький Артем2003
Метеор

50 бр34.16IВолошенко Є.
3Горбань Натаніель2006
Метеор

100 в/с1:00.57IМоскалець О., Очередько І.
4Гладкий Сергій2003
КСП Метеор

50 в/с29.00IIВолошенко Є.
5Деревянкін Станіслав2006Кр. Ріг
ДЮСШ-2

50 бат32.86IIПетриченко О.
6Кріпак Роман2006
ДВУФК

50 н/сп34.54IIФоменко К., Романова Г.
7Мельников Микита2006
Метеор

50 бр37.98IIМоскалець О., Очередько І.
8Пашута Даніїл2006
Метеор

50 в/с29.97IIМоскалець О., Очередько І.
9Петренко Марія2006
Метеор

50 н/сп39.85IIМоскалець О., Очередько І.
10Чернишова Поліна2007
Метеор

100 бр1:33.53IIМоскалець О., Очередько І.
11Янченко Денис2004
КСП Метеор

50 в/с29.95IIВолошенко Є.
12Блищик Богдан2007
МКДЮСШ

50 в/с34.29IIIКарауш В.
13Бондарчук Єлизавета2008
МКДЮСШ

50 н/сп43.87IIIЯвтушенко С.
14Бредихіна Вікторія2009
ДВУФК

50 н/сп43.54IIIРоманова Г.
15Бухтоярова Ксенія2008
Метеор

50 н/сп43.00IIIСорокіна Н.
16Володін Максим2007
ДВУФК

100 в/с1:14.64IIIЄвстафьєв М., Євстафьєва С.
17Голуб Єгор2008
Метеор

50 в/с34.50IIIГайдар К.
18Дицюра Дмитро2006
КСП Метеор

50 в/с34.49IIIВолошенко Є.
19Заблоцький Дмитро2006
МКДЮСШ

100 в/с1:12.58IIIЩукін С.
20Запара Владислав2007
МКДЮСШ

50 в/с34.42IIIЩукін С.
21Карнаух Гліб2006Новом-вськ
СК Новомосковськ

50 в/с33.45IIIПаніхін Р., Паніхіна А.
22Коваленко Єлизавета2008
ДЮСШ-4

50 в/с37.26IIIКлименко В., Марочкін В.
23Ковзік Дар'я2008
Метеор

50 в/с36.34IIIСорокіна Н.
24Козловський Арсеній2007
Метеор

50 в/с34.34IIIМоскалець О., Очередько І.
25Лалаян Артем2005
ДЮСШ-4

50 в/с34.07IIIЛогомінова І.
26Олексієнко Уляна2008
МКДЮСШ

50 в/с37.90IIIКарауш В.
27Поденежний Владислав2008Кам'ян-ке
Промінь

50 в/с34.14IIIКоломоєць Г.
28Попов Іван2005
СК Велес sport

100 в/с1:14.68IIIРоговік С.
29Прохоренко Іван2007
Метеор

50 в/с33.43IIIМоскалець О., Очередько І.
30Свердліна Софія2009
Метеор

50 н/сп44.42IIIКороль А.
31Тарабанов Олександр2001
СК Велес sport

50 в/с33.31IIIРоговік С.
32Ходько Павло2009
ДВУФК

200 в/с2:46.83IIIЄвстафьєв М., Євстафьєва С.
33Чуріков Олександр2006Новом-вськ
СК Новомосковськ

50 в/с33.92IIIПаніхін Р., Паніхіна А.
34Єгоренко Ірина2006
КСП Метеор

50 н/сп48.57I юнВолошенко Є.
35Істочніков Ілля2006
Метеор

50 в/с38.24I юнДимова А.
36Абашин Олексій2008
МКДЮСШ

50 в/с38.58I юнЗамула Л.
37Андросова Ніна2007
Метеор

50 в/с41.63I юнДимова А.
38Боженко Микита2007Кр. Ріг
ДЮСШ-10

50 в/с35.01I юнЗадірака І.
39Боровікова Анфіса2009
ДВУФК

50 в/с43.63I юнРоманова Г.
40Васильчук Діана2007
Метеор

50 в/с41.92I юнДимова А.
41Гординський Андрій2006
Метеор

50 в/с37.61I юнДимова А.
42Городничий Володимир2007
Метеор

50 в/с37.68I юнДимова А.
43Жданов Максим2006
Метеор

50 в/с38.02I юнДимова А.
44Жиган Ніна2008
СК Велес sport

50 н/сп45.83I юнГорелова Л.
45Каблюк Максим2006
ДЮСШ-4

50 в/с38.57I юнПроворова С.
46Калькіс Сергій2007
Метеор

50 в/с38.21I юнДимова А.
47Калінін Данило2006
Метеор

50 в/с38.22I юнДимова А.
48Ковальчук Ярослав2008
ДВУФК

50 в/с38.83I юнФоменко К., Романова Г.
49Косс Карина2010
Метеор

50 в/с42.49I юнДоскач С.
50Котранжі Ілля2009
МКДЮСШ

50 в/с38.76I юнЩукін С.
51Кравченко Данило2007Сінель-во
КСП Метеор

50 в/с38.68I юнВолошенко Є.
52Кравченко Катерина2007Сінель-во
КСП Метеор

50 н/сп49.10I юнВолошенко Є.
53Кузін Єгор2006
МКДЮСШ

50 в/с37.78I юнМамотько О.
54Кумановський Лев2007
СК Велес sport

50 в/с38.80I юнЯвтушенко С., Роговік С.
55Лисенко Данило2006
МКДЮСШ

50 н/сп43.75I юнМамотько О.
56Марченков Андрій2009
Метеор

50 в/с37.66I юнСорокіна Н.
57Мороз Артем2007
МКДЮСШ

100 в/с1:25.18I юнЩукін С.
58Очередник Архіп2008
МКДЮСШ

100 в/с1:25.10I юнКарауш В.
59Перепаденко Поліна2010
МКДЮСШ

50 в/с43.24I юнЯвтушенко С.
60Полещук Олександр2009
МКДЮСШ

50 в/с38.39I юнМамотько О.
61Поляков Олександр2008Кр. Ріг
ДЮСШ-2

50 в/с37.88I юнПетриченко О.
62Радович Максим2008
МКДЮСШ

50 бат40.74I юнЩукін С.
63Руднева Єлизавета2009
МКДЮСШ

50 в/с41.31I юнЩукін С.
64Северін Андрій2006
МКДЮСШ

50 в/с37.52I юнКарауш В.
65Сегеда Володимир2007
Метеор

50 бр48.40I юнДимова А.
66Тимошенко Софія2009Трускавець
Спортовець

100 в/с1:36.91I юнСмеречинський Б.
67Федорович Єлизавета2006
Метеор

50 бр53.51I юнДимова А.
68Фенога Андрій2008
Метеор

50 н/сп43.97I юнГайдар К.
69Хвастунова Анастасія2007
Метеор

50 в/с43.50I юнДимова А.
70Чаус Тимофій2006
Метеор

50 в/с38.60I юнДимова А.
71Іванов Гліб2008Сінель-во
КСП Метеор

50 в/с41.47II юнВолошенко Є.
72Ісаєв Ренат2006
Метеор

50 в/с42.81II юнДимова А.
73Васильєва Вікторія2008
ДЮСШ-4

50 в/с47.50II юнПроворова С.
74Гарбузов Михайло2009
Метеор

50 в/с43.21II юнСорокіна Н.
75Дешевих Олексій2009
Метеор

50 в/с42.47II юнСорокіна Н.
76Дорошева Єлизавета2009
ДЮСШ-4

50 в/с47.08II юнДесятерик О., Баранець О.
77Задорожня Стефанія2009Кр. Ріг
ДЮСШ-10

50 н/сп56.45II юнЗадірака І.
78Каченюк Олег2010
Метеор

50 н/сп49.17II юнДоскач С.
79Керимов Єгор2007
МКДЮСШ

50 в/с39.34II юнКарауш В.
80Клименко Ілля2008
МКДЮСШ

50 н/сп46.20II юнЯвтушенко С.
81Ковнір Володимир2009
Метеор

50 н/сп49.08II юнСорокіна Н.
82Коренюк Поліна2009
Метеор

50 в/с49.97II юнГайдар К.
83Крупська Дар'я2008
СК Велес sport

50 н/сп55.78II юнЯвтушенко С., Роговік С.
84Кучинська Альбіна2008
ДЮСШ-4

50 в/с47.40II юнНесмачна О., Проворова С., Клименко В.
85Лісін Артем2007Новом-вськ
СК Новомосковськ

100 в/с1:34.50II юнПаніхін Р., Паніхіна А.
86Мальцев Максим2008
Метеор

50 бр55.20II юнСорокіна Н.
87Мостовий Віталій2007
МКДЮСШ

50 в/с43.10II юнМамотько О.
88Моторко Валерія2009
Метеор

50 н/сп54.60II юнГайдар К.
89Назаров Володимир2008
Метеор

50 бр54.71II юнКороль А.
90Нельга Дмитро2007
ДЮСШ-4

50 бр51.94II юнКлименко В., Логомінова І.
91Павлюченко Андрій2008
МКДЮСШ

50 в/с41.27II юнСоловйова Л.
92Приходько Владислав2007
МКДЮСШ

50 в/с42.60II юнМамотько О.
93Сердюк Володимир2007
Метеор

50 н/сп48.40II юнДимова А.
94Терлецька Ганна2009
ДЮСШ-4

50 в/с45.70II юнЛогомінова І.
95Тетерюк Іван2009Кр. Ріг
ДЮСШ-2

50 н/сп48.41II юнПетриченко О.
96Федючук Костянтин2010
Метеор

50 н/сп48.54II юнДоскач С.
97Чиркова Діана2010
Метеор

50 н/сп55.61II юнДоскач С.
98Чугай Максим2008Кр. Ріг
ДЮСШ-10

50 в/с42.35II юнЗадірака І.
99Шаталов Родіон2009
МКДЮСШ

50 в/с42.86II юнДудник О.
100Шевчук Микита2007
МКДЮСШ

50 в/с42.77II юнМамотько О.