Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 
ВЫПОЛНЕНИЕ НОРМАТИВОВ СПОРТИВНЫХ РАЗРЯДОВ

Информация представлена для ознакомления

1Зубрич Поліна2007Южноукр-нськ
ОРДіЮС

50 н/сп33.48кмс
2Караніколова Катерина2006Одеса
ФЦ Форма

50 н/сп33.10кмсБажанова Н.
3Педько Дмитро2004
КДЮСШ-2

50 бат27.48кмс
4Скидан Іванна2006Одеса
Динамо

50 н/сп33.11кмсДемчук С.
5Іванущик Денис2005
Водолій

50 бат29.44I
6Булдей Данило2005Кр. Ріг
ДЮСШ-1

50 бр34.08IРжепецький О., Щіпакова Т.
7Грабко Іван2005Полтава
ПДЮСШ-3

200 в/с2:13.80IМороз З.
8Клименко Софія2006
КДЮСШ-2

50 бр38.32I
9Котубей Олександра2006
Надія

200 бр3:00.95I
10Лато Екатерина2006Київ
ДЮСШ Дельфін

50 бат32.42I
11Любар Таїсія2006Київ
СДЮШОР 9

100 в/с1:07.91IЧеботарьов В.
12Маргаль Олександр2006Чернівці
СК Актив

100 в/с1:07.53I
13Мартинюк Ілля2005Миколаїв
Україна

50 н/сп31.26I
14Масний Захар2005
Схід
БВУФК
1500 в/с18:42.50I
15Матяш Єгор2005Соледар
Артемсіль

100 в/с1:00.03IМорозова Т., Оболонко Ю., Зеленцов О.
16Мостовий Данило2005Харків
МСДЮСШОР

100 в/с1:00.25IШелехань І.
17Плехоткіна София2007Київ
СК Наука

50 н/сп35.00I
18Пономаренко Кіра2008Запоріжжя
Мотор Січ

50 бат31.20IСинюгіна М., Забуга В.
19Решетцов Артем2006
Надія

200 в/с2:09.97I
20Рибалко Ольга2007Київ
СДЮШОР 9

200 кп2:44.91I
21Філіпенко Поліна2006Одеса
Динамо

200 кп2:43.69IВодолазський М.
22Чеботарьов Андрій2005Одеса
Торпедо

100 бр1:15.24IДемчук С.
23Чижов Владислав2005Київ
ДЮСШ Дельфін

100 в/с59.56I
24Шальнєва Ніка2006Київ


50 н/сп35.74I
25Шекін Олександр2005Харків
МСДЮСШОР

100 в/с1:00.29I
26Юнг Олександр2005Соледар
Артемсіль

100 в/с1:00.97IМорозова Т., Оболонко Ю., Зеленцов О.
27Євдокимов Дмитро2006Чернігів
Авангард

100 в/с1:06.58II
28Бурхан Євгеній2006
КДЮСШ-2

200 кп2:42.35II
29Вишніков Дмитро2005Бориспіль
ДЮСШ

100 н/сп1:09.89IIФесенко С., Руденко І.
30Громико Євгенія2007Івано-Франківськ
ДЮСШ-2

50 бат36.34II
31Калабін Роман2006
КДЮСШ

100 в/с1:05.91II
32Коломієць Ілля2005Вінниця
ВПДтаЮ

50 бр38.24II
33Моргунов Олександр2006Вінниця
ВПДтаЮ

100 бр1:23.57II
34Риженко Всеволод2005Чернігів
Авангард

50 в/с29.88II
35Снігуряк Андрій2005Чернівці
СК Актив

50 бат32.90II
36Ткаченко Анна2008Вінниця
ВПДтаЮ

50 н/сп39.93II
37Юрченко Микита2006Слов'янськ
ДонОДЮСШ

400 в/с5:11.59IIКазначеєв А., Казначеєва С.