Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
800 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 100 м комбінована За часом 2005 - Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м комбінована За часом 2004 - Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль За часом 2004 - Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована За часом 2004 - Стартовий Результати
Дівчата 4 x 100 м вільний стиль За часом 2005 - Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м вільний стиль За часом 2004 - Стартовий Результати
7.06.2018 - 11:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЧУБИР Ангеліна ЗПР 30.06
2. ЛЯХОВА Анастасія ДПР 30.20
3. БЕКАЛО Анастасія ДПР 31.46
2. Юнаки 50 м батерфляй За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. СТУПАК Артем КИЇ 26.79
2. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 27.61
3. ЛЕБЕДЄВ Денис ЗПР 27.66
3. Дівчата 100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:02.74
2. ІВАСИК Яна К.О 1:02.93
3. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 1:02.94
4. Юнаки 100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 56.15
2. ШАРИЙ Андрій К.О 56.70
3. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 56.72
5. Дівчата 200 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 2:45.49
2. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 2:48.23
3. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:49.36
6. Юнаки 200 м брас За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 2:27.07
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:31.09
3. ШВЕЦЬ Денис ОДС 2:35.64
7. Дівчата 100 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:10.12
2. СИРОТА Тетяна ВЛН 1:12.26
3. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:12.31
8. Юнаки 100 м на спині За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 1:04.21
2. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 1:05.61
3. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 1:06.42
9. Дівчата 4х100 м комбінована За часом 2005 - Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДПР4:43.02
2.КИЇВ КИЇ4:49.64
3.ЗАПОРІЗЬКА ЗПР4:55.17
10. Юнаки 4х100 м комбінована За часом 2004 - Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДПР4:16.05
2.ХАРКІВСЬКА ХРК4:22.74
3.КИЇВ КИЇ4:23.77
11. Дівчата 800 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 9:42.21
2. МУЛІК Олександра ДПР 10:04.39
2. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 10:04.39
12. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 17:26.72
2. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 17:37.77
3. КРАЛЯ Павло РВН 18:01.06
8.06.2018 - 11:00 Заявки Стартовий Результати
1. Змішана 4х100 м вільний стиль За часом 2004 - Стартовий Результати

1.КИЇВСЬКА К.О4:04.03
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДПР4:04.04
3.КИЇВ КИЇ4:05.43
2. Дівчата 50 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 34.22
2. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 35.89
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 36.52
3. Юнаки 50 м брас За часов 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 31.54
2. ШВЕЦЬ Денис ОДС 32.12
3. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 32.37
4. Дівчата 200 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:14.39
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:18.99
3. МУЛІК Олександра ДПР 2:20.40
5. Юнаки 200 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:01.05
2. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 2:05.88
3. ТРОХАНЧУК Максим КИЇ 2:07.94
6. Дівчата 100 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:06.33
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:08.90
3. ІЛЬНИЦЬКА Христина К.О 1:10.46
7. Юнаки 100 м батерфляй За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. СТУПАК Артем КИЇ 1:01.91
2. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 1:03.54
3. ДРИЖОВ Данііл СУМ 1:03.93
8. Дівчата 400 м комплекс За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 5:19.40
2. БЕКАЛО Анастасія ДПР 5:27.42
3. ДОЛАВРУК Яна ІФР 5:30.42
9. Юнаки 400 м комплекс За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 4:45.21
2. ЧОБАНЯН Данило ДОН 5:07.00
3. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 5:07.25
10. Дівчата 200 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 2:31.87
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:35.16
3. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 2:35.23
11. Юнаки 200 м на спині За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. СИМОНЕНКО Володимир ДПР 2:20.69
2. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:22.14
3. СУЛІМА Юрій ПЛТ 2:22.53
12. Змішана 4х100 м комбінована За часом 2004 - Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДПР4:30.28
2.КИЇВ КИЇ4:32.50
3.ХАРКІВСЬКА ХРК4:36.27
9.06.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЧУБИР Ангеліна ЗПР 28.25
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 28.74
3. ЛЯХОВА Анастасія ДПР 28.95
2. Юнаки 50 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 25.45
2. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 25.94
3. ШАРИЙ Андрій К.О 26.03
3. Дівчата 50 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 33.38
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 33.51
3. ЛЯХОВА Анастасія ДПР 33.63
4. Юнаки 50 м на спині За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 29.53
2. ТРОХАНЧУК Максим КИЇ 30.11
3. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 30.20
5. Дівчата 200 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:30.70
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:35.08
3. МУЛІК Олександра ДПР 2:42.79
6. Юнаки 200 м батерфляй За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:12.34
2. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 2:22.93
3. ЗАЙЦЕВ Максим КИЇ 2:23.09
7. Дівчата 100 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 1:16.01
2. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 1:17.35
3. СМОЛІНА Даря ЧВЦ 1:21.13
8. Юнаки 100 м брас За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 1:08.13
2. ШВЕЦЬ Денис ОДС 1:11.09
3. ВЛАСОВ Олександр ХРК 1:11.85
9. Дівчата 200 м комплекс За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:30.33
2. БЕКАЛО Анастасія ДПР 2:33.57
3. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:34.33
10. Юнаки 200 м комплекс За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:14.66
2. ШАРАПІН Платон КИЇ 2:24.08
3. ПОВАЛЯЄВ Тимур ЗПР 2:26.60
11. Дівчата 4х100 м вільний стиль За часом 2005 - Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДПР4:18.62
2.ЗАПОРІЗЬКА ЗПР4:22.14
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К) ДПР (2 к)4:23.99
12. Юнаки 4х100 м вільний стиль За часом 2004 - Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДПР3:53.77
2.ХАРКІВСЬКА ХРК3:55.87
3.КИЇВ КИЇ3:57.71
13. Дівчата 400 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 4:44.48
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 4:52.99
3. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 4:53.10
14. Юнаки 400 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 4:23.67
2. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 4:32.39
3. КРАЛЯ Павло РВН 4:32.98