* Останнє оновлення: 2020-03-13 17:19:26 *
Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   800 м За часом Заявки Стартовий Результати
1500 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Жінки 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Чоловіки 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Жінки 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Чоловіки 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Жінки 4 x 200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Чоловіки 4 x 200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 10 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
10.03.2020 - 10:00 (розминка - 9:00) Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м вільний стиль Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м вільний стиль Попередні 10:10 Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 100 м брас Попередні 10:27 Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 100 м брас Попередні 10:34 Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 200 м батерфляй Попередні 10:44 Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 200 м батерфляй Попередні 10:51 Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 200 м на спині Попередні 11:00 Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 200 м на спині Попередні 11:11 Заявки Стартовий Результати
9. Жінки 400 м вільний стиль Попередні 11:20 Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки 400 м вільний стиль Попередні 11:37 Заявки Стартовий Результати
11:57

10.03.2020 - 17:00 (розминка - 16:00)
1. Жінки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 25.54
2. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 26.36
3. ДИВАК Марія К.О 26.64
2. Чоловіки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. БУХОВ Владислав КИЇ 22.30
2. ЛІННИК Ілля КИЇ 22.51
3. ЮРКЕВИЧ Юрій ТРН 22.65
3. Жінки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:09.62
2. ІСАЄВА Каміла ДПР 1:12.69
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 1:12.99
4. Чоловіки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 1:01.93
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 1:02.61
3. ДМИТРУК Владислав ДПР 1:02.72
5. Жінки 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:15.90
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:17.67
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:21.96
6. Чоловіки 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 1:57.47
2. КЕСІЛЬ Денис ДПР 1:58.88
3. КОВАЛЕНКО Андрій ХМЛ 2:06.32
7. Жінки 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 2:08.22
2. РЕЗВАНЦЕВА Анастасия КЗХ 2:15.46
3. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 2:15.67
8. Чоловіки 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:00.59
2. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 2:02.44
3. КОВАЛЕНЯ Глеб КЗХ 2:06.62
Нагородження: 50 м в/с, 100 м брас, 200 м батерфляй
9. Жінки 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 4:19.41
2. ГАРТМАН Маргарита ДПР 4:27.66
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 4:28.38
10. Чоловіки 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. РОМАНЧУК Михайло РВН 3:50.40
2. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 3:54.63
3. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 3:57.92
11. Жінки 4x100 м комбінована Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 4:18.02
2. М. КИЇВ КИЇ 4:29.98
3. РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ РВН 4:33.69
12. Чоловіки 4x100 м комбінована Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 3:45.18
2. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ХРК 3:47.74
3. М. КИЇВ КИЇ 3:51.27
Нагородження: 200 м н/спині, 400 м в/с, 4х100 м комбінована
11.03.2020 - 10:00 (розминка - 09:00) Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м брас Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м брас Попередні 10:05 Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 100 м вільний стиль Попередні 10:12 Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 100 м вільний стиль Попередні 10:29 Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 400 м комплексне плавання Попередні 10:55 Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 400 м комплексне плавання Попередні 11:02 Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 1500 м вільний стиль За часом 11:20 Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 800 м вільний стиль За часом 11:40 Заявки Стартовий Результати
9. Чоловіки 4x100 м вільний стиль За часом 12:00 Заявки Стартовий Результати
12:05

11.03.2020 - 17:00 (розминка - 16:00)
1. Жінки 50 м брас Фінали 17:00 Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 32.24
2. ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія К.О 32.62
3. ЛІВЕР Марія ДПР 32.79
2. Чоловіки 50 м брас Фінали 17:05 Заявки Стартовий Результати
A
1. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 28.32
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 28.77
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 28.81
3. Жінки 100 м вільний стиль Фінали 17:12 Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 55.99
2. СНІТКО Карина ХРК 56.94
3. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 57.89
4. Чоловіки 100 м вільний стиль Фінали 17:18 Заявки Стартовий Результати
A
1. БУХОВ Владислав КИЇ 49.57
2. ШЕВЦОВ Сергій ЗПР 49.92
3. ЛІННИК Ілля КИЇ 50.41
3. БОНДАР Артем РВН 50.41
5. Жінки 400 м комплексне плавання Фінали 17:24 Заявки Стартовий Результати
A
1. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 5:04.72
2. ОСТАПУХА Катерина ДПР 5:06.27
3. КИРИК Ніна РВН 5:07.70
6. Чоловіки 400 м комплексне плавання Фінали 17:33 Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 4:26.07
2. ДОРОГОВ Микита ОДС 4:28.62
3. КЕСІЛЬ Денис ДПР 4:33.94
7. Жінки 1500 м вільний стиль Сильніший 17:45 Заявки Стартовий Результати

1. ПАНЧІШКО Кристина КИЇ 17:23.31
2. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 17:34.38
3. ІВАНОВА Надія ЗПР 17:39.04
Нагородження: 50 м брас, 100 м в/с, 400 м к/п
8. Чоловіки 800 м вільний стиль Сильніший 18:08 Заявки Стартовий Результати

1. РОМАНЧУК Михайло РВН 7:43.90
2. ФРОЛОВ Сергій ЗПР 8:00.04
3. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 8:04.58
9. Жінки 4x100 м вільний стиль Сильніший 18:21 Заявки Стартовий Результати

1. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ХРК 3:52.56
2. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 3:55.75
3. М. КИЇВ КИЇ 4:01.11
10. Чоловіки 4x100 м вільний стиль Сильніший 18:28 Заявки Стартовий Результати

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 3:25.18
2. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ХРК 3:27.10
3. ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ОДС 3:28.35
Нагородження: 1500 м в/с, 800 м в/с, 4х100 м в/с
18:34
12.03.2020 - 10:00 (розминка - 09:00) Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м на спині Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м на спині Попередні 10:06 Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 200 м брас Попередні 10:14 Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 200 м брас Попередні 10:24 Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 200 м вільний стиль Попередні 10:34 Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 200 м вільний стиль Попередні 10:51 Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 100 м батерфляй Попередні 11:12 Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 100 м батерфляй Попередні 11:20 Заявки Стартовий Результати
11:33

12.03.2020 - 17:00 (розминка - 16:00)
1. Жінки 50 м на спині Фінали 17:00 Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 29.67
2. РЕЗВАНЦЕВА Анастасия КЗХ 30.00
3. БОЛГАРСКАЯ Екатерина КЗХ 30.26
2. Чоловіки 50 м на спині Фінали 17:04 Заявки Стартовий Результати
A
1. ХНИКІН Віктор ВІН 25.97
2. СЕМЕНОВ Михайло К.О 26.20
3. КУСЬ Олег ЛЬВ 26.25
3. ФЕНЬ Герман ХРК 26.25
3. Жінки 200 м брас Фінали 17:09 Заявки Стартовий Результати
A
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:34.40
2. ІСАЄВА Каміла ДПР 2:34.85
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:35.85
4. Чоловіки 200 м брас Фінали 17:16 Заявки Стартовий Результати
A
1. СТРІЛЕЦЬ Іван ДПР 2:15.11
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:15.12
3. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:16.02
5. Жінки 200 м вільний стиль Фінали 17:23 Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 1:59.26
2. СНІТКО Карина ХРК 2:03.31
3. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 2:03.91
6. Чоловіки 200 м вільний стиль Фінали 17:29 Заявки Стартовий Результати
A
1. РОМАНЧУК Михайло РВН 1:49.82
2. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:51.63
3. НАУМЕНКО Вадим ОДС 1:52.29
7. Жінки 100 м батерфляй Фінали 17:35 Заявки Стартовий Результати
A
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 1:01.43
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:01.63
3. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 1:01.86
8. Чоловіки 100 м батерфляй Фінали 17:40 Заявки Стартовий Результати
A
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 52.53
2. КЕСІЛЬ Денис ДПР 53.66
3. ЛЕМЕШКО Любомир ПЛТ 53.68
Нагородження: 50 м н/спині, 200 м брас, 200 м вільний стиль
9. Жінки 4x200 м вільний стиль Сильніший 17:55 Заявки Стартовий Результати

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 8:43.23
2. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ХРК 8:46.01
3. М. КИЇВ КИЇ 8:49.10
10. Чоловіки 4x200 м вільний стиль Сильніший 18:05 Заявки Стартовий Результати

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 7:37.09
2. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ХРК 7:48.80
3. М. КИЇВ КИЇ 7:54.08
Нагородження: 100 м батерфляй, 4х200 м вільний стиль
13.03.2020 - 10:00 (розминка - 09:00) Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м батерфляй Попередні 10:00 Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м батерфляй Попередні 10:07 Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 200 м комплексне плавання Попередні 10:19 Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 200 м комплексне плавання Попередні 10:36 Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 800 м вільний стиль За часом 10:58 Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 1500 м вільний стиль За часом 11:09 Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 100 м на спині Попередні 11:27 Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 100 м на спині Попередні 11:36 Заявки Стартовий Результати
11:48

13.03.2020 - 15:45 (розминка - 15:00)
1. Жінки 50 м батерфляй Фінали 15:45 Заявки Стартовий Результати
A
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 27.46
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 27.58
3. ПІКІНЕР Ірина ДПР 27.75
2. Чоловіки 50 м батерфляй Фінали 15:49 Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОВОРОВ Андрій ДПР 23.13
2. БУХОВ Владислав КИЇ 23.54
3. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 24.26
3. Жінки 200 м комплексне плавання Фінали 15:56 Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 2:19.99
2. ИГНАТОВА Ксения КЗХ 2:20.28
3. ІСАЄВА Каміла ДПР 2:21.66
4. Чоловіки 200 м комплексне плавання Фінали 16:02 Заявки Стартовий Результати
A
1. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:03.69
2. ДОРОГОВ Микита ОДС 2:04.43
3. КЕСІЛЬ Денис ДПР 2:06.43
5. Жінки 800 м вільний стиль Сильніший 16:08 Заявки Стартовий Результати

1. ПАНЧІШКО Кристина КИЇ 9:05.04
2. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 9:15.06
3. ІВАНОВА Надія ЗПР 9:18.32
6. Чоловіки 1500 м вільний стиль Сильніший 16:19 Заявки Стартовий Результати

1. РОМАНЧУК Михайло РВН 14:41.63
2. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 15:30.36
3. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 15:37.19
Нагородження: 50 м бат, 200 м к/п, 800 м в/с
7. Жінки 100 м на спині Фінали 16:48 Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 1:02.02
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 1:03.08
3. БОЛГАРСКАЯ Екатерина КЗХ 1:04.72
8. Чоловіки 100 м на спині Фінали 16:52 Заявки Стартовий Результати
A
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 55.55
2. ФЕНЬ Герман ХРК 56.46
3. ЛИСОБЕЙ Сергій ТРН 57.98
9. Змішана 4x100 м комбінована За часом 16:56 Заявки Стартовий Результати

1. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ ДПР 4:00.88
2. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ ДОН 4:04.78
3. РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ РВН 4:14.10
Нагородження: 1500 м в/с, 100 м н/спині, 4х100 м комб зм