Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
800 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м комбінована За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
Дівчата 4 x 100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
05.12.2018 - 11:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛЯХОВА Анастасія ДПР 30.13
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 30.18
3. ЧУБИР Ангеліна ЗПР 30.95
2. Юнаки 50 м батерфляй За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 26.51
2. СТУПАК Артем КИЇ 26.78
3. СОКИРКА Богдан К.О 27.00
3. Дівчата 100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 1:01.11
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:01.33
3. ДЯЧЕНКО Олена ПЛТ 1:02.72
4. Юнаки 100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 55.81
2. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 56.01
3. ШАРИЙ Андрій К.О 56.46
5. Дівчата 200 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 2:43.59
2. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 2:47.78
3. ШАХРАЙ Олена ЧВЦ 2:49.52
6. Юнаки 200 м брас За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 2:27.19
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 2:27.80
3. ШВЕЦЬ Денис ОДС 2:30.64
7. Дівчата 100 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:10.47
2. СИРОТА Тетяна ВЛН 1:11.14
3. ДОЛАВРУК Яна ІФР 1:11.90
8. Юнаки 100 м на спині За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 1:03.02
2. ПІНЧУК Олександр ВЛН 1:04.14
3. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 1:04.58
9. Дівчата 4х100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:43.10
2.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 4:50.72
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:56.41
10. Юнаки 4х100 м комбінована За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:12.81
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К)ДПР (2 к) 4:18.91
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:19.48
11. Дівчата 800 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 9:54.08
2. ДОЛАВРУК Яна ІФР 9:59.32
3. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 9:59.80
12. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 17:28.70
2. РИМАРЕНКО Данило К.О 17:34.65
3. ЧОБАНЯН Данило ДОН 17:35.74
06.12.2018 - 11:00 Заявки Стартовий Результати
1. Змішана 4х100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1.ХАРКІВСЬКАХРК 4:02.29
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:03.12
3.КИЇВКИЇ 4:04.26
2. Дівчата 50 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 33.79
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 34.90
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 34.99
3. Юнаки 50 м брас За часов 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 29.61
2. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 30.33
3. ШВЕЦЬ Денис ОДС 31.38
4. Дівчата 200 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 2:17.03
2. ЛІПЕЦЬКА Анастасія РВН 2:18.48
3. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:18.71
5. Юнаки 200 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 2:02.70
2. ТУМОЯН Кирил ЛЬВ 2:03.07
3. ЧОБАНЯН Данило ДОН 2:04.78
6. Дівчата 100 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:08.14
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:10.48
3. КРИНЮК Марія ДПР 1:11.35
7. Юнаки 100 м батерфляй За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 1:00.31
2. СТУПАК Артем КИЇ 1:01.20
3. СОКИРКА Богдан К.О 1:02.13
8. Дівчата 400 м комплекс За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДОЛАВРУК Яна ІФР 5:25.49
2. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 5:28.95
3. СТАДНИЦЬКА Ксенія ЛЬВ 5:29.16
9. Юнаки 400 м комплекс За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 5:00.46
2. ЧОБАНЯН Данило ДОН 5:01.11
3. РИМАРЕНКО Данило К.О 5:06.72
10. Дівчата 200 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 2:33.55
2. ДОЛАВРУК Яна ІФР 2:34.20
3. КАРАНІКОЛОВА Катерина ОДС 2:38.03
11. Юнаки 200 м на спині За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:18.91
2. СИМОНЕНКО Володимир ДПР 2:19.39
3. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр ЧВЦ 2:20.33
12. Змішана 4х100 м комбінована За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:26.76
2.ХАРКІВСЬКАХРК 4:30.02
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К)ДПР (2 к) 4:37.21
07.12.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЧУБИР Ангеліна ЗПР 28.36
2. ЛАКТІНА Маргарита ЗПР 28.65
3. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 28.89
2. Юнаки 50 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. САЛЕГ Абдурахман ТРН 25.17
2. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 25.21
3. ТУМОЯН Кирил ЛЬВ 25.45
3. Дівчата 50 м на спині За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛЯХОВА Анастасія ДПР 32.44
2. СИРОТА Тетяна ВЛН 32.88
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 33.11
4. Юнаки 50 м на спині За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 28.58
2. ЖОВТКО Юрій РВН 29.52
3. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 29.67
5. Дівчата 200 м батерфляй За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:34.20
2. КРИНЮК Марія ДПР 2:39.91
3. ДОЛАВРУК Яна ІФР 2:40.30
6. Юнаки 200 м батерфляй За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 2:21.17
2. ЛОГВИНОВ Данііл ХРК 2:21.27
3. БЕНДЮЖЕНКО Михайло ДПР 2:22.14
7. Дівчата 100 м брас За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 1:13.88
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:17.25
3. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 1:18.84
8. Юнаки 100 м брас За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 1:06.97
2. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 1:07.16
3. ШВЕЦЬ Денис ОДС 1:09.19
9. Дівчата 200 м комплекс За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:29.55
2. ГУРЕЙКОВА Марія ХРК 2:35.69
3. БЕКАЛО Анастасія ДПР 2:35.80
10. Юнаки 200 м комплекс За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:22.61
2. ШАРАПІН Платон КИЇ 2:23.10
3. ТУМОЯН Кирил ЛЬВ 2:23.31
11. Дівчата 4х100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 4:17.54
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:18.11
3.КИЇВСЬКАК.О 4:26.83
12. Юнаки 4х100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:48.69
2.КИЇВКИЇ 3:49.88
3.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 3:50.48
13. Дівчата 400 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати

1. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 4:46.43
2. ДОЛАВРУК Яна ІФР 4:47.18
3. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 4:47.62
14. Юнаки 400 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

1. РИМАРЕНКО Данило К.О 4:22.83
2. КРАЛЯ Павло РВН 4:24.99
3. СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр ЧВЦ 4:28.10