Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   800 м За часом Заявки Стартовий Результати
1500 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Жінки 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Чоловіки 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Жінки 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Чоловіки 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Жінки 4 x 200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Чоловіки 4 x 200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
23.04.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки, молодь 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки, молодь 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки, молодь 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки, молодь 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки, молодь 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки, молодь 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки, молодь 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Жінки, молодь 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки, молодь 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
11. Жінки 4x100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати
12. Чоловіки 4x100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати

23.04.2019 - 17:00 Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 25.91
2. МАНАКОВА Анастасія К.О 26.33
3. ДИВАК Марія К.О 26.67
B
1. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 26.90
2. БОЙЧЕНКО Валерiя МКЛ 27.28
3. ШАТАЛОВА Анастасія ОДС 27.46
2. Чоловіки, молодь 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕВЦОВ Сергій ЗПР 22.49
2. ХНИКІН Олексій ВІН 22.97
3. БУХОВ Владислав КИЇ 23.03
B
1. ЛАКТІН Владислав ЗПР 23.53
2. РОМАНЮК Єгор К.О 23.63
3. ХНИКІН Віктор ВІН 23.77
3. Жінки, молодь 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 28.88
2. САЛКУЦАН Татьяна МЛД 30.04
3. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 30.46
B
1. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 31.27
2. ЛАТИШЕВА Поліна К.О 31.33
3. МОРОХОВСЬКА Анастасія КИЇ 31.45
4. Чоловіки, молодь 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ДРОБНИЧ Дмитро ДПР 25.86
2. ФЕНЬ Герман ХРК 26.73
3. ЧУМАК Владислав ДПР 26.79
B
1. ЛИСОБЕЙ Сергій ТРН 27.41
2. СЕМЕНОВ Михайло К.О 27.44
3. ХНИКІН Віктор ВІН 27.56
5. Жінки, молодь 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СТАДНИК Юлія КИЇ 2:15.94
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:19.08
3. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:19.74
B
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:28.83
2. КЛИМЕНКО Єлізавета КИЇ 2:30.30
3. ШВАБІЙ Дарія К.О 2:31.05
6. Чоловіки, молодь 200 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ОДС 1:57.78
2. КЕСІЛЬ Денис ДПР 1:58.30
3. КОПТЄЛОВ Євгеній КИЇ 1:58.43
B
1. ВОЛОДІН Олександр ДПР 2:07.61
2. ГРИЦАК Богдан КИЇ 2:07.73
3. ТИМОЩУК Юрій КИЇ 2:08.99
7. Жінки, молодь 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КИШКА Татьяна МЛД 1:09.72
2. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 1:11.62
3. ІСАЄВА Каміла ДПР 1:12.20
B
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 1:12.92
2. ХОМІНА Анастасія ОДС 1:13.14
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 1:14.59
8. Чоловіки, молодь 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СТРІЛЕЦЬ Іван ДПР 1:02.18
2. КОПТЄЛОВ Микита ЗПР 1:02.36
3. КАПША Юрій ДПР 1:02.71
B
1. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 1:05.51
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 1:05.84
3. ШВЕЦ Денис МЛД 1:06.06
9. Жінки, молодь 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СНІТКО Карина ХРК 4:21.33
2. КРУК Аліна ЛЬВ 4:25.09
3. СТЕЦЕНКО Анна ДПР 4:26.16
B
1. ГАРТМАН Маргарита ДПР 4:35.60
2. ОСТАПУХА Катерина ДПР 4:37.18
3. ДЕЙНЕКО Александра МЛД 4:39.01
10. Чоловіки, молодь 400 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ФРОЛОВ Сергій ЗПР 3:51.96
2. ОМЕЛЬКОВ Дмитро ЗПР 3:54.88
3. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 3:56.48
B
1. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 4:06.34
2. РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй РВН 4:09.94
3. ЖИРОВ Микита ДОН 4:10.12
24.04.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки, молодь 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки, молодь 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки, молодь 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки, молодь 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки, молодь 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки, молодь 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки, молодь 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Чоловіки, молодь 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
10. Жінки, молодь 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
11. Жінки 4x100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
12. Чоловіки 4x100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

24.04.2019 - 17:00 Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 55.78
2. МАНАКОВА Анастасія К.О 56.54
3. СНІТКО Карина ХРК 57.42
B
1. ШАТАЛОВА Анастасія ОДС 59.29
2. БОЙЧЕНКО Валерiя МКЛ 1:00.09
3. ТУГАЙ Валерія ПЛТ 1:00.38
2. Чоловіки, молодь 100 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ШЕВЦОВ Сергій ЗПР 48.73
2. ОГНЬОВ Вячеслав КИЇ 50.41
3. ДУБНИЦЬКИЙ Євгеній ПЛТ 50.65
B
1. БОНДАР Артем РВН 51.33
2. ЛІННИК Ілля КИЇ 51.57
3. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 51.64
3. Жінки, молодь 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 2:35.73
2. БАСИСТО Анастасия МЛД 2:35.87
3. МОЩЕНСКАЯ Анастасия МЛД 2:36.44
B
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:45.83
2. ХМЕЛЕВСЬКА Надія ПЛТ 2:46.01
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 2:46.02
4. Чоловіки, молодь 200 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОПТЄЛОВ Микита ЗПР 2:12.71
2. СТРІЛЕЦЬ Іван ДПР 2:13.91
3. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:17.51
B
1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:18.22
2. ШВЕЦ Денис МЛД 2:23.68
3. ЧИСТЯКОВ Євген РВН 2:23.97
5. Жінки, молодь 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СТАДНИК Юлія КИЇ 1:01.17
2. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 1:01.29
3. ХОМІНА Анастасія ОДС 1:02.68
B
1. СЬОМІНА Каріна ДПР 1:05.13
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:05.70
3. МАНОЙЛО Аліса ХРК 1:05.77
6. Чоловіки, молодь 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЛЕМЕШКО Любомир ПЛТ 52.32
2. КОПТЄЛОВ Євгеній КИЇ 52.41
3. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ОДС 52.73
B
1. ТИМОЩУК Юрій КИЇ 55.57
2. АНТОСІН Микита ХРК 55.60
3. ВОЛОДІН Олександр ДПР 56.49
7. Жінки, молодь 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. САЛКУЦАН Татьяна МЛД 2:11.61
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 2:14.13
3. КОРОЛЬЧУК Ольга РВН 2:20.81
B
1. ЛАХНЕНКО Вероніка ДПР 2:24.17
2. ЛАТИШЕВА Поліна К.О 2:29.18
3. ГЛАДКА Тетяна ОДС 2:30.18
8. Чоловіки, молодь 200 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ХОТИНЕЦЬКИЙ Марко КИЇ 2:03.24
2. КОСЯН Юрій ОДС 2:05.19
3. КРЕМЛЯКОВ Владислав ДПР 2:05.25
B
1. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:05.60
2. СТРІЛЕЦЬ Клим ДПР 2:07.96
3. РЕТИНСЬКИЙ Єгор К.О 2:10.85
9. Чоловіки 800 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 8:05.78
2. ОМЕЛЬКОВ Дмитро ЗПР 8:11.04
3. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 8:30.73
10. Жінки 1500 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. КРУК Аліна ЛЬВ 17:09.76
2. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 17:35.46
3. МЯСОЄДОВА Еліна ХРК 17:44.82
25.04.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки, молодь 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки, молодь 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки, молодь 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки, молодь 400 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки, молодь 400 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки, молодь 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки, молодь 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Жінки 4x200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки 4x200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
11. Змішана 4x100 м комбінована За часом Заявки Стартовий Результати

25.04.2019 - 17:00 Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КИШКА Татьяна МЛД 31.88
2. АХМЕДОВА Дана ВЛН 33.03
3. БІЖЕВЕЦЬ Олександра ДПР 33.42
B
1. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 34.05
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 34.29
3. ХМЕЛЕВСЬКА Надія ПЛТ 34.41
2. Чоловіки, молодь 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КОПТЄЛОВ Микита ЗПР 28.30
2. ПОМАЗАН Микита К.О 28.32
3. КАПША Юрій ДПР 28.79
B
1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир ЖТМ 29.53
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 29.58
3. СТЕБКО Юрій ДПР 29.88
3. Жінки, молодь 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. СТАДНИК Юлія КИЇ 2:03.54
2. СНІТКО Карина ХРК 2:03.56
3. ПРИБИШ Анна КИЇ 2:06.50
B
1. ДЕЙНЕКО Александра МЛД 2:09.33
2. ГАРТМАН Маргарита ДПР 2:10.22
3. ЖУКОВА Марія КИЇ 2:10.83
4. Чоловіки, молодь 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ОМЕЛЬКОВ Дмитро ЗПР 1:50.86
2. ДУБНИЦЬКИЙ Євгеній ПЛТ 1:52.24
3. КОПТЄЛОВ Євгеній КИЇ 1:52.29
B
1. ЛЕТНІКОВ Олександр ЗПР 1:53.65
2. ЖИРОВ Микита ДОН 1:54.90
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 1:55.14
5. Жінки, молодь 400 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ХОМІНА Анастасія ОДС 5:01.49
2. КРУК Аліна ЛЬВ 5:07.22
3. ОСТАПУХА Катерина ДПР 5:08.45
B
1. БАСИСТО Анастасия МЛД 5:26.33
2. ГУБІЙЧУК Анастасія РВН 5:30.04
3. СТАДНИЦЬКА Ксенія ЛЬВ 5:32.44
6. Чоловіки, молодь 400 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. КЕСІЛЬ Денис ДПР 4:24.98
2. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 4:26.22
3. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ОДС 4:32.06
B
1. ГРИЦАК Богдан КИЇ 4:42.93
2. НАКОНЕЧНИЙ Денис КИЇ 4:43.17
3. СТАДНИЦЬКИЙ Маркіян ЛЬВ 4:45.91
7. Жінки, молодь 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 1:01.76
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 1:02.52
3. САЛКУЦАН Татьяна МЛД 1:03.18
B
1. ДИВАК Марія К.О 1:06.58
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 1:07.07
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 1:07.21
8. Чоловіки, молодь 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ДРОБНИЧ Дмитро ДПР 56.40
2. ФЕНЬ Герман ХРК 56.56
3. КАСЬЯН Богдан ПЛТ 56.91
B
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 57.58
2. МАЗУРЕНКО Ярослав КИЇ 58.09
3. СЕМЕНОВ Михайло К.О 58.82
26.04.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки, молодь 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки, молодь 200 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки, молодь 200 м комплексне плавання Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Чоловіки, молодь 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
6. Жінки, молодь 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
7. Змішана 4x100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

26.04.2019 - 15:45 Стартовий Результати
1. Жінки, молодь 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 27.67
2. МАНАКОВА Анастасія К.О 27.71
3. МАНОЙЛО Аліса ХРК 28.07
B
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 27.95
2. ДИВАК Марія К.О 28.72
3. СЬОМІНА Каріна ДПР 29.01
2. Чоловіки, молодь 50 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ЛЕМЕШКО Любомир ПЛТ 23.78
2. БУХОВ Владислав КИЇ 23.88
3. КАСЬЯН Богдан ПЛТ 24.26
B
1. РОМАНЮК Єгор К.О 25.03
2. ТИМОЩУК Юрій КИЇ 25.24
3. НЕСТЕРКІН Валентин ХРК 25.38
3. Жінки, молодь 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ХОМІНА Анастасія ОДС 2:18.90
2. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 2:22.06
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:24.00
B
1. ОСТАПУХА Катерина ДПР 2:28.48
2. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 2:30.69
3. ШВАБІЙ Дарія К.О 2:31.08
4. Чоловіки, молодь 200 м комплексне плавання Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1. ГЕРАСИМЧУК Святослав ДПР 2:05.73
2. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:06.67
3. ДОРОГОВ Микита ОДС 2:06.74
B
1. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:08.40
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:11.19
3. СТРІЛЕЦЬ Клим ДПР 2:11.44
5. Чоловіки, молодь 1500 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 15:36.58
2. КЕСІЛЬ Денис ДПР 15:41.64
3. ОМЕЛЬКОВ Дмитро ЗПР 15:41.78
6. Жінки, молодь 800 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1. КРУК Аліна ЛЬВ 8:58.16
2. СТЕЦЕНКО Анна ДПР 9:03.83
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 9:08.68