Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 100 м комбінована За часом Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м комбінована За часом Стартовий Результати
Дівчата 4 x 100 м вільний стиль За часом Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м вільний стиль За часом Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль За часом Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована За часом Стартовий Результати
16.06.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Юнаки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Дівчата 4х100 м комбінована За часом Стартовий Результати
10. Юнаки 4х100 м комбінована За часом Стартовий Результати
10. Дівчата 400 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати
11. Юнаки 400 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

16.06.2018 - 16:30
1. Дівчата 100 м вільний стиль Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ЖУКОВА Євгенія 58.50
2.ЄВМІНОВА Тетяна 58.62
3.ГАРТМАН Маргарита 59.31
2. Юнаки 100 м вільний стиль Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ШЕЛІПОВ Богдан 51.84
2.ЛЕТНІКОВ Олександр 52.91
3.БОНДАР Артем 53.08
3. Дівчата 200 м брас Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ІСАЄВА Каміла 2:38.39
2.МЕДВЕДЄВА Ольга 2:44.10
3.СКИРДА Анна 2:45.66
4. Юнаки 200 м брас Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав 2:14.36
2.ЧИСТЯКОВ Євген 2:22.24
3.ОВЧІННІКОВ Максим 2:22.98
5. Дівчата 200 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.КОСТРОМІНА Вікторія 2:20.69
2.САВЧЕНКО Ольга 2:25.13
3.КЛИМЕНКО Єлізавета 2:25.74
6. Юнаки 200 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ГРИЦАК Богдан 2:06.94
2.ХРИПУНОВ Євген 2:07.05
3.ТИМОЩУК Юрій 2:10.86
7. Дівчата 200 м на спині Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.БУТ Софія 2:21.23
2.САВЧЕНКО Ольга 2:23.84
3.МЕЛЬНИК Олександра 2:24.43
8. Юнаки 200 м на спині Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ТКАЧЕНКО Данііл 2:05.26
2.КОСЯН Юрій 2:09.52
3.НАУМЕНКО Вадим 2:10.58
9. Дівчата 4х100 м комбінована Сильніший Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА4:27.26
2.КИЇВ4:33.51
3.ХАРКІВСЬКА4:34.81
10. Юнаки 4х100 м комбінована Сильніший Стартовий Результати

1.КИЇВ3:58.25
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА4:00.79
3.ОДЕСЬКА4:01.96
10. Дівчата 400 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.САВЧЕНКО Ольга 4:30.63
2.СНІТКО Карина 4:33.12
3.ЗАКОРКО Аріна 4:34.92
11. Юнаки 400 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.ШЕЛІПОВ Богдан 4:03.19
2.СТОРОЖЕВ Данило 4:06.78
3.БІЛЕНКО Володимир 4:09.05
17.06.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Юнаки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Дівчата 4х100 м вільний стиль За часом Стартовий Результати
10. Юнаки 4х100 м вільний стиль За часом Стартовий Результати
10. Дівчата 400 м комплекс За часом Заявки Стартовий Результати
11. Юнаки 400 м комплекс За часом Заявки Стартовий Результати
13. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

17.06.2018 - 16:30
1. Дівчата 200 м вільний стиль Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.САВЧЕНКО Ольга 2:07.01
2.СНІТКО Карина 2:09.18
3.КОРОСТІЙ Таісія 2:10.59
2. Юнаки 200 м вільний стиль Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ЛЕТНІКОВ Олександр 1:54.64
2.ВЛАСЕНКО Денис 1:56.84
3.НАУМЕНКО Вадим 1:58.19
3. Дівчата 100 м брас Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ІСАЄВА Каміла 1:13.99
2.ПАЛЬОХА Христина 1:15.31
3.МЕДВЕДЄВА Ольга 1:16.57
4. Юнаки 100 м брас Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав 1:02.60
2.ОВЧІННІКОВ Максим 1:05.13
3.ТКАЧУК Максим 1:05.46
5. Дівчата 100 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ЖУКОВА Євгенія 1:01.43
2.КОСТРОМІНА Вікторія 1:02.74
3.ЄВМІНОВА Тетяна 1:04.29
6. Юнаки 100 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.РОМАНЮК Єгор 56.13
2.ХРИПУНОВ Євген 56.54
3.ГРИЦАК Богдан 56.63
7. Дівчата 100 м на спині Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.БУТ Софія 1:06.21
2.МЕЛЬНИК Олександра 1:07.48
3.ЖЕЧЕВА Вікторія 1:07.71
8. Юнаки 100 м на спині Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ТКАЧЕНКО Данііл 57.93
2.КОСЯН Юрій 58.21
3.КУСЬ Олег 59.18
9. Дівчата 4х100 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.КИЇВ4:02.00
2.ХАРКІВСЬКА4:06.07
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА4:06.54
10. Юнаки 4х100 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА3:33.68
2.ВОЛИНСЬКА3:39.63
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 КОМАНДА)3:40.90
10. Дівчата 400 м комплекс Сильніший Стартовий Результати

1.САВЧЕНКО Ольга 4:59.18
2.ЄВМІНОВА Тетяна 5:08.63
3.ШВАБІЙ Дарія 5:13.59
11. Юнаки 400 м комплекс Сильніший Стартовий Результати

1.ЛУКАШЕВ Георгій 4:34.35
2.ЧИСТЯКОВ Євген 4:36.41
3.БЕЛЕМЕНКО Богдан 4:43.71
13. Юнаки 1500 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.БІЛЕНКО Володимир 16:15.72
2.СТОРОЖЕВ Данило 16:27.52
3.ГЕРГЕЛЬ Олександр 16:48.07
18.06.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Юнаки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Змішана 4х100 м вільний стиль За часом Стартовий Результати
10. Дівчата 200 м комплекс Попередні Заявки Стартовий Результати
11. Юнаки 200 м комплекс Попередні Заявки Стартовий Результати
12. Змішана 4х100 м комбінована За часом Стартовий Результати
13. Дівчата 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

18.06.2018 - 16:30
1. Дівчата 50 м вільний стиль Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ЄВМІНОВА Тетяна 26.87
2.ВИРВИЧ Вікторія 27.23
3.СНІТКО Карина 27.30
2. Юнаки 50 м вільний стиль Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.БУХОВ Владислав 23.43
2.СЕМЕНЕНКО Тимур 24.14
3.СЕЛЕЗНЬОВ Назар 24.19
3. Дівчата 50 м брас Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ІСАЄВА Каміла 33.97
2.ПАЛЬОХА Христина 34.80
3.САПРОНОВА Анна 34.93
4. Юнаки 50 м брас Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав 29.14
2.ОВЧІННІКОВ Максим 29.80
3.СТЕБКО Юрій 30.16
5. Дівчата 50 м на спині Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.СОРОКІНА Владислава 31.14
2.ЖЕЧЕВА Вікторія 31.68
3.ДМИТРІЄВА Анастасія 31.88
6. Юнаки 50 м на спині Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.КУСЬ Олег 27.20
2.ТКАЧЕНКО Данііл 27.36
3.КОСЯН Юрій 27.48
7. Дівчата 50 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ЖУКОВА Євгенія 27.93
2.ГАРТМАН Маргарита 28.71
3.КОСТРОМІНА Вікторія 29.05
8. Юнаки 50 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.БУХОВ Владислав 24.74
2.СЕМЕНЕНКО Тимур 25.80
3.БІЛЕНКО Володимир 25.86
9. Змішана 4х100 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА3:46.77
2.КИЇВ3:49.10
3.ХАРКІВСЬКА3:53.23
10. Дівчата 200 м комплекс Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.САВЧЕНКО Ольга 2:20.88
2.ЄВМІНОВА Тетяна 2:23.77
3.ДЬЯЧЕНКО Марія 2:27.15
11. Юнаки 200 м комплекс Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ХРИПУНОВ Євген 2:07.89
2.ШЕЛІПОВ Богдан 2:09.14
3.ГРИЦАК Богдан 2:09.76
12. Змішана 4х100 м комбінована Сильніший Стартовий Результати

1.КИЇВСЬКА4:08.17
2.КИЇВ4:10.12
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА4:10.98
13. Дівчата 800 м вільний стиль Сильніший Стартовий Результати

1.САВЧЕНКО Ольга 9:19.68
2.СНІТКО Карина 9:22.71
3.ЗАКОРКО Аріна 9:26.37