Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
07.11.2019 - 11:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 57.18
2. СНІТКО Карина ХРК 57.66
3. ЯКУБА Орина КИЇ 58.63
2. Чоловіки 100 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ЛІННИК Ілля КИЇ 50.75
2. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 50.96
3. ХНИКІН Олексій ВІН 51.12
3. Жінки 200 м брас За часом Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 2:36.84
2. КРИЖКО Лілія ЗПР 2:36.86
3. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:38.33
4. Чоловіки 200 м брас За часом Заявки Стартовий Результати

1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:15.98
2. СТРІЛЕЦЬ Іван ДПР 2:17.64
3. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 2:18.41
5. Жінки 100 м на спині За часом Заявки Стартовий Результати

1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 1:01.55
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 1:04.17
3. КОРОЛЬЧУК Ольга РВН 1:06.61
6. Чоловіки 100 м на спині За часом Заявки Стартовий Результати

1. КОСЯН Юрій ОДС 56.46
2. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 56.78
3. ФЕНЬ Герман ХРК 56.96
7. Жінки 200 м комплексне плавання За часом Заявки Стартовий Результати

1. САВЧЕНКО Ольга КИЇ 2:21.25
2. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 2:22.30
3. ХОМІНА Анастасія ОДС 2:23.99
8. Чоловіки 200 м комплексне плавання За часом Заявки Стартовий Результати

1. КЕСІЛЬ Денис ДПР 2:04.94
2. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:06.67
3. ГЕРАСИМЧУК Святослав ДПР 2:07.16
9. Жінки 50 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 28.51
1. МАНАКОВА Анастасія К.О 28.51
3. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 28.63
10. Чоловіки 50 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. БУХОВ Владислав КИЇ 23.57
2. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ОДС 24.35
3. ХНИКІН Олексій ВІН 24.62
11. Жінки 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. СНІТКО Карина ХРК 9:12.52
2. МЯСОЄДОВА Еліна ХРК 9:15.53
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 9:19.31
12. Чоловіки 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 15:46.04
2. ОЛЕКСИШИН Олександр К.О 16:32.07
3. ГЕРГЕЛЬ Олександр ДПР 16:34.99
08.11.2019 - 11:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м на спині За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 30.16
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 30.19
3. ГРИГОРЕНКО Євгенія ДОН 30.92
2. Чоловіки 50 м на спині За часом Заявки Стартовий Результати

1. КАСЬЯН Богдан ПЛТ 25.86
2. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 26.58
3. ХНИКІН Віктор ВІН 26.68
3. Жінки 200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. СНІТКО Карина ХРК 2:05.34
2. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 2:05.48
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 2:07.65
4. Чоловіки 200 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:51.32
2. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 1:53.07
3. ЛЕТНІКОВ Олександр ЗПР 1:53.84
5. Жінки 100 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 1:03.72
2. ХОМІНА Анастасія ОДС 1:04.04
3. ГАРТМАН Маргарита ДПР 1:04.18
6. Чоловіки 100 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. КЕСІЛЬ Денис ДПР 53.45
2. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ОДС 54.06
3. РОМАНЮК Єгор К.О 55.12
7. Жінки 100 м брас За часом Заявки Стартовий Результати

1. ІСАЄВА Каміла ДПР 1:11.40
2. НАДТОЧІЙ Марина ПЛТ 1:11.67
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:13.25
8. Чоловіки 100 м брас За часом Заявки Стартовий Результати

1. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 1:03.01
2. ДМИТРУК Владислав ДПР 1:03.80
3. СТРІЛЕЦЬ Іван ДПР 1:04.12
9. Чоловіки 400 м комплексне плавання За часом Заявки Стартовий Результати

1. САВЧЕНКО Ольга КИЇ 4:57.27
2. ОСТАПУХА Катерина ДПР 5:12.62
3. КИРИК Ніна РВН 5:19.30
10. Жінки 400 м комплексне плавання За часом Заявки Стартовий Результати

1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 4:28.87
2. ГЕРАСИМЧУК Святослав ДПР 4:33.58
3. ГЕРГЕЛЬ Олександр ДПР 4:36.06
09.11.2019 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПІКІНЕР Ірина ДПР 26.27
2. МАНАКОВА Анастасія К.О 26.78
3. СНІТКО Карина ХРК 26.80
2. Чоловіки 50 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. БУХОВ Владислав КИЇ 22.30
2. ЛІННИК Ілля КИЇ 22.83
3. ХНИКІН Олексій ВІН 23.15
3. Жінки 50 м брас За часом Заявки Стартовий Результати

1. НАДТОЧІЙ Марина ПЛТ 32.77
2. ІСАЄВА Каміла ДПР 33.06
3. АХМЕДОВА Дана ВЛН 33.35
4. Чоловіки 50 м брас За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПОМАЗАН Микита К.О 28.67
2. ДМИТРУК Владислав ДПР 28.82
3. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 28.92
5. Жінки 200 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. ПАВЛЕНКО Вікторія КИЇ 2:20.00
2. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 2:25.54
3. СТЕЛЬМАХ Ніколь РВН 2:25.78
6. Чоловіки 200 м батерфляй За часом Заявки Стартовий Результати

1. КЕСІЛЬ Денис ДПР 1:59.10
2. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ОДС 2:02.93
3. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 2:03.68
7. Жінки 200 м на спині За часом Заявки Стартовий Результати

1. ЗЕВІНА Дарина КИЇ 2:13.56
2. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 2:20.95
3. КОРОЛЬЧУК Анастасія РВН 2:21.35
8. Чоловіки 200 м на спині За часом Заявки Стартовий Результати

1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 2:03.77
2. КОСЯН Юрій ОДС 2:06.02
3. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:06.29
9. Жінки 400 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. КОЛЕСНИКОВА Марина ХРК 4:21.55
2. САВЧЕНКО Ольга КИЇ 4:27.83
3. СНІТКО Карина ХРК 4:30.00
10. Чоловіки 400 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1. ОСТАПЕНКО Нікіта ДПР 3:54.53
2. ОМЕЛЬКОВ Дмитро ЗПР 3:54.96
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 4:04.60