Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   50 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
100 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
800 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
100 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
100 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
100 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
100 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   100 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
200 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   200 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
400 м За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати   400 м За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 50 м комбінована За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 50 м комбінована За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 50 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 50 м комбінована За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
Дівчата 4 x 50 м вільний стиль За часом 2007 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 50 м вільний стиль За часом 2006 - Заявки Стартовий Результати
06.02.2020 - 10:10 (розминка - 8:30) Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 100 м вільний стиль За часом 10:10 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 59.44
2. ЧЕРНИЩУК Валерія КИЇ 59.77
3. РЕПЕЦЬКА Діана ДПР 1:03.83
2. Юнаки 100 м вільний стиль За часом 10:36 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. КУДІНОВ Микита ХРК 54.98
2. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 55.56
3. НЕЧИДЮК Максим РВН 56.62
3. Дівчата 200 м брас За часом 11:06 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. СУЛЕЙМАНОВА Роксолана ДПР 2:47.72
2. ЛУЦЕНКО Олександра ЗПР 2:49.23
3. АНДРЕЙЧЕНКО Олена КРД 2:50.50
4. Юнаки 200 м брас За часом 11:35 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. КОТЬОЛКІН Остап ЛЬВ 2:34.49
2. ЛЬВУТІН Лев ЗПР 2:34.65
3. ЯРИНОВСЬКИЙ Дмитро ХРК 2:35.62
Додаткова розминка 30 хвилин (12:05)
5. Дівчата 100 м на спині За часом 12:35 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ЗУБРИЧ Поліна МКЛ 1:07.05
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 1:08.10
3. МАРТИНОВА Альона ДОН 1:09.78
6. Юнаки 100 м на спині За часом 12:54 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. НЕЧИДЮК Максим РВН 1:01.22
2. НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем ВЛН 1:03.54
3. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 1:03.64
Нагородження: 100 м вільний стиль (дів, юн) (13:12)
Нагородження: 200 м брас (дів, юн)
7. Дівчата 200 м комплексне плавання За часом 13:28 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. БОБРОВСЬКА Аліна ХРК 2:29.63
2. ЧЕРНИЩУК Валерія КИЇ 2:32.14
3. СУЛЕЙМАНОВА Роксолана ДПР 2:32.89
8. Юнаки 200 м комплексне плавання За часом 13:56 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 2:19.19
2. КУДІНОВ Микита ХРК 2:21.26
3. ТАРАСОВ Євгеній К.О 2:22.66
9. Дівчата 4x50 м комбінована За часом 14:21 2007 - Заявки Стартовий Результати

1.М. КИЇВКИЇ 2:05.85
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 2:08.41
3.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К) 2:14.88
10. Юнаки 4x50 м комбінована За часом 14:37 2006 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 1:57.05
2.ХАРКІВСЬКАХРК 1:58.75
3.ВОЛИНСЬКАВЛН 1:58.86
Нагородження: 100 м на спині (дів, юн) (14:54)
Нагородження: 200 м комплексне плавання (дів, юн)
11. Дівчата 800 м вільний стиль За часом 15:10 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. МАРТИНОВА Альона ДОН 9:56.69
2. КОБЗЄВА Олена РВН 9:59.12
3. АФАНАСЬЄВА Тетяна ДПР 10:01.16
Нагородження: 4х50 м комбінована (дів, юн) (під час найслабшого запливу 800 м вільний стиль)
12. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом 15:45 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ПОЛОЦЬКИЙ Андрій РВН 17:08.83
2. РУБЛЬОВ Ян РВН 17:12.49
3. ПЛАТОНОВ Євгеній РВН 17:23.34
16:45
07.02.2020 - 10:00 (розминка - 8:30) Заявки Стартовий Результати
Нагородження: 800 м вільний стиль (дів) (10:00)
Нагородження: 1500 м вільний стиль (юн)
1. Змішана 4x50 м вільний стиль За часом 10:10 2006 - Заявки Стартовий Результати

1.М. КИЇВКИЇ 1:48.75
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 1:49.48
3.ХАРКІВСЬКАХРК 1:50.05
2. Дівчата 100 м комплексне плавання За часом 10:28 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. БОБРОВСЬКА Аліна ХРК 1:09.85
2. СУЛЕЙМАНОВА Роксолана ДПР 1:10.82
3. САВЧЕНКО Аліса КИЇ 1:12.58
3. Юнаки 100 м комплексне плавання За часом 10:54 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. НЕЧИДЮК Максим РВН 1:02.72
2. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 1:04.19
3. ТАРАСОВ Євгеній К.О 1:04.48
4. Дівчата 200 м вільний стиль За часом 11:21 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ЧЕРНИЩУК Валерія КИЇ 2:10.89
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 2:11.62
3. МАРТИНОВА Альона ДОН 2:18.85
Додаткова розминка 30 хвилин (11:55)
5. Юнаки 200 м вільний стиль За часом 12:25 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 2:00.72
2. РУБЛЬОВ Ян РВН 2:00.73
3. КУДІНОВ Микита ХРК 2:00.80
Нагородження: 4х50 м вільний стиль (змішана) (13:00)
Нагородження: 100 м комплексне плавання (дів, юн)
6. Дівчата 100 м батерфляй За часом 13:16 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ПОНОМАРЕНКО Кіра ЗПР 1:04.81
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 1:06.45
3. РИБАЛКО Ольга КИЇ 1:07.28
7. Юнаки 100 м батерфляй За часом 13:28 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. НЕЧИДЮК Максим РВН 1:00.51
2. ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій ЗКР 1:02.31
3. ГАРБАРЧУК Іван ВЛН 1:02.83
8. Дівчата 100 м брас За часом 13:41 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. СУЛЕЙМАНОВА Роксолана ДПР 1:16.72
2. ЛУЦЕНКО Олександра ЗПР 1:17.76
3. ЦИКЛАУРІ Поліна ТРН 1:17.96
9. Юнаки 100 м брас За часом 14:00 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. СУРОВІКІН Тимофій ХРК 1:10.07
2. ЛАВРИК Віталій ІФР 1:10.13
3. ЛЬВУТІН Лев ЗПР 1:10.93
Нагородження: 200 м вільний стиль (дів, юн) (14:23)
Нагородження: 100 м батерфляй (дів, юн)
10. Змішана 4x50 м комбінована За часом 14:36 2006 - Заявки Стартовий Результати

1.М. КИЇВКИЇ 2:00.29
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 2:00.43
3.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 2:01.53
Нагородження: 100 м брас (дів, юн) (14:55)
Нагородження: 4х50 м комбінована (змішана)
15:08
08.02.2020 - 10:00 (розминка - 8:30) Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль За часом 10:00 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ЧЕРНИЩУК Валерія КИЇ 27.25
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 27.38
3. СУЛЕЙМАНОВА Роксолана ДПР 28.47
2. Юнаки 50 м вільний стиль За часом 10:20 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. КУДІНОВ Микита ХРК 25.22
2. НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем ВЛН 25.68
3. КРИВЯКІН Максим ДПР 25.74
3. Дівчата 400 м комплексне плавання За часом 10:44 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. АФАНАСЬЄВА Тетяна ДПР 5:13.40
2. БОБРОВСЬКА Аліна ХРК 5:23.57
3. ЗАГОРОВСЬКА Анна ДПР 5:23.61
4. Юнаки 400 м комплексне плавання За часом 11:14 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 4:56.12
2. ПЛАТОНОВ Євгеній РВН 4:58.01
3. ТАРАСОВ Євгеній К.О 4:59.34
Додаткова розминка 30 хвилин (11:47)
5. Дівчата 200 м батерфляй За часом 12:10 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. РИБАЛКО Ольга КИЇ 2:27.52
2. ПОНОМАРЕНКО Кіра ЗПР 2:34.40
3. АФАНАСЬЄВА Тетяна ДПР 2:37.04
6. Юнаки 200 м батерфляй За часом 12:23 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. ПЛАТОНОВ Євгеній РВН 2:20.39
2. КЛИМЕНКО Вадим ХРК 2:24.53
3. КОТЬОЛКІН Остап ЛЬВ 2:25.91
Нагородження: 50 м вільний стиль (дів, юн) (12:36)
Нагородження: 400 м комплексне плавання (дів, юн)
7. Дівчата 200 м на спині За часом 12:50 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ЗУБРИЧ Поліна МКЛ 2:24.41
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 2:27.94
3. ШИЯН Поліна КИЇ 2:31.11
8. Юнаки 200 м на спині За часом 13:20 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. НЕЧИДЮК Максим РВН 2:13.20
2. ПОЛОЦЬКИЙ Андрій РВН 2:17.83
3. ГНАТЮК Даніїл ДОН 2:17.86
9. Дівчата 400 м вільний стиль За часом 13:50 2007 - Заявки Стартовий Результати

1. ЧЕРНИЩУК Валерія КИЇ 4:43.13
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 4:43.23
3. МАРТИНОВА Альона ДОН 4:47.33
10. Юнаки 400 м вільний стиль За часом 14:17 2006 - Заявки Стартовий Результати

1. РУБЛЬОВ Ян РВН 4:19.60
2. РЕШЕТЦОВ Артем КРД 4:21.01
3. КУДІНОВ Микита ХРК 4:22.16
Нагородження: 200 м батерфляй (дів, юн) (14:31)
Нагородження: 200 м на спині (дів, юн)
11. Дівчата 4x50 м вільний стиль За часом 14:40 2007 - Заявки Стартовий Результати

1.М. КИЇВКИЇ 1:52.82
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 1:55.34
3.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 1:59.26
12. Юнаки 4x50 м вільний стиль За часом 14:55 2006 - Заявки Стартовий Результати

1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 1:44.72
2.ВОЛИНСЬКАВЛН 1:44.97
3.М. КИЇВКИЇ 1:46.49
Нагородження: 400 м вільний стиль (дів, юн) (15:15)
Нагородження: 4х50 м вільний стиль (дів, юн)
Нагородження: командна першість
15:30