* Останнє оновлення: 2020-02-24 21:52:14 *
Дівчата Юнаки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
800 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   1500 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Дівчата 4 x 100 м вільний стиль Попередні 2005 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м вільний стиль Попередні 2004 - Заявки Стартовий Результати
Дівчата 4 x 100 м комбінована Попередні 2005 - Заявки Стартовий Результати
Юнаки 4 x 100 м комбінована Попередні 2004 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м вільний стиль Попередні 2004 - Заявки Стартовий Результати
Змішана 4 x 100 м комбінована Попередні 2004 - Заявки Стартовий Результати
19.02.2020 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 50 м вільний стиль Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 100 м брас Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 100 м брас Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 200 м батерфляй Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 200 м батерфляй Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата 200 м на спині Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
8. Юнаки 200 м на спині Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
9. Дівчата 400 м вільний стиль Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
10. Юнаки 400 м вільний стиль Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
11. Дівчата 4x100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
12. Юнаки 4x100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

19.02.2020 - 16:30 Результати
1. Дівчата 50 м вільний стиль Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ЖУКОВА Марія КИЇ 26.67
2. ДИВАК Марія К.О 26.80
3. ЄВМІНОВА Тетяна ХРК 27.04
Юніори
1. ЛАКТІНА Маргарита ЗПР 27.41
2. ГУРЕЙКОВА Марія ХРК 27.33
3. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 27.34
2. Юнаки 50 м вільний стиль Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. РОМАНЮК Єгор К.О 23.62
2. БОНДАР Артем РВН 23.69
2. БАБІЧЕНКО Микита ДПР 23.69
Юніори
1. САЛЕГ Абдурахман ТРН 23.71
2. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 23.94
3. БІЛЕЦЬКИЙ Ілля ДПР 24.37
3. Дівчата 100 м брас Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:11.58
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 1:11.97
3. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 1:13.89
Юніори
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 1:11.58
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 1:11.97
3. СМОЛІНА ДарьяЧВЦ 1:15.55
4. Юнаки 100 м брас Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 1:02.19
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 1:02.65
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 1:02.99
Юніори
1. КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав К.О 1:02.19
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 1:04.48
3. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 1:06.13
5. Дівчата 200 м батерфляй Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:16.93
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:21.03
3. СТЕЛЬМАХ Ніколь РВН 2:28.01
Юніори
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:21.03
2. ТЮТЮННИК Софія ДПР 2:35.41
3. АФАНАСЬЄВА Тетяна 2:33.53
6. Юнаки 200 м батерфляй Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 2:00.06
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:03.08
3. ГЕРГЕЛЬ Олександр ДПР 2:05.72
Юніори
1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:03.08
2. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 2:09.45
3. ЗАХАРЧЕНКО Денис ОДС 2:08.93
7. Дівчата 200 м на спині Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 2:18.84
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 2:19.81
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 2:21.09
Юніори
1. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 2:19.81
2. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 2:21.09
3. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 2:30.61
8. Юнаки 200 м на спині Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 2:02.52
2. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:04.43
3. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 2:05.52
Юніори
1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 2:05.52
2. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:09.08
3. БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван К.О 2:12.34
9. Дівчата 400 м вільний стиль Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. СНІТКО Карина ХРК 4:22.60
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 4:22.84
3. ЗАКОРКО Аріна КИЇ 4:30.08
Юніори
1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 4:32.65
2. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 4:39.14
3. ДОЛАВРУК Яна К.О 4:41.15
10. Юнаки 400 м вільний стиль Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 4:03.35
2. ЖИРОВ Микита ДОН 4:04.46
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 4:04.76
Юніори
1. ЧОБАНЯН Данило ДОН 4:07.56
2. КРАЛЯ Павло РВН 4:09.30
3. ОЛЬХОВІК Ян ДПР 4:12.36
11. Дівчата 4x100 м вільний стиль За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
Юніори
1.М. КИЇВКИЇ 4:02.95
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:05.63
3.КИЇВСЬКАК.О 4:05.72
12. Юнаки 4x100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати
Юніори
1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:37.75
2.КИЇВСЬКАК.О 3:41.64
3.ХАРКІВСЬКАХРК 3:42.22
20.02.2020 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м брас Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 50 м брас Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 100 м вільний стиль Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 100 м вільний стиль Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 400 м комплексне плавання Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 400 м комплексне плавання Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата 800 м вільний стиль За часом 2003 - Заявки Стартовий Результати
8. Дівчата 4x100 м комбінована За часом 2005 - Заявки Стартовий Результати
9. Юнаки 4x100 м комбінована За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

20.02.2020 - 16:30 Результати
1. Дівчата 50 м брас Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 32.48
2. ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія К.О 33.92
3. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 34.00
Юніори
1. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 32.48
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 34.00
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 34.57
2. Юнаки 50 м брас Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТКАЧУК Максим ВЛН 28.93
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 28.97
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 29.16
Юніори
1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 28.97
2. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 30.41
3. БІЛЕЦЬКИЙ Ілля ДПР 30.47
3. Дівчата 100 м вільний стиль Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. СНІТКО Карина ХРК 57.06
2. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 58.16
3. ЖУКОВА Марія КИЇ 58.32
Юніори
1. САВЕНОК Єлізавета КИЇ 1:00.87
2. ДЯЧЕНКО Олена ПЛТ 59.80
3. ГУРЕЙКОВА Марія ХРК 1:00.09
4. Юнаки 100 м вільний стиль Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. РОМАНЮК Єгор К.О 51.01
2. БОНДАР Артем РВН 51.30
3. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 51.63
Юніори
1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 52.39
2. ЖОВТКО Юрій РВН 53.24
3. САЛЕГ Абдурахман ТРН 54.02
5. Дівчата 400 м комплексне плавання Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ОСТАПУХА Катерина ДПР 5:08.01
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 5:08.65
3. КИРИК Ніна РВН 5:11.69
Юніори
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 5:08.65
2. МАНІКО Ніколь ЗКР 5:14.23
3. ДОЛАВРУК Яна К.О 5:21.62
6. Юнаки 400 м комплексне плавання Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 4:28.50
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 4:32.03
3. ГЕРГЕЛЬ Олександр ДПР 4:38.20
Юніори
1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 4:32.03
2. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 4:40.34
3. ЧОБАНЯН Данило ДОН 4:41.72
7. Дівчата 800 м вільний стиль Сильніший 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ШАЄНКО Владислава ДПР 9:13.31
2. ЗАКОРКО Аріна КИЇ 9:16.98
3. ГАРТМАН Маргарита ДПР 9:18.44
Юніори
1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 9:23.47
2. ЗЕВІНА Олександра КИЇ 9:33.33
3. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 9:37.84
8. Дівчата 4x100 м комбінована Сильніший 2005 - Заявки Стартовий Результати
Юніори
1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:26.85
2.М. КИЇВКИЇ 4:31.41
3.КИЇВСЬКАК.О 4:36.85
9. Юнаки 4x100 м комбінована Сильніший 2004 - Заявки Стартовий Результати
Юніори
1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:55.06
2.КИЇВСЬКАК.О 3:57.88
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:03.92
21.02.2020 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м на спині Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 50 м на спині Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 200 м брас Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 200 м брас Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 200 м вільний стиль Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 200 м вільний стиль Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
7. Дівчата 100 м батерфляй Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
8. Юнакі 100 м батерфляй Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
9. Змішана 4x100 м комбінована За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

21.02.2020 - 16:30 Результати
1. Дівчата 50 м на спині Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 30.12
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 30.52
3. ЛАТИШЕВА Поліна К.О 30.88
Юніори
1. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 30.52
2. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 31.12
3. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 31.31
2. Юнаки 50 м на спині Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ФЕНЬ Герман ХРК 26.40
2. КУСЬ Олег ЛЬВ 26.93
3. ЛИСОБЕЙ Сергій ТРН 27.13
Юніори
1. ЖОВТКО Юрій РВН 27.30
2. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 27.84
3. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 27.47
3. Дівчата 200 м брас Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:34.82
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:35.06
3. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 2:43.64
Юніори
1. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:34.82
2. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:35.06
3. БІЛИЧЕНКО Євгенія КИЇ 2:44.65
4. Юнаки 200 м брас Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:14.53
2. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:17.71
3. ОВЧІННІКОВ Максим ЗПР 2:19.29
Юніори
1. КИЗИМЕНКО Давід ДПР 2:21.35
2. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 2:21.46
3. ВЛАСОВ Олександр ХРК 2:26.22
5. Дівчата 200 м вільний стиль Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. СНІТКО Карина ХРК 2:04.15
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 2:06.03
3. ТУГАЙ Валерія ПЛТ 2:09.17
Юніори
1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:09.57
2. СТЕЦУРІНА Євгенія ХРК 2:10.43
3. МАНІКО Ніколь ЗКР 2:11.32
6. Юнаки 200 м вільний стиль Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:52.43
2. ЖИРОВ Микита ДОН 1:54.32
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 1:54.49
Юніори
1. ТУМОЯН Кірілл ЛЬВ 1:59.21
2. ЖОВТКО Юрій РВН 1:56.90
3. КУЗНЄЦОВ Микита ДПР 1:57.84
7. Дівчата 100 м батерфляй Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 1:01.36
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:01.44
3. ГАРТМАН Маргарита ДПР 1:03.98
Юніори
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 1:04.10
2. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 1:06.03
3. ІЛЬНИЦЬКА Христина К.О 1:07.01
8. Юнакі 100 м батерфляй Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 53.71
2. РОМАНЮК Єгор К.О 54.28
3. ФЕНЬ Герман ХРК 55.53
Юніори
1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 55.98
2. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 56.60
3. СОКИРКА Богдан К.О 57.43
9. Змішана 4x100 м комбінована Сильніший 2004 - Заявки Стартовий Результати
Юніори
1.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 4:11.14
2.КИЇВСЬКАК.О 4:11.71
3.ХАРКІВСЬКАХРК 4:19.10
22.02.2020 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Дівчата 50 м батерфляй Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
2. Юнаки 50 м батерфляй Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
3. Дівчата 100 м на спині Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
4. Юнаки 100 м на спині Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
5. Дівчата 200 м комплексне плавання Попередні 2003 - Заявки Стартовий Результати
6. Юнаки 200 м комплексне плавання Попередні 2002 - Заявки Стартовий Результати
7. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом 2002 - Заявки Стартовий Результати
8. Змішана 4x100 м вільний стиль За часом 2004 - Заявки Стартовий Результати

22.02.2020 - 16:30 Результати
1. Дівчата 50 м батерфляй Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 27.63
2. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 27.87
3. СНІТКО Карина ХРК 28.15
Юніори
1. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 29.01
2. ІЛЬНИЦЬКА Христина К.О 29.50
3. ГУРЕЙКОВА Марія ХРК 29.78
2. Юнаки 50 м батерфляй Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 24.03
2. ЧОБОТАР Артем ДПР 24.80
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 24.98
Юніори
1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 25.44
2. САЛЕГ Абдурахман ТРН 25.69
3. ЖОВТКО Юрій РВН 26.01
3. Дівчата 100 м на спині Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 1:04.48
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:04.97
3. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 1:06.54
Юніори
1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 1:04.48
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:04.97
3. ЩЕРБАКОВА Єлізавєта К.О 1:07.69
4. Юнаки 100 м на спині Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ФЕНЬ Герман ХРК 56.83
2. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 57.82
3. КОСЯН Юрій ОДС 58.09
Юніори
1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 57.82
2. ЖОВТКО Юрій РВН 59.84
3. ТОКАРЄВ Нікіта ХРК 59.95
5. Дівчата 200 м комплексне плавання Фінали 2003 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:23.63
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:24.29
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:24.42
Юніори
1. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:23.63
2. МЕДВЕДЄВА Ольга ДОН 2:24.29
3. ТКАЧЕНКО Аліна ДПР 2:24.42
6. Юнаки 200 м комплексне плавання Фінали 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:05.52
2. НАУМЕНКО Вадим ОДС 2:06.53
3. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:08.12
Юніори
1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:08.34
2. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:14.55
3. СОКИРКА Богдан К.О 2:13.27
7. Юнаки 1500 м вільний стиль Сильніший 2002 - Заявки Стартовий Результати
Молодь
1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 16:02.39
2. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 16:10.60
3. КОСТЕНКО Кірілл ХРК 16:16.30
Юніори
1. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 16:10.60
2. ЧОБАНЯН Данило ДОН 16:34.84
3. КОРЖ Дмитрій КИЇ 16:48.74
8. Змішана 4x100 м вільний стиль Сильніший 2004 - Заявки Стартовий Результати
Юніори
1.ЗАПОРІЗЬКАЗПР 3:47.88
2.ДНІПРОПЕТРОВСЬКАДПР 3:49.74
3.ХАРКІВСЬКАХРК 3:51.22