Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   400 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   50 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   100 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати   200 м Попередні, фінали Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
Інши дистанції
Жінки 4 x 100 м комбінована За часом Результати
Жінки 4 x 100 м вільний стиль За часом Результати
4.07.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 200 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 200 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 100 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Жінки 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки 400 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати

04.07.2018 - 16:30
1. Жінки 50 м батерфляй Фінали Стартовий Результати
A
1.НАДЖАФОВА Дарья26.60
2.СТАДНИК Юлія27.75
3.ВЕРБИЦЬКА Поліна28.01
2. Чоловіки 50 м батерфляй Фінали Стартовий Результати
A
1.КАСЬЯН Богдан 24.13
2.ЛЕМЕШКО Любомир 24.26
3.КОПТЄЛОВ Євгеній 24.45
3. Жінки 200 м брас Фінали Стартовий Результати
A
1.КРАСІНА Анастасія 2:36.87
2.ХОМІНА Анастасія 2:40.51
3.КРИЖКО Лілія 2:40.97
4. Чоловіки 200 м брас Фінали Стартовий Результати
A
1.СТРІЛЕЦЬ Іван 2:14.61
2.КОПТЄЛОВ Микита 2:16.04
3.ДИМО Валерій 2:16.82
5. Жінки 200 м на спині Фінали Стартовий Результати
A
1.КОЛЕСНИКОВА Марина 2:16.99
2.КОРОЛЬЧУК Ольга 2:22.50
3.МОРОХОВСЬКА Анастасія 2:25.24
6. Чоловіки 200 м на спині Фінали Стартовий Результати
A
1.ТКАЧЕНКО Данііл 2:06.34
2.ЯЦЕНКО Євгеній 2:06.50
3.СТРІЛЕЦЬ Клим 2:07.79
7. Жінки 100 м вільний стиль Фінали Стартовий Результати
A
1.ЯКУБА Орина 57.12
2.СТАДНИК Юлія 57.19
3.БОКАНЬ Маргарита 58.85
8. Чоловіки 100 м вільний стиль Фінали Стартовий Результати
A
1.ШЕВЦОВ Сергій 50.13
2.БОБРАКОВ Ігор 50.88
3.ГРИГОРЬЄВ Іван 51.07
9. Жінки 400 м вільний стиль Фінали Стартовий Результати
A
1.МЯСОЄДОВА Еліна 4:26.46
2.САВЧЕНКО Ольга 4:28.45
3.СНІТКО Карина 4:29.99
10. Чоловіки 400 м вільний стиль Фінали Стартовий Результати
A
1.ФРОЛОВ Сергій 3:54.28
2.ОМЕЛЬКОВ Дмитро 3:56.61
3.РЕБОРУК Антон 4:05.31
05.07.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 100 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 200 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 100 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 100 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Жінки 400 м комплекс Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки 400 м комплекс Попередні Заявки Стартовий Результати

05.07.2018 - 16:30
1. Жінки 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.СТАДНИК Юлія 1:01.02
2.ЄВМІНОВА Тетяна 1:03.00
3.КОСТРОМІНА Вікторія 1:03.17
2. Чоловіки 100 м батерфляй Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.ЛЕМЕШКО Любомир 52.93
2.КОПТЄЛОВ Євгеній 53.00
3.БОБРАКОВ Ігор 53.42
3. Жінки 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.СТАДНИК Юлія 2:07.48
2.ТКАЧЕНКО Дарія 2:08.23
3.ФІСЕНКО Надія 2:08.46
4. Чоловіки 200 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.ГРИГОРЬЄВ Іван 1:51.94
2.РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 1:53.28
3.ШЕЛІПОВ Богдан 1:53.57
5. Жінки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.КРАСІНА Анастасія 1:13.13
2.АХМЕДОВА Дана 1:13.33
3.ТОВСТОГАН Ольга 1:13.95
6. Чоловіки 100 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.СТРІЛЕЦЬ Іван 1:02.17
2.ДИМО Валерій 1:03.03
3.ДМИТРУК Владислав 1:03.07
7. Жінки 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.КОЛЕСНИКОВА Марина 1:02.61
2.БОКАНЬ Маргарита 1:05.75
3.СЕРБИНА Єлизавета 1:05.93
8. Чоловіки 100 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.КАСЬЯН Богдан 56.86
2.КОСЯН Юрій 57.44
3.ЯЦЕНКО Євгеній 57.92
9. Жінки 400 м комплекс Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.САВЧЕНКО Ольга 4:58.94
2.ХОМІНА Анастасія 5:07.35
3.СИНИЦЯ Анна 5:13.31
10. Чоловіки 400 м комплекс Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.АДАМОВИЧ Іван 4:35.39
2.ЧИСТЯКОВ Євген 4:37.66
3.КЗИБЕР Бакр 4:41.61
11. Чоловіки 1500 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

1.ОМЕЛЬКОВ Дмитро 15:56.57
2.ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 16:47.81
3.СМАЛЬ Олексій 17:00.57
06.07.2018 - 10:00 Заявки Стартовий Результати
1. Жінки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
2. Чоловіки 50 м вільний стиль Попередні Заявки Стартовий Результати
3. Жінки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
4. Чоловіки 50 м брас Попередні Заявки Стартовий Результати
5. Жінки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
6. Чоловіки 50 м на спині Попередні Заявки Стартовий Результати
7. Жінки 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
8. Чоловіки 200 м батерфляй Попередні Заявки Стартовий Результати
9. Жінки 200 м комплекс Попередні Заявки Стартовий Результати
10. Чоловіки 200 м комплекс Попередні Заявки Стартовий Результати
11. Жінки 800 м вільний стиль За часом Заявки Стартовий Результати

18.06.2018 - 16:30
1. Жінки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.НАДЖАФОВА Дарья 25.52
2.ЯКУБА Орина 26.77
3.ТИМОШЕНКО Євгенія 26.96
2. Чоловіки 50 м вільний стиль Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.ШЕВЦОВ Сергій 22.54
2.ЛЕМЕШКО Любомир 23.26
3.ОГНЬОВ Вячеслав 23.37
3. Жінки 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.АХМЕДОВА Дана 33.13
2.СМАЛЬ Юлія 33.96
3.БІЖЕВЕЦЬ Олександра 34.09
4. Чоловіки 50 м брас Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.ПОМАЗАН Микита 28.57
2.СТРІЛЕЦЬ Іван 28.87
3.ДИМО Валерій 29.03
5. Жінки 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.БОКАНЬ Маргарита 30.46
2.ГРИГОРЕНКО Євгенія 30.77
3.СОРОКІНА Владислава 31.27
6. Чоловіки 50 м на спині Фінали Заявки Стартовий Результати
A
1.КАСЬЯН Богдан 25.26
2.ХНИКІН Віктор 26.80
3.ЯЦЕНКО Євгеній 27.05
7. Жінки 200 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.СТАДНИК Юлія 2:16.35
2.КОСТРОМІНА Вікторія 2:23.69
3.СТЕЛЬМАХ Ніколь 2:25.22
8. Чоловіки 200 м батерфляй Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.КОПТЄЛОВ Євгеній 1:59.57
2.АДАМОВИЧ Іван 2:04.91
3.КОСИЛО Назарій 2:05.11
9. Жінки 200 м комплекс Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.САВЧЕНКО Ольга 2:21.11
2.ХОМІНА Анастасія 2:23.76
3.ЄВМІНОВА Тетяна 2:24.08
10. Чоловіки 200 м комплекс Фінал Заявки Стартовий Результати
A
1.ГРИГОРЬЄВ Іван 2:07.02
2.ДОРОГОВ Микита 2:07.08
3.ЧОРНИЙ Єгор 2:07.43
11. Жінки 800 м вільний стиль Сильніший Заявки Стартовий Результати

1.МЯСОЄДОВА Еліна 9:07.32
2.КОРОЛЬЧУК Анастасія 9:10.54
3.ТИЩЕНКО Євгенія 9:11.96